به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 بهمن 99 [ 21:01]
    سطح
    52
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 93
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 10 در 6 پست

Array

عدم پیشرفت در زندگی بعد از شکست عشقی

سلام دوستان نمیدونم منو یادتون هست یا نه
    من به کسی علاقه داشتم و بهشون ابراز علاقه کردم و ایشون رد کردن
    الان تقریبا یکسال و نیم از این قضیه میگذره من که هنوز به طور کامل فراموش نکردمش
    از طرف دیگه بعد از اون قضیه همه ی امیدهای زندگیم را از دست دادم منی که همیشه از لحاظ درسی قویترین فرد بودم اما الان جز ضعیف ترین ها هستم در زمان حضور ایشون در زندگی بنده من تونستم دانشگاه خیلی خوبی قبول بشم و بعد از اون در یک آزمون هم قبول شدم که الان بچه هامون اون آزمون را هنوز که هنوزه نتونستن قبول بشن ولی بعد از قطع ارتباط با ایشون دو تا آزمون دیگه ثبت نام کردم کلی هزینه کردم نتونستم بخونم و نرفتم آزمون را بدم بعدش کلی پول دادم کلاس زبان ثبت نام کردم ولی ولش کردم کلا بی حوصله و ناامید شدم و از طرفی پایان نامه ام هم رو هواست همه ی دوستانم دفاع کردن ولی من هنوز موندم و استاد راهنمام هم هر روز حالم را میگیره و استادهای دیگه هم نصیحت میکنن که دفاع کنم ولی واقعا دیگه بریدم
    الان نمیدونم واقعا چیکار کنم
    الان خوابگاهم دیگه دوست ندارم اصلا خونمون برگردم هیچ دلخوشی در زندگیم ندارم

2. 2 کاربر از پست مفید nazi93 تشکرکرده اند .

miss seven (چهارشنبه 15 شهریور 96), غبار غم (پنجشنبه 16 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 آذر 98 [ 04:38]
    سطح
    66
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 288
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    سلام خانوم
    من اصلا اهل نصیحت کردن نیستم
    از نصیحت هم بدم میاد
    فقط اتفاقاتی که تو زندگیم افتاده رو میگم
    تصمیم گیری با خودتون
    -----------
    منم مثل شما البته با مدت زمانی بیشتر ( حدود شش سال ) دچار این مشکلات بودم
    شش سالی که فقط با افسردگی و ناراحتی گذشت
    منی که رتبه کنکورم دو رقمی شده بود ( قبل از رابطه با اون خانوم )
    بعد از قطع رابطه از طرف اون خانوم به سختی تونستم دانشگاه مو تموم کنم
    بهترین روز های هر فردی تو زندگیش
    تبدیل شده بودن به بدترین روزهای عمر من
    انقدر بهش علاقه داشتم که نذاشتم تو این مدت کسی جای اون و تو زندگیم بگیره
    همش فکر میکردم یه روزی برمیگرده
    تو این مدت خانوادم از پیشم رفتن و بیشتر از قبل تنها شدم
    تنها دلخوشی زندگیم به امید تو قلبم بود که میگفت برمیگرده

چند روز پیش دوستم گفت که ازدواج کرده
    باورم نمیشد تا وقتی که با چشم های خودم دیدم
    واقعا باورم نمیشد که ازدواج کرده
    دوست نداشتم باور کنم که همه چی تموم شده

چند سال از عمر من بیهوده در فکر اون خانوم گذشت در صورتی که خیلی وقت بود ازدواج کرده

خدا میدونه شاید الان هم نمیفهمیدم ازدواج کرده چند سال دیگه میخواستم صبر کنم

با این حال اصلا از اون خانوم گلایه ای ندارم
    اونم مثل من رفت دنبال عشقش
    با این تفاوت که عمر من تو فکر کردن به اون گذشت
    عمر اون کنار عشقش گذشت
    -------------
    شاید تو این مدتی یک سال و نیم که دارید با فکر کردن به اون آقا میگذرونید
    ایشون تو فکر یکی دیگه باشن
    پیش خودتون فکر کنید تا کی میخواهید عمر و زندگیتون و پای کسی بزارید که میدونید
    هرگز بهش نمیرسید
    اشتباهی که من تو زندگیم انجام دادم و شما انجام ندید

4. 3 کاربر از پست مفید Glut.tiny تشکرکرده اند .

maryam123 (جمعه 17 شهریور 96), Quality (شنبه 18 شهریور 96), غبار غم (پنجشنبه 16 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    "با این تفاوت که عمر من تو فکر کردن به اون گذشت
    عمر اون کنار عشقش گذشت"

عمر ما آقایان
    عمر اون خانوم ها

انصافا در زمینه عشق و عاشقی به نسبت ما آقایان، خانم ها بسیار بسیار عمل گرا تر و خونسردتر هستند. مثال زیاده، بگذریم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    "با این تفاوت که عمر من تو فکر کردن به اون گذشت
    عمر اون کنار عشقش گذشت"

عمر ما آقایان
    عمر اون خانوم ها

انصافا در زمینه عشق و عاشقی به نسبت ما آقایان، خانم ها بسیار بسیار عمل گرا تر و خونسردتر هستند. مثال زیاده، بگذریم
    با نهایت احترامی که براتون قائلم باید بگم از مدت زمانی که شما رو تو این سایت شناختم این پستتون بی انصاف ترین پستی بوده که ازتون دیدم و اینم بگم که اصلا بهتون نمیاد! ینی همه اون پستای ماکزیمم راهنمایی کننده یه طرف این پستتون یه طرف. امیدوارم شوخی چیزی بوده باشه.
    منم ۱۰ ساله که فک می کنم یکی قراره تو زندگیم برگرده. ناخودآگاهم هیچ کس دیگه ای رو قبول نمی کنه. ۱۰ سال حرف یه عمره! .....متاسفانه من یه طرف ایرانم اوشونم یه طرف وگرنه زن و بچه ش رو میدیدم و منم آب سردی رو دلم میریخت و از خواب غفلت بیدار می شدم!
    خدا می دونه تو این ۱۰ سال هر وقت کسی رو دیدم شبیه اون یا صدایی شندیم که فک کردم صدای اونه یا تو تلوزیون یا خیابون هم اسم اونو صدا کردن یا حتی تو برنامه هواشناسی اسم شهرشو دیدم چه حالی شدم....خدا می دونه فقط....
    تو این جور مسائل آمار دقیقی در نیاوردن که بگیم خانوما الن و آقایون بل. خانوما بیشتر سختی کشیدن یا آقایون. خانوما برنده بودن یا آقایون.....

7. 3 کاربر از پست مفید غبار غم تشکرکرده اند .

Glut.tiny (جمعه 17 شهریور 96), Ye_Doost (جمعه 17 شهریور 96), سارا 2010 (یکشنبه 19 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    سلام
    از اینکه میبینم فردی ( چه خانوم چه اقا ) همچین دوران سختی رو تحمل کرده بیشتر دلم میگیره و ناراحت میشم
    برعکس من فکر میکنم که خانوم ها بیشتر دچار این مشکلات هستن
    چون خودم هم اخلاقیات درونی زیادی دارم که مشابه خانوم ها هست
    مادرم هم چون کاملا منو میشناسه همیشه سعی میکنه تو زندگی راهنمای من باشه
    ولی چه فرقی میکنه زن باشه یا مرد
    مهم اینه که عمر یه طرف داره از بین میره
    بعضی ها ‌چند سال بعضی ها هم تموم عمرشون
    کاش ما تو روابطمون بیشتر دقت کنیم و طرف مقابلمون و بیشتر درک کنیم و به خاطر خواسته های شخصی همه چی فراموش نکنیم و کسی رو با خاطراتش تنها نذاریم

گناه بعضی ادم ها چی نیست جز دوست داشتن و علاقه قلبی

و از اینکه شما رو یاده گذشته تون انداختم و باعث ناراحتی تون شدم عذر خواهی میکنم

9. کاربر روبرو از پست مفید Glut.tiny تشکرکرده است .

غبار غم (جمعه 17 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 06 شهریور 00 [ 17:16]
    سطح
    64
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 237
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 281 در 129 پست

Array
    سلام

برام اصلا قابل فهم نیست که یک انسان چه خانم و چه اقا چطور میتونه سالها به فکر کسی باشه که اون رو ترک کرده و دوستش نداشته . مگه میشه کسی رو که شما رو دوست نداره دوست داشت؟

این اصلا با عقل و منطق و مفهوم عشق سازگار نیست.

به نظرم چنین افرادی خیلی تخیلی هستند و بیشتر تو دنیای خیالی و دروغی که برای خودشون ساختن زندگی میکنند و شاید علتش زمینه های اضطراب و افسردگی باشه. بهر حال انچه که مطمین هستم اینه که همچین انتظاری به هیچ عنوان ناشی از عشق یا علاقه نیست. به نظر من این افراد خودشون رو دوست ندارند و کسی که خودش رو دوست نداره نمیتونه عاشق باشه. این انتظار و اینگونه افکار بهیچ وجه عشق نیست و فقط یک بیماری روحی هست که باید درمان بشه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    392

تشکرشده 451 در 164 پست

حالت من
    Khejalati
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maadar نمایش پست ها
    سلام

برام اصلا قابل فهم نیست که یک انسان چه خانم و چه اقا چطور میتونه سالها به فکر کسی باشه که اون رو ترک کرده و دوستش نداشته . مگه میشه کسی رو که شما رو دوست نداره دوست داشت؟

این اصلا با عقل و منطق و مفهوم عشق سازگار نیست.

به نظرم چنین افرادی خیلی تخیلی هستند و بیشتر تو دنیای خیالی و دروغی که برای خودشون ساختن زندگی میکنند و شاید علتش زمینه های اضطراب و افسردگی باشه. بهر حال انچه که مطمین هستم اینه که همچین انتظاری به هیچ عنوان ناشی از عشق یا علاقه نیست. به نظر من این افراد خودشون رو دوست ندارند و کسی که خودش رو دوست نداره نمیتونه عاشق باشه. این انتظار و اینگونه افکار بهیچ وجه عشق نیست و فقط یک بیماری روحی هست که باید درمان بشه.
    سلام خانوم محترم
    متاسفم که شما طرف فکرتون اینطوری هستش
    و فکر میکنم بعضی چیز ها هستش که هر کسی نمیتونه اونارو بفهمه و درک کنه
    با اینکه قسمت نبود و به اون خانوم نرسیدم ولی ذره ای از عشقم به اون خانوم کم نشده و هر روز خدارو شکر میکنم که همچین شخصی رو تو مسیر زندگی من قرار داد
    خوشحالم از اینکه عاشق این خانوم بودم
    خوشحالم از اینکه واسه مدت کوتاهی تو زندگی من بود و این همه مدت بهشون فکر کردم
    خوشحالم از اینکه همچین احساس خوبی رو بهشون داشتم
    و اینکه شما اسم این و هر چی که دوست دارید بزارید
    ولی من فکر میکنم اسم واقعی این عشق و دوست داشتن هستش که شاید همه تو زندگیشون تجربه نکن
    و برای همیشه مثل یه رازی بین من و خدای خودم میمونه
    و اگه لایق بودم شاید در دنیای دیگه ای تقدیر یه جور دیگه ای رقم بخوره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط غبار غم نمایش پست ها
    با نهایت احترامی که براتون قائلم باید بگم از مدت زمانی که شما رو تو این سایت شناختم این پستتون بی انصاف ترین پستی بوده که ازتون دیدم و اینم بگم که اصلا بهتون نمیاد! ینی همه اون پستای ماکزیمم راهنمایی کننده یه طرف این پستتون یه طرف. امیدوارم شوخی چیزی بوده باشه.
    منم ۱۰ ساله که فک می کنم یکی قراره تو زندگیم برگرده. ناخودآگاهم هیچ کس دیگه ای رو قبول نمی کنه. ۱۰ سال حرف یه عمره! .....متاسفانه من یه طرف ایرانم اوشونم یه طرف وگرنه زن و بچه ش رو میدیدم و منم آب سردی رو دلم میریخت و از خواب غفلت بیدار می شدم!
    خدا می دونه تو این ۱۰ سال هر وقت کسی رو دیدم شبیه اون یا صدایی شندیم که فک کردم صدای اونه یا تو تلوزیون یا خیابون هم اسم اونو صدا کردن یا حتی تو برنامه هواشناسی اسم شهرشو دیدم چه حالی شدم....خدا می دونه فقط....
    تو این جور مسائل آمار دقیقی در نیاوردن که بگیم خانوما الن و آقایون بل. خانوما بیشتر سختی کشیدن یا آقایون. خانوما برنده بودن یا آقایون.....

خب بله واضحه برای شوخی وتنوع بوده و شاید یه خرده دلتنگی. وگرنه هم دربین آقایان و هم خانم ها همه نوع افراد وجودی دارند.
    حالا خدائیش اینقدر بی انصاف هستیم؟ دومین پست بی انصافانه مون کدوم بوده؟

13. کاربر روبرو از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده است .

غبار غم (جمعه 17 شهریور 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    خب بله واضحه برای شوخی وتنوع بوده و شاید یه خرده دلتنگی. وگرنه هم دربین آقایان و هم خانم ها همه نوع افراد وجودی دارند.
    حالا خدائیش اینقدر بی انصاف هستیم؟ دومین پست بی انصافانه مون کدوم بوده؟
    گفتم شوخیه ها دلتنگیرم خوب می فهمم....
    خداییش هیچ کدوم از پستاتون بوی بی انصافی نمیده. جمله بندیم اشتباه بود (نشانه صفت ترین آوردم اشتباه شد). منظورم این بود که اون پستاتون یه طرف این یه طرف که دیگه نهایت بی انصافی بود

15. کاربر روبرو از پست مفید غبار غم تشکرکرده است .

Ye_Doost (شنبه 18 شهریور 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 بهمن 01 [ 19:08]
    سطح
    79
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 366
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,002

تشکرشده 1,784 در 580 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazi93 نمایش پست ها
    سلام دوستان نمیدونم منو یادتون هست یا نهمن به کسی علاقه داشتم و بهشون ابراز علاقه کردم و ایشون رد کردنالان تقریبا یکسال و نیم از این قضیه میگذره من که هنوز به طور کامل فراموش نکردمشاز طرف دیگه بعد از اون قضیه همه ی امیدهای زندگیم را از دست دادم منی که همیشه از لحاظ درسی قویترین فرد بودم اما الان جز ضعیف ترین ها هستم در زمان حضور ایشون در زندگی بنده من تونستم دانشگاه خیلی خوبی قبول بشم و بعد از اون در یک آزمون هم قبول شدم که الان بچه هامون اون آزمون را هنوز که هنوزه نتونستن قبول بشن ولی بعد از قطع ارتباط با ایشون دو تا آزمون دیگه ثبت نام کردم کلی هزینه کردم نتونستم بخونم و نرفتم آزمون را بدم بعدش کلی پول دادم کلاس زبان ثبت نام کردم ولی ولش کردم کلا بی حوصله و ناامید شدم و از طرفی پایان نامه ام هم رو هواست همه ی دوستانم دفاع کردن ولی من هنوز موندم و استاد راهنمام هم هر روز حالم را میگیره و استادهای دیگه هم نصیحت میکنن که دفاع کنم ولی واقعا دیگه بریدمالان نمیدونم واقعا چیکار کنمالان خوابگاهم دیگه دوست ندارم اصلا خونمون برگردم هیچ دلخوشی در زندگیم ندارم
    .
    سلام خانم نازي، تا الان شده اين اتفاق را از زواياي ديگر ببيني ؟مثلا :چرا اين اقا تمايل نداشتند با شما باشند؟ شما فكر مي كنيد چه خصوصياتي اگر مي داشتيد شانس پذيرشتان بالا مي رفت؟ چند درصد اين خصوصيات ذاتي و چند درصدش اكتسابي هستند؟ آيا مي شود تغييراتي ايجاد كرد تا در موقعيتهاي مشابه شانس موفقيت بيشتري داشت؟ شما جاي ان اقا بوديد پيشنهاد خانمي مثل خودت را قبول مي كرديد؟

بنظر شما اين اقا تنها مردي بودند كه مي توانستند شما را خوشبخت كنند؟ براي اين ادعايتان اگر پاسخ مثبت است مي شود حداقل ٢٠ دليل قانع كننده بياوري؟ اگر ايشان همسر شما مي شدند چه نيازهايي از شما را برطرف مي كردند؟ و چه نيازهايي را كماكان بايد خودت برطرف مي كردي؟

اصلا يك سوال ديگر امكانش هست كه شما عاشق خصوصياتي در اين اقا بوده باشيد كه خودتان انها را نداريد؟ يا ايا امكانش هست اين اقا را براي براورده كردن برخي ارزوهاي دستنيافته خود دوست مي داشتيد ؟ اگر شما همسر ايشان مي شديد قادر بوديد چه هدايايي به ايشان بدهيد؟ ايا همسر هم تراز و خوب و شايسته اي براي ايشان مي شديد؟

نظرت در مورد عشق چيست؟ ايا عشق يك اتفاق هورموني است ؟ بدون كنترل ؟مي ايد و ويران مي كند ؟ ( اخر معمولا اينگونه است در عاشق شدن چه برسي چه نرسي عده اي مي گويند باختي! اگر نرسي حسرتش را داري اگر برسي بعد از مدتي چيزهايي كه ناديد گرفته بودي كم كم هويدا مي شوند ) يا شروعش با يك حس بسيار خوب است اما تداومش با تفكرات و تخيلات شبانه روزي ؟!( مثل دانه اي كه با ابياري ها و رسيدگيها بعد از مدت كوتاهي درختي تنومند ميشود )بگونه اي كه بعد از مدتي عاشق شخص نيستيم بلكه عاشق ان تصور و تمثالي هستيم كه از ان ساختيم ؟!! شما چند درصد ايشان را مي شناختيد و حاضر بوديد تضمين كنيد كه با ايشان خوشبخت مي شديد؟

بنظر شما احتمال معشوق قرار گرفتن براي كدام انسانها بيشتر است؟! با انگيزه ها يا بي انگيزه ها. انرژي بخش ها يا انرژي گيرها، وابسته ها يا مستقلها ،. به اين سوالها خوب فكر كن،

نياز نيست پاسخش را بنويسييد

اما جناب jm67دوست من

چند وقتي است پستهاي عاشقانه شما را مي خوانم اميدوارم براي طرز تفكر من ابراز تاسف نكنيد البته اگر هم كرديد من بر مي گردم بررسي مي كنم و خيلي سريع جبهه نخواهم گرفت مثل پاسخي كه شما به كاربر مادر داديد، شايد برخي مواقع نياز باشد بجاي دفاع از خودمان خودمان را بنقد بكشيم، بهرحال ايشان تجربياتشان بدليل سن بيشترشان قابل تامل هست، قطعا با مسن تر شدن سليقه و طرز تفكر ادمها عوض مي شود شايد روزي شما با داشتن يك ماشين اسباب بازي كلي خوشحال مي بوديد اما الان با واقعيش هم خيلي خوشحال نباشيد! پس بي شك نمي شود گفت چيزي كه قاطعانه امروز از ان خوشحال هستيم در دهه هاي بعدي زندگي نيز از داشتنش خوشحال خواهيم بود !

و اما بعنوان يك دوست پيشنهاد مي كنم دو پست ارسالي خود را بخوانيد پست اول از سختيها و بيهوده تلف شدن عمرتان و در پستي كه در پاسخ به مادر داديد از خوشحاليتان ! بهر حال دوست من اين تجربه خوب بود يا نه! ؟

كسي منكر لذت عشق نيست! مخصوصا من :)). اما بايد حواسمان باشد ٦سال براحتي ١٦ سال مي شود! ايا حاضريم چنين تجارتي بكنيم!

اساسا نيازهاي اصلي ما چه چيزهايي هستند! اگر خداي ناكرده در پي ارضا اين نيازها نباشيم بايد منتظر ويران شدنهاي اتي باشيم!تاپيكي داشتند جناب باغبان در مورد عادتها! ايا واقعا اين وابستگيهاي ازاردهنده و البته شيرين واقعا از سر عشق هستند يا ناشي از ان ارتباطات قوي شده نورونها ! اصلا در مورد عشق مطالعه داشتيد !توصيه مي كنم مطالعه بفرماييد!بسيار شيرين است وقتي متوجه مي شويم كه چقدر در كنترل هورمونها و جريانهاي الكتريكي داخل مغز هستيم ،هورمونهايي كه غالبا با رسيدن و وصال ميزانشان بمقدار قابل توجهي در بدن كاهش پيدا مي كند

مرا اندكي دوست بدار اما طولاني. :(

و اما اين جمله برنارد شاو بنظرم خيلي جالب امد:عشق خطاي فاحش يك فرد در تمايز يك ادم معمولي از بقيه ادمهاي معمولي ديگر است ؛))))و

اما با وجود اينكه اعتراف ميكنم كه خودم ادم احساساتي اي هستم اما ارزش دارد حرف كاربر مادر را يكبار عميق تر بخوانيد بدون قضاوت و بدون پيش داوري، اجازه ندهيد رنجي كه كشيديد بدون مزد باشد، قطعا در اين رنج دلبريدن ، خوبيها و فرصتهايي نهفته است ،

براي شما و استارتر محترم و البته خودم:))))) و همه دوستان همدردي عشقي پايدار و وصالي فارغ از رنج ارزومندم

راستي حواستان به همكار خانمتان هم باشد برخي با سلاح وابسته كردن جلو مي ايند(البته نمي خواهم قضاوت كنم؛))))

نیایش به قصد این نیست که خدا را به برآوردن آرزوهایمان وادارد، بلکه برای آن است که اشتیاق به خدا را در ما برافروزد و ما را به سوی خدا فرا ببرد. دیونوسیوس مجعول می گوید:
    "کسی که در قایقی نشسته و طنابی را که از صخره ای به طرفش پرت شده می گیرد و می کشد، صخره را به طرف خود نمی کشد، بلکه خودش و قایق را به صخره نزدیک تر می کند".
    فریدریش هایلر، نیایش، ص 331

ویرایش توسط مهرااد : شنبه 18 شهریور 96 در ساعت 01:43

17. کاربر روبرو از پست مفید مهرااد تشکرکرده است .

maadar (یکشنبه 19 شهریور 96)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)