به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 09 دی 96 [ 00:10]
    سطح
    4
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array

بچه ها دارم جدا میشم:((( گاهی میخوام بمیرم

سلام
    1سال و نیمه ازدواج کردم و الان 6ماهه که از خونه بیرون اومدم
    میدونم مقایسه کار خوبی نیست ولی وقتی وضعیت خودمو حتی با بچه های اینجا مقایسه میکنم میخوام دق کنم که همسر من حتی 1 تماس یا پیام نداد ک منو برگردونه
    اون همه بلایی سر من اورد ولی حتی روز شورا برای جهیزیه هم بجای ابراز پشیمونی و ناراحتی میگه من زن صیغه ای دارم و بیا زودی مهریت ببخش و طلاق
    یعنی من حتی لیاقت یه عذر خواهی نداشتم یا منت کشی کوچیک....
    اخه چراااا
    میدونم که هکتون میگید غصه نخورم و برام مهم نباشه ولی بازم بعد 6ماه سخته برام
    ما فعلا درگیر جلسات مهریه ایم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام عزیزم

شما و همسر چندسالتونه؟
    علت اقدام به طلاق شما چیه؟مشکل اصلی شما با هم چیه؟
    بیشتر از خودتون شرح بدین تا دوستان بتونن بهتر کمک کنن.

3. 2 کاربر از پست مفید Eram تشکرکرده اند .

juddi (سه شنبه 30 آبان 96), بارن (سه شنبه 23 آبان 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    سلام
    هر دو کمتر30 و هم سن
    مشکل اصلی رفتارهای عجیب و غریب ایشون بود منم دیگه طاقت نیوردم
    از اوایل عقد انگاری منو نمیخواست و اصلا تو نگاه و رفتارش محبت نبود
    ضمن اینکه چندباری هم از زبونش در رفت دوستم نداره منم همیشه مثل یه تیر تو قلبم بود این حرفاش
    یه شب یکی از اقوامش یهو زنگ زد و به شوخی که من دوس دختر شوهرتم اول گفتم شوخیه ولی وقتی دیدم چنذ روز بعد دوباره پیام داد شک هام شروع شد و کم کم مثل یه پازلی جور شد که اقا از جای دیگه تامین محبت میشن البته ایشون دخترن و در شهر دیگه و مطمینم رابطشون عاطفی و به قصد ازدواج بوده که بنظرم خیلی بدددتر خیانت جنسی هست
    اکثرا رفتارش از نظر عاطفی سرد بود ولی جنسی اکثر اوقات خیلییی گرم البته جنسی هم گاهی که زنهای خوشگل میدید و چشم چرونی میکرد کلا سرد سرد میشددد در حدی که انگار از نگاهش نفرت میبارید
    وای حالم بدمیشه اینا رو میگم
    مرتب از ماه اول تکرار میکرد که اگه کم بزاری توی جنسی میرم جای دیگه((( اخه کی به زن عقدی 1ماهه اینا رو میگه مقصر خودمم میدونم که خیلی بهش بها دادم هرگز به ایشون توی جنسی نه نمیگفتم ولی اقا خیلی پررووو شدن کم کم و میگفت خوب راضیم نمیکنی منم متوجه نمیشدم منظورشو که بعدها موقع زندگی مشترک میگفت هر دختر دیگه ای بود کم اورده بود
    مشکا دیگرش منع من از تحصیل و اشتغال و فعالیت های لذت بخشم و سختگیرییی خیلی زیااااد برای رفت و امد با خانوادم و دیدارشون
    حرفهایی که نشون از روابط جنسی با زنهای دیگه میداد حالا نمیدونم حلال یا حرومش ولی هرگز چیزی به چشم ندیدم که دیگه اواخر فقط موقع رابطه گریم میگرفت و اونو در کنار دیگران تصور میکردم
    چندباری گفت که چندسال دیگه پیر میشی و من دست بهت نمیزنم و باید التماسم کنی اونم تازه موقع رابطه این حرفا رو میزد!!!!اخه شما بگین کدوم مردی از اول زندگی این استرس و کابوس رو میندازه به جون زنش؟؟
    فکر میکنم هم دوستم نداشت هم روانی بود که ترکیب این دو خیلی وحشتناککک کرده بود زندگیم رو
    تحقیرهای مکرر و گفتن این موضوع توی دعواها که مرتب خیانت میکنه و تنوع طلبه و زن صیغه ای داره و وووو
    و چندبارم که میخواست فریبم بده تا مهرمو ببخشمم
    توی دوران عقدم مکرر میگفت یه دختره عاشقشه و بهش التماس میکنه که حتی حاضره زنش بشه
    خلاصه فکر میکنم اون منو نمیخواست و سعی در عذاب دادن من داشت
    یکبارم که گریه افتاد بعد تماس اون فامیلشون بیا جدا بشیم چون اه یکی پشت سرمه و من نمیتونم باهات بمونم معلوم بود میخواست بره با اون
    خدایااا اخه منکه هرگز بهش خیانت نکردم ولی اون انواع و اقسام خیانت ها میکرد
    وضع مالیش خوب بود ولی انگار حیفش میومد واسه من خرج کنه
    یه بارم که اوایل زندگی وقتی من با اجازه خودش رفتم خونه مامان درو قفل کرد و کلی پیام زشت که فلانی و بعدشم گفت الهی بمیری و خدا لعنتت کنه و نیا خونه ک طلاقت میخوام بدم بعدشم حسابهاشو خالی کرد ووو که من احمق باز با پای خودم و کلی منت کشی برگشتم یعنی الان میبینم چقد خررم ولی اون موقع نمیتونستم دل بکنم چون همش خوشبختی اون رو کنار عشقش تصور میکردم
    البته خوب نکات مثبتی هم داشت هرچند کم ...
    فقط پشیمونم که چرا توی عقدی جدا نشدم والان فقط میخوام این حس عدم پذیرش من از سمت اون واسم کمرنک بشه و برام مهم نباشه اصلا که چرا دوسم نداشت
    مشکلاتو گفتم در جریان باشید ولی لطفا راهکار بدین که اینقدر احساس اون نسبت به من و عشقش مثل خوره روحم رو زخمی نکنه دیگه
    مرتب به خودم میگم مگه من چی کم داشتم و باز خودمو دلداری میدم که لیاقتم رو نداشت

مرررسی میدونم طولانی شد
    ویرایش توسط juddi : سه شنبه 23 آبان 96 در ساعت 22:02

5. کاربر روبرو از پست مفید juddi تشکرکرده است .

یه دونه (سه شنبه 14 آذر 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام جودی جان

ما بهت نمیگیم غصه نخور چون بعضی چیزها واقعا غصه خوردن داره و تا غصه نخوری نمیتونی تصمیم درست بگیری...

اگر این چیزهایی که در مورد همسرت نوشتی دور از ناراحتی و عصبانیت باشه خب همسرت انسان سالمی نیست (روحی و روانی) ....

بگو برامون :
    1.خودت اومدی بیرون یا بیرونت کرد؟
    2.اخرنی دعواتون سر چی بود ؟
    3.این 6 ماه اقدامی نکردی ؟چه قانونی و چه از طریق واسط؟چه خودت و چه همسرت؟
    4.خودت برنامه ات چیه و میخواهی چیکار کنی؟
    5.مثلا حس عدم پذیرش از سمت همسرت به شما کمتر بشه...نتیجه اش چی میخواد بشه؟مثلا دیگه همسرت برات مهم نباشه.میخوای همینجوری ادامه بدی؟
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

7. کاربر روبرو از پست مفید maryam123 تشکرکرده است .

juddi (سه شنبه 30 آبان 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    ممنونم مریم جان که توجه کردین
    کلا خیلی اذیتم میکرد از نظر روانی فقط و این بدترین نوع شکنجه هست
    بار اخری دعوامون سر این بود که خواهرزادم اومد خونمون باهاش درس کار کنم وقتی همسرم اومد منزل یهوکی به هم ریخت و ناهار رفت خونه مادر شوهرم و بعدشم هرچی اس و زنگ زدم محل نداد شبم وقتی اومد خونه باز شام نخورد و جای خوابش رو جدا کرد منم هرچی باهاش حرف میزدم محلم نمیکرد بعدش که رفتم کنارش بخوابم و دست بهش زدم که روشو بکنو طرف من مثل وحشی ها هولم داد عقب و منم رفتم باز فردا ظهرش همینجوری بود منم عصبانی شدم و گفتم مشکلت چیه ؟؟؟اونم هرچی از دهنش در اومد گفت به من گفت خوشم نمیاد ازت و تو عقده ای هستی و عقده جنسی داری و بدبختی و چرا ناهار خوب واسش درست کردی ؟؟ نمیدونم حبفم میاد خرجت کنم، تو هیچی نداری که بهش بنازی و ....البته منم خوب جواب میدادم ولی راستش دیگه خسته شده بودم از بس که هر لحظه توی زندگیم نگران 1ساعت بعدم بودم چون اصلا رفتارهاش قابل پیش بینی نبود و همش بدنبال بهانه بود تا خوردم کنه
    بخدا نمیتونم واستون بگم چقد مسخرم میکرد و عذابم میداد همیشه مرتب توی دعوا تهمت میزد با همه رابطه داری حتی با محارم اصلا روانی بود
    خلاصه اخر دعوا گفتم منو نمیخای؟؟اونم گفت نه میخای بیا ببرتم خونه مامانت که البته قبلا از این زیاد تهدید میکرد منم خسته شدم گفتم ببر اونم نبردو گفت با ازانس برو که واسم ازانس گرفت و گفت هری گمشو... منم رفتم
    1 هفته بعدش با همه استرس رفتم دنبال جهیزیه و کاراش که 1ماه بعدش اوردیم بیرون، واای که چقد من ساده بودم روزی که رفتیم شورا بابت صورت برداری از جهیزیه جلوی شورایی ها میگفت من وابسته این زنم و خودم وسیله میگیرم که زندگی کنیم نگو نقشش بوده وقتی رفتم خونه کل وسیله هام روهم ریخته بود اینقد دلم شکست بعد از صورت برداری نزدیک ظهر زنگ خودم زد که جواب ندادم و زنگ داداشم زد بعدش و گفته زن صیغه ای دارم و نمیتونید ثابت کنید حالا هم 3راه بیشتر ندارید: 1- بخشیدن مهریه و طلاق فوری 2- نبخشیدن و بلاتکلیفی تا35سالگی که سن من بره بالا 3- نبخشیدن مهریه و تمکین که مجبور به زندگی در کنار زن صیغه ایش و در شهر دور افتاده بشم و همچنین گفته اگه اینو انتخاب کنم دق میکنم
    اونروز فهمیدم اون حتی 1درصدم واسش مهم نیس من برگردم
    فعلا مهریه اجرا گذاشتم که البته ایشون وضع مالی خیلی خوبی داره و حتی این اواخر سفر خارجی بوده ولی همونطری که گفتم از پارسال که منو بیرون کرده دیگه حتی با کارت بانکی بنام داداشش خرید معمولیم انجام میده
    تازگی ها شکایت نفقه کردم که اونم تمکین زده
    توی جلسات مشاوره واسه مهریه خیلی کم میومد و اصلا تمایلی نداشت ، چند تا ازدوستاش هم که همون اوایل باهاش صحبت کردن سریع راه صحبتو بسته و گفته من دیگه طلاق داده ام و زنم بد بوده و بد حجاب شده و پر خرج بوده ووووو اونا هم خودشون رو کشیدن کنار و به من گفتن شوهرت هیچ تمایلی واسه اصلاح کردن زندگیش نداره و حتی خانم دوستش گفته بوده من خیلی میخواستم صلح بدم ولی همسرت لیاقت تو رو نداره و مرتب فقط دروغ میگه.
    خودم اینقد احمق بودم چندباری بهش پیام میدادم اونم خیلی برخوردهای بدی میکرد اولش و میگفت دل بکن و فلان
    ولی وقتی میدید که من هنوزم وایستشم کمی بهتر میشد ولی مقطعی بود و میگفت اگه زندگی میخای باید تعهد کتبی بدی خانوادت رو نبینی و اگه نزدیک بشن ریختن خونشون حلاله و حرفهای چرت دیگه که فقط باید واسم 5تا بچه بیاری و هرچی من گفتم فقط چشمم
    البته این اقای روانی بعد از یکی جلسات مشاوره منو صدا زد و من بدبخت تو دلم گفتم بالاخره غرورشو گذاشته زمین و میخاد منتم بکشه که یهو دیدم صیغه نامه نشونم داد که طرف دختره و اینم امضای باباش و پیامهای زنش که مدیونش کرده طلاقم بده و بعدم گفت 22 میلیون سود یکی حساب بانکیمه بیا بدمت و تمومش کنیم که من زن دارم واااااای اون شب داشتم میمردم تا صبح که حتی خودشم ترسیده بود من خودکشی کنم الانم با یاداوریش داره گریه میکنم
    عزیزم اینکه گفتین تصمیمت چیه؟ بنظرتون این شوهر من هیچ راهی بجز جدایی گذاشته واسه من؟؟؟ دیگه چقد خودمو اویزون نشون بدم که برگردم خودش بارها گفته ببین میتونی برگردی؟ببین راهت میدم؟
    ضمنا اقا با یک مشت فاکتورهای الکی و طلاهایی که معلوم نیس واسه کیه ازم شکایت کرده اخهههه یه ادم چقد پست میتونه باشه؟؟؟؟
    بخدا منم کاش شوهرم مثل خانمهای دیگه صبح تا شب خیانت میکرد ولی منتم میکشید و معذرت خواهی میکرد !!!!بخدا من به اینم راضی هستم
    فقط میخوام بهش فکرنکنم، واسم مهم نباشه رفتارهاش با من، میشه؟؟؟؟
    عزیزم همسرم این زندگی واسش مهم نبوده و نیست اخه یه بارم بعد مشاوره گفت من شکست عشقی با دوست دخترمو تحمل کردم اینکه چیزی نیست یعنی اینقد احمق و بی احساسه که طلاق رو با دوست دخترش مقایسه میکنه!!! فقط میخوام این بی تفاوتی اون واسه منم مهم نباشه چون هر لحظه دارم به این قضیه فکر میکنم که چرا بقیه شوهراشون کلی منتشون رو کشیدن ولی من هیچی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    واای بچه ها وقتی میام تو این سایت و مطالب طلاقو میخونم حالم بد میشه
    همش به لحظه جاری شدن صیغه طلاق فکر میکنممم میتررسم یه ترس وحشتناک دارم ترسی شبیه ترس از مرگ حتی بدتر
    خدایا اخه چرا ماها انتخابامون اینجور شد؟؟؟؟ کاش میمردم بخدا سخته
    من دیگه کی باید بچه دار بشم و طعم خوشبختی بچشم پس

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    جودی جان
    یه چیزی تو نوشهات گنگه ....اونو نمیتونم پیدا کنم.
    در هر صورت حالا که کار به اینجا کشیده بهتره شما هم اقدامات قانونیت رو انجام بدی.این سه تا راهی هم که ایشون گذاشته جلوی پات باید بدونی مملکت قانون داره و این اقا هم نمیتونه این راها رو بذاره جلوت.اگر بسپریش دست قانون بهش میگن که این راها منطقی نیست.
    ضمن اینکه به نظرم شما همسرت رو رها کن و بیشتر خودسازی کن.چه احساسی و چه مالی
    ادم وقتی باید از جاری شدن صیغه طلاق بترسه که یه همسر و پشیبان و مرد زندگی رو از دست بده....شما دقیقا از چی میترسی؟!
    مردی که بدترین نوع رفتار رو با شما داره و مثل برده باهات رفتار میکنه به نظرت پشتیبانه؟
    اگر مطالب سایت اذیتت میکنه فعلا نخون.
    من مریضم.بعدا بهتر شدم برات مفصل مینویسم.
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

11. 5 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

juddi (سه شنبه 30 آبان 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), Quality (جمعه 26 آبان 96), نادیا-7777 (دوشنبه 13 آذر 96), بارن (سه شنبه 30 آبان 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

برای زندگی تون یک سری اهداف خرد و کلان تعیین کنید.

برای رسیدن به اون ها برنامه ریزی کنید.

تمام فکر و ذهن و عملگرایی تون را بگذارید روی اجرای برنامه هاتون و در این راه از موفقیت هاتون لذت ببرید.

کارهای طلاق را هم بسپرید به وکیل و یک فرد قابل اعتماد تا خودتون کمتر درگیر شوید.

مراقب باشید هر موقع ذهنتون می خواد بره سمت افکار منفی به اون توقف بدهید.

از تکنیک توقف ذهن استفاده کنید.

شما بایستی کنترل ذهنتون را در دست بگیرید. و دست از مرثیه سرایی ها بردارید.

لازمه اش این است که شرایط را بپذیرید. به هر حال این آقا سر راه شما بوده با این همه خصوصیات.

زندگی ایشان مستقل از زندگی شماست . شما قرار نیست به خاطر اشتباهات وبدی های یک نفر دیگر خودتان را فنا کنید.

ایشون هر چه که بوده دارن زندگی خودشون را می کنند .

از این نمونه آدم ها دور و بر همه ماها هست.

کسانی که ما را دوست ندارند و شاید توهین کنند گاه این فرد می تونه یک غریبه باشه ، یا یک به ظاهر دوست ، یک فامیل وحتی نزدیک تر همسر آدم ، اصلا منطقی به نظر نمی رسه به خاطر برخورد های اشتباه دیگران با ما ، ما خودمون را ببازیم.
    ویرایش توسط بی نهایت : جمعه 26 آبان 96 در ساعت 13:41

13. 2 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Erica (جمعه 26 آبان 96), juddi (سه شنبه 30 آبان 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    12

تشکرشده 5 در 3 پست

Array
    مریم و بی نهایت عزیز ممنون از لطفتون
    متاسفانه بلدنیستم پایین پستتون ازتون تشکر کنم.
    مریم جان چی گنگه؟
    حقیقت این روزها خیلی گیجم. همسرم یه ترفند جدید زده و وکیلش گفت که میگه یا 20سکه و طلاق یا حاضر به زندگی هست. من مطمینم که اون هدفش زندگی نیست و میخواد اذیتم کنه تا مهرمو ببخشم. قبلا هم گفته بود اگه برگردی زندگی کنی اخرش باز طلاقه. من شکایت نفقه کردم و اونم مجبور شده تمکین بزنه.
    در مورد وکیل که فرمودین: چند تا از وکلا گفتن که مهریه چیز خاصی نداره و خودم میتونم کارهاشو بدون وکیل انجام بدم. واقعا اینجوریه؟؟؟ضمنا همسرم هیچ مالی هم که به نامش نیست و مطمِینا قسطی می شه دیگه.
    فقط واسه نفقه ام و تمکین قراره وکیل بگیرم که 7 میلیون میگیرن.
    راستی از همسرم کلی پیامک حاوی فحش و تهمت و اینا دارم که میتونم ازش شکایت کنم و از این طریق تحت فشارش بزارم حتی شاید به حبس محکوم بشه
    بنظرتون شکایت کنم؟؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    احتمالا این آقا به شما علاقه نداره و داره با شما جنگ روانی می کنه. اینقدر تحت فشار روحی می ذارت تون تا مهریه تون رو ببخشید یا به حداقل قانع بشید و طلاق بگیرید و ایشون هم بره دنبال کار خودش.

اگر اصرار به طلاق دارند تمام حقوق تون رو مطالبه کنید. به اطرافیان ایشون هم تذکر بدید کمک کردن برای فرار از مهریه خودش جرم هستش و اگر دادگاه تشخیص بده به شوهرتون برای فرار از مهریه و دیون کمک کرده اند (به هر شکلی) پیگرد قضائی داره و مجازات میشند. بهتره این موارد رو با وکیل بررسی کنید و از موضع محکم تری باهاشون برخورد کنید.

سعی کنید ازشون مدرک جمع کنید. اس ام اس، ایمیل ... در پیام هاتون طوری مطالب رو نگارش کنید که پاسخ های وی اقرار و اعتراف محسوب بشه. برای روابط خارج از خانواده، آزارهای روحی، اینکه چطور میخواهند از پرداخت دیون شون فرار کنند و ... . اگر خودتون بلد نیستید از وکیل یا افرادی که زیرک هستند کمک بگیرید.

"بنظرتون شکایت کنم؟؟؟"
    اگر فکر می کنید راهی برای اصلاح و ادامه زندگی ندارید شکایت کنید. مگر چیزی رو هم ازدست میدید ولی چند نکته رو یادتون باشه و فراموش نکنید
    1. هرکاری می کنید تا آخرین لحظه مخفی نگاه دارید. هم از آقا و هم از کسانی که ممکنه بهشون اطلاع بدند. حتی از کسانی که نمی تونند جلوی زبان شون رو بگیرند مخفی کنید.
    2. از افراد آگاه به قانون و زرنگ کمک بگیرید
    3. تا آخر راه رو بروید
    4. در این موارد اگر اوضاع به ضرر همسرتون باشه خودش مستقیما یا باواسطه پیغام میده و ابراز ندامت هم می کنه. فریب نخورید. اگر خرشون از پل بگذره دوباره گرگ میشند، شما بره نباشید. اگر بعد از جندبار اشتباهات تون رو تکرار می کنید خودتون رو سرزنش کنید.

موفق باشید

16. 5 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

juddi (یکشنبه 12 آذر 96), nazaninIT (شنبه 18 آذر 96), Rezveneh (دوشنبه 13 فروردین 97), نادیا-7777 (دوشنبه 13 آذر 96), میس بیوتی (پنجشنبه 07 دی 96)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)