به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 07 بهمن 97 [ 01:15]
    سطح
    21
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

همسرم از من راضی نیست

سلاااااام نمیدونم ازکجا شروع کنم مشکلاتمو بگم....
    پنج ساله عروسی کردم از ابتدای ازدواجم توقعی از همسرم نداشتم...اوایل ازدواجم متوجه شدم همسرم از خانومای تپل خوشش میاد ومن لاغر ترازالانم بودم الان یکمی چاق ترشدم البته نه اونقدی که شوهرم دوس داره
    (مثلا یبار یه آهنگ ازسیبل کن خواننده ترکیه ای درحال پخش بودگفت این تپله😩😩😩)اما بنظرمن اون چاقههههه😭 خلاصه اینکه ازاندامم راضی نیست و من هرچقدم تلاش میکنم زیادچاق نمیشم...مادرمو همسرم همیشه دعوا دارن یبار تو بحثشون گفت من از اینکه پیش دخترت میخوابم راضی نیستم برش دار ببربیخیال اینکه چقد غصه خوردم و چقد داغون شدم گذشتتت تااینکه یبار از دانشگاه اومدم دیدم همسرم خودارضایی کرده بود دیگه کاملا مطمئن شدم از بودن بامن راضی نیست... واقعا موندم نمیدونم چیکار کنم...

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 اردیبهشت 98 [ 10:19]
    سطح
    30
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    40

تشکرشده 17 در 9 پست

Array
    سلام
    شما چند سالتونه؟
    همسرتون فقط از اندام شما ناراضیه؟ پس چرا شما رو انتخاب کرده؟
    آشناییتون به چه شکل بوده؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    سلام عزیزم ۲۳سالمه همسرمم ۳۵سالشه راستش من معرفی شدم به ایشون.... خالم منو معرفی کرده واصرار کرده نمیدونم شاید از چیزای دیگه هم راضی نباشه ولی به زبون نیاره اما من سعی کردم چیزی کم نذارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi_ka نمایش پست ها
    سلام
    شما چند سالتونه؟
    همسرتون فقط از اندام شما ناراضیه؟ پس چرا شما رو انتخاب کرده؟
    آشناییتون به چه شکل بوده؟

سلام عزیزم ۲۳سالمه همسرمم ۳۵سالشه راستش من معرفی شدم به ایشون.... خالم منو معرفی کرده واصرار کرده نمیدونم شاید از چیزای دیگه هم راضی نباشه ولی به زبون نیاره اما من سعی کردم چیزی کم نذارم

- - - Updated - - -

من پدر ندارم خاله ی من هم مثلا خواستن لطف کنن .. ماشهرستان زندگی میکنیم توی خانواده ای که پدر نداشتن واسم یه افت خیلی بزرگ محسوب میشد...تاجایی که وقتی اومدخواستگاری من همه ناراحت بودن که چرا باید علی (همسرم)بیاد خاستگاری من درحالی که دخترای اونا موقعیتشون بهتر از من بود

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام عزیزم
    خالت کارش خوب بوده، بنده ی خدا از این اتفاقات خبر نداشته.
    عزیزم آفت خانه ها و خانواده های ایرانی ماهواره هست، در اون جدیدترین روش های خیانت و استعمال مواد مخدر و خانه گریزی، بی بندباری و ... آموزش داده میشه. این برمیگرده بما که داشته باشیمش یا نه.‌حالا من نمیدونم این چیزا رو بصورت موزیک ویدئو میبینین یا ماهواره ولی هر دوش آفته.
    این خواننده و بازیگرها نصف مردم دنیا رو دچار آسیب کردن ، با عریانی و نمایش خودشون افراد سست عنصر رو به بازی گرفتن. آقایی رو میشناسم ۴۶. سالشه هنوزم سیبل کن واسش الگو هست که نتونسته تو ایران از نمونش پبدا کنه! ایشون هنوزم مجرده و دوستاش بچه هاشون دوره ی راهنمایین.
    شما همسر ایشون هستین میتونین در حد زن خانه نظر بدین و بگین من دوست ندارم چنین چیزهایی بببنیم و داشته باشیم.
    اگر شما فکر میکنی سیبل کن خوبه باید بدونی چنین زنانی به مردهای عادی راضی نیستن و اگر کسی اندامی یا قیافه ی زیبایی و دوست داره باید خودشم دست کمی از اون آدمها نداشته باشه!
    ایشون به مادرتون اون جمله ی زشت رو گفتن، بشما بر میگردیم، چرا باید انقدر شأن شما پایین بیاد که داماد بخودش اجازه توهین بده، مادر شما باید واکنشی بجا میداشتن. لطفا قدری مقتدر باشین و نگذارین شأن شما پایین بیاد. اجازه ندین افراد اشتباهاتشونو تکرار کنن.توهین و بی احترامی آتشی هست که همه چیز رو میسوزونه.
    ایشون روز اول شما رو اینگونه پذیرفتن ، پس نباید انتظار داشته باشن که شما جوری دیگر باشین. یک مرد ۳۵ ساله نباید اینجور فکر کنه، از یک دختر ۲۳ ساله که ۱۲ سال از خودش کوچکتره انتظارات زیادی داره. بعد از ۵ سال زندگی مشترک این تفکرات بسیار تخریبی هست. ایشون باید با مشاوره صحبت کنن ظاهرا از نظر فکری در وضعیت بدی هستن.
    اینطور پیش بره بنیان زندگی شما سست خواهد شد و مثل عمل خودارضایی در صورت داشتن همسر ،ایشون زمینه خیانت براش کم کم بوجود میاد. پس زودتر اقدامات مؤثر رو بعمل بیارین؛
    حذف ماهواره و بساط لهو و لعب/محدودیت استفاده از اینترنت/ خرید کتابهای معنوی و فرهنگی/سوق دادن ایشان برای رفتن پیش مشاوره برای داشتن زندگی موفق تر/ رسیدگی به خودتون از نظر لباس و باشگاه و‌خوراک
    اما گفتین لاغری و ... ببین کوچکترین فعالیت بر بدن تأثیر داره یا استرس و ناراحتی...
    اولین تأثیراتش روی وزن اتفاق میافته. فعالیت هات رو کم کن، بیشتر حالت بخور و بخواب... منظور این نیست که کار خونه رو رها کنی منظورم اینه مثلا خیابون رفتن، پیاده روی و ... کمتر بشه تا یکم چاق بشی، روی سالادت سس بزن، گاهی عصرونه ساندویچ بخورین،‌نون خامه ای بخرین. سیب زمینی سرخ کرده بخور. اما من شنیدم باشگاه رفتن هم خوبه.
    در هر حال انشالله درست میشه .
    ویرایش توسط yarmehrban : دوشنبه 18 اردیبهشت 96 در ساعت 09:28

5. کاربر روبرو از پست مفید yarmehrban تشکرکرده است .

جوادیان (دوشنبه 18 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    من اولین حرفی که به همسرم زدم در هنگام خواستگاری این بود که ماهواره دوست ندارم و اگه شما به ماهواره علاقه دارین خط قرمزه من
    خدا رو شکر هنوز هم برام مهمه
    وقت آزادتون رو با این چیزها پر نکنید
    من یادمه هر کی ازدواج می کرد وقتشون با دیدن ماهواره و دیدن فیلم های خوانندگان و ...بود اما از بتدا سعی من این بود که بیشتر ایشون رو اهل مطالعه کنم تا تی وی
    خدا رو شکر تا حدی جواب هم داد

به نظرم خودتون رو جلوش کوچیک کردی و دست کم گرفتی که این جور داره باهاتون رفتار میشه
    خیلی ها پدر ندارن و بهترین ازدواج ها رو دارن
    روی زیبایی خودت و...یه مقدار بیشتر کار کن و سعی کن وققتون رو با پیاده روی دونفره ،صحبت ، تفریح و....بگذرونید.

7. کاربر روبرو از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده است .

...zahra (جمعه 22 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 اردیبهشت 98 [ 17:06]
    سطح
    40
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 181
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    165

تشکرشده 137 در 63 پست

Array

سلام عزیزم چرا اعتماد به نفس نداری؟؟؟ اولا که لاغری اصلا چیز بدی نیست ، خصوصا خانوما وقتی سنشون بالا میره و بعد زایمان کلا چاق میشن ( خودتونم متوجه شدین که به طور معمول کاریم نکنین با بیشتر شدن سن چاق تر میشین ) اینکه شما الان لاغری خیلیم عالیه چون بعدا که میانسال میشی چاقی بدی پیدا نمیکنی ... این از این ، که خودت باید از هیکل خودت راضی باشی و فک نکنی کمبود داری . شما بدتیپ نیستی و این فقط سلیقه همسرتونه ( که عجیبم هست ، سیبل جان وااقعا چاقه ) و شما ایرادی نداری ... حالا اگ میخوای هیکلت بیشتر باب میل شوهرت باشه من چن تا پیشنهاد میدم بهت :

1- باشگاه برو حتما : اینکه بدون ورزش بخوای خودتو چاق کنی کار سختیه چون اشتهات کمه و نمیشه زوری بخوری . تازه اگه ام چاق شی ناموزون چاق میشی و ممکنه شکم دراری که خودش بدتره . شما جوونی و راحت میتونی فرم بدنتو تغییر بدی ... برو ورزش کن و به مربیت بگو برات ورزشایی بذاره که به ماهیچه هاتم حجم بده ( تا مثلا اگ پاهات قلمیه توپر بشن ) و ... ورزش اگ چاقت هم نکنه ، فرم هیکلتو خوشگل میکنه و هم اعتماد به نفست بالا میاد و هم روحیه ات شاد میشه .

2- توی لباس پوشیدنت دقت کن . منم لاغرم و به تجربه دیدم که چقدررررر طرز لباس پوشیدن توی چطور دیده شدن هیکلت تاثیر داره . الان اینجا جاش نیست خیلی وارد این بحث بشم ولی خودت یکم سرچ بزنی و ازمون خطا کنی دستت میاد که چه لباسایی هیکلتو خوب تر نشون میدن . باور کن خیلیییییی تاثیر داره ، حتی رنگی که میپوشیم موثره .

3- روی اعتماد به نفست واقعا کار کن . برو با دوستات بگرد ، با ادمایی که بهت انرژی مثبت میدن . شاد باش و خوشحال . شوهرت تو رو انتخاب نکرده ولی تو میتونی کاری کنی که روزی صدبار تو دلش از خالت تشکر کنه . خوبه که ما خیلی پرتوقع نباشیم ولی جالب نیست که کلا خودمونو فراموش کنیم . تو وقتی میتونی خونه اتو پر از ارامش کنی که خودت شاد و سرزنده باشی . از این به بعد فکرای بیخود نکن که تو انتخابش نبودی و زن چاق دوس داره و با تو لذت نمیبره و... تو زنشی ... حالا هرجوری که اشنا شدین ... چه چاق چه لاغر ... تو زنشی و میتونی کاری کنی که دیوونت شه . به خودت برس ، همیشه مرتب و خوش پوش باش ، بخند ، ناز کن ، شوخی کن ... هیچکی از بودن کنار یه دختر شاد و پرانرژی بدش نمیاد

4- اینکه یه ادم چقدر توی روابطش لذت ببره تا حدودیش خب برمیگرده به اینکه چقدر جذب ظاهر طرفش بشه ولی نه همه اش ... خصوصا اقایون تا جایی که من حدس میزنم اصلا اینطوری نیستن که مثلا فقط با یه مدل هیکل خاص بتونن ارتباط برقرار کنن ... به نظرم روی روابطتون کار کن و مثلا اگ خیلی غیرفعالی نقشتو فعال تر کن ... یا اگ چیز خاصی هست که فک میکنی دوس داره انجام بشه ، سعی کن بهش توجه کنی ... حالا این موردو خودت بیشتر میدونی .

5- درباره ماهواره ام دوستان درست گفتن ... اگه رابطتون جوری هست که بتونی بخوای جمعش کنه حتــــــــــــــــــــــم ا این کارو بکن ! اگه هم نه سعی کن کمتر نگاه کنین . مثلا باهاش حرف بزن ، برین بیرون ، خودت فیلمای خوب (که اونم دوس داره) بگیر و تماشا کنین و ...

باربی خانوم قدر خودتو بدون یکم ، تا بقیه ام قدرتو بدونن
    ویرایش توسط آوای بهشت : دوشنبه 18 اردیبهشت 96 در ساعت 15:27

9. 2 کاربر از پست مفید آوای بهشت تشکرکرده اند .

maryam.mim (یکشنبه 24 اردیبهشت 96), غبار غم (دوشنبه 18 اردیبهشت 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط yarmehrban نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    خالت کارش خوب بوده، بنده ی خدا از این اتفاقات خبر نداشته.
    عزیزم آفت خانه ها و خانواده های ایرانی ماهواره هست، در اون جدیدترین روش های خیانت و استعمال مواد مخدر و خانه گریزی، بی بندباری و ... آموزش داده میشه. این برمیگرده بما که داشته باشیمش یا نه.‌حالا من نمیدونم این چیزا رو بصورت موزیک ویدئو میبینین یا ماهواره ولی هر دوش آفته.
    این خواننده و بازیگرها نصف مردم دنیا رو دچار آسیب کردن ، با عریانی و نمایش خودشون افراد سست عنصر رو به بازی گرفتن. آقایی رو میشناسم ۴۶. سالشه هنوزم سیبل کن واسش الگو هست که نتونسته تو ایران از نمونش پبدا کنه! ایشون هنوزم مجرده و دوستاش بچه هاشون دوره ی راهنمایین.
    شما همسر ایشون هستین میتونین در حد زن خانه نظر بدین و بگین من دوست ندارم چنین چیزهایی بببنیم و داشته باشیم.
    اگر شما فکر میکنی سیبل کن خوبه باید بدونی چنین زنانی به مردهای عادی راضی نیستن و اگر کسی اندامی یا قیافه ی زیبایی و دوست داره باید خودشم دست کمی از اون آدمها نداشته باشه!
    ایشون به مادرتون اون جمله ی زشت رو گفتن، بشما بر میگردیم، چرا باید انقدر شأن شما پایین بیاد که داماد بخودش اجازه توهین بده، مادر شما باید واکنشی بجا میداشتن. لطفا قدری مقتدر باشین و نگذارین شأن شما پایین بیاد. اجازه ندین افراد اشتباهاتشونو تکرار کنن.توهین و بی احترامی آتشی هست که همه چیز رو میسوزونه.
    ایشون روز اول شما رو اینگونه پذیرفتن ، پس نباید انتظار داشته باشن که شما جوری دیگر باشین. یک مرد ۳۵ ساله نباید اینجور فکر کنه، از یک دختر ۲۳ ساله که ۱۲ سال از خودش کوچکتره انتظارات زیادی داره. بعد از ۵ سال زندگی مشترک این تفکرات بسیار تخریبی هست. ایشون باید با مشاوره صحبت کنن ظاهرا از نظر فکری در وضعیت بدی هستن.
    اینطور پیش بره بنیان زندگی شما سست خواهد شد و مثل عمل خودارضایی در صورت داشتن همسر ،ایشون زمینه خیانت براش کم کم بوجود میاد. پس زودتر اقدامات مؤثر رو بعمل بیارین؛
    حذف ماهواره و بساط لهو و لعب/محدودیت استفاده از اینترنت/ خرید کتابهای معنوی و فرهنگی/سوق دادن ایشان برای رفتن پیش مشاوره برای داشتن زندگی موفق تر/ رسیدگی به خودتون از نظر لباس و باشگاه و‌خوراک
    اما گفتین لاغری و ... ببین کوچکترین فعالیت بر بدن تأثیر داره یا استرس و ناراحتی...
    اولین تأثیراتش روی وزن اتفاق میافته. فعالیت هات رو کم کن، بیشتر حالت بخور و بخواب... منظور این نیست که کار خونه رو رها کنی منظورم اینه مثلا خیابون رفتن، پیاده روی و ... کمتر بشه تا یکم چاق بشی، روی سالادت سس بزن، گاهی عصرونه ساندویچ بخورین،‌نون خامه ای بخرین. سیب زمینی سرخ کرده بخور. اما من شنیدم باشگاه رفتن هم خوبه.
    در هر حال انشالله درست میشه .
    سلام مرسی از اینکه وقتتونو برای من گذاشتین و راهنماییم کردین
    راستش همسرم به ماهواره علاقه نداره خودمم وقتشو ندارم ... اما بگم که همسرم فیلم پورن زیاد میبینه تاجایی که ازشون خواهش کردم که این فیلمارو نبینه و بعد ازدیدن خود ارضایی ایشون رفتم خونه مامانم مشکلی هم نبود که به ینفر بگم به کسی چیزی نگفتم وگفتم درصورتی برمیگردم که دیگه فیلمای مبتذل نبینه قبول کرد اما الان گوشیش رمز داره و من اعتراض میکنم میگن مگه چیه گوشی وسیله ی شخصیه ...خودم برای گوشیم رمز گذاشتم که ندونه و بفهمه حس و حال منو اما اصلا براشون مهم نبود راستش نمیخوام آدم شکاکی بنظر بیام‌.راستش اون روز مامانم تنها حرفی که زد گفت خجالت بکش..همین و رفت ..من جوری بزرگ شدم که حمایت کسی رو نداشتم حتی مادرم یجورایی هیچکس هوامو نداشته...حتی اگر مشکلمو با مادرم درمیون بذارم فقط برام سرکوفت میشه ولی هیچ کمکی نصیبم نمیشه

11. کاربر روبرو از پست مفید هستی۲۳ تشکرکرده است .

مه و خورشيد 75 (دوشنبه 18 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    به نظرم مشکل ما ایرانیا ماهواره نیس، مشکل ما مردا و زنایی هستن که واقعا نمیدونن چی از همسر آیندشون می خوان. به عبارتی در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته!!؟؟ امروز سیبل جان رو نبینه فردا دو کوچه پایین تر زن همسایه رو که شونصد کیلوئه میبینه! سه روز دیگه تو یه فیلم عروسی دختر وسطی نوه کوچیکه عمه ثریا رو میبینه که تپله! یکی عاشق زن تپله میره نی قلیون میگیره، یکیم عاشق پاملا اندرسونه میره سراغ زن صد کیلو! .....شما به همسرتون نگفتی اگه زن تپل دوس داشتی چرا اومدی سراغ من؟ بلاخره جلسه اول آشنایی شما رو دیدن دیگه.

وضع مالیتون چجوریه؟ امکانش هست بری دکتر تغذیه؟......چن کیلوئی؟ قدت؟ عزیزم یه سری حرکت های ورزشی هست به صورت موضعی اندام های بدن رو بزرگ میکنه. نمیدونم میونت با ورزش چجوریه می خوای بگم تو خونه نیم ساعت نرمش کن بعد برو سراغ این حرکتا

برا تغذیه هم اگه امکانش نیس بی پیش متخصص باز اصول اولیه ش رو بخوای بهت میگم....فقط بگو حجم معده ت به نظرت کمه یا زیاد و اینکه بدنت به پرخوری و ورزش چجوری واکنش نشون میده. مثلا با خوردن غذای بیشتر احساس می کنی وزنت میره بالا؟

بچه ها درست گفتن، رو اعتماد به نفست کار کن یکمم دلبری کن....روم سیاه از اون لباس مباس خوشگلا هستن دورنگ و توری و اینا....از اونا بخر تنت کن خب! ببین مزه دهنش چجوریه
    ویرایش توسط غبار غم : دوشنبه 18 اردیبهشت 96 در ساعت 22:31

13. 2 کاربر از پست مفید غبار غم تشکرکرده اند .

مه و خورشيد 75 (دوشنبه 18 اردیبهشت 96), آنیتا123 (سه شنبه 19 اردیبهشت 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    21
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط غبار غم نمایش پست ها
    به نظرم مشکل ما ایرانیا ماهواره نیس، مشکل ما مردا و زنایی هستن که واقعا نمیدونن چی از همسر آیندشون می خوان. به عبارتی در دیزی بازه حیای گربه کجا رفته!!؟؟ امروز سیبل جان رو نبینه فردا دو کوچه پایین تر زن همسایه رو که شونصد کیلوئه میبینه! سه روز دیگه تو یه فیلم عروسی دختر وسطی نوه کوچیکه عمه ثریا رو میبینه که تپله! یکی عاشق زن تپله میره نی قلیون میگیره، یکیم عاشق پاملا اندرسونه میره سراغ زن صد کیلو! .....شما به همسرتون نگفتی اگه زن تپل دوس داشتی چرا اومدی سراغ من؟ بلاخره جلسه اول آشنایی شما رو دیدن دیگه.

وضع مالیتون چجوریه؟ امکانش هست بری دکتر تغذیه؟......چن کیلوئی؟ قدت؟ عزیزم یه سری حرکت های ورزشی هست به صورت موضعی اندام های بدن رو بزرگ میکنه. نمیدونم میونت با ورزش چجوریه می خوای بگم تو خونه نیم ساعت نرمش کن بعد برو سراغ این حرکتا

برا تغذیه هم اگه امکانش نیس بی پیش متخصص باز اصول اولیه ش رو بخوای بهت میگم....فقط بگو حجم معده ت به نظرت کمه یا زیاد و اینکه بدنت به پرخوری و ورزش چجوری واکنش نشون میده. مثلا با خوردن غذای بیشتر احساس می کنی وزنت میره بالا؟

بچه ها درست گفتن، رو اعتماد به نفست کار کن یکمم دلبری کن....روم سیاه از اون لباس مباس خوشگلا هستن دورنگ و توری و اینا....از اونا بخر تنت کن خب! ببین مزه دهنش چجوریه
    سلام دوست عزیز....مرسی از راهنمایی هایی که کردین . و واقعا حق باشماس ماهواره نباشه شخصای دیگه..مثلا یکی دوبار دوس دختر دوران مجردیشو بهم نشون داد گفت مجرد بودم باهاش حرف زدم این از همون اول بهم میگفت ببا بامن ازدواج کن ..یبار توی مغازه بود منم باهمسرم داشتیم میرفتیم داخل مغازه یدفعه دیدم همسرم برگشت استرس گرفته بودش تعجب کردم واسه مردی تواین سن یبار دیگشم دیدیمش داخل مغازه شوهرم گفت مثلا فلانیو دیده اگه این زن من میشد نمیتونستم از پس مخارجش بربیام دختره خوشگلی بود قدش از من کوتاه تر و از من چاق تر زیادی بی حجاب و دماغشم عمل کرده بودچسبشو داشت..خخ.. یبارم توپارک دیدیمش باشوهرش عکس مینداختن شوهرم همینجوررر نگاهشون میکرد پلکم نمیزد ..بالاخره یه آدم تایه حدی میتونه تحمل کنه ...راستش همیشه دلم میخواسته همسرم منو تحسین کنه وقتی نگام میکنه دوست داشتنا تو چشماش ببینم ولی حیف.... وضع مالی خوبی هم نداریم که بخوام به خودم زیاد برسم و برم دکتر ..من الانشم با پس انداز خودم میرم دانشگاه..یه مدت رفتم سرکار پس انداز کردم ..البته ممنون میشم نرمشارو بهم بگین که خونه انجام بدم... ولباس خواب زیاد دارم یعنی رو جهازم بهم دادن..درجواب کمبود اعتماد بنفسم به کاربرای گلی مثل حیاط خلوت آوای بهشت باید بگم آره واقعا اعتماد بنفسم خیلی کمههههههه ... ولی مگه غیراینه که خانواده و همسربه آدم این اعتماد بنفسو میدن؟بابا که نداشتمو و مادرم بخاطر شرایط روحی که داشت من به چشمش زشت ترین دختر بودم اینم ازهمسرم... این خلا اعتماد بنفس شاید بخاطر خانوادمه شاید فک کنین با این اوصاف من خوشگل نیستم اما بودن کسایی که بهم گفتن خوشگلم حتی همین دیروز درخونه رو باز میکردم یکی از همسایه ها ازم پرسید خواهر ندارم میگفت خواهر به خوشگلی خودت نداری یا جایی که کار میکردم خیلیا ازم خواستگاری کردن ولی بعدش میگفتم متاهلم باناراحتی میرفتن ولی اون نگاه باعشق و تحسین همسرمو هیچوقت نداشتم ...البته بعد پنج شیش سال زندگی خودمم دیگه اون دختره احساساتی نیستم ..
    ویرایش توسط هستی۲۳ : سه شنبه 19 اردیبهشت 96 در ساعت 18:35

15. کاربر روبرو از پست مفید هستی۲۳ تشکرکرده است .

غبار غم (سه شنبه 19 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مهر 01 [ 02:09]
    سطح
    61
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 239
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    255

تشکرشده 416 در 195 پست

Array
    روزی هزار بار خدا رو شکر کن که چاق نیستی. کلی لباس هست که فقط به آدم های لاغر میاد. اگه هم میخوای اضافه وزن داشته باشی حتما با ورزش باشه. اما همون طور که دوستان گفتن فقط و فقط اعتماد به نفست رو بالا ببر. اگه از خودت شروع کنی کم کم مامان و شوهرت هم ازت تعریف می کنن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)