به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه ۲۵ شهریور ۹۶ [ ۰۰:۱۶]
    سطح
    21
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

اتمام رابطه یک طرفه با فامیل

سلام دوستای گلم. ایندفعه مشکلم با خانواده شوهرم نیست . گرچه اون مشکلات کم و پیش وجود دارن. این مشکلی ک میگم از وقتی شروع شد ک مادرم فوت شد و پدرم چند ماه بعد ازدواج مجدد کرد. بعد از فوت مادرم حدود چند هفته بعدش فامیلای مامانم منظورم داییام همه رو تهدید کردن ک طرف ما نیان و مارو تنها بزارن ک اگه بیان بعنی بیغیرتن که بابامو میبینن. خلاصه ما چند سال تو تنهایی کامل زندگی کردیم روزای سختی بود. فامیلای بابا بهمون فشار میاوردن زن بابارو بیاریم خونه درحالی ک هنوز چند ماه از فوت مادرم ک البته مرگ طبیعی نبود و خودکشی کرده بود نگذشته بود و ماهنوز تو شوک بودیم در نتیجه هم فامیلای بابا و هم مامان مارو تنها گذاشتن هرکدوم ب بهانه ای. من ازدواج کردم هیچکدوم از فامیلای مادرم نیومدن . و داییم همه رو تهدیدکرد ک نیان. برادر کوچیکم ازدواج کرد هیچکدوم از فامیلای مامانم نیومدن. ولی بعدش ک مادربزرگم مریض شد من دلم نیومد تنهاش بزارم رفتم دیدنش مرتب بهش سر میزدم ک البته وقتی داییم زنگ میزد بیچاره از ترس نمیتونست بگه من اونجام. مادربزرگم فوت شد تو مراسم ترحیم سعی کردم رابطه دوستی با داییام و خانماشون بریزم بهشون زنگ میزدم پیام میدادم تا بلکم این رشته های از هم گسیخته وصل شن پدربزرگم سال بعدش فوت شد . و همزمان من زایمان کردم. بجز ی خالم و یکی از داییام بقیشون نیومدن . دلم شکست باز خواستم رابطه تلفنی رو حفظ کنم به مدت سرم شلوغ شد حتی ی پیامم ندادن و پشت سرم پیغام پسغام ک چرا ب ما زنگ نمیزنه چرا سراغ نمیگیره چرا فلان چرا بهمان چرا نمیاد خونمون و .....با حالت بسیار شاکی. من خسته شذم از رابطه یک طرفه . مگر کا چ گناهی کرده بودیم ک باید تنهامون میزاشتن . جالب اینکه داییام میگن تا وقتی پدزشون نمرده ما خونه بچه هاش نمیریم اگه بریم بیغیرتیم. وفتی پدرشون مرد میریم. من دلم شکسته تمام دارایی من بچمه. نمیتونم قبول کنم کسی حتی موقع ب دنیا اومدن بچم خونم نیاد ولی وظیفه من بدونع برم خونش . کسی حتی ی بار ب من زنگ نزنه ولی وظیفه من بدونه همش بهش زنگ بزنم. حالا از من ی غول ساختن و خالم ک بالان باهاش رفت و امد دارم مرتب بهم فشار میاره ک اونا بزرگترن تو باید بری خونشون تو باید ب زن داییات زنگ بزنی و اگر اینطور پیش بره با اون هم دعوام مبشه. شما بگید عکس العمل درست چیه . من اشتباه گردم باهاشون رابطه برقرار کردم؟ الان چ عکس العملی نشون بدم؟ دوباره رابطه یکطرفه ای ک از سمت منه رو برقرار کنم؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ ۲۲:۲۳]
    سطح
    40
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 71
    Overall activity: 96.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    234

تشکرشده 360 در 171 پست

Array
    شما سعی کنید رابطه و صله رحم رو از طرف خودتون حفظ کنید.

اینکه پدر شما ازدواج کرده به خودش مربوطه. دائی شما خیلی بیجا کرده دخالت کنه یا رابطه شما و دیگران رو بهم بزنه. ایشون جهنم رو تا همین الان قطعا برای خودش خریده و حتما در همین دنیا سزای کارهاش رو می بینه.

شما و برادرتون ضمن حفظ شخصیت و احترام خود، با هر کدام از بستگان که می تونید رابطه تان رو حفظ کنید حتی با همسران و فرزندان شان، چه در بالاترین سطح ارتباط یعنی معاشرت و چه در حداقل صله رحم یعنی همین تماس های تلفنی و غیره.
    درکنار این موارد هوشیار باشید و از موقعیت های مختلف برای وصل کردن ارتباطات قطع شده و تقویت رابطه های قبلی استفاده کنید

موفق باشید

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه ۲۵ شهریور ۹۶ [ ۰۰:۱۶]
    سطح
    21
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    ممنون از اقای یه دوست. من دو سال این رابطه یک طرفه رو حفظ کردم اما در نهایت احساس حقارت کردم چون دیدم انگار دارم محبت رو گدایی میکنم‌. من اگر ده سالم بهشون زنگ نزنم در حد یک پیام کوتاه هم نمیدن. دیگه خسته شدم.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دیروز [ ۲۲:۲۳]
    سطح
    40
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 71
    Overall activity: 96.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    234

تشکرشده 360 در 171 پست

Array
    سلام
    خسته نشید. آب ذره ذره سنگ رو سوراخ و راه خودش رو باز میکنه.

شما با همان یکی دو نفری که رابطه و معاشرت نصفه نیمه دارید ادامه بدید و تقویتش هم بکنید. بقیه رو هم هر زمان و بسته به شرایط دنبال ایجاد دوستی و جلب محبت باشید.
    در مورد راه های جلب محبت و علاقه افراد مطالعه کنید. پیام دادن تنها چیزی درش نیست که بخواد محبت ایجاد کنه. شما ایجاد علاقه و محبت بکنید خودشون میان طرف تون. یعنی اول باید محبتی باشه تا تمایل به رفت و آمد دنبالش بیاد.

یکی از راه های ایجاد علاقه هدیه دادن است. البته به جه و مناسب. و دیگری تکرار و ادامه دادن.
    خوشروئی، همیشه لبخند به لب داشتن هم احساس خوبی رو دیگران القائ می کنه.
    و ساده ترین راه دوست داشته شدن "دوست داشتن دیگران" است.
    این کار ها اگر نگیم روی همه، روی اکثریت بزرگی از افراد جواب میده. همه هم منحصرا فامیل نیستند.

موفق باشد

5. کاربر روبرو از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده است .

sparksun (یکشنبه ۲۶ شهریور ۹۶)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)