به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 73
    ((( مشاور خانواده ))) آغازکننده

آخرین بازدید
    دیروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,047 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

* زنان از شوهران چه می خواهند؟

شوهر نازنینم ، وقتی روز بدی را گذرانده ام و از همه چیز شکایت دارم. لطفا فقط گوش کن . توصیه برای چگونه بهتر کردن اوضاع را فراموش کن. فقط به من بگو دوستم داری و بغلم کن.

در میان روز به من تلفن کن و بگذار بدانم که به من فکر می کنی. این کار کوچکی است.... اما برای من خیلی معنی دارد.

همیشه وقتی می خواهی دیر به خانه بروی . قبلا تلفن کن. به این ترتیب نه او نگرانت می شود و نه بر تو خشم می گیردحتی اگر احساس مرا نمی فهمی، حداقل سعی کن بفهمی که چرا آن طور احساس می کنم..

وقتی می خواهم با تو حرف بزنم. دلم می خواهد دست از کاری که مشغولش هستی بکشی و در چشم هایم نگاه کنی که من بفهمم واقعا داری به حرفم گوش می کنی.

وقتی پشتت به من است و با من حرف می زنی ، یا از پشت روزنامه با من حرف می زنی، احساس تنهایی می کنم. حداقل دو بار در روز واقعا به من نگاه کن. درست در چشمم نگاه کن. مهم نیست موضوع بر سر چه باشد. مهم ارتباط است.

پیش از ازدواج، مرد ادعا می کند که حاضر است برای خدمت کردن به تو از زندگی اش بگذرد. بعد از ازدواج حتی حاضر نیست برای حرف زدن با تو از خواندن روزنامه اش بگذرد.

به جای این که فقط زبانی بگویی، نشانم بده که دوستم داری. یک بوسه وقتی اصلا انتظارش را ندارم. هدیه کردن گل بدون هیچ علتی، گرفتن دستم ، شگفتی های کوچکی مثل اینها، گاه بسیار بیشتر از کلمات معنی می دهند.

2. 35 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

fahimeh.a (چهارشنبه 09 تیر 95), hasti25 (شنبه 12 بهمن 92), maryam240 (پنجشنبه 06 آذر 93), Mirsal (چهارشنبه 04 اردیبهشت 92), mohammad6599 (جمعه 03 آبان 92), Mr.Anderson (چهارشنبه 24 اردیبهشت 93), saeed74 (چهارشنبه 26 تیر 92), ژپتو (پنجشنبه 24 اسفند 91), مدیرهمدردی (شنبه 14 بهمن 91), yyousefi1981 (یکشنبه 01 بهمن 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 آذر 96 [ 14:31]
    سطح
    79
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 438
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    625

تشکرشده 691 در 187 پست

Array

RE: زنان از شوهران چه می خواهند؟

سلام عزیزان
    سوال رو جهت هوشیاری بیشتر وارونه جواب میدم....که به دو هدف برسیم....هم خواست خانمها و هم نکات کلیدی برای زود به مقصد رسیدن آقایون...:D
    من فکر میکنم زنا این چیزارو نمیپسندند.....
    و اگر رضایت این ملکه عشق رو بدست بیارید باقی ماجرا خودش حل و فصله
    مرد خودخواه و متعصب افراطي
    مرد عصبي مزاج
    سختگير و بي گذشت در امور مالي
    مردانی که سريع و آسان دروغ مي گويد!
    مردان فراري از ميدان مبارزه!
    مردان نامنظم و بي ادب در نزاكت!
    مرداني متعلق به خويشاوندان خود!
    مردان راحت طلب!
    موفق باشید
    این طور نباشید آنطور محبوب میشوید که ملکه مهربانی عنان اختیار از کف بدهد و سلطنت و وزارت را یک جا به شماتقدیم کند...

4. 13 کاربر از پست مفید psy133 تشکرکرده اند .

footer (دوشنبه 24 شهریور 93), maryam240 (پنجشنبه 06 آذر 93), psy133 (چهارشنبه 17 خرداد 91), امیر12321 (پنجشنبه 20 تیر 92), زینب خاتون (یکشنبه 17 آذر 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 شهریور 01 [ 10:24]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    2,961

تشکرشده 3,583 در 906 پست

Array

[/color]

سلام:

انچه زنها دوست دارند مردها بدانند :
    برای زن ها عشق از هر چیز مهمتر است و بر همه چیز مقدم است.

برای اغلب زنها عشق واقعی بی انقطاع وممتد است .توجهی مستمر و مداوم که هیچ گاه ناپدید نمی شود،حتی مواقعی که مشغول کار یا انجام وظایفی هستند که ظاهرا هیچ گونه ارتباطی با عشق ندارد.واز طرف دیگربرای اغلب مردها،عشق کلاسه شده و تفکیک شده است.گویی دیداری است با بخشی از وجودشان ان هم گهگاهی و با تعیین وقت قبلی.

دوست داریم از این که توجه و،انرژی ووقت خود را صرف رابطه مان با شما می کنیم از ما تشکر کنید ،نه این که ازما به دلیل تمرکزمان برروی رابطه با شما انتقاد کنید.
    دوست داریم از خود گذشتگی و فداکاری مارا خصوصیات وویژگی های ارزشمند و زیبا بدانید نه این که فکر کنید،مشکل عصبی و روانی داریم.
    دوست داریم وقتی برای با شمابودن برنامه ریزی می کنیم به خودتان یاداوری کنیدکه شما را دوست داریم،نه این که می خواهیم شما و وقت شما را کنترل کنیم.

هنگامی که احساس می کنید از چیزی ناراحت هستیم و دلیل ان را نمی دانید از ما بپرسید،می توانید این جمله را به کار ببرید :«چه اتفاقی افتاده؟»این به ما فرصت می دهد دلیل ناراحتی یا نگرانی خودرا توضیح دهیم و سپس چنانچه اشتباه کرده بودیم ،ما را از اشتباه دراورید تا بر سر هیچ و پوچ ناراحت یا عصبانی نشویم.
    چنانچه یک لحظه احساس کردید که از چیزی ناراحت هستید ،یا احساس خوبی ندارید ،به ما بگویید .مجبور نیستید با جزئیات خودرا خسته کنید.صرف این که به ما اطلاع بدهید که از چیزی ناراحت هستید که ربطی به ما یا انچه که ازما سرزده باشد ندارد ،به ما کمک می کند عجولانه نتیجه گیری نکنیم و بی دلیل مشکل به وجود نیاوریم!

زن ها از ان رو حساب زمان را دارند که می خواهند مفید و کمک کار باشند ،نه به این دلیل که می خواهند شما را کنترل کنندو به پر و پای شما بپیچند.
    سعی کنید زمان بیشتری از انچه به طور معمول لازم می بینید صرف صمیمیت و نزدیکی با ما بکنید.

صبح بخیر بگویید :
    هنگامی که صبح دربستر ازخواب بیدار می شوید ،به همسرتان صبح بخیر بگوئید ،اورا دراغوش بگیرید و سپس ببوسید.این کارها را با شتاب وبرای «از سرباز کردن »نکنید ،بلکه ازان لذت ببرید.گویی می گویید «این روز نو را با هم اغاز می کنیم»من حضورتورا درک می کنم از این که هر روز صبح تو رادربستر خود می یابم متشکروممنونم . از این که درزندگی من حضور داری از تو ممنونم .این تعهدی دوباره به رابطه مان است .هرروز با عشق تو مقدس می شود.
    این چیز چه احساسی به زن ها می دهد:
    احساس می کنیم که روز خوبی خواهیم داشت زیرا شما از ما خوشحال و راضی هستید .احساس می کنیم توانایی برخورد باهرچه را که ان روز برایمان رقم بزند داریم.زیرا از این لحظه ی به خصوص بهره مند شده ایم.
    خداحافظی کنید.
    به هنگام خداحافظی برای لحظه ای کوتاه هم که شده باشد،مثلا ده ثانیه ،توی در بایستید ،همسرتان را در اغو ش بگیرید یا ببوسید (نه یک روبوسی خشک و خالی و با شتاب )و سپس بگویید :«عزیزم،روز خوبی داشته باشی» این راهی است برای ابراز عشقتان به او و روانه کردن او برای شروع روزی جدید اززندگی اش ان هم با توشه ای از عشق شما ودرضمن برداشتن توشه ای از عشق او برای خودتان به هنگام خروج از منزل و ورود به دنیای خارج.
    این کار چه احساسی به زن ها می دهد:
    این کار موجب می شود احساس کنیم هنگامی که به خانه برمی گردید ومارا دوباره می بینید ،خوشحال می شوید .احساس می کنیم ما را با سپری از عشق خود درطول روز محافظت می کنید.
    شب بخیر بگویید.
    هنگامی که رو به اومی کنید تا شب به خیر بگویید خواب خوبی را برای او ارزو کنید و به اوبگویید که دوستش دارید .مدتی به چشمان اونگاه کنید و لبخند بزنید تا به او بفهمانید از این که روز را با اوبه پایان برده اید ،خوشحالید . با این کار تمامی زحمت های ان روز را برایش شیرین خواهید کرد.
    این کار چه احساسی به زن ها می دهد:
    یک شب به خیر خوب و شیرین معانی زیادی برای یک زن دارد. این که دوستمان دارند و از این که در کنار ما می خوابند،خوشحالند .همچنین این که در کنارما و مرا قب ما هستند.
    گفته های شما به ما احساس خوشحالی و امنیت می دهند.
    ودر اخر سه نیاز پنهان زنها:
    1-زن ها نیاز دارند احساس امنیت کنند.
    2- زن ها نیاز دارند احساس پیوند و ارتباط کنند .
    3-زن ها نیاز دارند به ان ها احترام گذاشته شود.

کتاب رازهایی درباره زنان «باربا را دی انجلیس»
    خانمها می تونند این کتاب را به همسرانشان هدیه کنند البته بهتر است که از برادر خود یا دوست نزدیک همسر یا.........بخواهند و از طریق ان ها کتاب را هدیه کنند.
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 3.JPG (3.2 کیلو بایت, 199 نمایش)

6. 21 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

maryam240 (پنجشنبه 06 آذر 93), setareh (شنبه 14 بهمن 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 20 مهر 87 [ 10:04]
    سطح
    49
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    470

تشکرشده 496 در 278 پست

Array

زنان با يادآوري احساسات منفي و صحبت كردن تخيله مي شوند
    چنانچه زن نتواند توجه مثبت همسرش را جلب نمايد حالت منفي گرفته و مشاجره اي آغاز مي كند تا توجه همسرش را جلب نمايد
    وقتي زني از همسرش خشمگين است بهترين حرفي كه مرد مي تواد بزند ان است كه بگويد تو حق داري از دست من عصباني شوي
    مرد بايد درك كند همسرش حق دارد راجع به احساساتي كه از بي توجهي و بي حمايتي مرد به او دست مي دهد صحبت كند
    هر شويي كه از همسرش ناراضي است علت را در خودش جستجو كند
    هميشه با زني كه مي خواهيد دلش را بدست بياوريد راجع به خودش صحبت كنيد
    با زني ازدواج كنيد كه اگر مرد مي بود بهترين دوست شما مي شد
    اگر زنان اصول و قوانين را زير پا مي گذارند چندان هم گناهكار نيستند زيرا اين قوانين را مردان نوشته اند
    اگر مي خواهيد خانواده اي شاد و نيك بخت داشته باشيد نسبت به زن خود سراپا عنايت و توجه شويد و ادب نگه داريد
    كتاب دنياي زنان و مردان
    امروز همان فردايي است كه ديروز نگرانش بوديم

8. 8 کاربر از پست مفید honarmand تشکرکرده اند .

honarmand (چهارشنبه 17 خرداد 91), maryam240 (پنجشنبه 06 آذر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 خرداد 88 [ 14:34]
    سطح
    62
    Level completed: 61%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    تشکرها
    683

تشکرشده 715 در 251 پست

Array

با عرض سلام خدمت همراهان عزیز انجمن:
    راستش یه مسأله حاد برای من پیش اومده که نمی دونم چه جوری باید حلش کنم. من الان 3 ساله که ازدواج کردم. در این سه سال همسرم یک بار هم برای من جشن تولد نگرفت در حالیکه من برعکس او خیلی به گرفتن جشن تولد برای دیگرون علاقه دارم و هر سال برای او کلی برنامه می چیندم. اما او زورکی و با تأخیر فقط یه کادو می گرفت. می تونید درک کنید که من چقدر احساس ناراحتی میکردم. البته دو سال قبل مثل امسال تولدم با ایام محرم مقارن شد و همسرم این تقارن رو برای جشن نگرفتن و حتی کادو نخریدن بهانه می کرد. امسال یه تصمیمی گرفتم اما نمی دونم درسته یا نه. می خوام خانواده همسرم رو شام دعوت کنم بالا و خودم کیک هم سفارش بدم. البته به اونها نمی گم که شام به مناسبت تولدمه. دلم می خواد اونا فکر کنند همسرم برام تولد گرفته. یه جورایی میخوام همسرم هم براش غیر منتظره باشه. یعنی می خوام احساس خجالت کنه. شاید کمی از احساس ناراحتیم کم بشه. نظر شما چیه؟ لطفاً راهنماییم کنید.

10. 3 کاربر از پست مفید آتنا تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (چهارشنبه 24 اردیبهشت 93), آتنا (جمعه 10 تیر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 02 اسفند 86 [ 22:11]
    سطح
    39
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    30

تشکرشده 37 در 20 پست

Array

بهش بگو كه از اينكه برات تولد بگيره واقعا خوشحال ميشي و وقتي برات تولد نمي گيره چه عذابي مي كشي/شايد فكر مي كنه مثله خودش از اين كار خوشت نمياد

12. 3 کاربر از پست مفید tanhai_e_shabgard تشکرکرده اند .

Mr.Anderson (چهارشنبه 24 اردیبهشت 93), tanhai_e_shabgard (سه شنبه 14 تیر 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,961

تشکرشده 3,583 در 906 پست

Array

شوهرم من شانه هایت را برای گریه کردن دوست دارم.
    این بعنی:
    من به ارامش و امنیتی که تو برایم فراهم می کنی نیاز دارم

14. 7 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

footer (دوشنبه 24 شهریور 93), Mr.Anderson (چهارشنبه 24 اردیبهشت 93), setareh (چهارشنبه 17 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,961

تشکرشده 3,583 در 906 پست

Array

سلام :
    ما خانمها نمی گیم شما اقایون غم و مشکل ندارید می دونیم کارروزانه واسترس های بیرون شمارو کلافه می کنه ما می گیم همون طور که شما دوست ندارید ما از سختی هاو سروکله زدن با بچه ها بگیم و خستگیهامونو پیش کش تون کنیم و دلتون می خواد با گل خنده به استقبالتون بیاییم ما هم خیلی دوست داریم شما وقتی وارد خونه میشید همون تو حیاط خونه به شاخه درخت یا به دستگیره ی در غم و غصه ها و استرسهاتون را اویزون کنید و خنده و شادی رو به خونه مهمون کنید تا هردوتا مون خستگی رو از شونه هامون بیندازیم و شارژبشیم به خدا بعد از اون کلافه گی ها و خستگی ها یه ارامش ومهر دوطرفه خیلی دل چسبه!بعدمی تونیدروزبعد با یه روحیه ی خوب و کلی نیرو و انرژی دوباره برید سراغ مشکلاتتون نه!( مسئله های حل نشده تون )اونا رو از روی شاخه ی درخت یا دستگیره ی در بردارید و با توکل و امید برای حل شون اقدام کنید .به خدابا این روش هم موفق تریدهم خوش تیپ تر چون با اخم وارد خونه نمی شید که نشه با یه من عسل هم ..........

16. 10 کاربر از پست مفید setareh تشکرکرده اند .

footer (دوشنبه 24 شهریور 93), maryam240 (پنجشنبه 06 آذر 93), Mr.Anderson (چهارشنبه 24 اردیبهشت 93), setareh (چهارشنبه 17 خرداد 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    683

تشکرشده 715 در 251 پست

Array

یک ساعت قبل از آمدن آقای شوهر:
    جلوی آینه می ایستد. ژست می گیرد و چشمهای بسته اش را یک باره باز می کند، باز می کند، باز می کند، باز تر و باز هم بازتر و ...
    پلکهایش کش آمده است و مردمک چشمش دیگر قدرت گشاد شدن ندارد. مگر در آینه چه می بیند؟
    زنی با موهایی که نامساوی کوتاه شده است و به سان رنگین کمان هر تکه اش به رنگی درآمده...
    هیجان زده می شود..به اندازه کافی تغییر کرده است. اوه... وقتی شوهرش بیاید و برای اولین بار در طول 15 سال زندگی مشترکشان متوجه تغیر چهره او بشود تمام خستگی15 ساله اش از بین می رود.
    لحظه قدم رنجه فرمودن آقای شوهر به منزل:
    علیرغم صدای تاپ تاپ قلبش صدای چرخش کلید در قفل در را می شنود. می پرد و در جایگاهی که صد بار آن را مورد آزمون و خطا قرار داده است می ایستد.
    نقطه ای درست در زاویه 45 درجه ای روبروی در. باید طوری بایستد که زانوهایش با خط افق زاویه 17/5 درجه بسازد.( این را حتماً در کتاب چگونه قلب همسرمان را بدست بیاوریم خوانده)
    در باز می شود. آقای شوهر مثل همیشه با یک روزنامه و یک لبخند زورکی وارد منزل می شود. زن روی پاشنه پایش می چرخد.
    نیم ساعت بعد از آمدن آقای شوهر:
    سگرمه های زن درهم رفته است. توی آشپزخانه به جام ملاقه و قابلمه افتاده. عقده هایش را دارد سر آنها خالی می کند. توی دلش بد و بیراه می گوید و به این نتیجه می رسد که نکند آقای شوهر دچار آب مروارید یا کوررنگی حاد شده است!
    دیگر طاقت ندارد. با عصبانیت فریاد می زند:واقعاً نفهمیدی من چه تغییری کرده ام؟
    آقای شوهر از پشت روزنامه نیم نگاهی به او می اندازد و می گوید: چرا یه کمی عصبانی شده ای. حالا چرا نمی دانم.
    حالا زن در یک وجبی آقای شوهر ایستاده روزنامه مچاله شده را از توی مشتش به گوشه ای پرتاب می کند و می گوید: امروز در آرایشگاه خانمی آمده بود . شوهرش ابروهایش را تراشیده بود و با گوش پاک کن و واکس برایش یک مدل ابرو کشیده بود تا آرایشگر آن را تاتو کند.آن وقت تو اینقدر به من بی توجهی؟
    .....
    به نظر شما چرا بعضی آقایون اینقدر به خانمهاشون بی توجهند؟
    خواهشاً آقایونی که عضو انجمن هستند وارد بحث بشن و کمی شفاف سازی کنند...

18. 9 کاربر از پست مفید آتنا تشکرکرده اند .

mohammad6599 (جمعه 03 آبان 92), Mr.Anderson (چهارشنبه 24 اردیبهشت 93), آتنا (پنجشنبه 22 تیر 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    683

تشکرشده 715 در 251 پست

Array

عشق خود را ثابت کنید:
    زنها از آقایان می خواهندکه عشقشان را به گونه ای محسوس ثابت کنند . در واقع عشق را هر روز و از راههایی کوتاه باید بر زبان آورد و نشان داد. زن شما بارها از شما تقاضا می کند که برایش کاری انجام دهید . مانند آوردن یک لیوان آب، توقف در فروشگاه و خرید یک لباس برای اوهنگام برگشتن از سر کار یا وقتی که جایی می روید، وقتی به مقصد می رسید به او تلفن کنید و ........
    وقتی درخواست زنتان را بدون اعتراض و بهانه ای اجابت می کنیداو می پندارد که دوستش دارید. از سوی دیگر اگر شما با این جملات پاسخ دهید«خیلی خسته ام، خیلی دور است، خیلی گرفتارم» او تصور می کند که دوستش ندارید. حتی ممکن است بارها شما عشقتان را به او ثابت کنید ولی چون خاطره ای خوب از شما در ذهن ندارد ممکن است نتوانید عشقتان را ثابت کنید.
    اما به یاد داشته باشید که ثابت کردن عشق تنها به پول و مادیات نیست.بلکه به زمان و صرف کوششی لست که برای بوجود آمدن یک احساس خوب د روجود همسرتان از خود نشان می دهید.

20. 12 کاربر از پست مفید آتنا تشکرکرده اند .

آتنا (شنبه 14 بهمن 91)

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)