به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 22 فروردین 99 [ 03:11]
    سطح
    43
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 140
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

Gadid داره ازم فرار ميكنه يا من ديوونه شدم؟!

سلام من باز برگشتم با مشكلات زياد،هنوز عقديم و از شانس من بدبخت مادربزرگم فوت شده و باز عروسيمون عقب ميوفته حداقل تا بعد عيد ميكشه!!من احساس نياز به محبت از طرف شوهرم دارم احساس ميكنم من براش بيارزش شدم،هر چي ميخوام اگه نه بگه بهم بر ميخوره...ديشب سر اينكه جواب اس ام اس يا تلگرام نميده حرفم شد،...ايشون وقتي ميره سر مار يه صبح بخير خشك ميفرسته برام و تا ظهر كه وقتي ميره خونشون يه اطلاع كوچيك ميده بدون اينكه باز كنه بعدش ببينه ايا من حتي پيامش رو ديدم يا نه و عصر هم وقتي از سر كار در مياد زنگ ميزنه كه اطلاع بده ميره خونه يا مياد دنبالم!من توقع دارم طول روز بهم حداقل فكرش پيشم باشه و توجه كنه و منتظر پيام يا زنگ از من باشه ولي متاسفانه هر وقتم زنگ بهش ميزنم طوري باهام حرف ميزنه كه پشيمون ميشم از زنگم!بهونشم شلوغيه سرش تو شركته كه من هر كار ميكنم نميتونم بهونشو بقبولونم به خودم.ديشب بهش گفتم چرا جواب تلگراممو نميدي ميگه الان ما از هم حدا شديم اين بچه بازيها چيه!اين انتظارات چيه!بهم گفته كه من ديوونه شدم!بهش ميگم تو ديگه دوسم نداري اگه داشتي اينطور حرف نميزدي با من يا حداقل جواب پياممو ميدادي و حس بد بهم منتقل نميكردي!اونم برگشته گفته تو هم اگه منودوست داري مياي يا من زندگي ميكني تا عروسي بگيريم اين پيامك بازي ها و تلگرام بازيها كار بچه هاست !!منم گفتم نكنهانتظار داري قبل چهلم عروسي كنيم !گفت حوصلتو ندارم ديوونم كردي منم بلاكش كردم كه راحت باشه!پنجشنبه ها با هميم يا بيرون يا خونه ما جمعه هفته پيش بهش گفتم ناهار بيا دنبالم بريم بيرون دير اومد منم عصباني شدم بهش گفتم چرا ازم فرار ميكني چي ميشه بخاطر من صبحونه كم بخوري كه بتوني ظهر جمعه با من باشي ناهارو!برگشته ميگه پنجشنبه ها تا ديروقت با تو هستم ديگه چه لزومي داره ظهر جمعه با هم باشيم عصر حمعه ميام دنبالت!!!نميدونم وقتي ازدواج كرديم قراره بيست و چهار ساعت شبانه روز باهم باشيم با اين دلايلش ممكنه اصلا از من فرار كنه و شبا بياد فقط!دارم ميسوزم از اينهمه توجيهات بنظرم غير منطقي تورو خدا بهم بگين من زياده خواه شدم يا اون واقعا ازم خسته شده!

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 دی 96 [ 22:59]
    سطح
    27
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    61

تشکرشده 175 در 69 پست

Array
    سلام
    معلومه سرت زيادى خلوته هى به پرو پاى شوهرت ميپيچى. اون بنده خدا كه داره زمانشو برات ميذاره. درعوض شما سعى ميكنى انقدر قشنگ رو اعصابش قدم بزنى كه دلش يكم فاصله بخواد. مثل يه مار دور گردن شوهرت حلقه نزن تا اونو مجبور نكنى به زور تو رو از خودش باز كنه! يكم براش فضاى آرووم ترى ايجاد كن. بذار خودش با شوق بياد سمتت. انقدر وابسته و منتظر نباش.

والا منم كه خانمم يكى اينجورى هى بگه كجايى ميخوام بزمنش! شوهرت خيلى داره صبورى ميكنه. هنوز فرارى نشده ولى با اين وضع حتما ميشه.

3. 7 کاربر از پست مفید Shayeste تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (چهارشنبه 03 آبان 96), میس بیوتی (دوشنبه 15 آبان 96), المای (چهارشنبه 03 آبان 96), بی نهایت (سه شنبه 02 آبان 96), بارن (چهارشنبه 03 آبان 96), زن ایرانی (چهارشنبه 03 آبان 96), شیدا. (سه شنبه 02 آبان 96)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,023 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام سارا جان

شما داری برنامه میچینی بری سر خونه زندگیت...فکر نمیکنی کمی رفتارهات نادرست و دور از خانومی باشه که داره مقدمات شروع زندگی مشترکش رو فراهم میکنه ؟!؟!؟!

هرچی میخواهی ازش اگر بگه نه بهت بر میخوره ؟!؟!؟ خب ایراد از شماست.مگه ادم هرچی در زندگیش میخواد باید بدست بیاره ؟باید جواب مثبت بگیره ؟؟؟؟
    به نظرم از فرصت پیش امده استفاده کن و روی مهارتهای زندگی ات خیلی خیلی کار کن.با این روحیه و توقعات نابالغانه اگر بری سر خونه زندگیت مشکلات زیادی خواهی داشت.
    همسرت رو بلاک کردی یا داری شوخی میکنی ؟!؟!؟!؟ باورم نمیشه همچین کاری کرده باشی.و اگرم کرده باشی چیزی به ذهنم نمیرسه برای گفتن واقعا....
    به نظرم کمی نیاز به ارامش داری و با این رفتارها بازم همسر خوبی داری...خیلی بهونه گیر شدی.همسرت یک انسان مستقله.قرار نیست چون همسر شماست شب و روزش با شما بگذره.کی گفته زن و شوهرها 24 ساعته باهم هستن ؟!؟!؟ حتما و حتما رفتار رو تعدیل کن.
    سر خودت رو گرم کن و انقدر پاپیچ همسرت نشو که خسته اش میکنی.اونها به اندازه کافی در محل کار درگیر هستن .شما براش اس ام اس محبت امیز و خسته نباشی و ..بفرست.حتی اگر پاسخی دریافت نمیکنی و انقدر هم بهش نگو بخاطر من فلان کار رو بکن و بخاطر من فلان کار رو نکن....که هیچ نتیجه ای جز پایین اومدن شان خودت و خسته کردن همسرت و پشیمون کردنش از انتخابش چیزی برات به ارمغان نخواهد اورد
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

5. 6 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (چهارشنبه 03 آبان 96), میس بیوتی (دوشنبه 15 آبان 96), المای (چهارشنبه 03 آبان 96), بی نهایت (سه شنبه 02 آبان 96), بارن (چهارشنبه 03 آبان 96), شیدا. (سه شنبه 02 آبان 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 مهر 98 [ 23:18]
    سطح
    56
    Level completed: 41%, Points required for next Level: 119
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    411

تشکرشده 310 در 114 پست

Array
    سلام عزیزم...
    راستش به نظرم شما باید خیلی رو خودت کار کنی.الان داشتم تاپیک های قبلت رو میخوندم.موضوع اکثرشون همین بود و این که تاپیک هات رو بی نتیجه ولشون میکردی....
    شما الان نزدیک 4.5 سال از عقدتون میگذره درسته؟این همه سال دوستی و نامزدی اذیت کننده است.چرا اینقدر دیر میرید سر خونه و زندگیتون؟
    شما با پایین بودن خانواده همسرت از خودت مشکلی داری؟از چه نظر پایین ترن؟ سرکوفتی از این بابت زدی تا به حال به همسرت؟ که با توجه به اخلاق شما امکان پذیره....
    سر کار نمیری؟ چرا از مدرک فوق لیسانست استفاده نکردی؟ فکر میکنم وقت آزادت زیاده و اینکه خیلی حساسی.منم مثل تو بودم ولی رو خودم کار کردم واقعا... اینقدر گیر دادن به یک نفر واقعا خسته کننده است.هی بگی چرا امروز اینطوری کرد ،دیروز اونطوری کرد...برای افزایش علاقه بین خودتون چیکار کردی تا حالا؟
    با این اخلاق شما زندگی مشترکتون سخت و پر بحث خواهد بود.به خودت بیا لطفا...پیله اجباری ای که دور همسرت تنیدی و اجازه بده پاره کنه و بتونه آزادنه فکر و عمل کنه...
    مطمئن باش هیچ زن و شوهری ۲۴ ساعته با هم نبودن...شما تو مهارت های زندگی سررشته ای نداری.قبل اینکه دیر بشه تصمیم بگیر عوض بشی

7. 4 کاربر از پست مفید donya. تشکرکرده اند .

tavalode arezoo (چهارشنبه 03 آبان 96), میس بیوتی (دوشنبه 15 آبان 96), المای (چهارشنبه 03 آبان 96), بارن (چهارشنبه 03 آبان 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 مهر 97 [ 22:46]
    سطح
    20
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 90 در 41 پست

Array
    سلام. سارای عزیز.
    مشکل شما نمیشه گفت که قطعا مقصر شما هستی یا اون اقا.... من میتونم بدونم چندسالتون هست (هردوتون؟ )
    ببینید طولانی شدن عقد شما باعث شده اون سردتر بشه. چرا این همه طول کشید؟
    شما بهتره یکم روی خودتون رفتارتون کار کنید. مثلا کاری کن عطش پیدا کنه برا دیدنت بیرون رفتن باهات. متاسفانه جامعه ما دیگه جای محبت رو با محبت پر نمیکنن... برعکس هرچی دست نیافتنی باشی تو دل بروتری... تو هرچقد بخوای اون بهت زنگ بزنه صب تا شب خبر بده و فلان اولا اون یه مرد هست... ثانیا مردها اصلا حتی گاهی خود ما زنها همینجوریم به کسی جسارت نشه من خودم رو میگم کسی خییلی اطرافم باشه دلمو میزنه برعکس همیشه عاشق کسی میشم که کمی دست نیافتنی باشه...
    یکم رو خودت کار کن. اولا سعی کن شاغل شی.. یه جا مشغول به کار بشی که کمی فرصتت کمتر شه برا فکر کردن به جزئیات هرچیزی
    ...
    و دوم همون خودسازی... ببین مثلا یاد بگیر قرار نیست اون صب تا شب بهت خبر بده... کجاست یا جواب بده... ارامش خودت رو حفظ کن... فقط باید یه کاری کنی که اونو بکشی سمت خودت با اصرار نه... با قهر نه با دلخوری و بلاک کردنم نه.... گاهی باش گاهی کم باش... تشنه شه... میاد سمتت. اما یادت بمونه نه اونقدر که فراموش شی.
    چون کنارت نداریش حساس شدی... بهت قول میدم اگه برید زیر یه سقف کم کم برات عادی میشه .... تفاوت مرد و زن اینه که مرد منطقی فک میکنه و براش عادیه اما دختر چون احساسی هست و هر لحظه این احساسات فوران میکنه یه چیزایی میخواد ک از عهده مرد بر نمیاد چون مردها حساساتی نیستن.... با خودت کنار بیا.
    من چیز زیادی ازتون نمیدونم وگرنه بیشتر توضیح میدادم

9. 2 کاربر از پست مفید dr-samira تشکرکرده اند .

المای (چهارشنبه 03 آبان 96), بارن (چهارشنبه 03 آبان 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 آبان 96 [ 09:19]
    سطح
    1
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    عزیزم شما تحصل نمیکنید یا سر کار نمیرید؟
    نباید که تمام وقت به فکر همسرتون باشی حتما مشغولیتی برای خودت درست کن کلاس زبان برو باشگاه....

بخش زیادی ازین مسایل هم وقتی برید خونه خودتون حل میشه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام

یکی از تفاوت هایی که مردا با زن ها دارند اینه که مردها بیشتر بصری اند. و زن ها بیشتر سمعی.یعنی اون حسی که یه زن با ردوبدل کردن اس ام اس و پیام های تلگرامی دریافت میکنه یه مرد اون احساس رو نداره.
    البته اوایل آشنایی و دوران نامزدی فرق داره و ملاک نیست.
    فشار کار, جو حاکم بر شرکت ها و قوانین خاصی که هر شرکت داره خودش عاملی هست که این مساله رو تشدید میکنه. خیلی از ما اینها رو میدونیم ولی عمیقا این تفاوت رو درک نکردیم و باور نداریم.
    برای تشخیص اینکه آیا همسرت بهت علاقه داره یا نه این معیار سنجش مناسبی نیست.
    البته این مختص زن ها نیست و مردها هم ممکنه اینجوری باشن که اگر یکی از طرفین این ویژگی هارو داشته باشه طرف دیگر رو دلزده میکنه .
    اتفاقا این فاصله افتادن ها و وقفه ها برای زندگی مشترک لازم هست و باعث میشه همسرا قدر همدیگرو بدونن. کسی که تشنگی رو درک کنه آب براش لذت بخشه . البته همیشه رعایت تعادل مهم هست.

روی خودت کار کن تا خودت رو بیشتر دوشت داشته باشی و تنهایی هات رو با کارهای مختلف که دوستشون داری پر کنی. روی عزت نفس خودت کار کن و خودت رو همانطور که هستی بپذیر.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط donya. نمایش پست ها
    سلام عزیزم...
    راستش به نظرم شما باید خیلی رو خودت کار کنی.الان داشتم تاپیک های قبلت رو میخوندم.موضوع اکثرشون همین بود و این که تاپیک هات رو بی نتیجه ولشون میکردی....
    شما الان نزدیک 4.5 سال از عقدتون میگذره درسته؟این همه سال دوستی و نامزدی اذیت کننده است.چرا اینقدر دیر میرید سر خونه و زندگیتون؟
    شما با پایین بودن خانواده همسرت از خودت مشکلی داری؟از چه نظر پایین ترن؟ سرکوفتی از این بابت زدی تا به حال به همسرت؟ که با توجه به اخلاق شما امکان پذیره....
    سر کار نمیری؟ چرا از مدرک فوق لیسانست استفاده نکردی؟ فکر میکنم وقت آزادت زیاده و اینکه خیلی حساسی.منم مثل تو بودم ولی رو خودم کار کردم واقعا... اینقدر گیر دادن به یک نفر واقعا خسته کننده است.هی بگی چرا امروز اینطوری کرد ،دیروز اونطوری کرد...برای افزایش علاقه بین خودتون چیکار کردی تا حالا؟
    با این اخلاق شما زندگی مشترکتون سخت و پر بحث خواهد بود.به خودت بیا لطفا...پیله اجباری ای که دور همسرت تنیدی و اجازه بده پاره کنه و بتونه آزادنه فکر و عمل کنه...
    مطمئن باش هیچ زن و شوهری ۲۴ ساعته با هم نبودن...شما تو مهارت های زندگی سررشته ای نداری.قبل اینکه دیر بشه تصمیم بگیر عوض بشی
    والا خيلياز مشكلات سالهاي اولم حل شده مثلا ديگه عادت كردم به خانوادش اينطور فكر ميكنم كه اينم نميشد هر خانواده ديگه اي ميشد باز بديهايي داشت و خود خانوادم نميشدن من با اين تفاوت كنار اومدم و سعي ميكنم خوبياشونو ببينم تا خودم ارامش داشته باشم،واقعا بيكاري هم برام مشكلساز شده هر دري زدم كار پيدا نكردم و بيكارم نامزدمم ميگه اگه كار داشته باشي اينقدر بهم گير نميدي ميفهمي من سركار چي ميكشم!
    ویرایش توسط sara94sara : چهارشنبه 03 آبان 96 در ساعت 11:51

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    43
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr-samira نمایش پست ها
    سلام. سارای عزیز.
    مشکل شما نمیشه گفت که قطعا مقصر شما هستی یا اون اقا.... من میتونم بدونم چندسالتون هست (هردوتون؟ )
    ببینید طولانی شدن عقد شما باعث شده اون سردتر بشه. چرا این همه طول کشید؟
    شما بهتره یکم روی خودتون رفتارتون کار کنید. مثلا کاری کن عطش پیدا کنه برا دیدنت بیرون رفتن باهات. متاسفانه جامعه ما دیگه جای محبت رو با محبت پر نمیکنن... برعکس هرچی دست نیافتنی باشی تو دل بروتری... تو هرچقد بخوای اون بهت زنگ بزنه صب تا شب خبر بده و فلان اولا اون یه مرد هست... ثانیا مردها اصلا حتی گاهی خود ما زنها همینجوریم به کسی جسارت نشه من خودم رو میگم کسی خییلی اطرافم باشه دلمو میزنه برعکس همیشه عاشق کسی میشم که کمی دست نیافتنی باشه...
    یکم رو خودت کار کن. اولا سعی کن شاغل شی.. یه جا مشغول به کار بشی که کمی فرصتت کمتر شه برا فکر کردن به جزئیات هرچیزی
    ...
    و دوم همون خودسازی... ببین مثلا یاد بگیر قرار نیست اون صب تا شب بهت خبر بده... کجاست یا جواب بده... ارامش خودت رو حفظ کن... فقط باید یه کاری کنی که اونو بکشی سمت خودت با اصرار نه... با قهر نه با دلخوری و بلاک کردنم نه.... گاهی باش گاهی کم باش... تشنه شه... میاد سمتت. اما یادت بمونه نه اونقدر که فراموش شی.
    چون کنارت نداریش حساس شدی... بهت قول میدم اگه برید زیر یه سقف کم کم برات عادی میشه .... تفاوت مرد و زن اینه که مرد منطقی فک میکنه و براش عادیه اما دختر چون احساسی هست و هر لحظه این احساسات فوران میکنه یه چیزایی میخواد ک از عهده مرد بر نمیاد چون مردها حساساتی نیستن.... با خودت کنار بیا.
    من چیز زیادی ازتون نمیدونم وگرنه بیشتر توضیح میدادم
    من ٢٩ و اون ٣١ ساله،بخاطر ساخت خونه و منتظر موندنمون براي جور شدن شرايط نامزديمون طولاني شد حالا كه خونه تموم شد اينروزها مادر بزرگم فوت شد و باز عروسي موند،منمميدونم هر چي بيشتر حضور داشته باشم ارزشم كمتر ميشه اما من دلم براش بيشتر از اون تنگ ميشه بيشتر ابراز ميكنم بيشتر سرم خلوته چون كار خاصي ندارم!دقيقا منم مشكلم همينه چطور رفتار كنم كه براي بودن با من يا جوياي حالم شدن عطش پيدا كنه؟!چطور وقتي دليل نبودنم رو ميپرسه جوابشو بدم كه ناراحت نشه و نفهمه من بخاطر اينكه اون دنبالم باشه اينطور رفتار ميكنم!

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 مرداد 98 [ 00:30]
    سطح
    40
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger Second Class
    تشکرها
    244

تشکرشده 259 در 139 پست

Array
    اول از همه باید خودتو با یه کاری مشغول کنی ، اصلا منظور این نیست که شاغل باشی.
    یعنی اینکه باید درگیر خودت باشی. اول به فکر خودت باشی .
    به خودت برسی ،یعنی اینکه بری باشگاه حتی اگه بهترین اندام رو داری ولی برای سلامتیت و حفظ تناسب اندام ، اینجوری زمانی از روز رو مشغول خودت هستی.
    کم کم اعتماد به نفست میره بالا.
    وقت خودتو با خوندن کتاب و فیلم دیدن پر کن.
    ادم کلی چیز از همین کتابها و فیلمها یاد میگیره.
    یا هر کلاس مفید دیگه ای رو دوست داری به این برنامه اضافه کن.
    روی عزت نفست خیلی کار کن.
    وقتی زمانی از روز رو صرف ورزش و فیلم و کتاب کنی ، کم کم یاد میگیری که اِ آره منم مهمم ، یاد میگیری برای خودت ارزش قائل بشی و . . .
    من مشاور و کارشناس نیستم ، فقط از تجربیاتم میگم ، شاید راهنماییم به ظاهر پیش پا افتاده باشه ولی اثر بخشیش عالیه.
    کتاب صوتی قدرت از راندا برن رو حتما دانلود کن و گوش کن.عالیییهههه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)