به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 دی 88 [ 07:30]
    سطح
    35
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 132
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

اصلا فکر نمی کردم اینقدر نامرد باشه ؟

بسمه رب المعشوقین

سلام به همه دوستان همدرد
    نمی دونم از کجای دردم براتون شروع کنم ولی باید شروع کنم تا شاید شما با راهنماییهاتون آرومم کنید آشنایی من از 5 سال پیش شروع شد از همون اول عاشقش شدم باورنمی کنید همه ی زندگی شده بود چون عینن همون مرد رویاهام بود همونی مردی که توی ذهنم همیشه آرزوشو می کردم چه ازنظرقیافه و چه ازنظر مالی و رفتاری درهرصورت ازهمه نظر 20 بود ولی از همون اول مشکل من با دوستاش بود دوستای نابابی که نمی تونستند روابط عشقولانه ی مارو ببینند و همش توی روابط ما سوسه می انداختند عشق ما به جایی رسید که حتی نمی تونستیم یه روز همدیگه رو نبینیم ولی من بیشتر چون وقتی باهاش اشنا شدم از لحاظ روحی خیلی داغون بودم و اون شده بود سنگ صبورم ناگفته نماند قبل از اون من به مدت 2 ماه با یک پسر دیگه که برادر یکی از دوستام بود دوست بودم ولی درحد تماس که همون دوستم از این دوستی من با این پسر با خبر بود وهمیشه می گفت گذشته تو به من هیچ ربطی نداره یه چیزی بوده تموم شده رفته و منو به ارتباط با خودش امیدوار می کرد گفتم همون اول عاشقش شدم و نیت موندنم باهاش فقط رسیدن بودن ولی زهی خیال باطل که اون به خاطر شهوتش منو نگه داشته بود هروقت حرف ازدواج می یومد می گفت من اصلا نمی تونم باکسی دیگه ای ازدواج کنم فکر خیال تو نمی زاره واصلا کسی مثل تورونمی تونم پیدا کنم تعریف از خودم نباشه ولی خدا برای من ازنظر ظاهر هیچی کم نذاشته خلاصه وقتی این حرفا می زد میگفت خوب بیا باهم ازدواج کنیم که نه من ضربه بخورم ونه تو اون زود خانواده اش رو وسط می کشید و می گفت مامانم قبول نمی کنه و فقط می گه دختر خاله ات ولی این حرفاش قانع ام نمی کرد باخودم می گفتم اگه منو دوست داشته باشه هرکاری می کنه و5 سال زندگیم و ازدست دادم درست باهاش خیلی خوش بودم و خیلی دوستش می داشتم ولی همین علاقه بسیار باعث شد که نتونم درسمو ادامه بدم خونوادم از خودم رنجوندم همش کارم شده بود چی کار کنم که بهش برسم روزا چون می دیدمش خوب بودم ولی شبا تا آخر شب به فکر ش بودم و گریه می کردم تااینکه گفتم خودم این مساله با خونواده اش مطرح می کنم بدون اینکه چیزی به خودش بگم باخواهرش تماس گرفتم که اصلا باورش نمی شد برادرش یه چنین کاری کرده باشه و بعد برای اطمینان خودش باهام قرارگذاشت و دیگه مطمئن شد که یه چیزایی وجوداره و از طرفی اینم می گفت که من مطمئن نیستم برادرم تورو بخواد و توی خونواده ی ما حر ف اول و اخر و مادرم می زنه ومادرم فقط دختر خاله ام رومی خواد خلاصه کار به جایی رسید که مادرشم فهمید و منو از عشقم جداکردن و عشقمم دیگه اون جوری که باید وشاید جوابمو نمی داد و همش می گفت نه من تو رو نمی خوام دخترخاله ام رو می خوام نامرد این همه دوست دارم دوست دارم کجارفت من بدون تو نمی تونم و حتی من توی این مدت اشک ریختنش و به خاطر خودم دیدم ولی اون منو به یه خربار حرفهای بی مهری کنار گذاشت و رفت و خیلی دل منو سوزوند و رفت الان دو هفته است رفته و خبری ازش ندارم و قراره دوهفته دیگه عقد کنه دارم دیوونه می شم چه طور تونست این کارو با دل کوچیک من بکنه اصلا باورم نمی شه همش منتظرشم چون اینقدر خوب بود توی این دوهفته داغون داغون شدم این قدر حالم خرابه که چندروزیه آرام بخش مصرف می کنم همش از این می ترسم چون خیلی دوستش می داشتم نتونم فراموشش کنم و یه زندگی خوبی رو آغاز کنم چون ما باهم خیلی راحت بودیم خیلی جا ها باهم می رفتیم به قول معروف من توی این 5 سال با اون زندگی کردم هرکاری که می کردم فقط به امید اینکه روزی به اون می رسم حالم خیلی خرابه تورو خدا کمکم کنید ازهمه خیابونها و اکثر مغازه ها.......... ازش خاطره دارم واقعا دارم دیونه می شم مامانموهم دارم دیونه می کنم دلم برای مامانم می سوزه فقط از خدا می خوام برگرده می خواهم درک کنه چقدردوسش داشتم توروخدا برام دعا کنید .........
    زندگی به من یاد داد که چگونه گریه کنم ، ولی گریه به من یاد نداد که چگونه زندگی کنم ؟
    تو به من یاد دادی که چگونه دوستت داشته باشم ،اما بهم یاد ندادی که چگونه فراموشت کنم ؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 91 [ 17:29]
    سطح
    81
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 347
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 498 در 242 پست

Array

RE: اصلا فکر نمی کردم اینقدر نامرد باشه ؟

سلام عزیزم
    خوش اومدی
    عزیز دلم تو اینقدر خودتو به این آقا وابسته کردی که نمیتونی بدون اون زندگی کنی درستو رها کردی و 5 سال از بهترین سالهای عمرتو واسه کسی گذاشتی که الآن ویخواد با کس دیگه ازدواج کنه و این برای تو خیلی عذاب آوره
    ولی باید شکرگذار خدا باشی که همین الآن بهت نشون داد که نمیتونه تکیه گاه خوبی واسه تو باشه
    یه نگاه به دور و برت بنداز هنوز هم خیلی چیزها هست که میتونه بهت انرژی بده و بتونی خودتو پیدا کنی
    بلند شو یه تکونی به خودت بده وبگو گذشته ها گذشته
    تو که نمیخوای همه زندگیتو بخاطر یه اشتباه داغون کنی سعی کن درستو ادامه بدی و خودتو سرگرم کنی
    موفق باشی

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

چی بگم؟؟؟ امان از مرد رویاها!!! امان از دخترهای روحیه داغون که مردی باعث شادیشون می شه !!! امان از وعده های ازدواج رنگارنگ !!! و امان از حماقت دخترها که اجازه می دهند هر کاری باهاشون بشه ...
    دوست خوبم اصلا سرزنشت نمی خوام بکنم چون گذشته ها گذشته . ولی وقتی خوندم باز هم دلم گرفت از این امان ها...
    تو اولینش نبودی اخرینش هم نخواهی بود که همچین اتفاقی برات افتاده...
    واقعا کی می رسه که ادم ها از تجربیات گذشته استفاده کنند انقدر تاریخ تکرار نشه ؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط elina
    ولی باید شکرگذار خدا باشی که همین الآن بهت نشون داد که نمیتونه تکیه گاه خوبی واسه تو باشه
    یه نگاه به دور و برت بنداز هنوز هم خیلی چیزها هست که میتونه بهت انرژی بده و بتونی خودتو پیدا کنی
    بلند شو یه تکونی به خودت بده وبگو گذشته ها گذشته
    و الان بهترین موقعیه که می تونی رو کمک مادرت حساب کنی.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 دی 88 [ 07:30]
    سطح
    35
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 132
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

الینای عزیزم سلام

می دونم شاید به گفته آسون باشه ولی توی عمل خیلی سخته من خیلی بهش محبت کردم همه ی زندگیم بود الان یک دفعه بخوام همه چیزو فراموش کنم خیلی سخته اون بخاطر این که تحت تاثیر حرفای دیگران قرار گرفته قبلا اصلا نمی تونست یه قطره اشکمو ببینه ولی الان حتی اگرهم مردم براش فرقی نداره همش به خدا می گم خدایا این چه عدالتی این همه منو بازی بده آخرش به همین راحتی تمومش کنه که حتی بتونه با یکی دیگه ازدواج کنه اگر بدونم حال خودشم از دوری من مثل منه یه کم آروم می گیرم که اونم داره سختی می کشه ولی فکر نمی کنم اون تا این حد داره عذاب می کشه و همین منو خیلی ناراحت می کنه و همش میگم خدا قاضی عادلی چرا درمورد من این طور قضاوت کرد و همه حکم گردن من افتاد تازه بدتر اینکه مادرشم خیلی بامن بد صحبت کرد و حتی چقدر منو تحقیر کرد و ناسزا گفت خیلی دلم می سوزه فقط ازخدامی خوام خودش یه فرجی بکنه
    اصلانمی تونم عکسایی که ازش دارم ویا هدیه های خیلی کوچیک رو که ازش دارم دور بریزم و حتی تاحالا نتونستم شماره اش رو از گوشیم پاک کنم همش امید دارم پشیمون بشه و روزی برگرده ای کاش ............یعنی می شه بچه ها یه روزبرگرده ...........پشیمون از کرده ی خودش من فقط این و از خدا میخوام شماهم برام دعا کنید درضمن من فکر می کنم به خاطر رابطه ی عمیقی که با او داشتم اینقدر وابسته اش شدم به خداهرکاری که می خواست براش انجام دادم حتی به خاطرش فرسنگها از خدام دورشدم تا از دستش ندم ولی دیدید چی شد ..............
    زندگی به من یاد داد که چگونه گریه کنم ، ولی گریه به من یاد نداد که چگونه زندگی کنم ؟
    تو به من یاد دادی که چگونه دوستت داشته باشم ،اما بهم یاد ندادی که چگونه فراموشت کنم ؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 91 [ 17:29]
    سطح
    81
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 347
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 498 در 242 پست

Array

عزیز دلم
    حتی اگه هم برگرده به نظر من دیگه نباید واست ارزش داشته باشه
    تو هنوز خدا رو داری و خانواده ای که نگران تو هستند
    من کاملا" درکت میکنم ولی کاری از دستم بر نمیاد واست
    مواظب خودت باش گلم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 دی 89 [ 16:43]
    سطح
    48
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 157
    دستاوردها:
    تشکرها
    58

تشکرشده 59 در 40 پست

Array

سلام دختر گل
    خوش اومدي
    با خودت صريح باش درسته درك كردن موقعيت تو سخته و خاص اما آخرش كه چي مي خواي براي چي بجنگي؟ براي كي؟ يه روزهايي ما دچار وهم ميشيم و مي ترسيم اما نمي دونيم عامل اصلي از كجاست و با بي قراري در واقع چنگ بر خودمون مي زنيم شرايط فعلي تو هم اينطوره تو داري با خودت مي جنگي چون براي رسيدن به خواسته ات نا كام موندي اما عامل اصلي خواسته ات كجاست؟ وجود خارجي نداره .
    قوي باش سرت رو گرم كن به اهداف بزرگتر بيانديش و خيلي سعي كن تا عادت كني به نبودش تو هم مثل هزاران زن ديگه بالاخره موفق مي شي. بهت قول ميدم چند سال ديگه فقط يه خاطره مبهم مي مونه از اين روزها و بس.
    نمي خوام دلداري ات بدم يا نصيحتت كنم اما تلاش كن شرايط امروزت رو نابود كني نابود.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 دی 91 [ 21:11]
    سطح
    45
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 193
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 286 در 92 پست

Array

سلام جودی آبود
    عزیزم این آقا شرایط ازدواج داشته(از 5 سال پیش تا وقتی با شما بود)؟
    شما قبلا هم از هم جدا شده بودین (قهر و دعوا) ؟اگر آره، مدتش رو هم بگو.
    [align=justify][align=center]
    [size=large]عشق یکسان ناز درویش و توانگر میکشد
    این ترازو سنگ و گوهر را برابر می کشد[/size][/align]
    [/align]

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 شهریور 90 [ 14:12]
    سطح
    34
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

خانوم خانوما
    وقتي كه قراره با كس ديگه اي عقد كنه بهتره فراموشش كني .
    اون رو تموم شده فرض كن . درسته خيلي خيلي خيلي سخته ولي نشدني نيست.
    تو بايد بخواهي كه فراموشش كني. تا وقتي كه نخواهي فراموشش كني فراموشش نخواهي كرد.
    گذشته ها گذشته و الان وقت اون نيست كه بخواي فكر كني كه قبلا چطور بوده و جچطور نبوده
    اگر خواست خدا باشه كه تو و اون به هم برسيد مطمئن باش كه اين اتفاق مي افته و در غر اين صورت نه
    و عزيزم همه چيز رو به خدا واگذار كن و اصلا به زور هم چيزي رو از خدا نخواه
    از خدا بخواه ولي حتما در دعاهات قدي كن كه صلاحت در اين كار باشه و اين خواسته تو ضرري به كسي نرسونه.
    توي اين روزها با خدا زياد صحبت كن و مطمئن باش كه حرفات بدون جواب نميمونه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 آبان 91 [ 18:30]
    سطح
    63
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    تشکرها
    450

تشکرشده 476 در 164 پست

Array

عزیز من درکت میکنم
    من عشقم رفت و برگشت ولی ای کاش برنمیگشت و همون موقع فراموش میشد
    چون وقتی برگشت دیگه اون آدم سابق نبود و نشد
    تنها کسی که ضرر کرد من بودم ، من دوباره وابسته شدم و دوباره شکست خوردم
    به خدا درکت میکنم
    منم روز و شب کارم شده بود گریه و زاری و درخواست این که یه روزی ÷شیمون بشه و نادم ÷یش من برگرده و بفهمه که من واسش چی بودم
    برگشت ولی ....
    از خدا میخوام هرچی که برات صلاحه انجام بشه!فقط بدون تنها نیستی و خیلیای دیگه هم هستن که دارن همین درد رو تجربه میکنن
    موفق باشی دوست عزیز

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

باز هم یک مورد دیگه . این حرفها رو دیگه نمیدونم برای چندمین باره که میشنوم .
    وقتی گفته میشه روابط قبل از ازدواج خوب نیستند و روابطی که به قصد ازدواج هم صورت میگیره باید زیر نظر خانواده باشه برای همچین مواردی هست .
    جودی آبود جان شما چند سالته ؟ از کی با اون آقا بودی . کسی نگفت این به شما که این کارها درست نیست ؟
    بهر حال کاریست که شده . و هر کار غلطی تبعاتی در بر داره ( تبعات اخروی به کنار ) .
    بنظر من شما مسیر را اشتباه رفتی اگر این مسیر را ادامه بدی مشکلاتت بیشتر خواهد شد .
    مشکلاتی که داری از این قرار هستند : اول فراموش کردن اون فرد ( شاید فکر کنی سخته ولی آسونترین مشکلته ) . دوم تعیین مسیر آینده . با توجه به عمق رابطه شما با این فرد ممکنه در روابط بعدی هم برات مشکلاتی پیش بیاد و سوم کنار اومدن با زخم روحی حاصل از این اتفاق .
    برای این مشکلات باید سراغ یک مشاور حاذق بری و مشکلاتت را دقیق براش بگی و دستوراتش را دقیق و کامل انجام بدی تا زندگیت بیش از این تباه نشه .
    البته اینها در صورتی هست که بخوای مسیرت را عوض کنی . اگر فکر میکنی که مسیرت درست بوده که هیچ میتونی بری دنبال همون آقا تا برگرده و دوباره با هم خوش! باشید .
    موفق باشید .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)