به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 آذر 96 [ 00:04]
    سطح
    1
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

به حرفا و رفتاراش اعتماد کنم یا نه؟

سلام امیدوارم خوب باشین. نسبتا خلاصه خواستم مشکلم رو با شما در میون بزارم تا کمکم کنید. من دختر ۱۵ ساله اي هستم که حدود ۴ ماهِ که با یك پسر ۲۷ ساله دوست شدم. راستش بیشتر از این مدته که همو میشناسیم و رابطه ي ۴ ماهَمون یه سري پستي و بلندي هايي داشت که الان ۲ ماهه که همه چي بینمون خوبه و تقریبا لجبازي هاي بچگانه نداریم. من خودم میدونم که ممکنه با فهمیدن سنم برداشت هاي زیادي مثل : هنوز بچه اي ، چیزي نمیفهمي ، یا واسه تو خیلي زوده ، از من بکنین ولي خب من هم به طور مستقیم و هم غیر مستقیم میخواستم که این رابطه وجود داشته باشه. واقعا خودشیفه نیستم اما تا حالا هیچ جور رفتار بد نداشتم با دوستام و به صفات خوب بینشون معروفم. اوایل رابطه خیال میکردم میتونم با این پسر هم اینطوري باشم اما به علت غرور نوجووني اي که بود لجبازي هاي خیلي بد و وحشتناکي داشتم طوري که شرمم میاد از به یاد اوردنشون.
    از همون اولا ما نزدیکي در حد لب و سینه (با عرض معذرت) داشتیم فقط و من هرگز بهش بیشتر از این اجازه ندادم و نخواهم داد در این هیچ شکي ندارم. و اون هر دفعه وقتي همو میبینیم راجبش حرف میزنه باهام ولي چون من نه میارم دیگه زیاد ادامه نمیده و تا حالا اصرار نکرده. واقعا اون اوایل حس بدي داشتم هنوزم دارم ولي احساس میکنم عادت کردم و خب نباید اینطوري باشه. راستش من خیلي راجب به این موضوع مطالب خوندم اینکه از کجا بفهمم واقعا دوستم داره یا همش هوسه یا از روي رفتاراش چیزي بفهمم. با دو سه نفر و یك مشاور هم حرف زدم و اونها جواباي امیدوار کننده اي (با توجه به اصل و ماهیت موضوع) دادن.
    اما خب بازم شك دارم و دودلم. راستش خب کم ازش نشونه ندیدم. اولاش تله پاتي داشتیم. بعدش صحبت هامون زیادتر شد. اون راجب به مشکلات زندگیش ، خانوادش ، مشکلات خانوادگي ، درس و کار ، خاطراتش و حتي عکس هاي خانوادگي اخرین مسافرتش رو هم بهم نشون داد. و من هم کامل گوش میدادم. اوایل سوالاتش از من زیاد بود ولي الان من تا اون چیزي نپرسه نمیگم (تقریبا) و بیشتر شنونده ام. پرسیدن نظراتم زیاد شد ، حتي با دو تا از دوستاي صمیمیش جلوي من با گوشي که روي ایفون بود حرف زد ، در مورد هدفش به طور غیر مستقیم حرف زد و کلا چیزاي کمي ازش برام مخفي مونده بود. کم کم داشت عادات بد زندگیش رو هم بهم نشون میداد.
    سه هفته اس که خیلي زیاد نمیتونیم همو ببینیم. ته تهش میشه ۴۵ دقیقه اگر شانس بیارم!! زیاد حرف نمیزنبم چون وقت نمیشه اما بحثش که پیش میاد ، دریغ نمیکنیم. تو این سه هفته اخلاقش خیلي پستي بلندي داشت. اوج تغییر اخلاق و رفتارش روزي بود که من باهاش به خوبي رفتار کرده بودم و روي هر کنشش واکنش نشون داده بودم. اونم روي من حساس تر شده بود. این تغییر رفتارش تنها در حالتي بود که من هنوز خود احساسات واقعیم رو نشونش نداده بودم. هفته هاي بعدش هم همون حالت رو ولي کمتر داشت چون من واکنش خوبي نداشتم و مثل اون روز رفتار نمیکردم اونم فکر میکرد من اذیت میشم و چیز زیادي نمیگفت جمعه این هفته قراره باز همو ببینیم و من نمیدونم که قراره چند دقیقه همو ببینیم و چي پیش بیاد! اما کلا سوال من اینه که میتونم ادامه بدم؟ ادامه دادنش درسته؟ میتونم اعتماد کنم و احساساتمو نشون بدم؟ یعني میتونم مطمئن باشم که فقط منو بخاطر نیاز خودش نمیخواد؟ از همه بدي هاي رابطه ها کاملا مطلعم و میدونم که حتي سنم هم خیلي کمه. فعلا هم به کسي چیزي نگفتیم مخصوصا اون. چون سنم کمه و این رو یجورایي مستقیم هم بهم گفت. من واقعا دوسش دارم و خب خیلي هم فوکوس کردم رو رفتارش و اخلاقش و تقریبا تمام ویژگي هاي یه مرد در حال مستقل شدن و البته بسیار هدفمند داره. از حاشیه هم خیلي دوري میکنه و کلا نسبتا به هم سن و سالاش خیلي کلاسیك تره و با اینکه در جریان همه چیز هست ولي رو خودش امتحان نکرده. (یجورایي مثل من) راستش خب من ادم معتقدي هستم و دوست دارم که در اینده خیلي خیلي معتقدتر باشم و میدونم که تا الان خیلي از خط قرمزامو رد کردم اما چیکار میتونم بکنم ادامه دادن این رابطه با ترس و دلهره برام سخته. تا جایي بهم ثابت شده كه ممکن هست حسش بیشتر از دوست داشتن باشه ولي همش شك میکنم...
    و یه چیز دیگه اینکه قبل از رفتن پیشش همه سوالا و حرفامو تو ذهنم مرور میکنم ولي وقتي میرم پیشش همه چیز از ذهنم میپره و دهنم خشك میشه و بیشتر اوقات رو ساکتم مگر اینکه اون حرفي بزنه و من جواب بدم.
    ممنونم از توجهتون❤

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام
    اگر بخوام برات خطرات این رابطه رو بگم احتمالا مقاومت می کنی

ولی لینک زیر رو بخون. اینها داستان کسانی هست که در این رابطه ها وارد شدن

http://www.hamdardi.net/thread-17296.html
    حتما تمام صفحاتش رو بخون شما تجربت کم هست با خوندن این تاپیک میتونی از تجارب دیگران استفاده کنی و با دید باز تصمیم بگیری

جواب سوالت رو بهت میگم
    "نه به هیچ کس تا وقتی بهت تعهد نداره اعتماد نکن و هیچ وقت خط قرمز هات رو رد نکن"
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

3. 3 کاربر از پست مفید فکور تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (شنبه 18 آذر 96), میس بیوتی (شنبه 18 آذر 96), Ye_Doost (یکشنبه 19 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 30 آذر 96 [ 00:04]
    سطح
    1
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فکور نمایش پست ها
    سلام
    اگر بخوام برات خطرات این رابطه رو بگم احتمالا مقاومت می کنی

ولی لینک زیر رو بخون. اینها داستان کسانی هست که در این رابطه ها وارد شدن

http://www.hamdardi.net/thread-17296.html
    حتما تمام صفحاتش رو بخون شما تجربت کم هست با خوندن این تاپیک میتونی از تجارب دیگران استفاده کنی و با دید باز تصمیم بگیری

جواب سوالت رو بهت میگم
    "نه به هیچ کس تا وقتی بهت تعهد نداره اعتماد نکن و هیچ وقت خط قرمز هات رو رد نکن"
    سلام ممنونم دیشب اونها رو خوندم و به فکر رفتم.
    اما راستش با شناختي که ازش پیدا کردم فکر نمیکنم بخواد خیلي شرور باشه
    اما من خودم هم خیلي احتیاط میکنم و به طور مطلق یك رفتار رو با ایشون نخواهم داشت

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    خاک بر سر اون مشاوری که یه دختر 15 ساله رو به داشتن و ادامه رابطه جنسی تشویق می کنه. اون مشاور بیشعور نگفت
    * از اون آقا بخواهید ازتون خواستگاری و تقاضای ازدواج کنه؟
    * نگفت وقتی ازتون سیر بشه ولتون می کنه میره دنبال یه نفر دیگه؟

احساست تون رو نشون بدید یعنی چی؟ شما که بیشتر راه رو رفته اید. منظورتون دقیقا نشون دادن احساسات چیه؟ یعنی کامل خودتون رو دراختیار ایشون بگذارید؟

میگید معتقد هستید. جوک میگید؟ معتقد به چی هستید؟ اگر منظورتون مذهبی بودن است که دختر مذهبی حرف غیر ضروری هم با نامحرم نمیزنه چه برسه به اینکه بدنش رو دراختیار لذت جوئی مرد غریبه قرار بده.

آخر این راه شما هم مثل خیلی های دیگه بی آیروئی و ضربه خوردن است. حالا شما هی با خودتون بگید ما بقیه فرق داریم. یا من حواسم هست و اجازه نمیدم. وقتی میرسه که بیائید همینجا زاری کنید حالا چه کار کنم؟ ...

از ما گفتن و از شما نشنیدن ...

6. 2 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

Erica (جمعه 17 آذر 96), میس بیوتی (شنبه 18 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 12 دی 97 [ 18:42]
    سطح
    28
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 50
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    35

تشکرشده 87 در 38 پست

Array
    شرم بر مرد ۲۷ ساله ای که با یک دختر بچه زیر ۱۸ وارد رابطه جنسی شده! دختر خوب اون آقا اگر شعور و شرافت و مردونگی و انسانیت داشت مطمین باش که چنین کاری رو به یک بچه انجام نمیداد حداقل صبر میکرد ۱۸ سالت بشه قدرت تصمیم گیری داشته باشی بعدا. من کاری به درست و غلط بودن رابطه قبل از ازدواج ندارم ولی در تمام کشورهای دنیا رابطه جنسی در سن پایین مذموم هستش و اثرات خوبی نداره پس خودتو دریاب عزیزم.

8. کاربر روبرو از پست مفید niloofar_aabi تشکرکرده است .

Erica (شنبه 18 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 مرداد 98 [ 00:30]
    سطح
    40
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger Second Class
    تشکرها
    244

تشکرشده 259 در 139 پست

Array
    به نظر من هم که به وضوح مشخصه که فقط قصدش لذت جنسی هست ، یعنی یک درصد هم شک نکن که به مرور زمان چنان روی مغزت کار میکنه و بلای آخرو سرت میاره که خودتم باورت نمیشه ، اوایل فقط حس عشق و دوس داشتنه ، بعد کم کم ازش بیزار میشی ، از خودتم بیزار میشی از اینکه بدنت رو انقد راحت در اختیار کسی قرار دادی.
    بعدش دو حالت داره یا از همه مردها بیزار میشی و فکر میکنی همه حالا میخوان فقط یه قصد جنسی بیان جلو.
    یا انقد از این رابطه خوشت میاد که با تعداد زیادی از مردها وارد این فاز از رابطه فقط میشی و به یه فاحشه تبدیل میشی ، جوری که خودتم باورت نشه.
    اگه دوس داری برو جلو و حرفهایی که گفتم رو تجربه کن ، اونوقت میبینی دقیقا همینطوری میشه ولی من ازت خواااهششششش میکنم بیش از این پیشروی نکن ، نزار ازت یه ادم افسرده و ....... باقی بمونه

10. 2 کاربر از پست مفید Happy.girl.69 تشکرکرده اند .

Erica (شنبه 18 آذر 96), Ye_Doost (یکشنبه 19 آذر 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)