به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چرا؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 28 دی 87 [ 13:25]
    سطح
    39
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

چرا؟

چرا پسرا همیشه سختر از دخترا احساساتشون را بروز میدن؟
    پسری که من میشناسم خیلی غرور داره حاضر نیست یکبار بگه من دوست دارم اگه اعتراض هم بکنم میگه لوس میشی یا میگه من مخلصم. چرا نمیتونه ابراز کنه ؟ یا اگه بخواد ابراز کنه طوری ابراز میکنه که اصلا من تا چند روز ناراحت وعصبی میشم بعد میگه من ناراحت شدم این حرفها رازدم و بعد هم میگه من مخلصتم یعنی چی / مخلصتم یعنی دوست دارم ؟ میگه من غرور دارم از من نخواه بهت یکسری حرفها را بزنم ولی من هر چی بخوام بهش میگم ولی نوبت خودش که میشه میگه پرو میشی آیا ابراز علاقه پرویی داره ؟اگه برم وتنهاش بذارم بگم میخواهم ازدواج کنم و برم خودشو میکشه که اگه قراره رابطه ما دو تا تمام بشه اون منم که باید تمامش کنم نه تو ؟حرف بچه گانه وکلاس اولی ها را نزن .
    کمکم کنید نمیتونم بفهمم این چی میگه اگه مریض بشه یا نیازی داشته باشه بدون هیچ منتی همه کاری واسش میکنم ولی نوبت خودش که میشه میگه من کار دارم اگه من مریض باشم یک کلمه نمیگه حالت خوبه یا بده ؟/بعدم اگه بگم چرا نگفتی یک کلمه میگه من اینقدر بد بختی دارم فکر مریضی تو نیستم حالا خوبی ؟چرا اگه اون مریض بشه 1000 بار میگه چرا حال منو نمیپرسی ولی نوبت خودش که میشه کار داره ؟میشه بگین من با این آدم چطوری رفتار کنم ؟ خواهش میکنم./ کمکم کنید.که چرا غرور پسرا زیادتر از دختراس؟ واین ترس واهمه ای که داره از اینکه منو از دست بده چیه نه میتونه ابراز علاقه کنه نه میتونه واسم کاری انجام بده ؟پس به خاطر حسادته ؟ یا اینکه میدونه و مطمئن شده از هر لحاظ من با پسری غیر خودش نیستم و خدایی قصد خیانت بهشو ندارم این کارو میکنه چون با اونهایی که قبلاً بوده همه بهش خیانت کردن سرش کلاه گذاشتن ومن برعکس تمام اینها بودم برش تازه خیلی چیزا مثل پول ذخیره کردن برای آیندش - ولخرجی زیاد نکردن تو مشکلات مالی راههای زیادی بهش نشون دادمو تنهاش نذاشتم و تو مشکلاتش شریک بودم نمی تونه ابراز علاقه کنه یا نمیتونه قید منو بزنه ؟تو را خدا بگید شما جای من بودید چکار می کردید؟کمکم کنید خواهش میکنم.

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    دیروز [ 19:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,580

تشکرشده 37,081 در 7,003 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

RE: چرا؟

سلام خلیلیان
    پاسخ شما را جمعه ارسال کردم که به خاطر مشکلات فنی اخیر، حذف شده. اگر پاسختون را مطالعه نکردید، بفرمائید مجددا پاسخ گو باشم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)