به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 مرداد 96 [ 07:41]
    سطح
    4
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 31.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    3
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

حس وارفتگی و عدم توان تصمیم گیری

دوستان بنده توی یک آزمون دولتی امتحان دادم و واسش یک سال صبر کردم. توی این مدت دو تا موقعیت شغلی رو توی شهر خودمون از دست دادم. الان اومدم سر این شغل دولتی ک توی ی شهر خیلی دور نسبت به ما قرار داره. همه این ریسکها رو کردم تا برسم به این شغل دولتی. مدرکم فوق لیسانس هست. حالا که اومدم سر شغلم میبینم ای دل غافل این کاره منو ی تکنسین باتجربه خیلی هم بهتر از من میتونه انجام بده .منی که تحصیلات آکادمیک دارم چم به این کار. متاسفانه یک سری کارای بی ربط دیگه هم به من میسپارن که آدم شاخ در میاره.الان حدود یک ماه از شروع به کارم میگذره. نه دیگه راه برگشتی به خونه دارم نه دیگه توان موندن اینجا. فکر اینکه ای کاش لا اقل اینجا رو انتخاب نمی کردم تا به این روز دچار شم. آخه کفه دستمو که بو نکرده بودم که اینجور به سرم میاد. خونواده خانومم میگن اگه برگردی طلاق دخترمو ازت میگیریم. خدایی الان چه کنم؟انگار بدنم شل شده. قرص اعصاب میخورم. پیش روانپزشک رفتم. ولی این خودخوری فکری از سرم بیرون نمیره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام بشما
    هر کسی قبل از انجام هر کاری باید هم دربارش اطلاعات کافی کسب کنه و هم قید بعضی چیزا رو‌بزنه و محاسن و معایب رو بپذیره.
    از این شاخه به اون شاخه رفتن نتها باعث هدر رفتن انرژی، توان و جوانی شما میشه بلکه فرصت پسنداز و گذران زندگی رو هم از شما میگیره.خانواده همسر شما به این فکر میکنن که شما دو فرصت شغلی رو از دست دادین، برای این شغل .. از طرفی بقول خودتون راه دور اومدین و حالا با این همه سختی تازه میگین این فلانه! خب کی میخواین پسنداز داشته باشین یا نیازهاتونو رفع کنین؟ کی میخواین به ثبات شغلی برسین؟ اینها همه دغدغه !! اونم در اوضاع نابسامان بازار و کار.
    تنها راه شما برای تغییر شغل ادامه تحصیل در دکترا هست که در اون صورت ببینین میتونین در دانشگاه شغلی داشته باشین یا نه، یا در شغل بهتری ظاهر بشین.
    قرص اعصاب چرا؟‌
    قرص اعصاب شخصی میخوره که با مدرک تحصیلی دکترا بوتیک لباس داره و بخاطر یک اشتباه کارشو از دست داده، نه شما!
    شما چیزی رو از دست ندادین، اگر تو اون دو فرصت شغلی هم میرفتین به این فکر میکردین که ای کاش اون شغله رو‌ میرفتم که تو فلان شهر بود...
    آدمها برای نداشته هاشون خیلی درد میکشن بهمین علت قدر داشته هاشونو نمیدونن و شیرینی داشته هاشون بکامشون تلخ میشه. من فکر میکنم اگر امروز شما استعفا بدین ، کسی که به این شغل نیاز داره جای شما رو میگیره !
    به کارتون ادامه بدین حتی اگر بهتون گفتن این لیوان آب رو بذار اونور..، برای درآمد بیشتر اگر بعدظهر ها بیکار هستین میتونین شغل آزاد دومی داشته باشین مثل لباس فروشی مردانه. اینطور کسری هم نمیارین.‌
    دیگه چیزی رو‌ که انتخاب کردین روش بمونین.. یا بفکر شغل دوم باشین یا تحصیلتونو ادامه بدین و برین بسوی ارتقا

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 16:46]
    سطح
    46
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    361

تشکرشده 311 در 123 پست

Array
    سلام
    روزي كه داشتي براي به دست آوردن اين شغل آماده آزمون ميشدي رو يادت بياد....
    وعده هايي ك به خانمت دادي يادت بياد...
    ....
    دوست خوبم شما تازه از راه رسيدي انتظار نداري كه ميز و صندلي بزارن در اختيارت....يكم صبر داشته باش
    منم اوايل كه رفته بودم سر كار نظرم مثل تو بود مدتي ك گذشت خودي نشون دادم و ترقي خوبي داشتم تو كارم و....
    بهت توصيه ميكنم همون جا ك هستي دو دستي بچسبي اوضاع كار بيرون اصلا جالب نيست ... سعي كن اضافه كار زياد بموني چون فكر نميكنم بتوني به آسوني برا خودت شغل دوم راه بندازي و...
    ي توصيه دوستانه : هر كاري كه بهت گفتن انجام بده و سعي كن با همه همكارات رابطه خوب داشته باشي .
    موفق باشي

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)