به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 اردیبهشت 96 [ 10:09]
    سطح
    1
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    2
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Gadid بنظرتون فکرم اشتباهه یا اون کارش عادیه؟

سلام دختری بیست و هفت سالم
    مدت کمی هست خواستگاری دارم که ارادش برای خواستگاری اومدن جدی هست.ازم کوچکتره.ببخشید که نمتیونم واضح حرف بزنم امیدوارم درک کنین.
    من بدی ازش ندیدم و خیلی مهربان و خوش رفتار و خوبه.
    اما متوجه شدم در صفحش سه , چهار روز پیش رفته و یک صفحه سرگرمی رو به علاقه مندیاش اضافه کرده... تو اون صفحه کلیپای بدی بود... برای خنده اندام جنسی خانوما و چیزای شهوت برانگیز نمایش میدن و از این کلیپای بی ادبی.. که چهار تا ابله بخندن.
    متوجه شدم چند سال پیشم یه پیجی داشته توش با دخترا راحت حرف میزده اما زیاد تو حرفاش بهشون رو نمیداده وولش کرده.
    من هیچکدومو به روش نیاوردم اما بدم میاد. از طفی میترسم اگر بگم بهم بریزه بگه این دختر دست و پای منو بسته.
    بهشم گفتم از چپیا بدم میاد و اونم پذیرفته اما این حرکتشو نمیونم.
    خانوادم میگن خیلی حساسی کاری نکن دیگه طرفت نیاد

2. کاربر روبرو از پست مفید سفید برفی1 تشکرکرده است .

Ramin231 (سه شنبه 05 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 12 شهریور 96 [ 00:37]
    سطح
    74
    Level completed: 2%, Points required for next Level: 392
    Overall activity: 26.0%
    دستاوردها:
    1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    لطفا دقیقا کامل معیارهای ازدواج رو که تو ذهنت داری بنویس
    اشنایتون چطور بود؟
    سن و شغلو تحصیلات هردو؟
    ویژگی‌های خوب و بد خودت رو بنویس
    در ضمن اینجا راحت باش چونکسی شما رو نمیشناسه و هرچی واضحترتوضیح بدی بهتر کمک میشی

4. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

سفید برفی1 (دوشنبه 04 اردیبهشت 96)

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 اردیبهشت 96 [ 10:09]
    سطح
    1
    Level completed: 47%, Points required for next Level: 26
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    2
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره زیبا نمایش پست ها
    لطفا دقیقا کامل معیارهای ازدواج رو که تو ذهنت داری بنویس
    اشنایتون چطور بود؟
    سن و شغلو تحصیلات هردو؟
    ویژگی‌های خوب و بد خودت رو بنویس
    در ضمن اینجا راحت باش چونکسی شما رو نمیشناسه و هرچی واضحترتوضیح بدی بهتر کمک میشی
    آشناییمون از طریق یکی از دوستانم بود. باهاش هیچ جا قرار نگذاشتم گفتم یکراست بیا خواستگاری
    معیارام اخلاق و ایمان
    ویژگی خوب مهربون، بی کینه و دینی و البته خونگرم و اجتماعی / ویژگی بد شاید حساسیت و زود از کوره در رفتن
    من لیسانسم و بیکار/ ایشون سرکاره و برای دکترا میخونه
    تو اون صفحه همش کلیپ بی تربیتی هست
    شیطونه میگه برم باهاش یه دعوایی بکنم دلم خنک شه
    ویرایش توسط سفید برفی1 : دوشنبه 04 اردیبهشت 96 در ساعت 09:25

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    واقعیتشو بگم من هر پسری رو دیدم که احساس کردم تو اینترنت دنبال این چیزاست از زندگیم حذفش کردم. مثل خودت چون همیشه میترسیدم طرف به دیدن کلیپهای بد معتاد باشه و بعد دردسرهای خودش رو داره.... چرا یه مشاوره نمیرید؟ حداقل اونجا میتونید تست بدید و متوجه این موضوع بشید. منم بعنوان یه دختر از پسرهایی که دنبال این چیزا هستن بیزارم و کاملا درکت میکنم ولی بنظرم تنها مشاوره میتونه کمکت کنه

7. کاربر روبرو از پست مفید coastmelody تشکرکرده است .

سفید برفی1 (دوشنبه 04 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    مستقیم در این زمینه صحبت کن و خطقرمزت رو خیلی جدی بیان کن
    اما یه چیز بهت بگم 98%مردها اهل اینجور مسایل هستن یعنی اگر روابط جنسی فیزیکی نداشته باشن حتما بطور مجازی یا فیلمها و...... رو در زندگی داشته اند یا دارند و کم زیاد داره اما هست
    اون 2%هم اینقدر با ایمان هستن کهخودشون از هر نظر کنترل کردن و سریع هم ازدواج میکنند
    مهم اینه طرف شما چقدر وابسته به اینجور مسایل باشه
    در مورد شناخت زیشتر شما اینکه میگید معیارم اخلاق و ایمان هست باید بگم خیلی کلی هست و برای شناخت بیشتر باید خیلی جزیی از ایشون بپرسی مثلا هرد طرف میگن من مذهبی هستم اما منظور یکی مثلا خوندن نماز جماعت هر نماز درمسجد و شرکت در دعای کمیل و توسل و..... اما منظور دیگری فقط در حد قبول داشتن خدا شاید یکی درمیون نماز بخونه
    اخلاق هم همینطور حتما بصورت جزی و مثال ازش بخاه خیلی مو شکافی کن
    درمورد گذشته هم ازش بپرس کامل برات توضیح بده که چطور غریزه جنسی رو کنترل میکرده و.....
    کلا در هر زمینه خیلی جزیی بپرس و هواست باشه اگه میخای طرفت خیلی راحت همه چیز سیر تا پیاز برات تعریف کنه راهش اینه وقتی چیزی گفت خلاف نظر شما اصلااااا گارد نگیر و با یه لبخند فقط شنونده باش بذار ازت نترسه خود اصلیش رو نشون بده
    اگر اجازه دادی برا خاستگاری بیاد دوره شناخت خارج از روابط عاطفی لو کمی طولانی کن تا با شناخت بیشتر عقد کنی

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام

"خانم "ستاره زیبا"
    اینقدر در مورد آقایان بد قضاوت نکنید. منصفانه نیست و بعضی مثل این خانم رو هم به اشتباه می اندازید که گویا استانداردهای اخلاقی آقایان در همین حد است و می شود آن را پذیرفت. خیر، اینطور نیست. نمی دونم 98% رو از کجا آورده اید ولی میشه معنی کرد شما همه آقایان بجز عده بسیار کمی رو خلافکار می دانید.
    بنده تا الان که دیگه جوانی را هم تقریبا دارم پشت سر می گذارم اهل هیچ خلافی نبوده ام. نه رابطه ای داشته و نه اهل سیگار و غیره بوده ام. به دلایلی با کسی که دوست داشتم هم نتونستم ازدواج کنم. هنوز هم ازدواج نکرده ام. ازنظر اخلاقی و مذهبی خانواده ام هم همینطور هستیم، مذهبی بدون تعصب کور. بستگان و حتی دوستانی هم که "با دقت انتخاب کرده ام"، همه در همین تیپ بوده و هستند. ظاهرا امثال ما در محدوده 0-100% شما جای نمی گیریم. کم هم نیستیم. اکثریت مطلق نباشیم اکثریت نسبی رو داریم. فقط اینکه مانند اقلیت خلافکار سروصدا و مزاحمت ایجاد نمی کنیم. مثل خانم ها که اکثرا نجیب هستند و بی سروصدا دارند زندگی شون رو می کنند ولو خیلی به چشم نیایند. پس خیلی مردم رو نسبت به پیدا کردن همسر سالم ناامید نکنید. این از این.

سوال کننده محترم، این آقا فرد مذهبی نیستند. فرد مذهبی معمولی آگاهانه و هدفمند دنبال مسائل غیراخلاقی نمیره. حالا یه وقت فیلمی ، سریالی داره نگاه می کنه و تموم میشه. ولی اینکه صفحه ایجاد کنه، مطالب مستهجن جمع آوری کنه، نمایش هم که میده دیگه چه چیزی از مذهب و ایمان براشون مونده. تازه هنوز شناخت درستی هم ازشون ندارید چه مسائل دیگه ای هم شاید داشته باشه یا خیر؟ دولا و راست شدن (اگر نماز بخونه که معلوم نیست اون رو هم راست بگند) واسه کسی دین نمیشه. مطابق استانداردهای امثال ما(ی) خارج از محدوده آدم ها، این آقا فرد فاسدی هستند. کسی که شراب میخوره فاسده. خانم بازی می کنه فاسده، دنبال اعتیاد میره، اون هم فاسده، مال مردم خور، اختلاس گر، رشوه بده و بگیر، نزول ده یا نزول گیر... همه این ها فسد هستند. به کسی هم برمیخوره بخوره. اصلا اهمیت نداره.

واجبات باید رعایت بشه ولی ترک محرمات هم باید باشه. اگر دید مذهبی دارید علاوه بر این دو مطلب پایه ای، درآمد حلال، راست گوئی، امانت داری (هم به معنی عام و هم مصطلح آن) رو هم باید داشته باشه. در کنار همه این ها و شاید بالاتر از همه عقل (نه ضریب هوشی) و اخلاق خوش هم باید وجود داشته باشه.
    بدون عقل درست آدم مومن میشه متعصب.
    بدون اخلاق خوب یا در حد قابل قبول هم که نمیشه با کسی زندگی کرد. حالا ایمانش هر چقدر که میخواد باشه.
    این ملاک ها رو می تونید درباره شون تحقیق کنید. در ازدواج ملاک ها و تناسب های دیگری هم هستند که اهمیت بسیار زیادی دارند. مانند تناسب فرهنگی، تحصیلات، مالی، اجتماعی و نظایر آن.

به نظر میاد شما ترس دارید که مبادا ایشون رو ازدست بدید. با این تفکر و روحیه بخواهید جلو بروید خیلی زود مجبور خواهید شد از یک به یک ملاک هاتون صرف نظر کنید و به جای انتخاب کردن "رضایت" بدید به همینی که هست. بعد از ازدواج هم خدا میدونه. چه بسا برگردید همینجا پست بذارید شوهرم این و اون مسئله رو هم داره و من نمی دونستم. چیکار کنم؟
    همین الان درست فکر کنید تا بعدا "کاسه چه کنم چه کنم" رو مجبور نباشید به دست بگیرید.

قبل از ازدواج چشم های تان رو خوب باز کنید و پس از ازدواج، کمی آن را ببندید"

موفق باشید
    ویرایش توسط Ye_Doost : سه شنبه 05 اردیبهشت 96 در ساعت 09:55

10. 3 کاربر از پست مفید Ye_Doost تشکرکرده اند .

Hildaa (دوشنبه 11 اردیبهشت 96), Ramin231 (سه شنبه 05 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (سه شنبه 05 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 اردیبهشت 99 [ 17:23]
    سطح
    45
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 160
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    532

تشکرشده 229 در 100 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره زیبا نمایش پست ها
    مستقیم در این زمینه صحبت کن و خطقرمزت رو خیلی جدی بیان کن
    اما یه چیز بهت بگم 98%مردها اهل اینجور مسایل هستن یعنی اگر روابط جنسی فیزیکی نداشته باشن حتما بطور مجازی یا فیلمها و...... رو در زندگی داشته اند یا دارند و کم زیاد داره اما هست
    اون 2%هم اینقدر با ایمان هستن کهخودشون از هر نظر کنترل کردن و سریع هم ازدواج میکنند
    مهم اینه طرف شما چقدر وابسته به اینجور مسایل باشه
    در مورد شناخت زیشتر شما اینکه میگید معیارم اخلاق و ایمان هست باید بگم خیلی کلی هست و برای شناخت بیشتر باید خیلی جزیی از ایشون بپرسی مثلا هرد طرف میگن من مذهبی هستم اما منظور یکی مثلا خوندن نماز جماعت هر نماز درمسجد و شرکت در دعای کمیل و توسل و..... اما منظور دیگری فقط در حد قبول داشتن خدا شاید یکی درمیون نماز بخونه
    اخلاق هم همینطور حتما بصورت جزی و مثال ازش بخاه خیلی مو شکافی کن
    درمورد گذشته هم ازش بپرس کامل برات توضیح بده که چطور غریزه جنسی رو کنترل میکرده و.....
    کلا در هر زمینه خیلی جزیی بپرس و هواست باشه اگه میخای طرفت خیلی راحت همه چیز سیر تا پیاز برات تعریف کنه راهش اینه وقتی چیزی گفت خلاف نظر شما اصلااااا گارد نگیر و با یه لبخند فقط شنونده باش بذار ازت نترسه خود اصلیش رو نشون بده
    اگر اجازه دادی برا خاستگاری بیاد دوره شناخت خارج از روابط عاطفی لو کمی طولانی کن تا با شناخت بیشتر عقد کنی
    سلام...
    این مواردی که فرمودید باید از پسر پرسیده بشه، کمی جای بحث داره.
    عقد و ازدواج یک پیوند احساسی - منطقی هست ... نه اینکه مرحله به مرحله بازجویی صورت بگیره...

گذشته یک فرد یکسری مسائل خیلی شخصی و بدون نیاز به مطرح شدن هم داره که حتی به زندگی مشترک هم آسیب نمیزنه، اینا حریم شخصیه و وظیفه پسر نیست که بیانشون کنه.
    دخترخانم هم حق دارن یکسری مسائل رو خب بیان نکنن. منظورم این نیست که بگن : این سوالو جواب نمیدم! بلکه میگم اصلا پرسیدن بعضی سوالات کار صحیحی نیست.
    گاهی فردی اشتباهی در گذشته انجام میده یا اخلاق خاصی داشته که اصلاحش کرده..اگه ده سال بعد این موارد در جلسه خواستگاری مطرح بشن، میتونه بیشتر باعث سوء ظن بشه...
    حتی صداقت هم اگه با مصلحت همراه نباشه، نتیجه خوبی نخواهد داشت...

باید طوری صحبت کرد که دیدگاه بدی در ذهن طرف مقابل از پرسش ها به وجود نیاد... صادقانه پرسید و صادقانه پاسخ گرفت. سوالاتی مثل نحوه کنترل حس جنسی، بنظر من که یک پسرم، جالب نیست ... چون اصولا یک مرد اگه زیر سوال بره حس میکنه بهش توهین شده... مثلا در جواب همین سوال، طرف چی بگه؟ بگه با عبادت و نگاه نکردن به نامحرم خودمو کنترل کردم؟!
    این جوابیه که اگه سوال پرسیده بشه، از 99% افراد همینو میشنوید اما از کجا متوجه میشید درست بوده؟!

بهتره به جای چنین سوالات ریز کنکوری، قدری به رفتار و شخصیت خانوادگی توجه کنید... نداشتن سابقه منفی و ...

================================================== ==========

سلام دختری بیست و هفت سالم
    مدت کمی هست خواستگاری دارم که ارادش برای خواستگاری اومدن جدی هست.ازم کوچکتره.ببخشید که نمتیونم واضح حرف بزنم امیدوارم درک کنین.
    من بدی ازش ندیدم و خیلی مهربان و خوش رفتار و خوبه.
    اما متوجه شدم در صفحش سه , چهار روز پیش رفته و یک صفحه سرگرمی رو به علاقه مندیاش اضافه کرده... تو اون صفحه کلیپای بدی بود... برای خنده اندام جنسی خانوما و چیزای شهوت برانگیز نمایش میدن و از این کلیپای بی ادبی.. که چهار تا ابله بخندن.
    متوجه شدم چند سال پیشم یه پیجی داشته توش با دخترا راحت حرف میزده اما زیاد تو حرفاش بهشون رو نمیداده وولش کرده.
    من هیچکدومو به روش نیاوردم اما بدم میاد. از طفی میترسم اگر بگم بهم بریزه بگه این دختر دست و پای منو بسته.
    بهشم گفتم از چپیا بدم میاد و اونم پذیرفته اما این حرکتشو نمیونم.
    خانوادم میگن خیلی حساسی کاری نکن دیگه طرفت نیاد

درمورد اینکه سخت گرفتید یا خیر، قضاوتی نمیکنم، اگه معیارتون اینها هم هست، پس طبیعیه.
    اما یک مورد قابل ذکره... به صفحات مجازی اونقدر بها ندید...
    بارها شده خود من یک کلیپ معمولی خنده دار دیدم و گزینه فالو رو زدم... چندروز بعد متوجه شدم بقیه کلیپ هاش مناسب نبوده و حذفش کردم. یا پیجی رو در گذشته فالو کردم و مدتی بعد کلا تغییر ماهیت داده و از گیاهان دارویی، به پیج مدلینگ تغییر کرده!
    شما به رفتار فعلی و شخصیت حال حاضر ایشون چه نمره ای میدید؟
    به چندسال پیش بها ندید، آدما از 20 تا 25 سالگی هزاربار تغییر میکنن... شخصیت فعلیشون چیه؟
    خانوادشون؟
    ساده بگم، روتین زندگیشون چطوریه؟ روزاشون چطور سپری میشه؟ دوستانشون چه کسایی هستن؟
    *یک موردی که خیلی مهمه، اینه که هیچ وقت یقین رو با شک خراب نکنید... چیزی که بارها در اسلام بهش تاکید شده..
    بله موضوعی دیده شده و یک شک ذهنی براتون به وجود اومده،اصلا شک بخشی از کنجکاوی انسانه..اما درست مدیریتش کنید. با دلایل منطقی و مستندات شهودی و مواردی از این قبیل، اول به پاسخ برسید بعد قضاوت کنید... تاکید میکنم هیجوقت یقین رو کنار نذارید چون شکی به وجود اومده.
    ----------------------------------------
    اینم که موضع سیاسی و عقیدتی خودتونو مشخص کنید خیلی خوبه... اما این یکی شخصیه و نباید رو قضاوتتون تاثیر داشته باشه. بودن آقایی کاملا سیاسی ولی خانم هیچ میلی به این مسائل نداشتن.. زندگیشون هم بی مشکل جلو رفته... اما این تفکرات نباید پیوند دلی رو سست کنه.
    به عقیده بنده، حریم شخصی درمورد گوشی هم هست. چون اعتماد و چک کردن گوشی در تناقض هستن.
    ----------------------------------------
    باید به معیاراتون رجوع کنید و ببینید تا چه حد مسائلی براتون اولویت داشته و داره...

12. 2 کاربر از پست مفید Ramin231 تشکرکرده اند .

Hildaa (دوشنبه 11 اردیبهشت 96), Ye_Doost (سه شنبه 05 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    74
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,477

تشکرشده 767 در 424 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    سلام

"خانم "ستاره زیبا"
    اینقدر در مورد آقایان بد قضاوت نکنید. منصفانه نیست و بعضی مثل این خانم رو هم به اشتباه می اندازید که گویا استانداردهای اخلاقی آقایان در همین حد است و می شود آن را پذیرفت. خیر، اینطور نیست. نمی دونم 98% رو از کجا آورده اید ولی میشه معنی کرد شما همه آقایان بجز عده بسیار کمی رو خلافکار می دانید.
    بنده تا الان که دیگه جوانی را هم تقریبا دارم پشت سر می گذارم اهل هیچ خلافی نبوده ام. نه رابطه ای داشته و نه اهل سیگار و غیره بوده ام. به دلایلی با کسی که دوست داشتم هم نتونستم ازدواج کنم. هنوز هم ازدواج نکرده ام. ازنظر اخلاقی و مذهبی خانواده ام هم همینطور هستیم، مذهبی بدون تعصب کور. بستگان و حتی دوستانی هم که "با دقت انتخاب کرده ام"، همه در همین تیپ بوده و هستند. ظاهرا امثال ما در محدوده 0-100% شما جای نمی گیریم. کم هم نیستیم. اکثریت مطلق نباشیم اکثریت نسبی رو داریم. فقط اینکه مانند اقلیت خلافکار سروصدا و مزاحمت ایجاد نمی کنیم. مثل خانم ها که اکثرا نجیب هستند و بی سروصدا دارند زندگی شون رو می کنند ولو خیلی به چشم نیایند. پس خیلی مردم رو نسبت به پیدا کردن همسر سالم ناامید نکنید. این از این.

سوال کننده محترم، این آقا فرد مذهبی نیستند. فرد مذهبی معمولی آگاهانه و هدفمند دنبال مسائل غیراخلاقی نمیره. حالا یه وقت فیلمی ، سریالی داره نگاه می کنه و تموم میشه. ولی اینکه صفحه ایجاد کنه، مطالب مستهجن جمع آوری کنه، نمایش هم که میده دیگه چه چیزی از مذهب و ایمان براشون مونده. تازه هنوز شناخت درستی هم ازشون ندارید چه مسائل دیگه ای هم شاید داشته باشه یا خیر؟ دولا و راست شدن (اگر نماز بخونه که معلوم نیست اون رو هم راست بگند) واسه کسی دین نمیشه. مطابق استانداردهای امثال ما(ی) خارج از محدوده آدم ها، این آقا فرد فاسدی هستند. کسی که شراب میخوره فاسده. خانم بازی می کنه فاسده، دنبال اعتیاد میره، اون هم فاسده، مال مردم خور، اختلاس گر، رشوه بده و بگیر، نزول ده یا نزول گیر... همه این ها فسد هستند. به کسی هم برمیخوره بخوره. اصلا اهمیت نداره.

واجبات باید رعایت بشه ولی ترک محرمات هم باید باشه. اگر دید مذهبی دارید علاوه بر این دو مطلب پایه ای، درآمد حلال، راست گوئی، امانت داری (هم به معنی عام و هم مصطلح آن) رو هم باید داشته باشه. در کنار همه این ها و شاید بالاتر از همه عقل (نه ضریب هوشی) و اخلاق خوش هم باید وجود داشته باشه.
    بدون عقل درست آدم مومن میشه متعصب.
    بدون اخلاق خوب یا در حد قابل قبول هم که نمیشه با کسی زندگی کرد. حالا ایمانش هر چقدر که میخواد باشه.
    این ملاک ها رو می تونید درباره شون تحقیق کنید. در ازدواج ملاک ها و تناسب های دیگری هم هستند که اهمیت بسیار زیادی دارند. مانند تناسب فرهنگی، تحصیلات، مالی، اجتماعی و نظایر آن.

به نظر میاد شما ترس دارید که مبادا ایشون رو ازدست بدید. با این تفکر و روحیه بخواهید جلو بروید خیلی زود مجبور خواهید شد از یک به یک ملاک هاتون صرف نظر کنید و به جای انتخاب کردن "رضایت" بدید به همینی که هست. بعد از ازدواج هم خدا میدونه. چه بسا برگردید همینجا پست بذارید شوهرم این و اون مسئله رو هم داره و من نمی دونستم. چیکار کنم؟
    همین الان درست فکر کنید تا بعدا "کاسه چه کنم چه کنم" رو مجبور نباشید به دست بگیرید.

قبل از ازدواج چشم های تان رو خوب باز کنید و پس از ازدواج، کمی آن را ببندید"

موفق باشید
    سلام اقای یه دوست
    مثل اینکه شما با دقت پست من نخوندید!!!!!!!!
    من گفتم 98% از مردها یا قبل ازدواج رابطه فیزیکی داشته اند
    یاااااااا
    بافیلمها و ......... داشته اند حالا برخی زیاد برخی کم
    یعنی شما تابه حال فیلم صحنه دار ندیدی؟؟؟؟؟؟؟
    اگه ندیدیدی جز همون 2% هستی که مومن واقعی هستی
    من هدفم این بود که به خانوم بگم اینچیزها در مردا رایج هست اما باید ببینی تا چه حد ایشون به اینچیزا وابسته هست و در زندگیش براش مهمه و وقت میگذرونه!!!!
    البته با توجه به وبلاگ سازیایشون در اینگونه موارد جای تفکر داره !!!!!!
    باید دقت بیشتری کرد

14. کاربر روبرو از پست مفید ستاره زیبا تشکرکرده است .

mercedes62 (چهارشنبه 06 اردیبهشت 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)