به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 شهریور 97 [ 23:36]
    سطح
    1
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

میخوام جدا بشم وابسته ام نمیتونم اصلا نمیدونم جدا بشم یا نه

خیلی دوسش دارم و به معنی واقعی حالم باهاش خوبه اونم خیلی خوبه ولی عصبانی که میشه زمین و زمان رو بهم میدوزه و بی منطق میشه دلش از جای دیگه پره منو عذاب میده جملاتی میگه که دودلم کرده . قبلا ایمان داشتم دوسم داره تو چشماش عشق رو میدیدم فعلا اوضاع اقتصادی خیلی بهم ریزه نه ماهه نتونستم ببینمش نمیدونم دلش تنگ میشه یا هر چی الکی الکی بهم گیر میده یه جمله کوچک میگم یهو منفجر میشه توهین میکنه و چند روز پیش گفت همه چی تمومه و ... واقعا مرددم چکار کنم اروم که میشه دیگه به روی خودش نمیاره دیگه نمیکشم بریدم از تندیهاش ولی فکر بهم زدن که میکنم قلبم درد میگیره و میخوام جون بدم
    الان با وجود فرستادن اهنگ و متن که دوستم داره به علاقه اش شک کردم اینقدر سری اخری عذاب کشیدم که چند روزه اشکم بند نمیاد و لجوجانه میخوام تمومش کنم نمیتونم حتی وقتی فکر میکنم که دوستم داره باز دلم خوش نمیشه حسمو خیلی زخمی کرده

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 آبان 97 [ 10:14]
    سطح
    29
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    68

تشکرشده 99 در 56 پست

Array
    سلام دوست عزیزم
    به تالار همدردی خوش اومدی
    اول از همه بگم حس و حالت برامون قابل احترامه اما بهتر بود به جای توصیف حالت روحیتون
    مشکلتونو بیان میکردین تا دوستان کمکتون میکردن
    مثلا دخترین یا پسر؟ در مرحله اشنایی هستین یا عقد؟ چند سالتون؟تحصیلاتتون؟ چند وقته با همین ؟
    کسی نمیدونه اصلا مشکل شما چیه و چه راه حلی بده

3. کاربر روبرو از پست مفید عسل28 تشکرکرده است .

Happy.girl.69 (پنجشنبه 15 شهریور 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 14 شهریور 97 [ 23:36]
    سطح
    1
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 20
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل28 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    به تالار همدردی خوش اومدی
    اول از همه بگم حس و حالت برامون قابل احترامه اما بهتر بود به جای توصیف حالت روحیتون
    مشکلتونو بیان میکردین تا دوستان کمکتون میکردن
    مثلا دخترین یا پسر؟ در مرحله اشنایی هستین یا عقد؟ چند سالتون؟تحصیلاتتون؟ چند وقته با همین ؟
    کسی نمیدونه اصلا مشکل شما چیه و چه راه حلی بده
    ببخشید میدونم خیلی بد و پراکنده توضیح دادم ولی مغزم قفل کرده به حدی که حتی به صورت کامل متوجه پیامتون نمیشم . من و نامزدم هم سنیم هر دو ۲۸ سالمونه .عقدیم من ارشد دارم نامزدم فوق دیپلم . با دوران دوستی حدوپ ۹ ساله باهمیم . اصل مشکل یکی مسایل اقتصادیه که خوب وضع اقتصادی وحشتناک بهم ریخته وضعیتش به حدی خرابه که حتی ممکنه کامل ورشکسته بشه با این اوضاع امنیت شغلیش خیلی به خطر افتاده منم اصلا ازش انتظار چیزی ندارم و ارامش میخوام که خوب متاسفانه بخاطر مسایل اقتصادی خودشو خیلی ازار میده بهشم میگم نمیخواد میگه حرفم منطقی نیست . میگه موقعی عصبیم ازم دوری کن اخه من از کجا بفهمم عصبیه نه ماهه که خونه نیومده و نمیتونه حتی دو روز مغازه رو ببنده این وضع زندگیه که برای جفتمون درست کرده وقتیم مغازه است اینقدر کار و دوندگیه که اصلا به من نمیرسه کل ارتباطمون ده تا پیام و ده دقیقه حرف نمیشه . اگرم وقتش مثلا ازاد باشه با کم اهمیت ترین قضیه عصبی میشه اونم خدا میدونه سر چیزایی که به هر کی بگی خنده اش میگیره البته شاید ماهی یا دو سه ماهی یکبار اینجوری بشه .بدترین قضیه هم اینه که از دلم در نمیاره و بعد به روی خودش نمیاره بهشم که میگم میگه همینه که هست .کنار خوبیاش عصبی و لجبازم هست . سر یه مسایلی عصبیه که اصلا ربطی به من نداره ولی متاسفانه با من بداخلاقی میکنه . در اخرین بحثمون سر رابطه زیاد خاله اش با نامزدش عصبانی بود حالا جالبه به خاله اش با لحن ملایم تذکر داده و جالبه خاله اش هم گفته باشه و عذر خواسته ولی همچنان خاله اش کار خودشو میکنه ولی متاسفانه اون شب با وجودی از اون ناراحت بود منو عذاب داد و با من به شدت برخورد کرد و گفت چون من بلد نیستم چه جوری باهاش برخورد میکنم میخواد بیاد و نامزدی رو بهم بزنه . منم از فرداش خیلی سرد شدم البته دلم و احساسم نه ولی تو رفتارم سردم الان به خودم میگم برام مهم نیست بیاد و تمومش کنه ولی واقعادیروز تا مرز سکته پیش رفتم ازتصور نبودنش ... الان خاله اش باز همچنان خونه نامزدشه و با صیغه محرمیت دنبال خوشیشه ولی من چند روزه دارم زجر میکشم و حتی اطمینانم رو به شوهرم از دست دادم و اصلا دیگه امیدی ندارم که بتونیم عروسی بگیریم کل اعتمادم رفته و هر لحظه منتظر طلاقم

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 02 آبان 97 [ 10:14]
    سطح
    29
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    68

تشکرشده 99 در 56 پست

Array
    سلام عزیزم
    وای چقدر افکار منفی داری
    چجوری با اینن افکار میخوای زندگی مثبت جذب خودت کنی
    یه فایلی رو بهت معرفی میکنم که خودم نزدیک به 60 بار گوش دادم
    این قانون تو امریکا به ثبت رسیده و واقعیت داره
    چکیده اش اینه افکار تبدیل میشوند به اجسام
    قانون راز
    http://dl.panteashop.ir/audio/Raz-RhondaByrne.rar
    میتونی دانلود کنی و روزانه گوش بدی
    ببین عزیزم بنظر من تمام تلاشهای ایشون جهت زندگی خودتون هست
    پس به جای اینکه ایراد بگیری سعی کن کمکش کنی
    مثلا تو ارشد داری میتونی خیلی راحت کار کنی اینجوری فشار اقتصادی همسرت هم کم میشه
    یا میتونی موقع زنگ زدن هش به جای اینکه گلایه کنی با محبتت خستگی رو از تنش در بیاری
    و اینقدر هم افکار منفی نداشته باش چون دقیقا جذب زندگیت میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)