به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76
    عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

+خانوم ها و دختران همدردی..!!

سلام به همه دوستان و اعضای مهربان تالار همدردی.
    در این روزها موضوع های مختلفی درباره ازدواج(بخصوص سهم دختران در زندگی مشترک) مطرح شده است.
    من از همه دختران و خانوم های عزیز تالار همدردی تقاضا دارم (حتی کسانی که ازدواج کرده اند) به ما بگویند که چه ملاک ها و ویژگی هایی برای همسر آینده خود در نظر می گیرند؟ (چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ اخلاقی) و بلاخره اینکه آیا برای شما خانو های عزیز ""داشتن خانه خوب... ماشین ... درآمد عالی... ومهریه بالا""" چقدر اهمیت دارد؟ و اگر پسری برای خواستگاری شما آمد و خانه اجاره ای داشت ... درآمدش هم متوسط بود... ماشین هم نداشت.. و در ضمن توان دادن مهریه بالا را هم نداشت.. ولی اخلاق خوب و پاکی او زبان زد بود آیا با او ازدواج می کنید؟ (تورو خدا هر چی توی دلتونه بنویسید شعار ندید) ممنون.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 25 اردیبهشت 88 [ 16:37]
    سطح
    42
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

RE: خانوم ها و دختران همدردی..!!

ارزشم ارامشه.هماهنگ شدن اخلاق ها.ولی اینقدر زن ها دیدم که با دار و ندار ساختن بعد همون اقا که اه نداشت با ناله سودا کنه و خودشو به موش مردگی زده بود توی همون خونه ایی که اون زن با چنگ و دندون ساخته تا پاشو میزاره بیرون هر کثافت کاری میکنه......کمی هم خانواده ها بخاطر خلا هایی که قبل احساس کردن نمیزارن اب توی دل دختراشون تکون بخوره اون دختر هم دلش نمی خواد این رفاه و ارامش و ازادی را ول کنه بره زندگی بسازه که عاقبتش معلوم نیست.......پس به نظر من ازدواج نکردن بهتر از ازدواج با اعمال شاقه س...مهریه هم بگم که اصلا تا به امروز توی سند ازدواج هیچکدام از خانواده مادری من به غیر از اینه شمعدان و یک جلد قران نبوده......ولی با شرایطی که شما شمردید من ازدواج نمیکنم
    الا بذكر الله تطمئن القلوب

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 25 اردیبهشت 88 [ 16:37]
    سطح
    42
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 103
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

ببخشید سو برداشت از حرفم نشه....من میگم خونه اجاره ایی نه ولی 30 متر خونه مال خودمون ماشین بنز نشد پراید الان این همه امکانات لیزینگ حقوق متوسط هم میشه تبدیلش کرد به حقوق عالی ولی همت می خواد
    الا بذكر الله تطمئن القلوب

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط sara joon
    ببخشید سو برداشت از حرفم نشه....من میگم خونه اجاره ایی نه ولی 30 متر خونه مال خودمون ماشین بنز نشد پراید الان این همه امکانات لیزینگ حقوق متوسط هم میشه تبدیلش کرد به حقوق عالی ولی همت می خواد
    اوه اوه چقدر كم توقعي شما خانوم سارا! پس بنز نمي خواي خدا رو شكر. خوب نقاب جان حالشو ببر. من هر چي مي گم اين دختران ايراني آخر كم توقع بودن و انصافند شما باور نمي كني . :D
    ضمن اينكه من تاپيكونو خوندم چندان هم احساس رضايت از خونواده در دختران نيست. لااقل از سن 25-6 كه بگذره اونقدرها هم اينطور نيست كه آب تو دلشون تكون نحوره.
    خوبه ها زندگي رو پسره بسازه نذاره آب تو دلتون تكون بخوره.البته عذر مي خوام يادم رفته بود شاهزاده خانوم داره مياد.
    بذار چرتكمو در بيارم. كرجي شما؟ خوب 35 متر (ديگه كف متراژ خونه) مي شه 40ميليون. پرايد مي شه 8 ميليون . رو هم 48 ميليون. 7 ميليون خرج عروسي (كفش ديگه) مي شه 55 ميليون. خوب 10 سالي بايد كار كرد. من فكر مي كنم شما با فردي با 15-20 سال اختلاف سني مي خوايد ازدواج كنيد. نمي دونم اما حدس مي زنم.

حالا از يك زاويه ديگه اون فردي كه همچين درآمدي داره (درآمد عالي) و تحصيلات خوب از اونجا كه تعداد دختران تحصيل كرده ما حداقل با پسران تحصيل كرده برابره يك شخصي هم شان خودش مي گيره. چون بالاخره دختر هم بايد جذابيتي براي مرد داشته باشه ديگه. قبول داريد.
    راستي يك پسر چرا بايد شما رو انتخاب كنه! احتمالا چون منت داره؟ آره؟ چرا يكي ديگه رو انتخاب نكنه. ببنيد همه كه اين امكاناتو ندارن. اما همه دخترها اين امكاناتو مي خوان . اين وسط يه مشكلي پيش مياد
    :D

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

sorenaجان صبر داشته باش. خانوم ها منتظریم. انشاالله خانوهای کم توقع تر پیدا میشن.
    بنظر من اول ببینیم خودمون چی داریم بعد انتظار داشتن همون چیزا رو از دیگران داشته باشیم.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

نقاب گل همه توقعشون اينه. يه سري هاشون توقعشون رو مي كشند تا بالخره ازدواج كنند اما همين توقعات مزخرف بعد از ازدواج سر باز مي كنه.
    بهتره سوالتون رو از خانومها اينطوري بپرسيد چي داريد و در قبالش چي از همسر آيندتون مي خوايد!!

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 19:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

سلام
    خواهش می کنم دوستان برای اینکه بحث مثل بعضی تاپیک های دیگری حالات احساسی و حاشیه روی پیدا نکند، صرفا به دلایل و نظرات خود اشاره کنند و فقط نقطه نظرات دیگران را نقد کنند و از ادبیات گزنده و طعنه گونه که به رابطه ها اسیب می رساند پرهیز نمایند.
    با تشکر

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 91 [ 10:54]
    سطح
    82
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 244
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,060

تشکرشده 3,145 در 958 پست

Array

من خواستگار از هر قشری داشتم، هم کسی بود که هیچی جز 200 هزار تومن حقوق ماهیانه و 60 هزار تومان بدهی در ماه نداشت و هم کسی بود که از زور پولداری بیکار میگشت و بیشتر جهانگردی می کرد! در مورد هر کدومشون به یه میزان وقت گذاشتم و فکر کردم، نمیتونم دروغ بگم که مادیات به هیچ وجه برام مهم نیست، اما اونو در درجه های بعدی گذاشته بودم، بیشتر دنبال یه کسی بودم که بتونم بهش اطمینان کنم و بتونم رابطه دوستانه باهاش برقرار کنم و بیشتر هم برام این مهم بود که سیگاری نباشه و ... در مورد همسرم، من تا یک روز قبل از خواستگاری خبر نداشتم که ایشون خونه دارن، درسته که با هم در ارتباط بودیم اما چیزی بهم نگفته بود، حقوقش هم در ماه ثابت نبود و نیست، بعضی ماهها میشه که هیچ درآمدی نداره و بعضی ماهها هم درآمدش بد نیست، ماشین هم ندارن، به هر حال چیزی که برای من مهم بود اخلاقش بود و اینکه احساس کردم میتونیم با هم رابطه خوبی داشته باشیم...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 آبان 88 [ 19:25]
    سطح
    39
    Level completed: 59%, Points required for next Level: 62
    دستاوردها:
    تشکرها
    13

تشکرشده 22 در 14 پست

Array

خودم رو میگم شاید بقیه دخترا با نظر من موافق نباشن شایدم باشن درهرصورت من به همسرم اطمینان قلبی /آرامش /محبت/احترام/صداقت/مهربانی/نوازش/لبخند/قدرشناسی/وفاداری/تشکربه خاطر تلاشش برای زندگیمون/دوستی/اعتمادبنفس/انگیزه/پشتیبانی/حمایت/و.............میدم درعوضش سه چیز از اون میخوام وفاداری احترام ومحبت میخوام.از روی احساس نگفتم وجو گیر هم نشدم شعارهم نمیدم .و مطمئنم غیر از این رفتار نخواهم کرد.

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 21 اردیبهشت 92 [ 12:37]
    سطح
    62
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 183
    دستاوردها:
    تشکرها
    277

تشکرشده 281 در 126 پست

Array

من 4 ماهه عقد کردم. همسرم سربازه و فعلا تمام مسئولیت ها روی دوش من. ولی من از زندگیم راضیم. چون ایمان دارم به پاکی و فهیم بودن همسرم.
    برای من این ها ملاک بود تا جائیکه حتی خودم سفره عقد- ماشین- دسته گلم رو دست کردم.
    تمام اینها رو کردم فقط برای اینکه ایمان دارم همسرم لیاقتشو داشت و مطمئنا فردا برام بیش از این ها جبران خواهد کرد.

من به تمام دخترخانم ها می گم: پول واقعا خوشبختی نمی یاره و چقدر خرج کردن خانواده خواستگار و خواستگار مهم نیست. مهم درک و شعور و فهم خانواده است. در ابتدای زندگی از یک مرد 6-25 ساله که نه ارث پدری داره نه مال حرامخور ، اونم تو این شرایط اقتصادی چه توقعی دارین ؟؟؟؟
    مهم درک مرد از زندگی و نیازهای روانی زن هست. مهم جوهره وجود مرد است که ایا واقعا تمام تلاشش رو برای زندگیش می کنه ؟ ایا جربزه کار داره ؟؟؟

به نظر من اگه چنین مردی باشه و در ابتدا پول نداشته باشه لیاقت حمایت رو داره.

چه بسا خیلی از مردها هم دنیا پول داشته باشن بر اثر بی خردی و ناتوانی ممکنه از دست بدهند یا خیلی ها توان اقتصادی بالایی دارند ولی درک و اخلاق درستی از زندگی ندارند.

teke.yakh عزیز کاملا درست گفتند.

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)