به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 [ 22:47]
    سطح
    1
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

کلا تو زندگیم موندم(لطفا کامل بخونید)

سلام خدمت عزیزان
    فرهاد هستم 22 ساله،واقعیتش اصلا نمیدونم از کجا باید شروع بکنم سرتونم نمیخوام زیاد درد بیار چون ماشالا تو این دور و زمونه انقدر مردم مشکلات دارن که حالو حوصله شنیدن اه وناله بدختیای دیگران رو ندارن بزارید خلاصه واستون تعریف کنم که شاید گوشه ای از زندگی منو درک کنید.16 سالم بود که دیپلم گرفته بودم از بچگی با بابام مشکل داشتم چون خیلی ادم خشک و بی منطقی بود سر چیزای الکی منو میزد دعوا میکرد مینداخت منو بیرون ولی برعکس تماد مهر و محبت و سرمایش معطوف به خواهرم بود.با پول خواهرمو فرستاد دانشگاه ولی به من میگفت تو نمیخواد درس بخونی یا میری سربازی یا کار میکنی یه شب که تو که تو خونه تنها بودم از شدت فشار روانی که داشت بهم میومد یه نخ از سیگارای بابامو ورداشتم کشیدم که یه دفعه اومد تو خونه منو که دید بدون هیچ حرفی شناسنامه و صد هزارتومن پولو انداخت جلوی من جلوی یه بچه 16 ساله گفت گم میشی از خونه من دیگه هم بر نمیگردی هر چی التماسش کردم افاقه نکرد منو پرت کرد تو خیابون.اخه یه بچه 16 ساله با صد هزار تومن پول چه شانسی برای زندگی داشت .مادرمم حسابی از بابام حساب میبرد و ازش میترسید.چند روزی تو مسافرخونه ها خوابیدم تا یه روز تو قیطریه تهران برخوردم به یه کارگاه چوب بری با التماس اونجا کار گیر اوردم اوایلش برام سخت بود بخاطر اینکه جا نداشتم با صاحبکار حرف زدم شبا تو کارگاه میخوابیدم بعد یه سال که کارو یاد گرفتم مرتبم رفت بالا به حقوقمم اضافه.خب یکسال گذاشت ولی این تازه اول راه بود من چهار سال تمام از 16 سالگی تا 20 سالگی شبا تو یه کارگاه تاریک خوابیدم تو سرما وگرما شب سال تحویل حتی شب تولدم،شاید خندتون بگیره ولی تولد 18 سالگیم انقدر دلم گرفته بود که رفتم از مغازه یه تیتاپ و یه کبریت گرفتم و تو تاریک واسه خودم تولد گرفتم.بعد 4 5 سال پول رو پول گذاشتن تونستم تو ونک یه خونه 40 50 متری تک واحدی رهن کنمو یه پراید بخرم البته گواهی نامه هم ندارم همیشه با ترس و لرز باید رانندگی کنم تو چندسال فقط ارتباط تلفنی با مادرم داشتم و فقط یکبارم با بابام که من حرف نزدم از پشت تلفن و فقط به من گفت موفق باشی.تموم شد واقعا این همه بدبختی تو چند خط خاطره جا گرفت.این زندگیم فردی و امرار معاش که توش درمونده و بدبخت بودم و توزندگی اجتماعی هم کم بدبختی نداشتم تو این یکی دو سال با پنج شیش تا دختر دوست بودم که خدارو شکر با هیچ کدومم رابطه نداشتم چون خیلی معتقدم و از نظر دیگه هم زیاد حس جنسی ندارم انقدر که بدبختی کشیدم که اصلا همچین حسایی یادم رفته یا اونا منو ول کردن یا من اونارو تنها چیزی که دارم که شاید دخترا جذبش میشن گول قیافمو میخورن که اونم از بابام به ارث بردم دو چشم ابی درشت و قد بلند که تنها چیزیه که بابام برای من گذاشت وگرنه هیچ دختری زیاد با من دووم نمیاره چون زیاد اهل صحبت کردن نیستم بیشتر نگاه میکنم مثلا موقعی که یکی بهم میگه دوست دارم فقط نگاش میکنمو هیچی نمیگم چون نمیدونم تکلیفم با خودم .رابطم با یکیشونم که جدی شد تنهایی رفتم خواستگاری با باباش صحبت کردم گفت برو با پدر مادرت بیا گفتم ننه بابای من مال این حرفا نیستن که واسه من ازین کارا بکنن من خودممو خودمم گفت من به پسر بی سرو پا دختر نمیدم که اومدم جوابشو بدم یکی خوابوند تو گوشم با خودم گفتم اینم عواقب خوب بودن.حالا که سه ماه دیگه داره میشه 23 سالم همینجورم روزای عمرم داره میگذره نمیدونم باید چیکار کنم همینجور کار کنم یا ازدواج کنم یا بمیرم واقعا موندم................
    اگر ممکنه این بنده حقیرو قابل بدونینو تجربیاتتونو در اختیار من بذارید
    کوچیکتون فرهاد

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 اسفند 96 [ 13:27]
    سطح
    20
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 68
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger First Class1000 Experience Points
    تشکرها
    43

تشکرشده 34 در 19 پست

Array
    سلام
    با تمام احترامی که براتون قائلم به نظر من تاپیک شما جعلی هست
    اولین و محکم ترین دلیلم اینه که کسی نه اینقدر نفس قوی و محکمی داشته که توی 16 سالگی کار پیدا کرده و اینطوری گلیمش رو از آب بالا کشیده هیچوقت نمیاد بگه چیکار کنم
    چون اون توی شرایطی که فقط 100 هزارتومان داشت فهمید باید چیکار کنه و گلیم خودش رو بالا کشید
    ولی حالا که الحمد لله یک ماشین داره و یک خونه و خیلی نسبت به قبل پیشرفت کرده نمیدونه باید چیکار کنه؟
    دلیل دوم اینه که توی 16 سالگی دیپلم نمیگیرن و توی 18 سالگی دیپلم میگیرند
    و نام کاربری شما (فرهاد تنها) و همچنین سن شما که 22 سالتونه کاملا با مشخصات صاحب این تاپیک یکسانه
    http://www.hamdardi.net/thread-42777.html
    تنها فرق شما اینه که ایشون به قول خودش ظاهر زیبایی نداشته ولی شما چشم آبی هستید و قد بلند
    به احتمال زیاد در رویای خودتون غرق شدید و خیالبافی میکنید
    لطفا مراقب خودتون باشین

3. 2 کاربر از پست مفید William تشکرکرده اند .

میس بیوتی (سه شنبه 09 خرداد 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 [ 22:47]
    سطح
    1
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 27
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط William نمایش پست ها
    سلام
    با تمام احترامی که براتون قائلم به نظر من تاپیک شما جعلی هست
    اولین و محکم ترین دلیلم اینه که کسی نه اینقدر نفس قوی و محکمی داشته که توی 16 سالگی کار پیدا کرده و اینطوری گلیمش رو از آب بالا کشیده هیچوقت نمیاد بگه چیکار کنم
    چون اون توی شرایطی که فقط 100 هزارتومان داشت فهمید باید چیکار کنه و گلیم خودش رو بالا کشید
    ولی حالا که الحمد لله یک ماشین داره و یک خونه و خیلی نسبت به قبل پیشرفت کرده نمیدونه باید چیکار کنه؟
    دلیل دوم اینه که توی 16 سالگی دیپلم نمیگیرن و توی 18 سالگی دیپلم میگیرند
    و نام کاربری شما (فرهاد تنها) و همچنین سن شما که 22 سالتونه کاملا با مشخصات صاحب این تاپیک یکسانه
    http://www.hamdardi.net/thread-42777.html
    تنها فرق شما اینه که ایشون به قول خودش ظاهر زیبایی نداشته ولی شما چشم آبی هستید و قد بلند
    به احتمال زیاد در رویای خودتون غرق شدید و خیالبافی میکنید
    لطفا مراقب خودتون باشین
    سلام خدمت شما دوست عزیز و ناعادل که خیلی زود قضاوت کردید
    اولا که من نمیدونم شما دوست عزیز تو کدوم کشور درس خوندید که نظامی اموزشیش تو 18 سالگی دیپلم میده الان تو17 سالو خورده کنکور میدن!!!!!!در ضمن من از 14 سالگی تو میدون تره بار و جوشکاری کنار داییم کار میکردم و بیشتر مرد کار کردن بودم تا درس خوندن...و اون 100 تومنی هم که فرموردید پدر بنده فکر میکرد که من میرم و برمیگردم که خوشبختانه یا متاسفانه این اتفاق نیفتاد در مورد نفس و قوی محکم که فرمودید شما اگه از جو خونه ما باخبر بودی میدیدی که با هر بدبختی که شده ازون خونه میری در ضمن من زندگیه الانمو مدیون صابکارم هستم که به اینجا رسیدم در ضمن شما انقدر سطحی بین هستی که خوشبختی رو در داشتن ماشین و خونه میدونی و ضربه های روحی که در من هست و مونده حرفی نمیزنی در مورد ظاهرم زیاد متوجه نشدم چی فرمودید اگر که به سخره گرفتید باز هم من معذرت میخوام اگر هم که قصد کمک داشتید من از شما سپاس گذار و ممنونم
    در پناه حق محفوظ باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)