به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 دی 87 [ 12:06]
    سطح
    34
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

تردید درانتخاب

[size=medium]با سلام
    من دختری 26ساله هستم که حدوداً 10ماهه با آقایی که 1ماه ازم کوچکتره آشنا شدم.من کارشناس هستم و در بخش دولتی سمت خوبی دارم و این آقا فوق دیپلم و کار خصوصی شرکت دارن از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارن در حد خوب و منم مستقل هستم
    این آقا سربازی نرفتن و احتمالاً تا 1ماه دیگه اعزام میشن. ما درمورد ازدواج با هم صحبت کردیم ایشون نظرشون اینه که منو خیلی پسندیدن و عقاب شانس زندگیشون هستم اما بدلیل مشکلات سربازی و درسشون می خوان ادامنه بدن فعلا قصد ازدواج ندارن و نمیتوننم به من قول بدن که 3 یا 4سال دیگه حتماً با من ازدواج می کنن چون من الان موقعیتم زمان ازدواج و خواستگار دارم و ممکن این آقا به نظر خودشون مانع خوشبختی من بشن و اصلا ممکن اتفاقی براشون پیش بیاد مثل مردن که نشه با من ازدواج کن پس من برم پی سرنوشتم.
    اما من نمیدونم رابطه عمیقی که با ایشون داشتم باعث شد یا اینکه واقعا دوستش دارم نمیتونم ازرابطم راحت بگذرم و ترجیح میدم اولویتو به این آقا بدم ازنظر من 1 سال صبرکردن براایشون خوبه اما نه 4سال!!!!!!!!!!!!
    حالا نمی دونم واقعا منو دوست داره راست میگه منو انتخاب کرده برا زندگیش یانه؟
    اصلا آدم خوبی هست یا نه؟
    اینم بگم بسیار خودساختست و همه چیه زندگیشو خودش بدست آورده و خانواده خوب و سالمی داره .تنها چیزی که منو ناراحت می کنه جمعیت زیاده خانوادشن که 7تا بچه هستن و اینکه تحصیلات عالیه ندارن البته سنن پدر و مادر من جای بچه های پدرو مادر اون هستن خلاصه اینکه سنتی و مذهبی هم هستن اما با نوع فرهنگ وخانواده و مذهب من مشکلی نداره.
    من از این آقا چندتا نکته مثبت دارم اصلا اهل مواد مخدر و مشروبات الکلی نیست توی کارش و از لحاظ مالی بسیار زرنگ و زیرک هستش حساب کتاب دقیقی داره حتما می خواد ادامه تحصیل بده منو خیلی تشویق کرد ادامه تحصیل بدم خیلی صبور و آرامه فقط کمی بینظم و بیبرنامه عمل می کنه مثلا اگه میگه ساعت 5زنگ می زنم ممکن فراموش کنه و میگه بخاطر مشغله کاری
    من می ترسم ایشون متعهد نباشه و مسئولیت پذیر نباشه که بعید می دونم کسی که از18سالگی خودشو اداره کرده ..............
    حالا من میخوام بدونم اگه منو واقعا می خواد و متعهد نسبت به منه نباید نسبت به رفتن من از زندگیش ناراحت بشه و نخواد که من برم؟ رابطمونو جدی کنه و رسمی؟ یا اینکه حداقل بگه من تورو می خوام 1سال صبر کن نه 4سال؟
    درضمن سوال دیگه ایم داشتم که شاید منطقی نباشه اما نظران شمارو می خواستم بدونم!
    آقای سیدی در استان ما هست که خیلیا بهش معتقد هستن و میگن خیلی راست می گه.من پیش ایشون رفتم و فقط روی اسم کوچک این آقای دوست من گفت خیلی آدم بدیه و اصلا بدرد زندگی نمی خوره.به نظر شما اینجوریه؟
    [/size]

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

RE: تردید درانتخاب

سلام rozhano عزیز
    به تالار همدردی خوش آمدی
    اول در مورد سوال آخرت نظرمو میگم : بنظرم اون سید ! واقعا مزخرف و چرند گفته . من نمیگم اون آقا بده و یا خوبه ولی راه شناختن افراد شنیدن از دهن سید ! نیست .
    شما مشخص نکردید این آقا برای چی اینقدر دیر داره به سربازی میره .
    خانم rozhano شما از احساسات خودتون صحبت کردید . اما اصولا به میان کشیدن پای احساسات قبل از ازدواج درست نیست چرا که ممکنه به روند تصمیم گیری خدشه وارد کنه . برای ابراز احساسات یک عمر وقت دارید ؛ الان بیشتر روی ملاکهای عقلانی تکیه کنید .
    بنظر من هم چهار سال خیلی زیاده و بدون رابطه رسمی و تعهد هم شما نمیتونید به آینده رابطتون مطمئن باشید . اگر ایشان واقها خواستار شما هستند میتونید عقد کنید و منتظر بمانید .
    موفق باشید .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 دی 91 [ 21:11]
    سطح
    45
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 193
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 286 در 92 پست

Array

RE: تردید درانتخاب

سلام rozhano
    من با آقای دیجیتال من موافقم.
    به نظر من برای انتخاب همسر نباید به این حرف های پوچ (پیشگویی،فال،و...) توجه کرد وحتی استخاره هم جایز نیست.بالاخره باید با معیارهای عقلانی و منطقی انتخاب کرد.
    میشه برامون بگی از چه طریق با این آقا آشنا شدید؟
    [align=justify][align=center]
    [size=large]عشق یکسان ناز درویش و توانگر میکشد
    این ترازو سنگ و گوهر را برابر می کشد[/size][/align]
    [/align]

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 دی 87 [ 12:06]
    سطح
    34
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 117
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

پاسخ به دوستان

سلام عزیزان
    خیلی خوشحالم که خوندید و جوابمو دادید
    کاملا حق با شماست خوب اون مسئله سید حل شد
    اما اینکه چطوری باهم آشنا شدیم این آقا درمحل کار من رفت آمد میکردن و من براشون کاری انجام دادم به این وسیله شماره موبایل منو داشتن و با من تماس گرفتن 9ماه پیش و دوستی ما شروع شد چون خودمم ازشون خوشم اومد
    و اینکه چرا دیر به سربازی رفته این آقا دانشجوی دوره لیسانس میشه که میگن شما باید بری سربازی و فراری بوده میبرنش سربازی و 2ماه که میره بهش میگن تو می تونی معاف شی و برمیگرده که کارای معافیتشو بگیره اما درست نشد و الان دوباره می خواد بره و این مسئله خیلی حالشو گرفته میگه هم از درسم و هم ازکارم خیلی عقب میفتم
    خوب شمادرست گفتید من فقط احساسات خودمو دیدم چون دوسش دارم اما اینجا اومدم با شماها صحبت کنم که اشتباه نکنم و حالا نمیدونم چی کار کنم؟
    غیر مستقیمم بهش گفتم که ازدواج کنیم اما اوون فعلا قصد ازدواج نداره

من احساس میکنم همه آقایون این دوره زمونه اینجوری شدن البته توهین نباشه ها اما کمی فقط خودشونو می بینن
    من از اون دخترایی نیستن گیر بدم بگم فقط این آقا حتی به خودشونم تاحالا چیزی نگفتم که باید باهم باشیم من 1ماه باهاش رابطه ای نداشتم چون اون گفت برو و ازدواج کن من نکردم اما بهشم زنگ نزدم تا خودش دوباره....
    فکر میکنم خوشحالم شد ازاینکه من ازدواج نکردم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 27 اردیبهشت 88 [ 10:09]
    سطح
    52
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 39
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    80

تشکرشده 79 در 52 پست

Array

RE: پاسخ به دوستان

ببین من نمی دوم ماجرات چیه! آخه این یه تاپیک دیگست ولی اگه اون دانشجوه باید بگم قطعا در هر دوره ی خدمت هم که باشه معافیت تحصیلی می خوره!
    پس یا بهت دروغ گفته! حالا یا درسشو یا سربازیشو یا شما بد توضیح دادی!
    یاعلی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)