به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اسفند 99 [ 17:58]
    سطح
    46
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 173
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array

احساس میکنم همسرم خیلی درگیری فکری داره وتحت فشار کاریه.میخوام کمکش کنم

به نام خدا
    من اناهیتا۲۷ سالمه.همسرم تقریبا۲۹ساله.زندگیه خوبی داریم خداروشکر.ولی چند وقتیه احساس میکنم همسرم خیلی تحت فشار کاریشه.اخلاقای جدیدی پیدا کرده که منو نگران میکنه.بیشتر از همه نگران سلامتیشم.نمیدونم احساس میکنم دچار افسردگیه خفیف شده.خیلی نگرانشم.
    دغدغه زیاد داریم.مثلا ما یه خرید بزرگ داشتیم که همسرم مجبوره حداقل حداقلش تا۱سال ونیمه دیگه همینجوری فشرده کار کنه که چک وقسطامون رو پاس کنه.سر کار رفتن منم دردی ازمون دوا نمیکنه چون حقوق من در مقابل درامد همسرم خیلی ناچیزه واون همیشه میگه همین که تو بالاسر خونه وپاستیلمون هستی کمک بزرگیه.
    برای همین تامدت ۲سال نمیتونه درس بخونه واین خیلی هر دومون رو اذیت میکنه البته که استرس شوهرم در این مورد بیشتره.
    دغدغهءدیگه ش ماشینه.همسر من مثل اکثر پسرای ایرانی عشق ماشینه.عشق که چه عرض کنم دیوونهءماشینه.البته ما همین الانم ماشین خوب داریم البته از نظر من ولی همسرم شبی نیست که نشینه ،حساب کتاب نکنه که چطوری یه ماشینِ خودش پسندبخره.تو بهترین حالتش تا۲سال دیگه نمیتونه واین خیلی ناراحتش میکنه.خیلی.مثلا میشینه حساب کتاب میکنه بعد که میبینه نمیشه خودشو منو قانع میکنه که همین ماشینمونم خوبه ما ۱خرید خیلی خوب کردیم فلان چیزو داریم بهمان چیزو داریم.ولی این توضیحات مال همون شبه فرداش میبینم دوباره رفته تواین کانالای ماشینای خارجی هی داره حرص میخوره.میخوام بگم که اصلا نمیتونه بااین قضیه کنار بیاد وعصبانیتش از یه جای دیگه بیرون میزنه.
    یه دغدغهءدیگه ش اینه که شوهر من سابقآهفته ای یه بار میرفت سالن فوتبال.حتی نمیتونید تصورشو بکنید که چقدر عاشقه فوتباله.مثلا یه نمونه ش:یه شب که بازیه الکلاسیکو بود ما بخاطر اینکه همسرم فوتبال تماشا کنه اومدیم جلو تی وی خوابیدیم.البته من وسطای نیمهءاول خوابم برد.خدا شاهده با این صدا از خواب بیدارشدم.گووووووورپ گووووووووورپ.باور کنید فک کردم به خونمون حمله کردن همینجور گیج خواب بودم که دیدم اقا داره از فرط هیجان نیم خیز شده داره محکم بامشت به زمین میکوبه با دهن بسته که مثلا منو از خواب بیدار نکنه.فک کنم تیمشون موقعیت خراب کرده بود.یا یه بار یادمه رفته بودیم دیدن مامانم اینا.فاصلهءشهرامون ۸ساعته.بعد نگو اون شب یه بازیه فوتبال هست.شما فکر کنید مایه مسیر۸ساعته رو ۴ساعته اومدیم.ماشینمون رو ابرا بود کلا.منظور از این توضیحات اینکه همسرم عاشقه فوتبال وفوتبال سالنیه.اما متاسفانه تو یه بازی پاهاش مصدوم شد واز اون موقع دکتر بهش گفت که دیگه نباید فوتبال بازی کنی.واین خیلی روی روحیه ش تآثیر گذاشته وخیلی ناراحتش میکنه.یعنی شنبه به شنبه اینو یه غمی میگیره که ادم میخواد براش هلاک شه.بمیرم براش.
    حالااخلاقایی که جدیدا پیدا کرده.شوهر من اصلا واصلا واصلا وبه هیچ عنوان قهرنمیکرد.ولی الان کافیه مثلا حرفشو۱لحظه دیر گوش بدم.قهر میکنه چه جور.بهش میگم بهزاد خداییش به این هیکل گندت نمیاد این لوس بازیا.جمع کن خودتو.ولی تا نرم منت کشی اشتی نمیشه.یا مثلا یهو سر چیزای بی خودی قاطی میکنه.صداشومیبره بالا.بهش میگم مراقب تن صدات باش میگه من مردم نمیتونم نُنُر حرف بزنم
    این توضیح رو هم بدم که خیلی کم خوابی میکشه .واز لحاظ جسمی هم دیسکوپاتیه شدید داره.تو همین ۱ساله موهای سرش شروع کردن به سفید شدن البته زیاد نیست ولی خوب معلومه خیلی تحت فشاره.
    من واقعا نمیدونم باید براش چکار کنم.دوست دارم هر از چند گاهی یه کارایی کنم که خوشحال شه.استرسش کم شه.یه خرده دغدغه هاشو فراموش کنه.ولی نمیدونم چکار کنم.حتی نمیدونم چه هدیه ای بخرم براش.ممنون میشم اگه باز هم کمکم کنید.من واقعا نگرانشم.خیلی زیاد .منتظر پیشنهادهای خوبتون هستم.

2. 2 کاربر از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده اند .

*مونا* (دوشنبه 06 آذر 96), ملودی 94 (دوشنبه 06 آذر 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 آبان 01 [ 22:46]
    سطح
    68
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 241
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    241

تشکرشده 267 در 138 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    چقدر خوبه که شما انقدر به فکر همسرتی.خداروشکر همسرتون هم برای زندگیتون تلاش می کنه و خوبه که شما در منزل بهش آرامش بدین و تاییدش کنید.من چندتا پیشنهاد دارم براتون:
    1_صدویک دلیل دوست داشتن همسرتون رو بنویسید هر کدوم داخل یک کاغذ رنگی و با تزیین و هرکدوم رو لول کنید با ربان ببندید و همه رو داخل یک جعبه بذارین و بهش هدیه بدین احتمالا خیلی خوششون میاد و روحیه می گیرند سعی کنید داخل اونها حتما از توانایی هاش هم تجلیل کنید .

2_در منزل بازی تدارک ببینید هر بازی که هردو علاقه دارین شطرنج یا بازی های کامپیوتری و .....

3_برای تفریحاتتون برنامه ریزی کنید خصوصا در اون روزی که ایشون سالن فوتبال داشتن تا سرگرم شن.

4_در روابط جنسیتون تنوع به خرج بدین با لباس های خاص و مکان های متنوع مثلا برنامه ریزی کنید یک شب بچه رو زودبخوابونید و در اتاقی چادر بزنید و کلی خوراکی ببرید داخل چادر و وسایل خواب و اون شب رو در چادر بگذرونید.

5_می تونید در آینه اتاق خواب یا دیوار حمام با مداد یا رژلب هایی که دیگه استفاده نمی کنید براش جملات محبت آمیز و عاشقانه بنویسید ترجیحا جملاتتون گاهی قدردانی هم باشند.

6_براشون خوراکی مورد علاقشون رو بذارین ببرن سرکارشون م داخلش نت های محبت آمیز بذارید.

موفق باشید

4. 5 کاربر از پست مفید *مونا* تشکرکرده اند .

Eram (دوشنبه 06 آذر 96), mercedes62 (دوشنبه 06 آذر 96), ملودی 94 (دوشنبه 06 آذر 96), آناهیتا۲۷ (دوشنبه 06 آذر 96), بهاره جون (دوشنبه 06 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    سلام مونای عزیز.چه پیشنهادای خوبی.مورد ۵و۶رومعمولا انجام میدم.از مورد ۱خیلی خوشم اومد خیلی خوشگله وبه قول همسرم از اون دست کارای صورتیه.حتما بزودی عملیش میکنم.بسوزه پدره عدم استقلال مالی وگرنه میرفتم براش یهps4خوشگل میگرفتم تا عمر داره دستمو میبوسید.ولی الان تا۵تومن کارت میکشم سریع زنگ میزنه آنی کجایی باز رفتی بیرون منو بدبخت کنی باید یه فکریم به حال این مشکلم بکنم.که ماهانمو بریزه تو کارت خودم.
    همسر من همونطور که تو تاپیک قبلی گفتم عاشق تکنولوژیه.باید برم بیرون ببینم چیکار میتونم بکنم براش.
    پیشنهاد نمایشگاه ماشینم فکر خوبیه.ولی میدونم اگه بریم قشنگ ۱هفته میشینه مغز منو میخوره که فلان ماشین اینجوری بهمان ماشین اونجوری.ولی خوب اگه ۱روزم از دغدغه هاش دورش کنه برا من ارزش داره.به نظر من خرید کردن برای خوشحال کردن مردا یکی از سخت ترین کارای دنیاست چون از دفهءچهارم وپنجم به بعد ادم دیگه نمیدونه چی بخره.لباس کیف ادکلن ساعت ودیگه چی ؟هیچی.بعدش باید برم سراغ دنیای پیچیدهءتکنولوژی.اما شما بخوای برای یه خانوم کادو بخری از همین دم در خونه تون تا دور ترین نقطهءشهر همینطور مورد هست برای خرید کردن.از پاستیل وشکلات بگیر تا اااااااااجواهر
    بچه ها اگه راهی به ذهنتون میرسه برای خوشحال کردن مردا ودور کردنشون از این دنیای پر ازاسترس دریغ نکنید.شاید به درد خیلیا بخوره.
    ممنون میشم

6. 3 کاربر از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 08 آذر 96), ملودی 94 (دوشنبه 06 آذر 96), بارن (سه شنبه 07 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    حالا اگه قهر وجنگ ودعوا بود کرور کرور نظر وپیشنهاد داده میشد.واقعا برای خوشی وخوشبختی هیچ نظری ندارین؟این اصل پیشگیری بهتر از درمان معمولا تو هیچ جای کشورمون جدی گرفته نمیشه.ماهمیشه یاد گرفتیم وقتی بحرانی بوجود میاد، وقتی جنگ واشوبی میشه دست بکار شیم.برای خوب بودن ،برای خوشحال بودن،برای درست واصولی زندگی کردن هیچ مهارت وبرنامه ای نداریم البته هیچ که اغراقه ولی خوب حداقل میشه گفت کم مهارتیم.حس کمال گرایی متاسفانه در ما داره از بین میره.هیچوقت به عالی شدن فکر نمیکنیم.حداقل من تو این تالار سراغ ندارم.تا حالا به این فکر کردین که چطور میشه لبخند رو به خنده تبدیل کرد یا فقط دنبال راهکارین که چطور گریه رو به سکوت تبدیل کنید؟به یه لبخند دروغ وتصنعی.
    واقعا غم وغصه با مردم ما عجین شده.هیشکی شادی کردن بلد نیست.

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    سلام آناهیتا خانم

خیلی از تاپیکها توی این تالار چندان پاسخی دریافت نمی کنه نه به این دلیل که موضوع مهمی نیست بلکه به این دلیل که شاید راه حلی به ذهن کسی نمی رسه و شاید به این دلیل که اگر بگردید مواردی که میخواین رو توی سایر تاپیکها پیدا کنید
    مثل این
    http://www.hamdardi.net/thread-19819.html

یا حتی میتونید از این تاپیکها ایده بگیرید
    http://www.hamdardi.net/thread-12049.html

http://www.hamdardi.net/thread-20196.html

یا حتی این
    http://www.hamdardi.net/thread-15210.html

کمی نیاز به جستجو داره

در رابطه با این که شما یک خرید سنگین داشتید و الان همسر شما داغ ماشین مدل بالا به دلشون مونده واقعا کسی نمی تونه کاری بکنه
    ایشون باید انتخاب می کردن به هرحال ایشون یک فرد عاقل هستن که حتما قبل از اون خرید می دونستن که با این خرید امکان خرید دیگر ازشون گرفته میشه
    همزمان هر دو رو نمیشه داشت باید می دیدید کدوم براتون جذاب تره و داشتنش آرامش بیشتری میاره توی زندگیتون

اگر خیلی نداشتن ماشین اذیت می کنه ایشون رو، شاید راه حل این باشه که اون چیزی که خریداری کردید رو بفروشید و چیزی در سطح پایین تر خریداری کنید و پولی رو برای خرید ماشین از روش بردارید که این فکر می کنم یک راه حل بدیهی باشه و موردی نباشه که من یا دیگری بخواد به شما پیشنهاد بده

کمی در تالار در مورد موضوعاتی که مدنظرتون هست جستجو کنید احتمالا به نتیجه مورد نظرتون می رسید
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

9. کاربر روبرو از پست مفید فکور تشکرکرده است .

Eram (سه شنبه 07 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    سلام.فکور عزیز من نگفتم داغ ماشین به دل همسرم مونده.بار کلمات استفاده شده در این جمله تون برای من خیلی منفی بود.از اون گذشته من از کسی نخواستم یه راه حل بده که چطور بتونیم ماشین بخریم!من فقط دلایل ناراحتی همسرم رو گفتم واینکه متوجه این قضیه هستم که دلایل ناراحتی وغصه ش چیاهستن.از دوستان خواستم راهنمایی کنن که چطور از این حال وهوا درش بیارم.ولی تاپیکایی که بهم معرفی کردین به نظرم خیلی خوبن.ممنون ازت.من نمیدونم چطور باید موضوعات رو در این تالار سرچ کنم

11. کاربر روبرو از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده است .

فکور (سه شنبه 07 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    اگر کانال تلگرام عضو باشید کانال زیر کانال خوبیه.

https://t.me/masieeeee136482

13. 2 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 08 آذر 96), بارن (پنجشنبه 09 آذر 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 دی 02 [ 10:23]
    سطح
    94
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 259
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    3,682

تشکرشده 4,954 در 1,249 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آناهیتا۲۷ نمایش پست ها
    سلام.فکور عزیز من نگفتم داغ ماشین به دل همسرم مونده.بار کلمات استفاده شده در این جمله تون برای من خیلی منفی بود.ا
    شما لطفا منفی برداشت نکن چون این تکه کلام من هست و در موارد مثبت و خنثی به کار می برم
    مثلا یه لباس خیلی گرون بود که من دوست داشتم همسرم برای خودش بخره ولی نخرید توی بقیه مغازه ها می گشتیم بهش گفتم اونو نخریدی و داغش به دلم موند
    خیلی با لبخند
    و البته برگشت خرید
    ولی کلا بار منفی نداره از نظر خودم
    پرواز کن آنگونه که می خواهی
    وگرنه پروازت می دهند آنگونه که می خواهند

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام آناهیتا جان

اگر دوست داری همه چیز تحت کنترلت باشه حتی احساس همسرت ،این نشدنیه.

اگر تمام احساسات منفی و افسردگی همسرت رو به رفتار نادرست خودت تو خونه نسبت بدی یا برعکس فکر کنی با رفتار خوبت همه اون احساسات محو میشه اینم نادرسته.

شما یک تنه نمیتونه همه انرژیت رو صرف تغییر حالات روحی همسرت کنی اما میتونی با ابراز محبت و علاقه خودت و قربون صدقه رفتن ها به همسرت کمک زیادی بکنی تا با ابعاد لطیف

شخصیتش آشنا و دوست باشه و صرفا به دنبال کسب پول و کار بیشتر نباشه.

اما توی این مسیر، حواست به خودت هم باشه چون روحیه خوب تو باعث میشه خونه شاد تر باشه.

حال آقای خونه رو میشه درستش کرد به شرطی که حال خودت خوب باشه .وقتی ادم حال خودش خوبه با یه اخم مردش نمیره تو هم بلکه عشق پراکنی میکنه و کم کم مشکل حل میشه.

اگر زن خونه باید ها و نباید های زیادی برای همسرش داشته باشه این خانوم نتونسته اول خودش رو شاد نگه داره پس گاهی از

انتقال عشق و شادی به همسرش ناتوان میمونه،نه که نخواد، نمیتونه عشق بده چون در حالت نامطلوبی قرار داره. وقتی خودت شادی و سخت نمیگیری انتقال عشق و شادی زحمتی برات نداره .

هرچقدر هم که همسرت بگه من پول ندارم فلان ماشین رو بخرم ، شما میری کنارش میشینی دستاشو میگیری میگی قربونت برم تو برای من مهمی و عشق بینمون و فرزند دوست

داشتنیمون.همین ماشینی که داریم برای من بسه من شادی تورو میخوام و اینکه در کنار هم خوش باشیم.برام خونه و ماشین آنچنانی مهم نیست فقط تو مهمی برام. ببین خیلی ها آرزو

دارند اونچه ما داریم داشته باشند ولی ندارند ،پس ناشکریه اگر فقط به بالاتر از خودمون نگاه کنیم،شکر خدا کن عزیزم .من که به خاطر وجود تو همیشه شاکر خداهستم. خدایا شکرت به

خاطر همسر نازنینم.

نمیگم با این دیالوگ ها یک شبه همسرت از فکر ماشین بیرون میاد چون انتظار نادرستیه اما حداقل اون لحظه عشق و مهرت رو بهش نشون میدی و بهش قوت قلب میدی، اون لحظه

برای چند دقیقه هم که شده میاریش به دنیای اکنون تا از داشته هاش لذت ببره .همین خیلی خوب و ارزشمنده.

من هروقت اینارو میگم همسرم خیلی ذوق میکنه . گاهی هم حوصله سخنرانی ندارم وقتی میگه دلم فلان ماشین میخواد بهش میگم انشالله .

به نظر من یکم توی زندگیتون کارهای خیر رو بیشتر کنید احساس مادی بهتری پیدامیکنین. مثلا اینکه فرزند یتیمی رو از کمیته امداد به سرپرستی بگیرید و ماهیانه 50 تومن یا بیشتر براش

واریز کنین . اینطوری نگاه مادی کمرنگ تر میشه و ادم هایی رو میبینید که محتاج ماهی 50 تومن از طرف شما هستند. شاید هم برای شما و هم همسرت تجربه خوبی باشه.

16. 3 کاربر از پست مفید Eram تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (سه شنبه 07 آذر 96), آناهیتا۲۷ (سه شنبه 07 آذر 96), صبا_2009 (سه شنبه 07 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    46
    دستاوردها:
    تشکرها
    56

تشکرشده 99 در 48 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Eram نمایش پست ها
    سلام آناهیتا جان

اگر تمام احساسات منفی و افسردگی همسرت رو به رفتار نادرست خودت تو خونه نسبت بدی یا برعکس فکر کنی با رفتار خوبت همه اون احساسات محو میشه اینم نادرسته.

شما یک تنه نمیتونه همه انرژیت رو صرف تغییر حالات روحی همسرت کنی اما میتونی با ابراز محبت و علاقه خودت و قربون صدقه رفتن ها به همسرت کمک زیادی بکنی تا با ابعاد لطیف

اما توی این مسیر، حواست به خودت هم باشه چون روحیه خوب تو باعث میشه خونه شاد تر باشه.

حال آقای خونه رو میشه درستش کرد به شرطی که حال خودت خوب باشه .وقتی ادم حال خودش خوبه با یه اخم مردش نمیره تو هم بلکه عشق پراکنی میکنه و کم کم مشکل حل میشه.

اگر زن خونه باید ها و نباید های زیادی برای همسرش داشته باشه این خانوم نتونسته اول خودش رو شاد نگه داره پس گاهی از

انتقال عشق و شادی به همسرش ناتوان میمونه،نه که نخواد، نمیتونه عشق بده چون در حالت نامطلوبی قرار داره. وقتی خودت شادی و سخت نمیگیری انتقال عشق و شادی زحمتی برات نداره .

هرچقدر هم که همسرت بگه من پول ندارم فلان ماشین رو بخرم ، شما میری کنارش میشینی دستاشو میگیری میگی قربونت برم تو برای من مهمی و عشق بینمون و فرزند دوست

داشتنیمون.همین ماشینی که داریم برای من بسه من شادی تورو میخوام و اینکه در کنار هم خوش باشیم.برام خونه و ماشین آنچنانی مهم نیست فقط تو مهمی برام. ببین خیلی ها آرزو

دارند اونچه ما داریم داشته باشند ولی ندارند ،پس ناشکریه اگر فقط به بالاتر از خودمون نگاه کنیم،شکر خدا کن عزیزم .من که به خاطر وجود تو همیشه شاکر خداهستم. خدایا شکرت به

خاطر همسر نازنینم.

نمیگم با این دیالوگ ها یک شبه همسرت از فکر ماشین بیرون میاد چون انتظار نادرستیه اما حداقل اون لحظه عشق و مهرت رو بهش نشون میدی و بهش قوت قلب میدی، اون لحظه

برای چند دقیقه هم که شده میاریش به دنیای اکنون تا از داشته هاش لذت ببره .همین خیلی خوب و ارزشمنده.

من هروقت اینارو میگم همسرم خیلی ذوق میکنه . گاهی هم حوصله سخنرانی ندارم وقتی میگه دلم فلان ماشین میخواد بهش میگم انشالله .

به نظر من یکم توی زندگیتون کارهای خیر رو بیشتر کنید احساس مادی بهتری پیدامیکنین. مثلا اینکه فرزند یتیمی رو از کمیته امداد به سرپرستی بگیرید و ماهیانه 50 تومن یا بیشتر براش

واریز کنین . اینطوری نگاه مادی کمرنگ تر میشه و ادم هایی رو میبینید که محتاج ماهی 50 تومن از طرف شما هستند. شاید هم برای شما و هم همسرت تجربه خوبی باشه.

سلام ارم عزیز.ممنونم از پست خوبت.خوشبختانه هم من وهم همسرم خیلی راحتیم باهم وکلا حرف تو دلمون نمیمونه وارتباط عاطفی وکلامیمون خیلی خوبه.شاید روزی بیشتر از۲۰یاحتی ۳۰بار حالاکمتر یابیشتر بهم ابراز علاقه میکنیم.واین حرفایی که شما گفتین رو به طرق مختلف بهش میگم.من واقعا نمیخوام چیزی تحت کنترلم باشه فقط میخوام همه چی خوبه و اکی باشه.حالا از این مثال ماشین بیایین بیرون اون صرفا یه مثال بود.فقط میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم چطور حال وهوای همسرم رو عوض کنم.به نظرم چیزیه که خیلیا به دردشون میخوره وباید بدونن.
    در مورد کار خیر خوب ما یه سری کارانجام میدیم.البته که کمه ولی خوب بدم نیست.مثلا ۴تابچه تحت تکفلمون بودن که اتفاقاهمین چند روز پیش یکی از دخترامون عروس شد.همسرمم بواسطهءکارش خیلی وقتا دست مردم رو میگیره.ما خیلی اهل معاشرت ورفت وامد با هر قشر از مردمیم.برای همین دوستان واطرافیانمون معمولا راحت مشکلاتشون رو با مادر میون میگذارند.به همین خاطر از لحاظ مالی ویا مشورتهای دیگه خیلی کمکشون میکنیم.
    بی نهایت عزیز از شماهم ممنونم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Eram نمایش پست ها
    سلام آناهیتا جان

خاطر همسر نازنینم.

سلام ارم عزیز.ممنونم از پست خوبت.خوشبختانه هم من وهم همسرم خیلی راحتیم باهم وکلا حرف تو دلمون نمیمونه وارتباط عاطفی وکلامیمون خیلی خوبه.شاید روزی بیشتر از۲۰یاحتی ۳۰بار حالاکمتر یابیشتر بهم ابراز علاقه میکنیم.واین حرفایی که شما گفتین رو به طرق مختلف بهش میگم.من واقعا نمیخوام چیزی تحت کنترلم باشه فقط میخوام همه چی خوبه و اکی باشه.حالا از این مثال ماشین بیایین بیرون اون صرفا یه مثال بود.فقط میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم چطور حال وهوای همسرم رو عوض کنم.به نظرم چیزیه که خیلیا به دردشون میخوره وباید بدونن.
    در مورد کار خیر خوب ما یه سری کارانجام میدیم.البته که کمه ولی خوب بدم نیست.مثلا ۴تابچه تحت تکفلمون بودن که اتفاقاهمین چند روز پیش یکی از دخترامون عروس شد.همسرمم بواسطهءکارش خیلی وقتا دست مردم رو میگیره.ما خیلی اهل معاشرت ورفت وامد با هر قشر از مردمیم.برای همین دوستان واطرافیانمون معمولا راحت مشکلاتشون رو با مادر میون میگذارند.به همین خاطر از لحاظ مالی ویا مشورتهای دیگه خیلی کمکشون میکنیم.
    بی نهایت عزیز از شماهم ممنونم

18. 3 کاربر از پست مفید آناهیتا۲۷ تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 08 آذر 96), بی نهایت (چهارشنبه 08 آذر 96), بارن (پنجشنبه 09 آذر 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)