به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 22 اردیبهشت 97 [ 09:08]
    سطح
    27
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 8.0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    8

تشکرشده 20 در 11 پست

Array

Posticon (5) اختلاف عقیده منو شوهرم

سلام دوستان من 25 سالمه و شوهرم 30 سال .تقریبا 10 ماه ازدواج کردم که الان باردارم
    راستش بعد از عقد متوجه شدم که شوهرم از نظر مذهبی اصلا شبیه من نیست یعنی بیشتر رفتاراش مث سنی هاس و شیعه رو قبول نداره بعدش که نارضایتیم رو اعلام کرد منو متقاعد کرد که اصل دینمون یکیه و من کاری به شیعه بودن تو ندارم
    و اما از نظر فرهنگی :اینا یه مقدار آزاد میگیرن در حالی که خانواده من مذهبین در این مورد زیاد اختلافی نداریم چون کاری به پوششم نداره
    الان که بحث انتخاباته کلا زندگیمون خراب شده چون عقیده ایشون روحانیه و عقیده من رییسی و کلی سر این موضوع بحث میکنه و من هزار بار گفتم ما در این مسايل به توافق نمیریسیم پس بحث نکن
    تا اینکه دیروز هنوز شروع کرد و در نهایت بحثمون بهم گفت شما میخواین کشور رو مثل محل قدیمتون بی فرهنگ و فقیر کنین
    در حالی که بابام از اینا خیلی پولدارتره ولی بهم توهین کرد منم گفتم والا شما فقیرین ماخودمون واسه گوشت سر ماه لنگیم
    که شوهرم قهر کرد البته قبلش گفت حرفت خیلی سنگین بود من جوابش رو ندادم
    حالا نه دیشب شام خورد نه صبحانه خورد رفت سرکار
    منم باهاش حرف نمیزنم ولی تمام کارا مربوط به خودمو انجام میدم
    حالا به نظر شما بهترین کار چیه؟ من باید چیکار کنم؟
    این اولین قهریه که اینجور کرده

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 31 فروردین 98 [ 00:26]
    سطح
    34
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    244

تشکرشده 133 در 54 پست

Array
    سلام. مساله اختلاف عقیده برای نامزد انتخاباتی نباید چیزی باشه که بحث بین زن و شوهر ایجاد کنه. هر کس حق رای خودشو داره و قرار نیست خانوادگی رای بدیم! دموکراسی هم همینه. پس بدون اینکه سعی کنید با هم به توافق برسید؛ به درک همدیگه برسید.
    اما مساله سنی بودن ایشون عجیبه. یعنی با سوالات خواستگاری، با تحقیقات، یا در دوران نامزدی و ... متوجه نشدید که ایشون شیعه نیستن؟ از طرفی شما می گید مذهبی هستید، یه بار پیش نیومده بود وضو گرفتن و نماز خوندن ایشونو ببینید و قضاوت کنید؟ اکثریت مراجع ازدواج شیعه و سنی رو جایز نمی دونن. اما قضیه شما که ازدواج صورت گرفته و باردار هم هستید فرق میکنه.
    شما باید منبع آرامش همسرتون بشید. مردها روی اقتدارشون، القای حس توانمندی و حمایت گری خیلی حساسند. شما به جای اینکه خودتونو زیر چتر حمایتی ایشون نشون بدید بدتر اومدید با تبر از ریشه و بنیان خرابش کردید و با توهین علنا به همسرتون گفتید فقیر و سرکوفت زدید!!! بعد هم که ایشون گفتن حرفتون سنگین بود جای معذرتخواهی و سعی در ترمیم غرور ایشون بی اعتنایی کردید
    حواستون هست ایشون همسرتون و پدر بچتون هستن و درد ایشون باید درد شما هم باشه؟
    به نظرم بهترین راه دلجویی از ایشونه.
    ویرایش توسط Hildaa : چهارشنبه 27 اردیبهشت 96 در ساعت 07:22

3. 2 کاربر از پست مفید Hildaa تشکرکرده اند .

Spider (پنجشنبه 28 اردیبهشت 96), نادیا-7777 (چهارشنبه 27 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 مرداد 01 [ 00:35]
    سطح
    62
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 86
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    54

تشکرشده 56 در 36 پست

Array
    زن يك وظيفه اي دارد و ان اين است كه حرف اخر را مرد مي گويد.شما در اين مورد تمكين نكرده ايد

بالاخره يكي رييس جمهور مي شود و اين شما هستيد كه به زندگي مشتركتون اسيب زديد

با توجه به توضيحات بالا يك توصيه دارم:
    برويد از ايشان عذرخواهي كنيد و بگويد به كانديداي شما راي مي دهم.

اين يك دروغ شيرين است.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 20 در 11 پست

Array
    راستش هیلدا جون من در مورد مذهب سوال کردم اونم گفت من مثل خودتونم بعدش در مورد نون حلال اصلا فکر نمیکردم سنی باشه موقع وضو گرفتن اول مثل شیعه وضو میگیره بعد پاهاشو میشوره یا دست بسته نماز نمیخونه هرجا میره مهر میذاره جز خونه خودشون خب من از کجا متوجه شم هرچند که بعد عقد متوجه شدم
    ولی به خدا من هزار بار گفتم تو برو رای خودتو بده بحث نکن حتی با شوخی گفتم منو رییسی دوتا بدیم تو به بدا رای نده اون همش بحث میکنه
    محله قدیم ما یه مقدار فقیر نشینن ولی بابام انقد مرد بوده که پول جمع کرده حق نیست به من بگه فقیر و بی فرهنگ
    راستش من زبون معذرت خواهی ندارم خودمم میدونم بده ولی از بچگی اینجور بودم بچه بودم بایکی قهر میکردم دوست داشتم آشتی کنم ولی نمیتونستم بگم الانم شوهرم این قضیه رو میدونه. از دیشب کلافم حتی واسه اولین بار جا خوابشو عوض کرد
    از یه طرف فکر میکنم الان برم معذرت خواهی کنم فک میکنه چون واسه اولین بار این کار رو کرده جواب داده بعد هر اتفاقی بیوفته دوباره همین کاررا رو انجام بده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط bichare22 نمایش پست ها
    زن يك وظيفه اي دارد و ان اين است كه حرف اخر را مرد مي گويد.شما در اين مورد تمكين نكرده ايد

بالاخره يكي رييس جمهور مي شود و اين شما هستيد كه به زندگي مشتركتون اسيب زديد

با توجه به توضيحات بالا يك توصيه دارم:
    برويد از ايشان عذرخواهي كنيد و بگويد به كانديداي شما راي مي دهم.

اين يك دروغ شيرين است.
    دوست عزیز پس خود من چی ؟ من اگه این کار رو کنم میشم یه من تهی
    منم عقایدم واسه خودم مهمه
    راستش من واسه این زندگیم خیلی چیزا رو زیر پا گذاشتم همین که باردارم و تغذیه مناسب ندارم اصلا یه بارم به روش نیوردم
    اگه اینو بگم تا عمر دارم خودمو نمیبخشم چون منم شخصیت دارم

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 06 مهر 00 [ 20:39]
    سطح
    53
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    11

تشکرشده 156 در 42 پست

Array
    سلام عاطی جان . خواهر خوبم روابط زناشویی خیلی مقدستر از اینهاست که با چنین بحثهای الکی دستخوش نا ارامی بشه عزیزم شما فقط جو رو اروم کن لازم نیست معذرت خواهی کنی خونه رو مرتب کن غذایی که همسرت دوست داره رو بپز و بخودت برس و کاری کن این حرفها فراموش بشن . قبول دارم که شما بخاطر زندگیتون شاید خیلی مواقع کوتاه اومدی اما الان این مسائله کوچیک و بی اهمیت نباید زندگیتواینجوری کنه پس مدیریتش کن با زنانگی و قدرت خودت و دیگه هم بحث دینی نکن عزیزم یا اعتقادی . این مشکلو منو پدر شوهرمم داریم ولی من هر وقت بحث اونجاها میکشه بحثو عوض میکنم یا اصلا حرفی نمیزنم حتی یکی از دوستام سنیه و همسرشون شیعس باور کن تمام این 20 سالی که با هم زندگی میکنن یکبار هم این بحثها خونشون پیش نیومده زن باید مدیریت کنه این موضوعاتو وگرنه مردها کلا دوست دارن یه موضوعی باشه سرش بحث بکنن و برنده هم بشن بزار همیشه فکر کنه که برندس . با این حسی که بهش میدی ارامش رو به خونت میاری و توی این شرایط بارداریت (مبارکت باشه و ایشالله نی نی خوشگل و سالم بدنیا بیاری )باید به خودت و نی نی فکر کنی. تازه با بدنیا اومدن اون هم باید کمک کنی تا این بحثها هیچ وقت پیش نیاد و بچتون توی کشمکش دینی و اعتقادی شما نیفته . از الان تمرین کن تا اون موقع همچی عالی باشه و بچتم تو ارامش بزرگ بشه
    در ضمن قبلا هر جور که بودی مهم نیست الان یه همسری و یکسری وظایف داری از همه مهمتر مدیر بودنته که با سیاست زنانه باید انجام بشه و مردتو اروم کنی چون توی همه خانواده ها اگه یه زن بتونه مدیریت کنه همچی عالی پیش میره .نه اینکه غرورشو له کنی و کم کم باعث بشی حرمتها بینتون از بین بره که اون موقع دیگه جمع کردنش سخته . تو خونت چند تا اصل داشته باش 1- بحث اعتقادی و دینی ممنوع 2- غر زدن ممنوع 3-بی حرمتی و بحثهای پیش پا افتاده ممنوع
    بجای همه اینها احترام-ارامش -عشق - محبت- تشکر از همدیگه خیلی زندگی رو زیباتر و قشنگتر میکنه . به امتحانش می ارزه

7. 4 کاربر از پست مفید nilo95 تشکرکرده اند .

Hildaa (چهارشنبه 27 اردیبهشت 96), khaleghezey (پنجشنبه 25 خرداد 96), Spider (پنجشنبه 28 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 27 اردیبهشت 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    27
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 20 در 11 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nilo95 نمایش پست ها
    سلام عاطی جان . خواهر خوبم روابط زناشویی خیلی مقدستر از اینهاست که با چنین بحثهای الکی دستخوش نا ارامی بشه عزیزم شما فقط جو رو اروم کن لازم نیست معذرت خواهی کنی خونه رو مرتب کن غذایی که همسرت دوست داره رو بپز و بخودت برس و کاری کن این حرفها فراموش بشن . قبول دارم که شما بخاطر زندگیتون شاید خیلی مواقع کوتاه اومدی اما الان این مسائله کوچیک و بی اهمیت نباید زندگیتواینجوری کنه پس مدیریتش کن با زنانگی و قدرت خودت و دیگه هم بحث دینی نکن عزیزم یا اعتقادی . این مشکلو منو پدر شوهرمم داریم ولی من هر وقت بحث اونجاها میکشه بحثو عوض میکنم یا اصلا حرفی نمیزنم حتی یکی از دوستام سنیه و همسرشون شیعس باور کن تمام این 20 سالی که با هم زندگی میکنن یکبار هم این بحثها خونشون پیش نیومده زن باید مدیریت کنه این موضوعاتو وگرنه مردها کلا دوست دارن یه موضوعی باشه سرش بحث بکنن و برنده هم بشن بزار همیشه فکر کنه که برندس . با این حسی که بهش میدی ارامش رو به خونت میاری و توی این شرایط بارداریت (مبارکت باشه و ایشالله نی نی خوشگل و سالم بدنیا بیاری )باید به خودت و نی نی فکر کنی. تازه با بدنیا اومدن اون هم باید کمک کنی تا این بحثها هیچ وقت پیش نیاد و بچتون توی کشمکش دینی و اعتقادی شما نیفته . از الان تمرین کن تا اون موقع همچی عالی باشه و بچتم تو ارامش بزرگ بشه
    در ضمن قبلا هر جور که بودی مهم نیست الان یه همسری و یکسری وظایف داری از همه مهمتر مدیر بودنته که با سیاست زنانه باید انجام بشه و مردتو اروم کنی چون توی همه خانواده ها اگه یه زن بتونه مدیریت کنه همچی عالی پیش میره .نه اینکه غرورشو له کنی و کم کم باعث بشی حرمتها بینتون از بین بره که اون موقع دیگه جمع کردنش سخته . تو خونت چند تا اصل داشته باش 1- بحث اعتقادی و دینی ممنوع 2- غر زدن ممنوع 3-بی حرمتی و بحثهای پیش پا افتاده ممنوع
    بجای همه اینها احترام-ارامش -عشق - محبت- تشکر از همدیگه خیلی زندگی رو زیباتر و قشنگتر میکنه . به امتحانش می ارزه

دوست عزیزم مرسی بابت حرفای قشنگت اره منم تو خونه وقتی قهرم هیچی کم نمیذارم کلا از بی احترامی بدم میاد ولی خیلی بهم برخورد که اونجور خطابم کرد اره منم حرف بدی زدم .
    من با تمام وجودم دارم از این بحثا جلوگیری میکنم حتی نیمه شعبان جایی نرفتم برخلاف هر سال یا امامزاده بعد ازدواجم نرفتم خودشم چندبار گفته که هیچ بی احترامی به خودمو خانوادم نمیکنی. ولی بعضی موقعها منم کلافه میشم
    دارم با مشکلات مالی کنار میام بدون غر زدن حتی شوهرم بیشتر از من غر میزنه که من جوابشو نمیدم
    من دوران نامزدی این زندگی رو بهترین زندگی میدونستم ولی اینگار پوچ دراومد
    به قول شما دخترم به دنیا بیاد چیکار کنم باید شیعه باشه یا سنی باید مذهبی باشه یا آزاد؟
    لعنت به من که با بی عقلی خودمو گرفتار کردم و بیشتر لعنت به من که با اطلاع از این مشکلات دخترمو وارد این بازی کردم اخ اون که داره میاد دنیا بی گناهه

9. کاربر روبرو از پست مفید عاطی گلی تشکرکرده است .

Spider (پنجشنبه 28 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 مرداد 01 [ 00:35]
    سطح
    62
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 86
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    54

تشکرشده 56 در 36 پست

Array
    واقعا اين راي دادن زنان خودش جاي اشكال دارد حالا اگر قانون اجازه داده بهتر است زندگي مشترك اتان مهمتر از انتخابات باشد.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    عزیزم کامل درکت میکنم اما کاریه که شده نه اون شیعه میشه نه شما سنی یکی از نزدیکانم مثل شماست البته خانواده پسر شیعه هستن ولی چون کردستان بزرگ شدن کمی عقاید اونرو پسر داره اوایل با خانومش که خیلی مذهبیبود و ایشونم بعد عقد متوجه شد البته خانوم قبل عقد بارها پرسیدهبود شیعه هستی گفته بود بله بعدازدواج که خانوم فهمید که ایشون خلفا رو قبول داره هرچی بهاش بحث میکرد به نتیجه نمیرسید و تنش در زندگیشون ایجاد شده بود وپسر میگفتاین مسایل شخصی هست و چون در کتابهایدبیرستان و با اون فرهنگ بزرگ شدم تو وجودم رفته خانوم هم بعد مدتی فهمید با بحث جدل به جایی نمیرسه و دیگه اصلااااااادراین باره حرفنزد و بخودش گفت من که نمتونم تغییرش بدم پس فقط شکستن ح رمتها و تنش ایجاد میشه
    بعد مدتی ارامش خانوم مثلا اگر اتفاقی حرفش پیش میومد دیگه اینبار جبه نمیگرفت که نه نباید اونها رو قبول داشته باشی و......بلکه گفتم درست اونها صحابه هستن اما دلیل من اینه که اونها حرف پیغمبرو گوش نکردن چون پیامبر بگفته قران هرچی میگه از وحی میگه و با خودشون جلسه گذاشتن تا خلیفه انتخاب کنند و...
    فقط در همین حد همسرش هم مدتی تو فکر رفت و حتی گفت خودمم دیگه نمیدونم چی درسته یعنی خانوم وقتی جدل و بی احترامی رو کنار گذاشت و از دید همسر اول به قضیه نگاه کرد و بعد فقط یک استدلال منطقی اورد و دیگه مجبور نکرد که مرد باید قبول کنه بلکه فقط حرفش رو زد حالا میخاد قبول کنه یا نکنه دیدیم که مرد در افکارش مردد شد و این نشونه خیلللی خوبی بود الان چهارسال میگذره همسرش بهتر شده ولی خانوم اصللللا دیگه نمیپرسه به چی اعتقاد داری و گاهیکه حرفی پیش بیاد فقط حرف با علم بزنه و تمام نه اینکه بخاد بگه من درست میگم بلکه غیر مستقیم
    ایشون هم خیلی دیگه امازادهذو ...نرفت ولی هراز گاهی میگفت اینقدر دوست داشتم میرفتیم که همسرش هم برا خوشحالیش میبرد
    البتههمسرشون برای امامزادها احترام زیادی قائلند
    اماکلا خیلی اهل اینجور جاها نیست مثل بیشتر جوونهای الانه خانوم هم بیشترالویت زندگی و ارامش رو در نظرگرفت دوست نداشت مستحبات باعث تنش بشه چون اصل اسلام خانواده ارام هست
    شما بهاو احترام بذار تا اونم به شما
    تا میتونی ازین حرفها و جدلها دوری کن وقتی رابطه عاطفیت رو قوی کنی همسرت خودش رو دوست داره شبیه تر به شما بکنه پس انشاالله به مرورزمان بهتر خاهد شد
    اما در مورد رای دادن بهشون و عزیزم هرکی نظر خودش داره و محترمه همین دیگه اصلاااااکش نده
    درسته اول همسرت مقصر بوده و حرف بدی زده اما حتما از عصبانیت اینکه نمیخای گوش به حرفش کنی اون حرف رو زده شما هم جواب دادی اینجوری توپ انداختی تو زمین اون و حالا ایشون خودش محق میدون اما اگه زرنگ بودی اون لحظه سکوت میکردی و سنگین و ناراحتی چهره ات رو نشون میدادی شک نکن چند دقیقه بعد خودش میومد از دلت درمی اورد اما الان شما هم مقصری
    پس ازین به بعد هواست رو جمع کن چیزی نگی که بخای معذرت بخای
    بهترین چیز در عصبانیت سکوت هست
    الانم به وظایفت عمل کن غذا درست کن چای ببر میوه ببر لازم نیست اول بگی تقصیر من بود چون عادت میکنه اما میتونی بگی منسهم خودم از اشتباهم رو مپذیرم و عذر میخام همین !!!
    خودش میفهمه بقیه اش هم سهم خودش هست
    لطفا اینجا بیشتر مطالعه کن درضمن سخنرانیهای دکتر حبشی بخصوص کلید مرد ایشون و اقتدار مرد ایشون رو گوش کن زندگیت زیر رو میشه ایشالله
    ویرایش توسط ستاره زیبا : چهارشنبه 27 اردیبهشت 96 در ساعت 17:38

12. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

Spider (پنجشنبه 28 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    ,
    نقل قول نوشته اصلی توسط bichare22 نمایش پست ها
    واقعا اين راي دادن زنان خودش جاي اشكال دارد حالا اگر قانون اجازه داده بهتر است زندگي مشترك اتان مهمتر از انتخابات باشد.
    واقعا که این اسم برازنده ی شماست!!

14. 4 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 25 خرداد 96), Spider (پنجشنبه 28 اردیبهشت 96), حیاط خلوت (چهارشنبه 06 مهر 01), غبار غم (چهارشنبه 27 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 30 اردیبهشت 96 [ 00:03]
    سطح
    31
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 55
    Overall activity: 14.0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 11 در 5 پست

Array
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    در مورد شما خانم "عاطی گلی" هم باید بگم این قضیه انتخابات اصلا ارزش اینو نداره که یه زن و شوهر باهم دعوا کنن
    معمولا تو اینجور مواقع کسی نمیاد بگه : عه! راس میگی حق با تو توئه پس من برم به کسی که تو میگی رای بدم !!!
    واقعا به ندرت پیش میاد کسی از عقیده و نظر خودش تو همچین مواردی کوتاه بیاد!!! کار هر دونفرتون اشتباه بوده که سر همچین چیزی کل کل کردید باهم !!
    باید این بحث خیلی محترمانه تموم میشد. شوهرتون که نمیخواد از عوض شما رای بده !
    شما زمان رای گیری به هرکی خواستید میتونید رای بدید ! هر موقع هم خواست باهاتون بحث کنه حرفو عوض کنید و اصلا پیگیر این بحثای الکی نشید!
    در مورد سنی و شیعه بودن هم همونجور که دوستان گفتن باید قبل از ازدواج عقاید همدیگه رو می پرسیدید !
    ولی الان اگه این قضیه رو روابط شما و شوهرتون تاثیری نداره بهتره بهش پر و بال ندید و زندگیتونو خراب نکنید !
    مهم اینه که همدیگه رو دوست داشته باشید از کنار هم بودن لذت ببرید! نباید دین و مذهب آدما باعث بشه بینشون دیوار تشکیل بشه
    در موردی دلخوری هم که بینتون پیش اومده :
    با عرض معذرت باید بگم واقعا از یه زن و شوهر بعیده که مثل دوتا بچه باهم دعوا کنن و اینجوری بهمدیگه متلک بندازن !!!
    کار جفتتون زشت و بچگانه بوده ! ولی شما دیگه بچه نیستید که میگید از بچگی عادت به معذرت خواهی نداشتم !
    زندگی مشترک مثل دوستی های خیابونی نیست که یه دعوا میشه طرف میگه به جهنم ! بای بای !!!
    اگه واقعا فک میکنید حرفتون زشت بوده و مقصر شما هستید از شوهرتون معذر خواهی کنید !
    اگه معذرت خواهی هم نمیکنید حداثل باهاش سرد برخورد نکنید! اینجوری شوهرتون فک میکنه واسه شما هیچ ارزشی نداره !!
    یه مرد هرچی هم قوی و محکم باشه بازم تو اینجور مواقع غرورش میشکنه !
    میدونم شما هم از حرف همسرتون دلتون شکسته ولی اینو بدونید اون چیزی که یه زن و شوهرو کنار هم نگه میداره گذشت کردن و عشق و احترام متقابله !
    اگه شما ازش دلجویی کنید مطمعن باشید اونم بابت رفتارش ازتون عذرخواهی میکنه !
    به شوهرتون بگید از حرفش عصبانی شدید و فقط خواستید در جواب یه چیزی بگید وگرنه منظوری نداشتید !
    بازم میگم هیچوقت سرد برخورد نکنید و به شوهرتون بی محلی نکنید !!!
    این قهر کردنای کوچیک و بی مورد از 100 تا دعوا هم بدتره! حواستون به زندگیتون باشه..
    خیلی راحت میتونید با یکم شوخی و سیاست زنونه دل همسرتونو به دست بیارید.
    واستون آرزوی خوشبختی دارم
    موفق باشید
    ویرایش توسط مدیرهمدردی : پنجشنبه 25 خرداد 96 در ساعت 08:33 دلیل: حذف بخشی از پست که توهین به کاربر دیگر بود.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)