به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array

نظرتون درباره ازدواج من با این دختر خانم چیه؟

سلام دوستان. نزدیک 3 ماهه با دختر خانمی آشنا شدم و هدفمون هم جدی و ازدواج بوده. البته الان در مرحله آشنایی هستیم. خانواده ها هم در جریان هستند اما هنوز نظری ندادند و به عهده خودمون گذاشتند
    من 27 ساله لیسانس. ایشون 25 ساله و فوق لیسانس

هم دیگه رو خیلی دوست داریم. اینو مطمئنم
    اشتراکات فکری و اهداف خیلی زیاد داریم و کاملا با هم منطبق هستیم
    وقتی با هم هستیم واقعا خوش می گذره
    ایشون واقعا دختر خانواده دار و نجیب و اهل زندگی هستند
    خانواده ها از نظر فرهنگی و اقتصادی کاملا در یک سطح هستند

اما مواردی که منو به تردید می ندازه اینها هستند:
    1- ایشون قدشون کوتاهه. ایشون 155 هستند و من 180. من همیشه خانومم رو تو ذهنم خوش اندام و بلندتر تصور می کردم
    2- ایشون ورزش نمی کنند. خودم ورزشکار هستم و خیلی اهمیت میدم و یکی از ملاکهای مهمم از قدیم این بوده که خانم هم اهل ورزش باشن که حتی بچه هامون هم در آینده به ورزش تشویق کنند.
    3- ایشون یه مقداری لوس هستند فکر می کنم. سر هر چیزی کوچیکی قهر می کنند و من حتما باید دنبال ایشون بدوم و منت کشی که آشتی کنیم.

الان در حال حاضر انقدر به ایشون علاقه دارم و انقدر اشتراکات و محاسن دیگه در ایشون می بینم که هیچ مشکلی با این 3 مورد ندارم. اما ترسم از آینده هست. ممکنه الان چون اوایل آشنایی مون هست و من سرم داغه اینها به چشمم نیان و برام مهم نباشه. به نظرتون ممکنه در آینده اینها باعث سردی من و مشکل ساز بشن؟

2. 2 کاربر از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده اند .

miss seven (دوشنبه 09 مرداد 96), المای (دوشنبه 09 مرداد 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 06 فروردین 00 [ 21:41]
    سطح
    57
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 170
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    683

تشکرشده 290 در 93 پست

Array
    سلام ، سه ماه برای شناخت کمه..حداکثر ۳ ماه دیگه هم وقت بذارین...چون به قول خودتون الان سرتون داغه..این که وقتی با هم هستین خوش میگذره یعنی به دلتون نشسته و دوستش دارین دیگه..یعنی دلتنگش میشین و وقتی کنار همین احساس شادی و رضایت دارین ؟ دوست داری به همه دوستات معرفی اش کنی که همسر اینده امه؟ منظورم از طرح این سوال ها اینه که برای خودتون مسلم بشه که این حس هیجان اولیه و زود گذره یا نه عمیق و قلبیه...در مورد سه مورد نگرانی اتون به نظرم فقط مورد ۳ که نوشتین سر هر چیز کوچکی قهر میکنه جای تامل داره..که یعنی چی؟ منظورتون اینه غیر منطقی رفتار میکنه ؟ اخه ممکنه قهر های یه دختر خانم هر از گاهی ایش نه همه اش البته یه جور ناز کردن باشه...در مورد قدش به نظرم اگه مشکل قراره بعدا پیدا کنید خیلی احتمالش ضعیفه ...دلیلم هم اینه که کنارش بهتون خوش میگذره ..و این یعنی کلیت وجود و شخصیت ایشون براتون دوست داشتنی هست..معمولا اگه قد دختر خانم به دل اقا پسر نشینه همون جلسه اول مشخص میشه و دیگه جریان ادامه پیدا نمی کنه...چون قد و هیکل و چهره اگه به دل نشینه هیچ وقت نمیتونی بگی واقعا هم رو دوست داریم ..پس فقط یه وسواس ساده و طبیعی ممکنه باشه..‌ اهل ورزش نبودنش هم قابل حله و ممکنه وقتی انشالله زن و شوهر بشین از شما یاد بگیره و علاقمند بشه مخصوصا اگه همراهی و تشویقش کنی و البته شایدم کلا ورزش دوست نداشته باشه و تغییر عقیده نده که بازم این قدر نقش بزرگی نداره تو بطن زندگی مشترک و به نظرم میتونید این معیار ورزش کار بودن رو تعدیل کنید و بیخیالش بشین..چرااا؟ چون ویژگی های مثبت دختر خانم که بهش اشاره کردین خیلی پر اهمیت تر هست..نجابت..اهل زندگی بودن و خانواده خوب و سالم داشتن و هم کف بودن از نظر فرهنگی و اقتصادی..موفق باشید

4. 2 کاربر از پست مفید المای تشکرکرده اند .

miss seven (دوشنبه 09 مرداد 96), بابک 1369 (دوشنبه 09 مرداد 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 1369 نمایش پست ها
    1- ایشون قدشون کوتاهه. ایشون 155 هستند و من 180. من همیشه خانومم رو تو ذهنم خوش اندام و بلندتر تصور می کردم
    2- ایشون ورزش نمی کنند. خودم ورزشکار هستم و خیلی اهمیت میدم و یکی از ملاکهای مهمم از قدیم این بوده که خانم هم اهل ورزش باشن که حتی بچه هامون هم در آینده به ورزش تشویق کنند.
    3- ایشون یه مقداری لوس هستند فکر می کنم. سر هر چیزی کوچیکی قهر می کنند و من حتما باید دنبال ایشون بدوم و منت کشی که آشتی کنیم.

سلام

بنده دوم ایرادی نداره و میتونید با تشویق به ورزش و ثبت نام راهیش کنین..

بنده اول خیلی مهمه و با چن تا نشونه میتونید بفهمید مشکل ساز میشه یا نه..

اول اینکه هنگام راه رفتن کنار هم احساس ناخوشایندی بهتون دس نده .. دوم اینکه وقتی با ایشون هستید و چشمتون به یه دختر خانم قد بلند بیفته , از ایشون سرد نشین..

سوم اینکه ظاهر و اندام ایشون برا شما دلپسند باشه..

در مورد بنده سوم هم یه چیز طبیعی هستش بین دختران و کاریش نمیشه کرد

در کل شرایطتتون بنا به صحبتهاتون خوبه ..

6. 3 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

miss seven (سه شنبه 10 مرداد 96), میس بیوتی (یکشنبه 15 مرداد 96), بابک 1369 (چهارشنبه 11 مرداد 96)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 تیر 99 [ 11:20]
    سطح
    67
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience Points
    تشکرها
    852

تشکرشده 554 در 206 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط المای نمایش پست ها
    سلام ، سه ماه برای شناخت کمه..حداکثر ۳ ماه دیگه هم وقت بذارین...چون به قول خودتون الان سرتون داغه..این که وقتی با هم هستین خوش میگذره یعنی به دلتون نشسته و دوستش دارین دیگه..یعنی دلتنگش میشین و وقتی کنار همین احساس شادی و رضایت دارین ؟ دوست داری به همه دوستات معرفی اش کنی که همسر اینده امه؟ منظورم از طرح این سوال ها اینه که برای خودتون مسلم بشه که این حس هیجان اولیه و زود گذره یا نه عمیق و قلبیه...در مورد سه مورد نگرانی اتون به نظرم فقط مورد ۳ که نوشتین سر هر چیز کوچکی قهر میکنه جای تامل داره..که یعنی چی؟ منظورتون اینه غیر منطقی رفتار میکنه ؟ اخه ممکنه قهر های یه دختر خانم هر از گاهی ایش نه همه اش البته یه جور ناز کردن باشه...در مورد قدش به نظرم اگه مشکل قراره بعدا پیدا کنید خیلی احتمالش ضعیفه ...دلیلم هم اینه که کنارش بهتون خوش میگذره ..و این یعنی کلیت وجود و شخصیت ایشون براتون دوست داشتنی هست..معمولا اگه قد دختر خانم به دل اقا پسر نشینه همون جلسه اول مشخص میشه و دیگه جریان ادامه پیدا نمی کنه...چون قد و هیکل و چهره اگه به دل نشینه هیچ وقت نمیتونی بگی واقعا هم رو دوست داریم ..پس فقط یه وسواس ساده و طبیعی ممکنه باشه..‌ اهل ورزش نبودنش هم قابل حله و ممکنه وقتی انشالله زن و شوهر بشین از شما یاد بگیره و علاقمند بشه مخصوصا اگه همراهی و تشویقش کنی و البته شایدم کلا ورزش دوست نداشته باشه و تغییر عقیده نده که بازم این قدر نقش بزرگی نداره تو بطن زندگی مشترک و به نظرم میتونید این معیار ورزش کار بودن رو تعدیل کنید و بیخیالش بشین..چرااا؟ چون ویژگی های مثبت دختر خانم که بهش اشاره کردین خیلی پر اهمیت تر هست..نجابت..اهل زندگی بودن و خانواده خوب و سالم داشتن و هم کف بودن از نظر فرهنگی و اقتصادی..موفق باشید
    مرسی از راهنمایی تون و ببخشید دیر پاسخ میدم
    فقط در این حد میگم که 3 ماهی که با هم بودیم خوش ترین دوران زندگیم بوده. وقتی با هم هستیم و می خنده ، اوج خوشحالی و رضایت منه.
    آره کاملا دوست دارم و مطمئنم که به همه معرفیش کنم. با افتخار هم این کارو می کنم
    قهر کردناش غیر منطقی نیستن. ولی یکم زیاد حساسه و مثلا سر یک اشتباه کوچیک من ، خیلی زیاد ناراحت میشه و شدید واکنش نشون میده
    درباره قدش راستش بیشتر نگران حرف مردم هستم به خصوص فامیل. می دونم حتما در آینده با این مواجه میشیم که مردم از حسودی درباره قد ایشون حرفهایی بزن. ولی خودم اصلا و ابدا هیچ مشکلی باهاش ندارم. و وقتی با هم هستیم انقدر محو خودش و ظاهرش و رفتارش میشم اصلا قدش به چشمم نمیاد.
    کلا ظاهرش خیلی زیاد به دلم نشسته. طوری که تو خیابون هم باشیم از خودم بیخود میشم و ممکنه بغلش کنم یا دستشو محکم بگیرم.

حق با شماست ویژگی های مثبتش بینهایت بیشتره. خواستم مطمئن بشم که انتخابم بعدها دچار پشیمونی اینها نشه. در کل خواستم با همفکری شما دوستان مطمئن بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط جوادیان نمایش پست ها
    سلام

بنده دوم ایرادی نداره و میتونید با تشویق به ورزش و ثبت نام راهیش کنین..

بنده اول خیلی مهمه و با چن تا نشونه میتونید بفهمید مشکل ساز میشه یا نه..

اول اینکه هنگام راه رفتن کنار هم احساس ناخوشایندی بهتون دس نده .. دوم اینکه وقتی با ایشون هستید و چشمتون به یه دختر خانم قد بلند بیفته , از ایشون سرد نشین..

سوم اینکه ظاهر و اندام ایشون برا شما دلپسند باشه..

در مورد بنده سوم هم یه چیز طبیعی هستش بین دختران و کاریش نمیشه کرد

در کل شرایطتتون بنا به صحبتهاتون خوبه ..
    در مورد سوالتتون
    وقتی کنار هم هستیم یا در خیابون کنار هم راه میریم. اصلااااا احساس ناخوش آیندی ندارم، برعکس خیلی هم مبهوت ظاهر و حرف زدنش و رفتارش میشم. توی تک تک لحظه هایی که با هم هستیم احساس لذت و خوشحالی میکنم.
    بالاتر هم گفتم راستش بیشتر نگرانیم به خاطر حرف مردم و فامیل هست. برای خودم بینهایت خوشگل و زیبا و جذابه و چه از نظر جنسی چه از نظر احساسی و وابستگی شدیدا منو به خودش جذب می کنه. که البته خدا رو شکر رابطه مون دو طرفه است و اون هم همین احساسات رو به من داره

8. کاربر روبرو از پست مفید بابک 1369 تشکرکرده است .

miss seven (یکشنبه 15 مرداد 96)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 27 مرداد 01 [ 01:54]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    5,272

تشکرشده 2,946 در 958 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام وقتتون بخیر ؛

خب اینطور که شما دارین درباره ایشون میگین پس مبارکه

نظر من که البته ممکنه صحیح نباشه :

شما کمال طلبین و میخواهید اون خانوم هم بی عیب و نقص باشن ،،،، وقتی ایشون رو دوست دارید واقعا و بهشون افتخار میکنید پس چرا باید نگران حرف فامیل و حسودی هاشون باشید ؟
    اینکه میگید یکم زیاد حساسه و مثلا سر یک اشتباه کوچیک من ، خیلی زیاد ناراحت میشه و شدید واکنش نشون میده نشون دهنده ی این هست که از این رفتارشون بدتون میاد ولی چون دوسشون دارید میخواهید نادیده بگیرید ولی تو ذهنتون هست ....

به نظرم همین فکرا موجب استرس میشه و یه ترسی در شما هست ،،، هم ایشون رو میخواید و هم عیب هاشون رو میبینید و نمیدونید چکار کنید.

فکر کنم تصمیم احساسی است چون فقط میگید در این دوران با هم خوش بودیم و به من خوش میگذشت ،،، اینها موقتیه،، زندگی همش این چیزا نیست.

به نظرم خودتون پیش خودتون باید این مسئله رو حل کنید .... دوستان شما رو راهنمایی خوبی کردند.
    نظر من این بود حالا هر جور که خودتون صلاح میدونید.

شما قطعیت لازم رو ندارید و باید بیشتر دقت کنید و فکر کنید.
    امیدوارم دوستان دیگر هم راهنمایی خوبی به شما بکنند.

موفق باشید.
    ویرایش توسط miss seven : یکشنبه 15 مرداد 96 در ساعت 18:39

10. کاربر روبرو از پست مفید miss seven تشکرکرده است .

بابک 1369 (یکشنبه 22 مرداد 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)