به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 آبان 96 [ 03:48]
    سطح
    19
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

مشکل خانوادگی

سلام من ۲۹ سالمه درسو دیر شروع کردم در حال حاظر دانشجو مقطع کارشناسی ترم دو رشته نرم افزار کامپیوتر هستم
    دلیلش که تحصیلاتم که دوسال دیپلم برنامه نویسی از فنی حرفه ای گرفتم و رفتم اموزشگاه تا یکسان کنم و دیپلممو بگیرم گفتن برنامه نویسی حذف شده ۲ سال اینجا و دوسالم سربازی و باقیشو تو شرکت با حقوق کم کار میکردم
    الان میخوام ازدواج کنم مشکل خونه و ماشین ندارم ولی مشکل حقوق ماهانه دارم میخوام ازدواج کنم ولی میترسم بدون حقوق ثابت به مشکل بوخورم الان شروع کردم به یادگیری برنامه نویسی اندروید تا بلکه کاملش کنم برم تو شرکت کار کنم
    نیاز به ازدواج خیلی حس میشه انقدری که حالم همیشه بده پدرم اوضاع مالیش خوبه به من ماشین و خونه داده ولی از طرفی دیگه باهام کاری نداره میگه هیچ کار مفیدی انجام نمیدم من اگه الان بخوام کاری کنم باید یه کاری که دوست ندارم برم ولی دارم اندروید اموزش میبینم یه کاری که دوست دارم برم تو همین اندروید ۳ بار تاحالا شکست خوردم ولی بازم برگشتم سمتش حوصله دانشگاه و درسم ندارم دیگه با استادا صحبت کردم وقتی نرفتم حذفم نکنن خوابم زیاده خیلی زیاده خیلی قصه میخورم خیلی ایمانم ضعیف شده نمیدونم چیکار کنم من نمازم تا حالا ترک نشده نخونم اعضاب وجدان میگیرم از بچگی کامپیوتر کار کردم و خیلی چیزا بلدم ولی متاسفانه گوجه فروش سر محل از کسی که کامپیوتر بلده درامدش بیشتره حس بدی دارم نمیدونم چیکار کنم اگه امکانش هست کمک کنید
    برای ازدواج هم زیبا پسند شدم یعنی تو ۲۰۰ تا دختر از یکیش خوشم میاد که اونم جواب رد میده بهم ازدواجمم سخت شده خیلی دست خودم نیست مثلا میریم اشنایی همه خانوادم میگن دختره عالی بود من میگم من خوشم نیومد دوستم ندارم برم با جنس مخالف ارتباط برقرار کنم کار اشتباهی میدونم
    من ادم حساسی هستم از بد دهنی متنفرم ولی پدرم بد دهنه نمیدونم چیکار کنم دیگه نه بهش نگاه میکنم نه سلام میدم سر سفره باشه نمیرم نمیدونم چیکار کنم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام

من موقعیت شما رو داشته باشم
    اولا گرایش درسیم رو به سمت بازی سازی پیش می بردم.
    دوما ماشین رو می فروختم، چند تا کامپیوتر دست دوم می خریدم تو همون خانه شرکت (غیر رسمی) برنامه نویسی یا بازی سازی راه می انداختم. اگر فرضا کارتون نگیره ضرر زیادی نمی کنید چون اجاره محل که نداده اید. سیستم ها رو هم دست دوم خریده اید و با فروش شون ضرر چندانی نمی کنید. درس تون هم که تمام بشه وقت دارید استخدام جائی بشید. اگر هم کارتون بگیره چه بهتر واسه خودتون کار می کنید و آقای خودتون میشید.

فقط باید یادتون باشه افراد رو استخدام نکنید بلکه بصورت شریک یا پرداخت از فروش محصول به کار بگیرید. و از ابتدا ایده و طرح درستی از چیزی که می خواهید بسازید داشته باشید. بعضی ها رو می شناسم که چندین سال دارند برنامه نویسی می کنند و محصول هم بیرون میدند ولی محصولات شون اینفدر بی ارزش هستند که کسی حتی بهشون نگاه هم نمی کنه. ایده و داستان در این کارها بسیار مهم است.

برای ازدواج هم باید درآمد مستمر داشته باشید. انتظار ندارید که مخارج عقد و عروسی و یعد از آن هزینه ماهیانه و پول توجیبی شما و خانم تون رو پدرتون بده؟

موفق باشید

3. 3 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

Carter (دوشنبه 08 آبان 96), Erica (سه شنبه 09 آبان 96), جوادیان (دوشنبه 08 آبان 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 13 آذر 99 [ 23:51]
    سطح
    48
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    60

تشکرشده 44 در 25 پست

Array
    الان پست قبلی من چه مشکلی داشت ،که حذف شد ؟! مسئول ممیزی کیه ؟؟؟
    یه دفعه دیگه تکرار میکنم پس : داداش شما توی زندگی خودت موندی و از پس مخارج خودت بر نمیای ، بعد هوس ازدواج و زن گرفتن زده به سرت ؟! یارو سه تا شغل داره ، ولی از پس مخارج زنش بر نمیاد ، اون وقت شما بدون شغل و درآمد و پس انداز فیلت یاد هندوستون کرده!!! تا میتونی از زن گرفتن بپرهیز ، حتی اگه اون دختر زیباترین دختر دنیا باشد(البته تا زمانی که درآمدت کمه )!! ببین چه روزی بهت گفتم ، بعدا نگی کسی به من نگفت.

شغل پیشنهادی آقای یه دوست خیلی با کلاسه و اتفاقا ممکنه درآمد خوبی هم داشته باشه !!! ولی من پیشنهاد نمیکنم ! به نظرم با همون ماشینت بری مسافر کشی ، عاقل تری ! ممکنه درآمد زیادی نداشته باشه ، ولی حداقل دستت توی جیب پدرت نیس.درصد ریسکشم صفره.خونه رو هم فعلا بده اجاره ، پولشو بذار تو بانک و واسه خودت پس انداز کن.با پول و سرمایه ای که پدرت در اختیارت گذاشته هیچوقت شوخی نکن که فردا روز خدایی نکرده ورشکست میشی و همین موضوع مثل یه انگ تا آخر عمر روی پیشونیت باقی میمونه.حالا اگه پول خودت بود یه چیزی!!!

اگه شده شیش ماه ، یک سال یا حتی دو سال وقت بذار و از صفر تا صد یک شغل فنی(مکانیکی ، صافکاری ، آرایشگری ، نجاری ، کابینت سازی و ...) رو بیاموز که الان درآمد توی اینجور کاراست نه درس خوندن. بیخیال درس و دانشگاه بشو که بی فایده ترین کار ممکنه.مخصوصا توی سن و سال تو.اگه توی ساعات بیکاریت برنامه نویسی هم کردی ، اشکالی نداره! ولی اگه برنامه نویسی شغل اصلیت باشه ، ده سال دیگه هم میای باز همین حرفا رو تکرار میکنی.چون به نظر نمیاد شما این کاره باشی !

پ.ن : چرا همه برنامه نویس اندروید شدن جدیدا؟! قدیما هر کی مدرک می گرفت می رفت پی مسافر کشی !!!
    ویرایش توسط بامداد روشنایی : دوشنبه 08 آبان 96 در ساعت 18:38

5. کاربر روبرو از پست مفید بامداد روشنایی تشکرکرده است .

Carter (دوشنبه 08 آبان 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    چرا این حروفو میزنی از من بر نمیاد کاردانی مسابقات برنامه نویسی اول شدم و دیپلم فنی حرفه ای بالاترین نمره رو گرفتم تقریبا تو همه برنامه ها برنامه هاشو بلدم مثلا سال ۸۴ مدرک ویندوز افیس فتوشاپ گرفتم و گیر حرفه ای هم بودم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 دی 97 [ 00:50]
    سطح
    84
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 175
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,385

تشکرشده 1,898 در 451 پست

Array
    سلام آقاى carter .

براى ازدواج حداقل پيش نياز اينه كه دقيق و تعريف شده بدونيد از زندگى چى مى خواين و اهدافتون رو مشخص كرده باشيد و براى اينكه به اين مهم دست پيدا كنيد، لازمه به شناخت خوب و جامعى از خودتون رسيده باشيد.

در بعد شغلى من ميتونم نسخه علايق، توانايى ها و استعداد هاى خودمو به شما تعارف بزنم، ولى شما نسبت به علايق، توانايى ها و استعداد هاى خودتون پاسخ خواهيد گرفت. چون من منم و شما شما! پس كسى بهتر از خودتون نميتونه براتون مسير شغلى ترسيم كنه. اگر واقع بينانه و با دقت، بر حسب توانايى ها و شرايط موجود انتخاب كنيد خب احتمال موفق شدنتون هم افزايش پيدا ميكنه. مشورت و ايده گرفتن رو نهى نميكنم. ولى در نهايت شما بايد انتخاب كنيد و البته با آگاهى كامل نسبت به خودتون، شرايطتون، سوابقتون و خواسته هاتون!

اما در مورد ازدواج، ميتونيد مقالات سايت رو بخونيد و بسنجيد چقدر براى ازدواج آماده ايد. مثلا تنهايى دليل كافى براى ازدواج نيست. يا نداشتن شغل صادقانه بگم انقدر كه انعكاس بى مسئوليتيش در كارنامه يك پسر ٢٩ ساله نمره منفى محسوب ميشه، شايد حقوقش به چشم نياد. به عنوان يه دختر ميگم، ما وقتى يه خواستگار كه از اوايل جوانى و سن ريسك رد شده داشته باشيم و شغل نداشته باشه يا ببينيم سر هيچ كارى نمونده و ثبات نداشته، با خودمون ميگيم، ايشون تا حالا چيكار ميكرده؟ چرا رو پاى خودش نيست؟ بعد ازدواج هم ميخواد زود به زود شغل عوض كنه؟ دستش جلو باباش دراز باشه؟ اصلا دل به كار ميده؟ مسئوليت پذير هست؟ و از اين دست سؤالات كه باهاش بيشتر آينده عاطفى و امنيتيمون رو متصور مى شيم تا آينده مالى!

و مورد ديگه از نظر من كمال گرايى شما هست. يك دختر همه چيز تمام، يك شغل همه چيز تمام، يك حقوق همه چيز تمام، يك پدر همه چيز تمام ، يك زندگى معنوى همه چيز تمام...
    چنين دنياى كاملى هيچ وقت به شما فرصت حركت و همچنين رضايت از زندگى نميده. شايد بد نباشه تعريفتون رو از دنيا تصحيح كنيد و ضمن پذيرش برخى كاستى ها و عنايت به سير تدريجى اش مميزاتى نسبت به بهشت براش قائل بشيد!
    و البته من متوجه مشكل خانوادگى نشدم!
    موفق باشيد!
    تنها نفس خداست که اگر بر گل دمیده شود انسان می آفریند.
    ویرایش توسط عشق آفرین : سه شنبه 09 آبان 96 در ساعت 07:22

8. 3 کاربر از پست مفید عشق آفرین تشکرکرده اند .

Carter (سه شنبه 09 آبان 96), بارن (سه شنبه 09 آبان 96), صبا_2009 (سه شنبه 09 آبان 96)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 اسفند 97 [ 02:42]
    سطح
    25
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 75
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    33

تشکرشده 27 در 16 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط عشق آفرین نمایش پست ها
    سلام آقاى carter .

براى ازدواج حداقل پيش نياز اينه كه دقيق و تعريف شده بدونيد از زندگى چى مى خواين و اهدافتون رو مشخص كرده باشيد و براى اينكه به اين مهم دست پيدا كنيد، لازمه به شناخت خوب و جامعى از خودتون رسيده باشيد.

در بعد شغلى من ميتونم نسخه علايق، توانايى ها و استعداد هاى خودمو به شما تعارف بزنم، ولى شما نسبت به علايق، توانايى ها و استعداد هاى خودتون پاسخ خواهيد گرفت. چون من منم و شما شما! پس كسى بهتر از خودتون نميتونه براتون مسير شغلى ترسيم كنه. اگر واقع بينانه و با دقت، بر حسب توانايى ها و شرايط موجود انتخاب كنيد خب احتمال موفق شدنتون هم افزايش پيدا ميكنه. مشورت و ايده گرفتن رو نهى نميكنم. ولى در نهايت شما بايد انتخاب كنيد و البته با آگاهى كامل نسبت به خودتون، شرايطتون، سوابقتون و خواسته هاتون!

اما در مورد ازدواج، ميتونيد مقالات سايت رو بخونيد و بسنجيد چقدر براى ازدواج آماده ايد. مثلا تنهايى دليل كافى براى ازدواج نيست. يا نداشتن شغل صادقانه بگم انقدر كه انعكاس بى مسئوليتيش در كارنامه يك پسر ٢٩ ساله نمره منفى محسوب ميشه، شايد حقوقش به چشم نياد. به عنوان يه دختر ميگم، ما وقتى يه خواستگار كه از اوايل جوانى و سن ريسك رد شده داشته باشيم و شغل نداشته باشه يا ببينيم سر هيچ كارى نمونده و ثبات نداشته، با خودمون ميگيم، ايشون تا حالا چيكار ميكرده؟ چرا رو پاى خودش نيست؟ بعد ازدواج هم ميخواد زود به زود شغل عوض كنه؟ دستش جلو باباش دراز باشه؟ اصلا دل به كار ميده؟ مسئوليت پذير هست؟ و از اين دست سؤالات كه باهاش بيشتر آينده عاطفى و امنيتيمون رو متصور مى شيم تا آينده مالى!

و مورد ديگه از نظر من كمال گرايى شما هست. يك دختر همه چيز تمام، يك شغل همه چيز تمام، يك حقوق همه چيز تمام، يك پدر همه چيز تمام ، يك زندگى معنوى همه چيز تمام...
    چنين دنياى كاملى هيچ وقت به شما فرصت حركت و همچنين رضايت از زندگى نميده. شايد بد نباشه تعريفتون رو از دنيا تصحيح كنيد و ضمن پذيرش برخى كاستى ها و عنايت به سير تدريجى اش مميزاتى نسبت به بهشت براش قائل بشيد!
    و البته من متوجه مشكل خانوادگى نشدم!
    موفق باشيد!
    سلام
    درسته پسری که بیکار یا درامد پایین داشته باشه از نظر خانم ها هیچ ارزشی نداره . ولی اینکه با اطمینان مثلا به یک پسر 29 ساله که همچنین وصعیتی داشته باشه برچسب بی مسئولیت زدن درست نیست.
    شما شاید چون از قشر مرفه هستید یا شاید روابط و پارتی های مختلفی دارید که این همه مشکلات اشتغال تو جامعه نمیبینید. الان خیلی ها بیکار هستن و یا درامد پایین دارن ولی دزد نیستن پول حرام نمیخورن .اتفاقا برای زندگیشون تلاش زیادی هم میکنن
    شما اگر براتون خواستگار بیاد میخواهید براش دادگاه تشکیل بدید که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ چیکار میکردی و حق اشتباه نداشتی و این نشون میده ضعیف هستی و ...
    .................................................. .................................................. .................................................. ................................

اقای سوال کننده اگر با این وضعیت میخواهی به خواستگاری بری بهت برچسب بی مسئولیتی و بی جنمی و از این چیزها میزنن . برای خودت ارزش قایل بشو کسانی که توانایی درک وضعیت امور ندارن به درد زندگی نمیخورن . و زندگیو برات سیاه میکنن . یک کار ثابت پیدا کن و بگرد دنبال خانمی که برای تلاشت ارزش قایل باشه و برای تک تک لحظات زندگیت در گذشته دادگاه تشکیل نده چون قطعا این دادگاه رو در اینده هم تشکیل خواهد داد

10. کاربر روبرو از پست مفید behnam1 تشکرکرده است .

Carter (سه شنبه 09 آبان 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    خیلی ممنون که نظرتونو به اشتراک گذاشتید من اماتور نیستم سن یه عدده انقدر تلاش میکنم که ۳ ماهه دیگه برنامه نویسی چیزی که دوسش دارمو یاد بگیرم برم یه شرکتی کار کنم و بعدش خودم شرکت بزنم دلیل نداشتن شغل من اینه که تو ۲۰ سالگی شکست عشقی خوردم و رفتم تو بازی حرفه ای حتی با بهترین بازیکن جهانم بازی کردم بهترین تیم شهرو داشتم تو ایرانم از بدشانسی چهارم شدم من تلاشمو میکنم دانشگاهم کلاساشو حرف زدم تا نرم بتونم برنامه نویسی کار کنم ازدواج مسولیته ولی دوره نامزدی تموم شه درس منم تموم میشه و من یه کار درست حسابی دارم برای پدرمم خیلی کار کردم به نظرم وظیفشه پشتم باشه

12. کاربر روبرو از پست مفید Carter تشکرکرده است .

عشق آفرین (سه شنبه 09 آبان 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 دی 97 [ 00:50]
    سطح
    84
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 175
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,385

تشکرشده 1,898 در 451 پست

Array
    جناب carter، عذرخواهى مى كنم، فكر مى كنم سوءتفاهمى پيش اومده كه لازم ديدم شفاف سازى كنم. صحبت من در مورد مسئوليت پذيرى خدايى نكرده به اين منظور نبود كه بگم شما ضعف داريد يا مسئوليت ناپذير هستيد. مگر من چقدر شما رو مى شناسم؟ شما فرمودين جواب رد مى گيرم و فرمودين شغلم درآمد نداره، اشاره من به اين بود كه لزومى نيست حتما هلدينگ داشته باشيد كه بريد خواستگارى. هرچند اندك ، از جايى آغاز كنيد ، چون خود پارامتر شغل مسئله ى مهمترى از حقوق و نوع شغل شما ميتونه باشه. آن بنده خدايى كه ميريد خواستگاريش و احتمالا شناختى از شما نداره، آيينه اسرار نداره بخواد شما رو بشناسه، اون چيزى كه هستيد و اون چيزى كه سوابقتون نشون ميده رو ملاك قرار ميده. درست كارى كه خودتون بالاتر انجام دادين، خواستيد توانمندى هاتون رو عنوان كنيد، رزومه تون رو رو كردين كه اين مسابقه اول شدم، اين نمره رو گرفتم، چون كسى علم غيب نداره كه از پس مسئوليت بر مياين يا خير! ولى وقتى سوابقتون رو رو ميكنيد ما هم ميگيم حتما چيزى در چنته داره.
    وگرنه منظور من هرگز اين نبوده كه بخوام بگم بى مسئوليت هستيد. يا خطاب به هر كسى جسارت كنم كه اگه تا اين سن شغل ندارى مسئوليت پذير نيستى كه اگر صحبتم چنين چيزى به ذهن شما متبادر كرده معذرت مى خوام!
    تنها نفس خداست که اگر بر گل دمیده شود انسان می آفریند.

14. کاربر روبرو از پست مفید عشق آفرین تشکرکرده است .

Carter (سه شنبه 09 آبان 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    19
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 2 در 2 پست

Array
    ممنون نظرتونون رو دادید من ادامه میدم درسته نسبت به سنم باید شغلی داشتم ولی درستش میکنم روزی ۴ ساعت تمرین میکنم عقب ماندگی جبران شه من علاقم کامپیوتره نه کاره دیگه پس سفت بهش میچسبم گیم نت هم دارم ولی درامدی نداره بازم ممنون

16. کاربر روبرو از پست مفید Carter تشکرکرده است .

عشق آفرین (چهارشنبه 10 آبان 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)