به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 خرداد 96 [ 18:23]
    سطح
    4
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    100 Experience PointsTagger Second Class7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 7 پست

Array

ظاهر خندان ،باطن گریان

سلام مجدد خدمت همه ی عزیزان

عمده ی مشکلات و سوالات من راجب ، مشکلات فردی هستش....پس امیدوارم واستون تکراری نشده باشه

من کلا یه ادمی هستم که با شوخی و مزاح ،سریع با همکلاسی هام دوست میشم ..اونا هم حسابی خوششون میاد....اما مشکل من چند روز بعدشه
    یه مدت که میگذره ... اونا خودشونو بالا تر از من میدونن....نه اینکه بد رفتاری کننا...اما همیشه انتظار ندارن که من حرفای جدی بزنم ...مدام انتظارشنیدن شوخی و طنز از طرف من دارن.....
    این واسه من خیلی عجیبه
    درسته شوخی زیاد میکنم...اما دوست ندارم مدام اینطوری باشم
    خلاصه خیلیا وقتی اون روی جدی و قاطعه منو میبینن {نه اینکه بحث و جدل باشه ...موضوعات عادی}یه جوری گارد میگیرن....و انگار با یه شخص جدیدی روبه رو شدن..... بعضیام از حسادت دوست دارن منو ازجلو چشم بقیه با تیکه و کنایه ،بندازن...اخه بد جور چشم دوستای صمیمیشونو گرفتم...اما واقعا قصدی نداشتم و بی غرض با هاشون ارتباط برقرار کردم

یه سوال دیگه
    به نظر شما کدوم یک از شخصیت های زیر دل نشین ترو بهتر هست؟
    1:کسی که با بزرگ و کوچیک انواع شوخی هارو میکنه، زیادی شیطونو بی پرواست، پر حرف
    2:شوخ،مهربون،به بزرگ ترها احترام میذاه، کم حرف

دوست دارم نظرو پیشنهاداتتون رو بدونم
    مرسی همگی

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 01 تیر 97 [ 02:35]
    سطح
    29
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 57
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    23

تشکرشده 38 در 27 پست

Array
    به نظر من شماره ٢

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    عزیزم بامزه بودن خیلی خوبه، منم به شخصه بامزه بودم، یه حرفی میزدم ملت ریسه میرفتن ازخنده، ولی واقعیتش اینه که نه تنها بامزه بودن برای دختر ایرونی کار راه بنداز نیست، بلکه برعکس، کار خراب کنه. سیگنالی که به بامزه بودن به بقیه میدی رو قشنگ خودت نتیجه ش رو دیدی و لازم به توضیح نیس. جواب سوالتم معلومه گزینه دوئه.
    شوخی زیاد باعث میشه خصلت پسرونه داشته باشی، از چشم بیفتی، به چشم یه دختر سنگین نبیننت، روت حساب نکنن، جدی نگیرنت، و ....

از من میشنوی شوخیات و کامل بذار کنار. دختر خوبه شیطون باشه (به نظر من) اما شیطون بودن با شوخ بودن زمین تا آسمون فرق داره. من یه مدت که حرفای بامره می گفتم دیدم حتی تو خونه هم برام تره خرد نمی کنن!!! کم کم دارم از بامزه بودنم دس می کشم، شیطونیمو نمیذارم زمین، ناز بودن و تمرین می کنم، لوس شدن و ازش نمیگذرم ولی شوخی اصلا جواب نمیده......به نظرم شخصیتی داری که زیادی تو چشمی (من به شخصه اینجوریم) برا همین اولا ویژگی های خوب دیگه ای که داری رو بارزتر کن دوما بیشتر مواظب رفتارت باش......موفق باشی

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط غبار غم نمایش پست ها
    عزیزم بامزه بودن خیلی خوبه، منم به شخصه بامزه بودم، یه حرفی میزدم ملت ریسه میرفتن ازخنده، ولی واقعیتش اینه که نه تنها بامزه بودن برای دختر ایرونی کار راه بنداز نیست، بلکه برعکس، کار خراب کنه. سیگنالی که به بامزه بودن به بقیه میدی رو قشنگ خودت نتیجه ش رو دیدی و لازم به توضیح نیس. جواب سوالتم معلومه گزینه دوئه.
    شوخی زیاد باعث میشه خصلت پسرونه داشته باشی، از چشم بیفتی، به چشم یه دختر سنگین نبیننت، روت حساب نکنن، جدی نگیرنت، و ....

از من میشنوی شوخیات و کامل بذار کنار. دختر خوبه شیطون باشه (به نظر من) اما شیطون بودن با شوخ بودن زمین تا آسمون فرق داره. من یه مدت که حرفای بامره می گفتم دیدم حتی تو خونه هم برام تره خرد نمی کنن!!! کم کم دارم از بامزه بودنم دس می کشم، شیطونیمو نمیذارم زمین، ناز بودن و تمرین می کنم، لوس شدن و ازش نمیگذرم ولی شوخی اصلا جواب نمیده......به نظرم شخصیتی داری که زیادی تو چشمی (من به شخصه اینجوریم) برا همین اولا ویژگی های خوب دیگه ای که داری رو بارزتر کن دوما بیشتر مواظب رفتارت باش......موفق باشی
    واقعا ازت ممنونم که نظر دادی غبار غم
    اره عزیزم کاملا درسته،به خصوص اون قسمتی که گفتی جدی نمیگیرنت
    حق با توئه باید شوخی رو کنار بذارم و رو خصلتهای دخترانم بیشتر کار کنم،که حتما هم میکنم
    بازم ممنون

5. کاربر روبرو از پست مفید shima khanom تشکرکرده است .

غبار غم (جمعه 08 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

شیما خانم شما از اون دسته از کاربرهائی هستید که بیشتر دوست دارید مشکلاتتونو اینجا بنویسید تا حلش کنی واسه همین مثله بیشتر کاربرها فقط تاپیک ایجاد میکنید

اینجوری مشکلاتتون حل نمیشه ..باید عمل کنید اونم نه دو سه بار.. حداقل دو سه ماه باید رو راهکارها متمرکز بشید و رو خودتون پیاده اش کنید تا نتیجه بده

مشکل شما عدم اعتماد به نفسه.. همش تمرکز کردین رو اینکه من با بقیه چطوری رفتار کنم تا راضی باشن ازم.. چرا با من چنین رفتاری میکنند.. رفتار خوب از نظر اونها چیه که من اونجوری بشم و غیره

مطالب های بالا بردن اعتماد به نفسو از سایتها مطالعه کنید و سعی نکنید همه ازتون راضی باشن.. خودتون باشید

به وقتش شوخ باشید و به وقتش جدی .. اونم در حد متعادل

7. کاربر روبرو از پست مفید جوادیان تشکرکرده است .

mehdi.ma.mm (پنجشنبه 07 اردیبهشت 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوادیان نمایش پست ها
    سلام

شیما خانم شما از اون دسته از کاربرهائی هستید که بیشتر دوست دارید مشکلاتتونو اینجا بنویسید تا حلش کنی واسه همین مثله بیشتر کاربرها فقط تاپیک ایجاد میکنید

اینجوری مشکلاتتون حل نمیشه ..باید عمل کنید اونم نه دو سه بار.. حداقل دو سه ماه باید رو راهکارها متمرکز بشید و رو خودتون پیاده اش کنید تا نتیجه بده

مشکل شما عدم اعتماد به نفسه.. همش تمرکز کردین رو اینکه من با بقیه چطوری رفتار کنم تا راضی باشن ازم.. چرا با من چنین رفتاری میکنند.. رفتار خوب از نظر اونها چیه که من اونجوری بشم و غیره

مطالب های بالا بردن اعتماد به نفسو از سایتها مطالعه کنید و سعی نکنید همه ازتون راضی باشن.. خودتون باشید

به وقتش شوخ باشید و به وقتش جدی .. اونم در حد متعادل

سلام
    اینطور نیست که فقط پست بزارم و عمل نکنم، اتفاقا یه چند روزی میشه که با استفاده از نظر ات بقیه واسه خودم یه برنامه گذاشتم که را جبش توپست قبلی گفتم
    من قبلا به مشاور و روانپزشک دسترسی نداشتم،واسه همین ،وقتی تو سایت دردودل میکنم و بقیه پاسخ میدن خیلی حال میکنم
    ممنونم بابت نظرتون

9. کاربر روبرو از پست مفید shima khanom تشکرکرده است .

جوادیان (شنبه 09 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آبان 96 [ 17:09]
    سطح
    15
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 36 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima khanom نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت همه ی عزیزانعمده ی مشکلات و سوالات من راجب ، مشکلات فردی هستش....پس امیدوارم واستون تکراری نشده باشهمن کلا یه ادمی هستم که با شوخی و مزاح ،سریع با همکلاسی هام دوست میشم ..اونا هم حسابی خوششون میاد....اما مشکل من چند روز بعدشهیه مدت که میگذره ... اونا خودشونو بالا تر از من میدونن....نه اینکه بد رفتاری کننا...اما همیشه انتظار ندارن که من حرفای جدی بزنم ...مدام انتظارشنیدن شوخی و طنز از طرف من دارن.....این واسه من خیلی عجیبهدرسته شوخی زیاد میکنم...اما دوست ندارم مدام اینطوری باشمخلاصه خیلیا وقتی اون روی جدی و قاطعه منو میبینن {نه اینکه بحث و جدل باشه ...موضوعات عادی}یه جوری گارد میگیرن....و انگار با یه شخص جدیدی روبه رو شدن..... بعضیام از حسادت دوست دارن منو ازجلو چشم بقیه با تیکه و کنایه ،بندازن...اخه بد جور چشم دوستای صمیمیشونو گرفتم...اما واقعا قصدی نداشتم و بی غرض با هاشون ارتباط برقرار کردمیه سوال دیگهبه نظر شما کدوم یک از شخصیت های زیر دل نشین ترو بهتر هست؟1:کسی که با بزرگ و کوچیک انواع شوخی هارو میکنه، زیادی شیطونو بی پرواست، پر حرف2:شوخ،مهربون،به بزرگ ترها احترام میذاه، کم حرفدوست دارم نظرو پیشنهاداتتون رو بدونم مرسی همگی
    سلامبا توجه به مشکل عزت نفسی که داشتین و توی تاپیک قبلی عنوان کرده بودین ، میخوام بگم این مشکلتون برمیگرده به عزت نفستون ، شما اگر زیاد شوخی میکنید احتمالا برای این هست که میخواید رضایت همه ی اطرافیانتون رو جلب کنید و اصلا خوشایندتون نیست که مبادا خودتون باشید و مورد پسند شخصی قرار نگیرید...از روی نظر سنجی که در مورد دو تیپ شخصیت انجام دادین هم این موضوع مشخص هست....کدام نوع شخصیت جذابتره؟ برای کی؟ حتما منظورتون دیگران هست دیگه...پس خودتون چی؟ به نظر من خودت باش هرچی که باشی کسانی هستند که شخصیتتون رو میپسندن و به شما نزدیکتر میشوند کسانی هم ممکنه از شما بدشون بیاد ولی قرار نیست با شما خارج از چارچوب رفتار کنند ، مطمین باشید اتفاق ناگواری نمیوفته ، اصلا میتونی برای تمرین خوشایند دیگران رفتار نکنی بعد ببینی چه اتفاقی میوفته و از این کنترلی که روی خودت داشتی لذت ببری...موضوع آخر اینکه آدم بازنگری در شخصیت خودش بکنه بد نیست اما این بازنگری باید بر اساس معیارهای صحیحی استوار باشه نه خوشایند دیگران پس از اون دو تیپ شخصیت یا تیپ های دیگر اگر قرار هست خودت رو به اون ها تغییر بدی بخاطر نظر و اعتقاد خودت باشه و نه دیگران.امیدوارم که تونسته باشم همفکری خوبی باهات کرده باشمموفق باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 7 در 7 پست

Array

Icon200

نقل قول نوشته اصلی توسط Peaceful نمایش پست ها
    سلامبا توجه به مشکل عزت نفسی که داشتین و توی تاپیک قبلی عنوان کرده بودین ، میخوام بگم این مشکلتون برمیگرده به عزت نفستون ، شما اگر زیاد شوخی میکنید احتمالا برای این هست که میخواید رضایت همه ی اطرافیانتون رو جلب کنید و اصلا خوشایندتون نیست که مبادا خودتون باشید و مورد پسند شخصی قرار نگیرید...از روی نظر سنجی که در مورد دو تیپ شخصیت انجام دادین هم این موضوع مشخص هست....کدام نوع شخصیت جذابتره؟ برای کی؟ حتما منظورتون دیگران هست دیگه...پس خودتون چی؟ به نظر من خودت باش هرچی که باشی کسانی هستند که شخصیتتون رو میپسندن و به شما نزدیکتر میشوند کسانی هم ممکنه از شما بدشون بیاد ولی قرار نیست با شما خارج از چارچوب رفتار کنند ، مطمین باشید اتفاق ناگواری نمیوفته ، اصلا میتونی برای تمرین خوشایند دیگران رفتار نکنی بعد ببینی چه اتفاقی میوفته و از این کنترلی که روی خودت داشتی لذت ببری...موضوع آخر اینکه آدم بازنگری در شخصیت خودش بکنه بد نیست اما این بازنگری باید بر اساس معیارهای صحیحی استوار باشه نه خوشایند دیگران پس از اون دو تیپ شخصیت یا تیپ های دیگر اگر قرار هست خودت رو به اون ها تغییر بدی بخاطر نظر و اعتقاد خودت باشه و نه دیگران.امیدوارم که تونسته باشم همفکری خوبی باهات کرده باشمموفق باشید
    Peaceful عزیز
    ممنون بابت اینکه رو پست من وقت گذاشتی،کاملا درسته، این بزرگترین مشکل منه که مسببش هم خونوادم هستن،بااین حال دارم رو خودم کار میکنم
    دارم سعی میکنم که خود واقعیمو کشف کنم و بپذیرم
    سپاس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)