به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 37
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array

امان از ظاهر بینی خانم ها

حالم بهم میخوره از خانم هایی که میگن معیارمون برای ازدواج اخلاق و ایمانه ولی به بهانه به دل نشستن ده برابر مردها ظاهربینن و به راحتی رد میکنن . من تو قدم دخالت نداشتم وزنم هم بالاتر نمیره ولی کسی به اخلاق کاری نداره .وضعیت مالیم هم متوسطه .

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    خوب ! حالا به شما هر زنی رو پیشنهاد میدن جوابتون مثبت هست که انتظار دارید هر زنی شما انتخاب کردید بهتون جواب مثبت بده؟!! اگر براتون فرق نمیکنه که خانم زشت باشه و بد هیکل باشه و از چقدر خونواده فقیری داشته باشه و خونشون ناکجا آباد باشه و تحصیلاتش هم کم باشه... حق دارید!! ولی اگر این پارامترها بطور پیشفرض براتون مهمه و بر اساس این پارامترها دارید خانمها رو انتخاب میکنید پس حق ندارید بگید حالم اززنهای ظاهر بین بهم میخوره!
    چطوریه که فقط مردها حق انتخاب دارند و زنها باید فقط نظرشون مثبت باشه!؟
    بهرحال تو ایران همیشه این مردها هستن که حق انتخاب دارند و اگر یک خانمی بهشون جواب رد داد باز میرن دنبال یه خانمی مشابه قبلی!! ولی خانمها هیچ حق انتخابی ندارن فقط از بین معدود پیشنهادی که بهشون میشه مجبور میشن یکی رو با خوبی و کمی و کاستی هاش بپذیرن!

3. 6 کاربر از پست مفید coastmelody تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), nardil (جمعه 15 اردیبهشت 96), نادیا-7777 (یکشنبه 17 اردیبهشت 96), نازنین2010 (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96), Ye_Doost (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 96 [ 17:09]
    سطح
    15
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 36 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad29 نمایش پست ها
    حالم بهم میخوره از خانم هایی که میگن معیارمون برای ازدواج اخلاق و ایمانه ولی به بهانه به دل نشستن ده برابر مردها ظاهربینن و به راحتی رد میکنن . من تو قدم دخالت نداشتم وزنم هم بالاتر نمیره ولی کسی به اخلاق کاری نداره .وضعیت مالیم هم متوسطه .
    سلام دوست من
    خودت تصور کن یه خانومی همه معیارهای شمارو داشته باشه ولی از لحاظ ظاهری به دلت نشینه... و اصلا نتونی تصور کنی که کنار اون هستی به عنوان همسر...چکار میکنی؟ باهاش ازدواج میکنی؟ اگه نمیکنی یعنی شما ادم ظاهربینی هستی؟ معلومه که نه
    بعد از این اگر از شما بپرسند معیار شما ظاهر طرفه؟ میگید بله یا میگید نه؟ قطعا نمیتونید به این سوال با بله و خیر پاسخ بدین... معیار معقول برای هیچ کس فقط نمیتونه ظاهر باشه...
    من مجرد هستم ولی به شخصه تا دختری از لحاظ ظاهری به دلم نشینه (نه اینکه بخوام خیلی خوشکل باشه ، فقط به دلم بشینه و بتونم تصورش کنم به عنوان همسرم) به بقیه ویژگی هاش فکر نمیکنم... من ظاهر بین نیستم مثل اکثریت ادما چه دختر چه پسر...
    باید به این نکته توجه کنه که شخصی رو که انتخاب میکنی باید از لحاظ ویژگی های جسمانی نزدیک به خودت باشه(بطور طبیعی ادم از کسی خوشش میاد که متناسب با خودش باشه)
    مثلا من اگر قد متوسط و اندام لاغز داشته باشم هیچوقت نمیرم یه خانم قد بلند تر از خودم و مثلا هیمل توپر انتخاب کنم... چون اصلا باهاش حس خوبی ندارم و قطعا اون هم با من حس خوبی نخواهد داشت و اگه برم خواستگاریش همه شرایطم هم خوب باشه قطعا منو رد میکنه....
    شما اگر قدتون کوتاه و لاغر هستید ، بهتره شخصی رو پیدا بکنید که قدش حد اقل اندازه خودتون یا کمی کوتاه تر باشه ، اندامشون هم که سلیقه ای هست...
    از همه اینا هم بگذریم... همونطور که شما حق انتخاب دارید و از بین مثلا ده گزینه خواستگاری 3 نفرشون میرید ، اونا هم حق انتخاب دارن که از بین خواستگاراشون یک نفرو انتخاب کنن
    ویرایش توسط Peaceful : چهارشنبه 13 اردیبهشت 96 در ساعت 19:05

5. 3 کاربر از پست مفید Peaceful تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), nardil (جمعه 15 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 12 تیر 97 [ 22:36]
    سطح
    58
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 29
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    1,069

تشکرشده 1,120 در 173 پست

Array
    سلام

من تاپیک های قبلی شما رو هم دیده بودم. به نظر میاد موضوع همونه.

یه سوالی ازتون دارم. خود شما برای ازدواج هیچ معیار ظاهری ندارید؟ یعنی حاضرید با هر دختری با هر ظاهری به صرف ایمان و اخلاق ازدواج کنید؟

وقتی کسی می گه ایمان و اخلاق براش مهمه معنیش این نیست که فقط ایمان و اخلاق مهمه و کاری به مسائل دیگه نداره. این لزوما معنی ظاهر بینی نمی ده.

7. 2 کاربر از پست مفید hadieh تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), nardil (جمعه 15 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    با سلام

فکر کنم روش هائی برای افزایش قد در حد 4-3 سانت وجود داشته باشه. با استفاده از موادی که به بدن تزریق شده و تشکیل استخوان میدند. این موضوع رو حدود شاید 10 سال پیش برخورد کوتاهی داشتم و اطلاعاتم در همین حد است.
    لاغری هم به روش های مختلف قابل درمان هستش مثلا طب سوزنی و .... . درمجموع افزایش وزن توصیه نمیشه چون با افزایش سن و ازدواج خودبخود وزن تون زیاد میشه. اگر حس می کنید لاغری تون غیرطبیعی است با متخصص مشورت کنید. ورزش هم باعث توپری بدن میشه.

برای پسندیده شدن بوسیله خانم ها معیارهای دیگه ای هم وجود داره.
    * خوش زبان باشید، نه چرب زبان
    * خوش لباس و تمیز باشید
    * رنگ های شاد استفاده کنید
    * مودب و با وقار باشید
    * اول سرمایه شروع زندگی تان را در حد معقول فراهم کنید بعد بروید دنبال عاشقی
    * ریاد محلشون ندید. جدی میگم. اصولا خانم ها موجودات فراری هستند. هرچی بیشتر تلاش کنید بگیریدشون بیشتر سعی می کنند فرار کنند، درعین حال که خیلی هم دلشون میخواد گرفته بشند. حد وسط و اعتدال رو رعایت کنید.
    اگر روم ز پی اش فتنه‌ها برانگیزد ...............ور از طلب بنشینم به کینه برخیزد
    و گر به رهگذری یک دم از وفاداری ...............چو گرد در پی اش افتم چو باد بگریزد
    و گر کنم طلب نیم بوسه صد افسوس ............... ز حقه دهنش چون شکر فروریزد

* در عاشقی صبور و باوفا باشید
    فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست ............... کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد
    تو عمر خواه و صبوری که چرخ شعبده باز ............... هزار بازی از این طرفه‌تر برانگیزد
    بر آستانه تسلیم سر بنه حافظ ............... که گر ستیزه کنی روزگار بستیزد

* در آن واحد با بیش از 6 نفر همراه و وفادار نباشید
    شهریست پر کرشمه و حوران ز شش جهت ............... چیزیم نیست ور نه خریدار هر ششم
    پس سعی کنید چیزی تون باشه، ماشین، خانه، ویلا، چندتا حساب بانکی تپل ...

* و درنهایت به خودتون سخت نگیرید. قسمت تون که برسه هم پسند می کنید، و هم پسند میشید

موفق باشید

9. 4 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), Ramin231 (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96), zendegiye movafagh (شنبه 16 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 اردیبهشت 99 [ 17:23]
    سطح
    45
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 160
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    532

تشکرشده 229 در 100 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    با سلام

فکر کنم روش هائی برای افزایش قد در حد 4-3 سانت وجود داشته باشه. با استفاده از موادی که به بدن تزریق شده و تشکیل استخوان میدند. این موضوع رو حدود شاید 10 سال پیش برخورد کوتاهی داشتم و اطلاعاتم در همین حد است.
    لاغری هم به روش های مختلف قابل درمان هستش مثلا طب سوزنی و .... . درمجموع افزایش وزن توصیه نمیشه چون با افزایش سن و ازدواج خودبخود وزن تون زیاد میشه. اگر حس می کنید لاغری تون غیرطبیعی است با متخصص مشورت کنید. ورزش هم باعث توپری بدن میشه.

برای پسندیده شدن بوسیله خانم ها معیارهای دیگه ای هم وجود داره.
    * خوش زبان باشید، نه چرب زبان
    * خوش لباس و تمیز باشید
    * رنگ های شاد استفاده کنید
    * مودب و با وقار باشید
    * اول سرمایه شروع زندگی تان را در حد معقول فراهم کنید بعد بروید دنبال عاشقی
    * ریاد محلشون ندید. جدی میگم. اصولا خانم ها موجودات فراری هستند. هرچی بیشتر تلاش کنید بگیریدشون بیشتر سعی می کنند فرار کنند، درعین حال که خیلی هم دلشون میخواد گرفته بشند. حد وسط و اعتدال رو رعایت کنید.
    اگر روم ز پی اش فتنه‌ها برانگیزد ...............ور از طلب بنشینم به کینه برخیزد
    و گر به رهگذری یک دم از وفاداری ...............چو گرد در پی اش افتم چو باد بگریزد
    و گر کنم طلب نیم بوسه صد افسوس ............... ز حقه دهنش چون شکر فروریزد

* در عاشقی صبور و باوفا باشید
    فراز و شیب بیابان عشق دام بلاست ............... کجاست شیردلی کز بلا نپرهیزد
    تو عمر خواه و صبوری که چرخ شعبده باز ............... هزار بازی از این طرفه‌تر برانگیزد
    بر آستانه تسلیم سر بنه حافظ ............... که گر ستیزه کنی روزگار بستیزد

* در آن واحد با بیش از 6 نفر همراه و وفادار نباشید
    شهریست پر کرشمه و حوران ز شش جهت ............... چیزیم نیست ور نه خریدار هر ششم
    پس سعی کنید چیزی تون باشه، ماشین، خانه، ویلا، چندتا حساب بانکی تپل ...

* و درنهایت به خودتون سخت نگیرید. قسمت تون که برسه هم پسند می کنید، و هم پسند میشید

موفق باشید
    سلام...

درخصوص افزایش قد، تا زمانی که غضروف های زانوها و مچ ها در عکس برداری، امکان رشد رو نشون بدن، میشه به وسیله تزریق هورمون رشد اقدام کرد. قبلش باید مطمئن بود که در آزمایشات، ترشح هورمون رشد، کمتر از مقدار استاندارد بوده باشه.
    این مورد هم زیاد توصیه نمیشه چون هم گرونه،هم زمان بر و هم دارای عوارض جانبی...
    ================================================== ===================
    یک زمان ما یه نقصی داریم و با توجه به اون، به خواستگاری میریم...زمانی هم که به هر دلیلی "نه" شنیدیم، بلافاصله موضوع رو به اون نقص ربط میدیم. گاهی هم واقعا مربوط به همون نقصه!
    در هر حالت، هدف ما تشکیل زندگی با شخصی هست که بهش علاقه پیدا کردیم. حالا اون شخص هم چنین هدفی داره منتها معیارهای خودش رو برای انتخاب تعیین کرده. ممکنه در اون معیارها قرار بگیریم و ممکن هم هست که خارج بشیم.
    خود ما پسر ها هم کم از این موارد برامون پیش نمیاد!
    بارها گزینه های مختلف رو بررسی میکنیم، سپس شخصی که به معیارهای ذهنیمون نزدیک تره انتخاب و وارد تخیلاتمون میکنیم. بعد هم حس عشق رو پرورش میدیم...
    ================================================== ===================
    ایرادی که به بعضی خانم ها وارده و درست هم هست، اینه که بعضی دوست دارن ببینن پسری بهشون علاقه منده...این فرار کردن هم دوست دارن.
    حس دوست داشته شدن براشون لذت بخشه... اسمش هم تا حدودی آب نمک میشه گذاشت!

به هرحال نظر شخصی من اینه که پسر یا دختر میتونه احساساتش رو کنترل کنه و هر لحظه آماده عقب گرد باشه بدون هیچ غم و اندوهی...
    قرار نیست اونقدر تو خیالاتمون با عشقی که هنوز بله نگفته زندگی کنیم تا بهش یک تعلق خاطر کاذب پیدا کنیم!
    تا وقتی مهر و محبت دوطرفه نشده، تعلق خاطر دوطرفه به وجود نیومده، موضوع رسمی نشده، ایجاد عشق افراطی در ذهن کار بیخودیه...چه از سمت پسر چه دختر.

خواهشا مراقب افکارمون باشیم....گاهی کنترلش از دستمون خارج میشه

11. کاربر روبرو از پست مفید Ramin231 تشکرکرده است .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    اون روشی که برای افزایش قد اشاره کردم هورمونی نیست. تزریق مواد خاصی است که در بدن تشکیل استخوان میدند. یه چیزی شبیه اینکه اون مواد رو بصورت طولی یا روشی دیگر به اندام های استخوانی (پا) تزریق/اضافه می کنند و اون مواد تبدیل به استخوان یا ماده ای نظیر آن می شوند. نوعی مواد استخوان ساز هستند. اینکه بعدش چی میشه و چه عوارضی داره، یا هنوز انجام میشه یا منسوخ شده رو نمی دونم.

13. 2 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), Ramin231 (چهارشنبه 13 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    ما هم حالمون به هم می خوره وقتی آقایون دنبال قیافه های شبیه آنجلینا جولی هستن و دروغه هرکی بگه اینطوری نیس. قیافه که دست خود آدم نیس!!!!!

میبینین! اینا همه معیاره و هرکی بر اساس معیارش قدم بر میداره. انقد دختر میشناسم که همچین اهل نبودن ولی به خاطر تیپ و قیافشون پاشنه در خونشون رو از جا کندن. واقعا تو اینجور مواقع خیلی نشستم و با خودم فک کردم که کاش مثلا من سنگین رنگین نبودم، یا کاش منم دوس پسر و اینا داشتم اون موقع محبوب تر بودم یا کاش منم مانتو جلو باز می پوشیدم تا پسرا کف کنن.اینم بگم من تو یه شهر کوچیک زندگی میکنم ولی باز جسارت آقایون در انتخاب شریک زندگیشون رو تحسین می کنم. جایی که آبرو حرف اول و میزنه دخترای آنچنانی همه جا هستن و همچنان طالب دارن!

به نظرم شما به خاطر قد و هیکلتون رد نمیشین به خاطر وضع مالیتون بهتون نه میگن. در ضمن چه اصراریه وقتی کسی شما رو نمی خواد ناراحت بشین. همون بهتر که اول کار نه رو گفته.

15. 3 کاربر از پست مفید غبار غم تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), Ramin231 (پنجشنبه 14 اردیبهشت 96), نادیا-7777 (یکشنبه 17 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 شهریور 97 [ 23:01]
    سطح
    25
    Level completed: 3%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    20

تشکرشده 77 در 35 پست

Array
    من دخترم قدم 171 هست و خاستگارایی با قدهای کوتاهتر از خودم داشتم که مسلما قبول نکردم ولی بنظر من 168 در بین اقایون اونم مردان ایرانی اونقدر کوتاه نیست که بخاطرش بخوان ردش کنند.بنظر منم باید علت را در سایر مسایل جستجو کنید مثل وضعیت مالی و نحوه رفتار و گفتار. که حتی اگه قد 2متری هم داشته باشید و بلد نباشید با یه خانم چطور برخورد کنید اون خانم جواب منفی به شما خواهد داد. خیلی از دخترها هستن که قدو هیکلشون به قد و هیکل شما میخوره اگر اوننها از شما حداقل 5سانت کوتاهترند مطمن باشید ایراد از قد نیست

17. 3 کاربر از پست مفید hana00200 تشکرکرده اند .

mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), Ramin231 (پنجشنبه 14 اردیبهشت 96), غبار غم (پنجشنبه 14 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام
    این تایپیک ببینید http://www.hamdardi.net/thread-43946.html
    بعد بگین خانما ظاهر بینن
    مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

19. 4 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (پنجشنبه 14 اردیبهشت 96), mohammad29 (جمعه 15 اردیبهشت 96), Ramin231 (پنجشنبه 14 اردیبهشت 96), غبار غم (پنجشنبه 14 اردیبهشت 96)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)