به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 آذر 89 [ 12:27]
    سطح
    38
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

چه بايد كرد ؟

سلام ، 2 سال پيش يه دختر اومد به شركت ما كه من از همون موقع كه ديدمش بهش علامند شدم ، در خواست ازدواج كردم ولي اولش قبول نكرد تو اين 2 سال من توسط چند تا از همكارام سعي ميكردم دل ايشونو بدست بيارم تا اينكه من ديگه بي خيال شدم ولي يه روز يه پيغام برام فرستاد كه اگه دوست داري ، تماس بگير در مورد ازدواج با هم صحبت كنيم تا اينكه صحبتها مونو با هم كرديم و به توافق هائي هم رسيديم ، حالا كه قرار روز خواستگاري رو گذاشتيم ، من متوجه شدم كه ايشون چند تا بيماري دارن از جمله كم خوني ، قوز قرنيه چشم و بيماري معده كه آخريه خيلي مهم نيست ، حالا گير كردم كه چكار كنم از طرفي دوسش دارم و از طرفي نگران آينده هستم كه نكنه مريضيش كار دستم بده ، خواهشاً راهنمائيم كنيد در ضمن بگم كه من 33 سالمه اونم 29 سال داره . اينم بگم كه من به هيچ عنوان نمي خوام نه گفتن از طرف من باشه آخه هم ميخوام اون ناراحت نشه و بيشتر دوست دارم اگه اين علاقه و رابطه قطع بشه از طرف اون باشه . چيكار كنم ؟ كوچيك شما يوسف

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    پنجشنبه 06 اردیبهشت 03 [ 12:05]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,082 در 7,004 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

RE: چه بايد كرد ؟

سلام sabebarooni
    به جمع دوستان در تالار همدردی خوش آمدی
    دوست عزیز مسائل مختلف منطقی که در ازدواج وجود دارد در کنار احساسات پاک شما هر دو برای یک ازدواج موفق لازم هست.
    در میان معیارهای منطقی موضوع سلامتی جسمی هم عنصر مهمی هست. به نظرم با احترام و صادقانه با او صحبت کن و بگو که دوست داری همانطور که از آغاز با صداقت و محبت جلو آمدی ادامه دهی، لذا از او بخواه که به همراه هم به متخصص بیماریهای خون، متخصص چشم و گوارش مراجعه کنید. گاهی می بینی کم خونی با یک دوره دارو حل میشه، و قوز قرنیه هم مشکل ملموسی ایجاد نمی کند و بیماری معده هم خیلی مزمن نیست که مشکل ساز بشود. البته این احتمالات را باید متخصص مطرح کند و توضیح دهد. و خوش بینی یا بدبینی در این مورد صحیح نیست.
    لذا قبل از هرگونه تصمیم گیری حتما این مراجعه به متخصصین را داشته باش. از این نترس که این بد هست و آن دختر فکر بد می کند، مهم اینست که نشان می دهد که شما منطقی هستید و بر اساس احساس او را قبول یا رد نمی کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)