به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 76
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 آذر 97 [ 11:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array

1 مطرح کردن خواستگار با عشقم و .....

سلام دوستان

کم و بیش در جریان موضوع من هستین

من با پسری
    از یه شهر دیگه شش هفت ماه بود اشنا شده بودم
    اومدم اینجا جریانشو مطرح کردم

دوستانی لطف کردن و راهنمایی کردن بخصوص اقای یه دوست عزیز و ازم خواستن بهشون مطرح کنم که
    خواستگاری بیان

منم کم و بیش مطرح کردم و یه ماه به این روال گذاشت ، تا اینکه دیروز واسه من یه خواستگار اومد و منم بهشون گفتم که خانواده ام اصرار دارن ازدواج کنم ، در حالیکه من سر این موضوع خیلی ناراحت بودم اما ایشون خیلی ریلکس تو تلگرام بهم گفتن نگران نباش حلش میکنیم شک نکن ماله خودم میکنم .... اما طبق عادت همیشگی که هر روز صبح بخیر میگفت امروز بعد گفتن اون حرف دیشبشون پیداشون نشده در حالیکه تو تلگرام آنلاین میشن ....

واقعا ذهنم مخدوشه نمیدونم دارن چه تصمیمی میگیرن و اصلا من چیکار کنم ؟ بنظرتون من بهشون زنگ بزنم چه تصمیمی قراره بگیرن؟ اگه ایشون زنگ زدن چه واکنشی نشون بدم ؟ اکثرا عادت دارن تو حرفا از موضوع فرار کنن و احتمال میدم خودشون زنگ زدن کلا احوال پرسی کنن اونوقت من چجوری دوباره بگم این موضوع . لطفا کمک کنین . به کمک فوری شما نیاز دارم
    ویرایش توسط عسل28 : سه شنبه 07 آذر 96 در ساعت 10:42

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 دی 00 [ 02:26]
    سطح
    62
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 191
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    878

تشکرشده 238 در 114 پست

Array
    عزیزم روال عادی و طبیعی زندگیت رو در پیش بگیر و قرار خواستگاری رو با خواستگار محترمتون بذارید و بیشتر آشنا بشید.. مطمئن باش اگه پسری دختری رو بخواد اصلا لحظه ای درنگ نمیکنه.. این آقا رو هم به حال خودش بذار ببین چه تصمیمی میگیره و به تصمیمش احترام بذار.. ممکنه سراغی ازت نگیره و یا حتی بگیره.. ولی تو روال عادی زندگیت رو داشته باش..
    به عنوان فردی که الان ازدواج کردم و روزی در شرایط تو بودم میگم که ازدواج با شهر دیگه مسائل و مشکلات خیلی بیشتری داره.. خیلی ریلکس باش در مورد ازدواج و عجله نکن و خواستگار های رسمی رو بررسی کن نه کسی که فقط حرف خوب میزنه و در عمل کاری نمیکنه..

3. 4 کاربر از پست مفید زن ایرانی تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 08 آذر 96), maryam123 (چهارشنبه 08 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96), عسل28 (سه شنبه 07 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام خانم زن ایرانی عزیز ، ممنون از وقتی که برام گذاشتین

دقیقا فرمایشتون متین و قابل تامله

اتفاقا یکم قبل ایشون زنگ زدن و بسیار شنگول و منگول احوال پرسی کردن اما من

دپرس جوابشونو میدادم ، تا برگشتم بگم که اعصابم خرد هست سر موضوع
    ...
    دهنم وا نشده دلیل ناراحتیمو بگم (که خودشون بنظرم حدس زد سر چه

موضوعی) پرید وسط جمله ام و

گفت پشت خطی دارم کار واجبیه و باهات الان تماس میگیرم اما هیچ تماسی

نگرفت....

واقعا اعصابم خرد هست ، اگه نمیخواد خب رک بگه . اگه میخواد این کارا یعنی چی؟!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط عسل28 : سه شنبه 07 آذر 96 در ساعت 11:55

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 14 دی 00 [ 02:26]
    سطح
    62
    Level completed: 37%, Points required for next Level: 191
    دستاوردها:
    Tagger Second Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    878

تشکرشده 238 در 114 پست

Array
    منتطر جوابی از ایشون نباش و شخصیت خودت رو حفظ کن و پیگیر نباش. شما با دلایل کاملاواقعی موضوع رو بهشون گفتی دیگه شما لازم نیست پیگیر باشی و نطرش رو بپرسی و خودت رو سردرگم نشون بدی..ایشون بنظرم با این برخوردهاش کاملا نشون میده که موضوع رو جدی نگرفته و براش اهمیتی نداره.. بنظرم بیشتر از این براشون وقت نذار.. امتحان خودش رو پس داد..
    موفق باشی

6. 3 کاربر از پست مفید زن ایرانی تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 08 آذر 96), maryam123 (چهارشنبه 08 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام

شما هنوز مشکلات اساسی دارید. یکیش همین عنوان "عشقم". خب اگر ایشون عشق شما است دیگه خواستگار قبول کردن معنی نداره. بچسبید به عشقتون.

بعد از اون، شما 7 ماه دوست بودید. 1 ماه هم بهشون مهلت دادید برای خواستگاری. بازهم اقدامی نکردند. یا ایشون جدی نیست و شما رو سرکار گذاشته، یا شما طوری رفتار کرده اید که ایشون از شما مطمئن شده و بی خیال برخورد می کنه. خانواده تون که ازنظر شما و ایشون ظاهرا محلی از اعراب ندارند. انگار نه انگار اون ها هم تصمیم گیرنده هستند.

شما اگر ایشون رو عشق تون می دونید خواستگار قبول نکنید و عواقب روحی، حیثیتی ... رابطه تون رو هم بپذیرید.
    بچه بازی و رویاپردازی رو کنار بگذارید و این آقا رو از ذهن تون به کلی بیرون کنید و جدا به فکر تشکیل زندگی در دنیای واقعی باشید. اگر این کار رو کردید اونوقت خواستگار قبول کنید.
    اگر این آقا به خودش اومد و جلو اومد تازه میشه یه خواستگار اونهم نه اینکه برای خودتون خاصش کنید.

اینطور که ما میگیم و شما عمل می کنید و احساسات خرج می کنید، من عاقبت خوبی براتون نمی بینم.

8. 4 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

Erica (چهارشنبه 08 آذر 96), maryam123 (چهارشنبه 08 آذر 96), بارن (چهارشنبه 08 آذر 96), عسل28 (شنبه 11 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام اقای یه دوست عزیز
    راستش من امروز باهاشون مفصل حرف زدم و ایشون طوری با کلمات بازی کردن که اخر سر منو مقصر جلو دادن که تو صبر کن تا من پولهامو جمع کنم خونه بخرم و معلوم نیست کی پولام جمع بشه و.... منم بهشون گفتم شما یه ادم دروغگو بودین که برا من فیلم بازی کردین....
    در آخر هم گفتن من شما رو بلاک میکنم و از همه جا بلاک کردن . باور کنین اصلا باور نمیکنم حس میکنم دارم خواب میبینم یعنی این همون آدم بود
    خیلی راحت و مثل اب خوردن منو از زندگیشون برای آخربن بار انداختن بیرون . فقط من موندم چجوری با این قضیه کنار بیام . واقعا اعتماد به نفسمو از دست دادم و حس بدبختی و ناامیدی سراغم اومده
    ای کاش از اول باهام بازی نمیکرد ....شب و روز راجب آینده برنامه میریخت ... دیگه آدم به کی اعتماد کنه

10. 2 کاربر از پست مفید عسل28 تشکرکرده اند .

Ye_Doost (پنجشنبه 09 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 مهر 98 [ 23:18]
    سطح
    56
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    411

تشکرشده 310 در 114 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل28 نمایش پست ها
    سلام اقای یه دوست عزیز
    راستش من امروز باهاشون مفصل حرف زدم و ایشون طوری با کلمات بازی کردن که اخر سر منو مقصر جلو دادن که تو صبر کن تا من پولهامو جمع کنم خونه بخرم و معلوم نیست کی پولام جمع بشه و.... منم بهشون گفتم شما یه ادم دروغگو بودین که برا من فیلم بازی کردین....
    در آخر هم گفتن من شما رو بلاک میکنم و از همه جا بلاک کردن . باور کنین اصلا باور نمیکنم حس میکنم دارم خواب میبینم یعنی این همون آدم بود
    خیلی راحت و مثل اب خوردن منو از زندگیشون برای آخربن بار انداختن بیرون . فقط من موندم چجوری با این قضیه کنار بیام . واقعا اعتماد به نفسمو از دست دادم و حس بدبختی و ناامیدی سراغم اومده
    ای کاش از اول باهام بازی نمیکرد ....شب و روز راجب آینده برنامه میریخت ... دیگه آدم به کی اعتماد کنه
    سلام عزیزم.تو همین چندتا پست اینجات مشخصه با کی طرفی...یعنی طرف بودی..
    اصلا ناراحتی به خودت راه نده خداروشکر جلوتر نرفتی با این شخص.
    بلاکت کرد؟چه بهتر.... دو روز دیگه به حال این روزهات بدجور میخندی.
    از ذهنت لطفا بیرونش کن که فقط به یه عشق پوچ دل بستی. با خواستگارتون قرار بدارین و ببینینش.البته در صورتی که به اون شخص فکر نکنین.اگر شرایطشون خوب بود ازدواج کنین و سعی کنین چه در صورت ازدواج و چه غیر اون خوشبخت باشین.چون با همچین آدمی خوش بخت نمیشدین. شما چندبار برای قضیه خواستگاری بهشون گفتین از همون اول جوابشون معلوم بود حالا هم کار رو برای شما راحت کردن با بلاک کردنتون.به فکر آیندتون باشین...

12. 5 کاربر از پست مفید donya. تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 08 آذر 96), Ye_Doost (پنجشنبه 09 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96), بارن (پنجشنبه 09 آذر 96), عسل28 (شنبه 11 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام اقای یه دوست عزیز
    من دیروز سر اینکه شما منتظر این اقا باشین یا به خواستگارتون فکر بکنین مردد بودم..

ولی الان که ایشون کارتونو راحت تر کردن بهتره در بست تمرکزتونو بذارین رو خواستگاراتون و زندگیتونو بخاطر یه نفر تباه نکنین..

از فاز غم بیاین بیرون و زندگی جدیدی پیش روتون باز کنین و از نفر قبلی به عنوان یه تجربه یاد کنین..

14. 4 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

maryam123 (چهارشنبه 08 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96), بارن (پنجشنبه 09 آذر 96), عسل28 (شنبه 11 آذر 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام عسل جان

گرچه میدونم در تاپیک قبلیت حسابی از دستم ناراحت شدی و من تقریبا نقش این خواهرهای بداخلاق و تند رو داشتم که داشت به خواهرش زور میگفت و فقط میگفت کات کن....بازم خداروشکر کن این ادم رو الان فرستادی و نذاشتی بشه همسرت و بعد همچین ادم ضعیفی رو بشناسی.به نظر خدا خیلی بهت رحم کرد و رحمتش شامل حالت شده....مدتی به ذهن و فکرت ارامش بده تا به ثبات برسی و بعده اون شروع کن به فکر برای زندگی جدیدت...میدونم ضربه بدی خوردی و توقع نداشتی اینجوری بشه ولی به هرکسی نمیشه اعتماد کرد...بازم خوبه 7 ماه معطلش بودی و نه مثلا 5 سال....فقط یادت باشه به هوای فرار از این اقا، تن به ازدواج با کسی نده...بذار اروم بشی بعد تصمیم بگیر....با ارزوی بهترین ها برات....
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

16. 4 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

Ye_Doost (پنجشنبه 09 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96), بارن (پنجشنبه 09 آذر 96), عسل28 (شنبه 11 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام اقای یه دوست عزیز
    احتمالا ازدواج برای شما علیرغم سن تان مناسب نباشه. ببینید چرا باید یه دختر طوری زندگی و معاشرت کنه که یه پسر او رو بلاک کنه؟ قبلی ها هم شما رو رها کردند و رفتند. همه اون ها مشکل داشتند یا شما مشکلی دارید که تا وقتی که موضوع دوست پسر و دختری است باهاتون می پرند ولی با جدی شدن بحث ازدواج بهانه می آورند و می روند. یکی بحث خانه خریدن، یکی دیگه متفاوت بودن محل زندگی ... به همان دلایلی که الان پا پس می کشند، فرضا با کسی هم ازدواج کنید به احتمال بسیار زیاد کارتون به جدائی می کشه.

قبلا هم گفته بودم شما باید خودتون رو اصلاح کنید. این کار رو هم کسی می تونه بهتون کمک کنه که از نزدیک و با معاشرت شما رو بشناسه و ببینه کجای کار رو مشکل دارید و اشتباه می روید.

18. 4 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

Shayeste (پنجشنبه 09 آذر 96), بانوی آفتاب (جمعه 10 آذر 96), عسل28 (شنبه 11 آذر 96), صبا_2009 (پنجشنبه 09 آذر 96)

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)