به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 22:46]
    سطح
    14
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 70
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

قصد خودکشی دارم

سلام به خاطر اینکه حتما میپرسید میگم که مجردم خانمم و سی سالمه.
    جدا قصد خودکشی دارم و فقط از خدا وجهنم میترسم وگرنه تاحالاصدبار خودمو کشته بودم
    من به خاطر بی انگیزگی و تنبلی زندگیم برباد رفته و نمیتونم مسئولیت زندگیم رو قبول کنم من همیشه ناراحتم.اما الان چندتا موضوع هست.برای یک اشنایی نزدیک به خواستگاری احساس تحقیر واشتباه میکنم.
    از چندین ماه پیش متوجه توجه کسی به خودم شده بودم ولی چون اقدامی نمیکرد منم کاری نمیکردم و ارتباطمون هرازگاهی بود.بالاخره دیدم به مادر وخواهرش گفته. وقتی باخواهرم پیششون بودیم خواهرم که متاهله هم متوجه شد .خواهرش استقبال گرمی ازمون داشت ولی وقتی جریان بعضی از مشکلات منو به خانوادش گفته بود کلا منصرفش کرده بودن.ما دوست نبودیم ولس اون جریان بعضی از مشکلات منو میدونست و با دونستن اون ها ماجرا رو به خوانوادش گفته بود که منصرفش کرده بودن.از لحاظ اقتصادی هم از ما بالاتر بودن و این هم یک دلیل میشد برای مخالفتشون.بعد از اون جریان هروقت منو میدیدن برادرشون رو قایم میکنن.اون چیزی کهمنو ناراحت میکنه اینه که اون پسر در تمام فضاهای مجازی که ازش میشناختم هم خودشو پنهون کرده.من هبچموفع نمیخواستم خودمو اویزون اون کنم واینکارش حالمو بد کرده ما دوتا ادم بزرگیم و رابطه دوستی همنداشتیم حتی توی همون فضای مجازی باهم ارتباط نداشتیم و این کار اون خیلی توهینه بهم.

این بیخود ترین مشکل من بوده.من توی محیط کارم هم اعتماد به نفس ندارم و دنبال هر دوره و کلاسی هم که میرم بی انگیزه هستم و عملکردم افتضاحه
    توی خوانواده هیچ کس بهم توجهی نداره و چون جایی بند نمیشم و درامدی که خرج خودمو هم داشته باشم ندارم خیلی در مقایسه با بقیه بهم توهین میشه
    خیلی خیلی حالم خرابه.به خدا فقط از جهنم میترسم وگرنه همین الان خودمو میکشتم
    چون چیزایی که گفتم ده درصد از مشکلات من هم نیست

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام عزیزم

من یکم حالم بهتر بشه برات مینوسیم..فقط بدون همه درگیرن.مشکلات کاری که الان فغان میکنه تو کشور.این مشکلاتی که ازش میگی ( باعث انصراف اون اقا شد) چیا هستن؟>
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

3. 3 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), المای (یکشنبه 05 آذر 96), بانوی آفتاب (پنجشنبه 30 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    مریم عزیز من هم مثل شما بیماری دارم.دیابت تاحالا خیلی برام مشکل درست کرده

ما شیرازیا بیشتر از هرچیز به حافظ معتقدیم.دیشب حافظ رو باز کردم و فال خوبی برام اومد نیت کرده بودم حضوری برم پیش مشاور که خوب دراومد و به دوستم گفتم از مشاوری که میشناسه برام نوبت بگیره.من که نتونستم ولی اگه سایت مدیر داره این تاپیک روحذف کنه چون فهمیدم اینترنتی چیزی بدست نمیاد.خداحافظ

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

دوست عزیز مشابهه شما افراد زیادی تو دنیا وجود داره بخصوص در ایران که هر چن بار اینجا تاپیکهاشو مشاهده میکنیم و فکر میکنن فقط خودشون اینجورین و بقیه افراد سالمند..

از نظر کسیکه دندونش به شدت درد میکنه بقیه کسایی که دندون درد ندارن خیلی حالشون خوبه و کوکه..

کسیکه بخاطر بیماری یا قطع عضو دچار افسردگی میشه در ارزوهاش نبودن این مشکلاتو جستجو میکنه ولی نمیدونم شما تو ارزوهاتون در جستجوی نبودن کدام مشکلتون هستین؟

مشکل شما صرفا ذهنیه و روانی..

شما فقط باید کمی بتونین بدون فک کردن به دیگران برا خودتون زندگی کنین..مثلا اونها در مورد من چی قک میکنن , من یک ادم بی مصرف هستم , من از خودم درامدی ندارم, من نمیتونم خودمو جمع کنم,.

کسی منو دوس نداره و غیره..

این افکار زائیده ذهن شماست ..شاید اون اقا پسر و خونوادش در مورد شما فکرهای جالبی نکنن اما مگر میشه جلوی افکار دیگرانو نسبت به خودمون ببندیم..

همیشه در فکر شروع باشین حتی اگه چن باره منصرف یا بی حال و بی انگیزه بشین..

این شروع کردنها کم کم چرخ روحیه و انگیزه شمارو خواهد چرخوند.. حتما ورزش کردن رو امتحان کنید و با خانمهای ورزشکار هم صحبت بشین تا کم کم روحیشون در شما اثر بذاره ..

به ازدواج فعلا فک نکنین تا روحیتون خوب نشده ..

6. 3 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

Ye_Doost (پنجشنبه 30 آذر 96), المای (یکشنبه 05 آذر 96), بانوی آفتاب (پنجشنبه 30 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    جوادیان عزیز اینکه نظر دیگران برام مهمه به خاطره اینه که از بچگیم همینطور بود.پدرمن نظامی بود وکمی خشک ودقیق.از تمام بچه ها این من بودم که از بچگی کارهام اشتباه بود و مسئولیت پذیر نبودم.برای همین هم از هرجمعی کنار گذاشته شدم.بعد از اون هرکاری کردم که نظر بقیه بهم عوض بشه نشد.و همیشه دلم میخواست بمیرم.دانشگاه که هیچ نتونستم جایی رو بیارم. توی دوره های هنری یا حتی اموزش های خاص نتیجه ضعیف داشتم
    در مورد این اقا هم من مادر پدرشو میشناختم برادرش دوست برادرم بود.میدونستم اخلاق های خاصی دارن ولی فکرنمیکردم فقط به خاطر این دیابت لعنتی باهام اینطوری برخورد کنند جون مادرش خیلی مهربون بود.از اون زمان هم حتی یکبار بیرون ندیدمش وهمیشه یا با ماشین شخصی میرفت بیرون یا با اژانس .واقعا این کارهاشون دلیل نداشت

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

ممنون از پاسخ گوئیتون

معمولا کسانی که پدرشون نظامی باشه مسئولیت پذیر بار میان , شما چطور بی مسئولیت شدین؟

به نظر من بیشتر این برچسب هائی که شما به خودتون میزنید وجود نداره و دیگران به شما اینهارو القا کردن.. شما هر وقت اراده کنین میتونین از پیله بافته شدتون بیاین بیرون اما خیلی رو حرفای دیگران مکث
    میکنین و این باعث میشه هیچ حرکتی نکنین یا نصفه کاره رها کنین و برگردین به همون جای سابق..

وقتی تو همون جای سابق هستین از خودتون بدتون میاد و به خودتون برچسب های نامتعارف میزنین..

ولی وقتی کمی از این نقطه فعلیتون فراتر برین به خودتون خواهید گفت که منم میتونم و منم مثله بقیه حق زندگی دارم..

اون اقا پسرو فراموش کنین چون از الان تابعه خواهر مادرشه و اگه میخواست رابطه ای بینتون رخ بده ناظر دخالت ها و خط دادنهای خواهر و مادرش حتما میبیودین و چه بهتر که خاتمه یافت..

و توصیه میکنم فعلا تا روحیتون خوب نشده به ازدواج فک نکنین ..

9. 2 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

nazaninIT (یکشنبه 12 آذر 96), Ye_Doost (پنجشنبه 30 آذر 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    14
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    به نظرمن حرفای شما درسته.این روزا زیاد مادرو خواهرشو میبینم ولی برام مهم نیستن چیزی که برام مهم بود این بود که این رفتارشون دلیلش چیه.چون ما خیلی جدی نگرفته بودیمشون و اتفاقی هم نیفتاده بود.اخلاق واقعی ادم اینجور وقتاس که مشخص میشه

11. کاربر روبرو از پست مفید چرا؟ تشکرکرده است .

جوادیان (سه شنبه 07 آذر 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 دی 96 [ 18:59]
    سطح
    1
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 35
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    منم مشکلات شما رو دارم .اعتماد ب نفس پایین .عصبی. تنهاو و این ک هیچی خوشحالم نمیکنه .و خدا منو ببخشه بعضی اوقاتم فکر خودکشی میزنه ب سرم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 تیر 97 [ 09:43]
    سطح
    41
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    32

تشکرشده 170 در 63 پست

Array
    عزیز دلم ... دختر خوب چیزی نیست ممکنه سندرم سی سالگی باشه من خودمم وقتی سی سالم شد یه حال خاصی داشتم اما برطرف شد.
    اروم باش اصلا فکرای بد نکن خانمها حتما لازم نیست شغل داشته باشن چون واقعا بعضی وقتها قبول کردن یک شغل سخته براشون. سعی کن یکم ناز خودتو بخری به خودت محبت کنی واسه خودت خرج کنی حتی خیلی کم.
    گناه داری خوب . حالا اگه واقعا بقیه دوستت ندارن یا هر حس مشابهی داری دلیل نمیشه خودتم همون رفتارو با خودت بکنی.... با خودت مهربون باش

14. کاربر روبرو از پست مفید نیم پز تشکرکرده است .

Erica (شنبه 02 دی 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)