به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 آذر 97 [ 11:46]
    سطح
    31
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registeredTagger First Class
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array

Tavajoh روابط نادرستمو قطع کردم آیا خدا خوشبختی نصیبم میکنه؟؟

با سلام خدمت دوستان خوبم
    من عسل 28 سال دارم تحصیلات فوق لیسانس دارم و دارای موقعیت خانوادگی بالا هستم
    دوستان خلاصه میگم من بخاطر موقعیتم و ظاهر خوبی که دارم خیلیها تا الان دنبالم بودن اما تا وقتی به مرحله ازدواج میرسید یه جوری بهم میخورد البته ناگفته نمونه من دوست پسرای زیادی که در حد تلفن و بیرون رفتن و در حدود شئونات بود تو زندگیم داشتم . هر جا میرفتم شماره میدادن اما دیگه از رابطه های بی سر و ته بدم اومده بود من یه اشتباهی هم تو زندگیم کردم که با یه مرد متاهل که رییسم بود رابطه دوستی برقرار کردم و خلاصه دوست پسر و این رابطه شده بود کل زندگی من...

تا اینکه یه شب که دلم گرفته بود از خدای بزرگ کمک خواستم گفتم خدایا خودت میدونی دلم چیزی نیست همه روابطمم در حد تلفن و بیرون هست جز رابطه با رییسم که در حد بغل و بوسیدن هم پیش رفت . من دلم همدم واقع میخواد تو کسی رو بهم بده که عشقش واقعی باشه تا من کارهامو کنار بذارم ...

گذشت تا اینکه من چند ماه پیش تو فضای مجازی با یه آقا آشنا شدم که ایشون تو یه شهر دیگه زندگی میکردن ما خیلی اتفاقی اشنا شدیم و این رابطه به تلفن کشیده شد تا اینکه یه رابطه ی عاطفی بین ما شکل گرفت ایشون به شهر من تشریف آوردن و مااز نزدیک همدیگه رو دیدیم و کاملا مثل دو آدم تحصیل کرده برخورد کردیم ...

من به عهدم به خدا وفادار موندم و رابطه ... با مدیرمونو کاملا قطع کردم و بهشون توضیح دادم که دیگه نمیخوام توبه کردم و با بقیه دوست پسرامم تموم کردم و با تمام وجود به این اقا وفادار موندم

دوستان سوالم اینه: من واقعا این اقا رو دوس دارم و بهش علاقه شدید و پاکی دارم و درصدی بهشون خیانت نکردم و تمام روابطمو با بقیه پسرا قطع کردم اما از بس تو روابط بی سر و ته بودم که یه ندایی تو دلم داد میزنه خدا اینو ازت میگیره ... تو هیچوقت خوشبخت نمیشی...تو همیشه ازدواجت بهم میخوره...تو تاوان پس میدی...این راهش از تو دوره ...خانواده اش نمیذارن (البته خانواده اش منو میدونن و به گفته خودش راضی ان )و کلا احساس ترس دارم
    دوستان درسته ایشون گفتن قصدشون ازدواجه منم یه بار مخفیانه تو تلگرامشون دیدم با یکی صحبت کرده بودن راجب من گفته بودن بخاطر مسائل مالی منتظرم وگرنه همین فردا عقدش میکردم و تا سال اینده عقدش میکنم اما من میخوام ایشون زودتر اقدام کنن تا مطمئن شم . بنظرتون چطوری بهش اینو بگم تا عزت نفسم از بین نره . یا منتظر باشم اقدام کنن ... و آیا بعد شکست های مختلف میشه آدم خوشبخت شه یا حقم اون زندگیه ؟؟
    ویرایش توسط عسل28 : یکشنبه 22 مرداد 96 در ساعت 10:46

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 اردیبهشت 03 [ 18:46]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.1%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    4,390

تشکرشده 6,365 در 1,791 پست

Array
    سلام

احساس و عجول بودن در نوشته هات موج میزنه.

نکته اول و مهم اینه که تو باید پاک بودن وترک روابط حتی به قول خودت تلفنی رو برای انجام وظیفه و یک خصلت درست انسانی نگاه کنی.نه اینکه از خدا انتظار پاداش خاص ومشخصی داشته داشته باشی پاداشش رو همون پاک بودن وآرامش خودت در نظر بگیر..۶.

نکته دوم بعد از ترک روابط باید این به یک خصلت وعادت تبدیل بشه و تا مدتی خواستگاری رو قبول نکنی تا از فاز اون احساسات کاملا خارج شده باشی.

الان خودت هم جای خدا تصمیم میگیری هم جای خودت.میگی ترک روابط کردم پس پاک شدم حالا خدا باید در پاداشش یک خواستگار و همسر خوب نصیبم کنه بعدش سریع رفتی توی تلگرام به جای خدا یک خواستگار برای خودت انتخاب کردی!

الان انتظار داری چه نتیجه ای عایدت بشه؟

اون پسر تو رو انتخاب کنه.یا اگه انتخاب کرد این ازدواج حتما موفقیت آمیزه؟

هر کاری اصول وقواعد خودش رو داره فعلا تا اینجا این مطالب رو داشته باش و مقداری آگاهی خودت رو از بحث خواستگاری و شناخت و ازدواج و معیارهاش بالاببر تا به جواب اصلی برسی(انجمن های این تالار مقالاتی کوتاه و مفید در مواردی که گفتم داره که بسیار کمک کننده ست)
    مثل مفاله زیرhttp://www.hamdardi.net/thread-7585.html
    ای بامن وپنهان چودل ،از دل سلامت میکنم.
    ویرایش توسط ammin : یکشنبه 22 مرداد 96 در ساعت 16:39

3. 5 کاربر از پست مفید ammin تشکرکرده اند .

Hildaa (یکشنبه 22 مرداد 96), Pooh (یکشنبه 17 دی 96), Quality (جمعه 24 شهریور 96), افسونگر (جمعه 24 شهریور 96), ستاره زیبا (دوشنبه 23 مرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام آقا امین
    ممنون از پاسخ خوبتون
    اما میخوام یه چیزی خدمتتون عرض کنم
    بنده عادتم دوستی های بی سر و ته نبود واقعا سر راهم قرار میگرفتن باور کنین هر بار میرم بیرون یا دانشگاه یا هر جایی بدون اغراق لااقل یه نفر فرصت آشنایی ازم میخواد

منم دنبال یه ازدواج با کسی که واقعا دوسش دارم بودم و سر در گم در انتخاب یکی از اینا . و این باعث کثرت آشنایی های من شد در گذشته ام و تا کسی به دلم مینشت دیگری میومد با خصوصیات عالی و عاشق سینه چاک من قبلی رو کنار میذاشتم

اقا امین گل ، من ترک نکردم خدا بهم پاداش بده ترک کردم چون عاشق این فردم . ترک کردم چون خدا گفته در توبه بازه ...

عشق پاک سزاش سرزنش نیست ...
    هیچ کسی هم گذشته اش پاک پاک نیست
    فقط گناهای ما با هم فرق داره
    پس من راه قبلیمو برم چون نباید از خدا توقع عشق پاک داشته باشم . چون این خودخواهیه !
    ویرایش توسط عسل28 : یکشنبه 22 مرداد 96 در ساعت 20:01

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 فروردین 98 [ 15:00]
    سطح
    58
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    521

تشکرشده 526 در 206 پست

Array
    سلام
    شما به خاطر این آقا توبه کردید یا واقعاً ار کاراتون پشیمون هستید؟ اگه این آقا از زندگیتون بره بیرون چند درصد امکان داره برگردی به حالت قبلی؟ اگه بعد ازدواج این آقا به شما خیانت کنه شما هم میخواید پاسخش رو با خیانت بدید؟
    اینها سوالاتی هستن که باید جوابشو صادقانه به خودتون بدید
    سعی کنید به خاطر کسی تغییر نکنید این تغییر و رفتن به سمت خوب بودن فقط به خاطر خودتون باشه و چشم داشتی هم از خدا نداشته باشید، اینکه خدا میبخشه یا در آینده خوشبخت میشید رو کسی غیر از خدا نمیتونه جواب بده و کار ما هم قضاوت کردن در مورد گناهان یه کسی نیست، اول باید مشخص کنید که این آقا از روابط گذشتتون خبر داره یا خیر اگر خبر نداره باید مطمئن بشید که در صورتی که متوجه بشه با شما میمونه یا نه برای این کار هم میتونید غیر مستقیم ازش بپرسید در صورتی که روابط گذشته جز خط قرمزش هاش باشه باید ازش جدا بشید

6. 3 کاربر از پست مفید alireza198 تشکرکرده اند .

Quality (جمعه 24 شهریور 96), آوای بهشت (دوشنبه 17 مهر 96), جوادیان (دوشنبه 23 مرداد 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام اقای علیرضا
    ممنون دوست عزیزم از اینکه وقت باارزشمندتونو در اختیارم گذاشتین
    در جواب سوالتون اگه ایشون خدایی نکرده خیانت کنن نه بنده خیانت نخواهم کرد بلکه کنارشون میذارم. این خصلتمه ... جنگ نمیکنم بلکه حذف میکنم ...

اگه ایشون هم برن بله من احتمالش زیاده برگردم به اون زندگی چون بالاخره کسی رو میخوام اشنا شم و ازدواج کنم البته زمانی که اجازه میدم تا کسی اشنا شم ده ها مورد پیش میاد که بینشون گیر میکنم و از این اشناییها زده میشم و مورد سرزنش بعضیا که چرا اینجوری میکنی . خب بابا از کجا بدونم کدوم خوبه کدوم بد باید بشناسم.....

من گذشته ی ایشونو پرسیدم ایشون هم دوس دخترای خیلی زیادی داشتن قبلا اما ارتباط اون ها هم در حد بیرون رفتن و صحبت تلفنی بود . برامم این موضوع مهم نیست...

فقط از خدا میخوام این مورد برام نگه داره چون واقعا دوسش دارم خیلی هم درست شدم اگه بره باورامم میره . وقتی دوستاموو میبینم چه راحت سر زندگیهاشون هستن اما من هنوز اندر خم یه کوچه دلم میخواد داد بزنم😢

اما افسوس ما آدمها به جای اینکه بپرسیم این فرد چرا داره اینکارو میکنه دنبال سرزنشیم . کسی نیست بگه اگه زودتر طرفمو پیدا میکردم شاید این همه آشناییها نداشتم....
    ویرایش توسط عسل28 : دوشنبه 23 مرداد 96 در ساعت 19:15

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    31
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 115 در 65 پست

Array
    سلام ادمین جان میشه تایپک منو حذف کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)