به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: حقوقي

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 دی 87 [ 09:13]
    سطح
    33
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 6
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

حقوقي

بسم الله الرحمن الرحيم
    باعرض سلام وخسته نباشيد
    حدود 20 سال پيش قطعه زميني باشوهرم شريكي وبطور قولنامه عادي خريداري كرده ايم كه سه دانگ به نام من وسه دانگ به نام شوهرم بود. ازآنجائيكه من بچه كوچك داشته ام ودرشهرستان داراب زندگي ميكرديم وآن قطعه زمين درشيرازبود شوهرم خودعهده دار خريد وبدون امضاء من كه ميگفت امضاء من نيازي نيست قولنامه كرد وشروع به ساخت كرد همه چيز به نام اوحتي آب وبرق وگاز وهمه ومجوز ساخت به نام او وليكن سند سيم سرب نگرفته ميگفت وقتي سندخواستم بگيرم اول بايد به نام خودش بشه بعدا به نام من سه دانگش راميزنه ( ناگفته نماندكه پول ساخت راهم بامن نصف كرد) هيج مدركي كه دال براينكه من پول دادم ندارم چون باصداقت زندگي ميكرد وقصد كلك نداشتم وتقريبا" فرقي برام نداشت تنها چيزي كه دارم دوحواله بانگي اونهم مربوط به سال 1371 ( زمين درسال 1368 خريداري شد) ازداراب به شيراز به نام اوفرستادم بنده سركاربودم وبچه كوچك داشتم وهمراه بودن بااوبرايم دشواربود . زمين رابراي روزمبادا ميخواستم ساخته بشه تاراهي نجاتي باشد ازداراب چون درآنجا ازبابت ترياك كشي وآزارهاي او درعذاب بودم من قصد داشتم زندگي راكنترل وتغيير دهم ميگفتم تغيير محيط لازم است .
    بعدازساخت آن زمين به مدت تقريبي 17 سال درآن باعذاب فراوان زندگي كردم باسه فرزندم كه هرسه دخترهستند متحمل رنج هاي فراواني شدم چون نه تنها ايشان تغيير رفتارنكردند بلكه معتادتر وخرابترشدند وكاملا" خانه نشين پاي منقل شدند من كارميكردم وزندگي را اداره ميكردم حالت هاي رواني اش وآبروريزي هايش بحدي بودكه دخترانم ديگر تهديدم ميكردند كه اگريك فكري نكني ما ازاينجا ميريم كجا نميدونيم . وخلاصه دريكي ازبرخوردهاي وحشيانه اش مجبورشديم باكمك پليس وكلانتري خانه راترك كنيم .خودمون باكمك والدينش ووالدين من خونه اي اجاره كرديم وشروع كرديم به زندگي . مهرم رابه اجراگذاشتم كه طبق شاخص ميشد 23 ميليون تومان دوسال طول كشيد تامراحل قانوني راگذراندم وميگفت من ندارم بيكارم بيمارم وازاين حرفها وخلاصه پس ازطي مراحل قانوني خانه را به مزايده گذاشتند البته طبق كارشناسي دادگستري فقط سه دانگي راكه به نام ايشان بود وچون كسي حاضرنبود بخردبالاجبار باقرض وقوله ازاين ور وازخانواده ام خودم سه دانگ مزايده راخريدم به اين اميد كه صاحب شش دانگ خانه شوم ( دراين مدت پيگيري بعلت آزارهاي پياپي او وآبروريزي راه انداختين به محل كارم مجبور به گرفتن انتقال به اصفهان نزد والدينم شدم ) القصه هنوز نه تنها بدهكارشدم بلكه باكلكهاي فراوان نه تنها مالك خانه نشدم بلكه بدهكارهم شدم ونامبرده هم خودش هم برادرش رادرخانه نشانده حتي سه دانگ مزايده هم به نتيجه نرسيده وآن سه دانگي راكه طبق قولنامه امضاء منو نداشت بايد اثبات مالكيت بشه كه مقدور نشد - اكنون دربدترين وضعي زندگي ام بسر ميبرم به من بگوئيد چكنم؟

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 10:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,576

تشکرشده 37,078 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

RE: حقوقي

سلام
    شما می توانید برای دریافت جواب تخصصی در زمینه حقوقی به یكی از لینكهای ذیل مراجع كنید:
    سایت حقوق:
    http://hoghoogh.online.fr/rubrique.php3?id_rubrique=13

مركز امور مشاوران حقوقی
    http://www.judiciarybar.ir/legal_council/legal_council.php

مشاوره حقوقی:
    http://saeednaghdi.blogfa.com/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)