به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 مرداد 98 [ 01:03]
    سطح
    27
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 48.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 4 پست

Array

خطای دوستم ! اعتماد بی جا !! لطفا کمک کنید

سلام دوستان !! ی مشکلی برای دوستم پیش اومده خواستم ازتون کمک بخوام !
    راستش من و دوستم باهم داریم برای کنکور درس میخونیم و یه مشکلی براش پیش اومده ک خیلی میترسه !
    ایشون حدود 9 ماه پیش (فک کنم البته شایدم بیشتر بود ) با پسری اشنا میشن تو اینتر نت و با هم رابطه شون و ادامه میدن !!فک میکنم اقا پسر 28 یا 27 سالش باشه دوست منم 18 سالشه !! (خودم خیلی دعواش کردم ) متاسفانه رابطشون زیاد پاک نبود ! و این اقا پسر اطلاعات زیادی از دوست من داره ! مثل محل کار پدر نام خانودگی و... تا جایی ک دوستم گفت حتی همدیگر و ندیدن !! و فقط ب صورت چت و عکس با هم حرف میزدن ( البته فک میکنم واقعا ندیدن چون دوستم از این جرات ها نداره ک بره بیرون تنها با ی پسر ) !! حالا بعد ماها دوستم فهمیده چ کار اشتباهی کرده و رابطه ش و میخاد با پسره بهم بزنه ! البته میگه خود پسره هم خیلی بی میل هس ب رابطه! حالا دوست من میترسه از این اطلاعاتی ک اقا پسر ازش داره سواستفاده بشه ! دیروز حقیقتش خیلی گریع کرد !! من این دوستم و از 12 سالگی میشناسم خیلی برام عزیزه نمیخام براش اتفاق بدی بیوفته ! خودش میگه انقد فکرش مشغوله ک ب درستی نمیتونه بخونه !
    میشه بگید من چ کمکی میتونم بش بکنم ؟؟ واقعا دختر باهوشیه نمیخام بخاطر این اشتباهش اینده ش خراب شه ! و همچنین دوست صمیمی من و شاید از خواهر هم ب من نزدیک تر !!
    پ.ن : تا جایی ک یادمه اقا پسر اهل یه شهر دیگه هستن !

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

اگه اون آقا آدم با شعور و نرمالی هست و خودش هم مایل به تمام شدن رابطه است
    دوستتون دوستانه باهاش صحبت کنه و بگه عکس و هر چیزی از هم داریم پاک کنیم و خداحافظ !

اگرم فکر می کنه اینطور نیست و ممکنه سواستفاده کنه، بهتر اصلا فکر اون آقا را به این سمت سوق نده.
    بدون هیچ حرفی خداحافظی کنه. بعیده ایشون بخواد استفاده ای کنه، مگر این که حس کنه دوست شما می ترسه.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

3. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

Ramin231 (جمعه 01 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (شنبه 02 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 اردیبهشت 99 [ 17:23]
    سطح
    45
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 160
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    532

تشکرشده 229 در 100 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط eli19 نمایش پست ها
    سلام دوستان !! ی مشکلی برای دوستم پیش اومده خواستم ازتون کمک بخوام !
    راستش من و دوستم باهم داریم برای کنکور درس میخونیم و یه مشکلی براش پیش اومده ک خیلی میترسه !
    ایشون حدود 9 ماه پیش (فک کنم البته شایدم بیشتر بود ) با پسری اشنا میشن تو اینتر نت و با هم رابطه شون و ادامه میدن !!فک میکنم اقا پسر 28 یا 27 سالش باشه دوست منم 18 سالشه !! (خودم خیلی دعواش کردم ) متاسفانه رابطشون زیاد پاک نبود ! و این اقا پسر اطلاعات زیادی از دوست من داره ! مثل محل کار پدر نام خانودگی و... تا جایی ک دوستم گفت حتی همدیگر و ندیدن !! و فقط ب صورت چت و عکس با هم حرف میزدن ( البته فک میکنم واقعا ندیدن چون دوستم از این جرات ها نداره ک بره بیرون تنها با ی پسر ) !! حالا بعد ماها دوستم فهمیده چ کار اشتباهی کرده و رابطه ش و میخاد با پسره بهم بزنه ! البته میگه خود پسره هم خیلی بی میل هس ب رابطه! حالا دوست من میترسه از این اطلاعاتی ک اقا پسر ازش داره سواستفاده بشه ! دیروز حقیقتش خیلی گریع کرد !! من این دوستم و از 12 سالگی میشناسم خیلی برام عزیزه نمیخام براش اتفاق بدی بیوفته ! خودش میگه انقد فکرش مشغوله ک ب درستی نمیتونه بخونه !
    میشه بگید من چ کمکی میتونم بش بکنم ؟؟ واقعا دختر باهوشیه نمیخام بخاطر این اشتباهش اینده ش خراب شه ! و همچنین دوست صمیمی من و شاید از خواهر هم ب من نزدیک تر !!
    پ.ن : تا جایی ک یادمه اقا پسر اهل یه شهر دیگه هستن !
    سلام...
    تا بحال تهدیدی از سمت اون پسر صورت گرفته؟
    در دوستی ها معمولا اطلاعات زیادی رد و بدل میشه...اون پسر اگه بخواد چنین کاری با این اطلاعات بکنه، خودش تو خطر میفته.
    اگه دوستتون زیاد روی این موضوع حساسیت نشون بده، ممکنه ازش سوءاستفاده بشه.. بهش تاکید کنید اگه پسر حرفی از این اطلاعات نمیزنه، ایشونم چیزی نگه.

در پایان..تو این سن فوران احساس وجود داره ولی خواهشا نگه دارید برای چند سال بعد

5. کاربر روبرو از پست مفید Ramin231 تشکرکرده است .

yarmehrban (جمعه 01 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    سلام
    در این مورد و همه موارد مشابه اولین کار اطلاع دادن به خانواده است. وقتی خانواده اطلاع داشته باشند بشترین دلایل ترساندن و باج گیری (مالی، اخلاقی ...) خودبخود منتفی میشه. یکم اخم پدر و مادر بسیار بهتر از مدت های طولانی ترس و دلهره و چه بسا سقوط است.
    دومین کار دخالت عملی پدر یا مادر دختر از همان کانالی که دختر و پسر ارتباط داشتند (تلفن، ...) و تماس با پسر و اخطار به وی است. پسره حتی اگر قصد مزاحمت های بعدی رو داشته باشه (که خیلی ها ندارند) می فهمه از حالا با یه دختر ساده و ترسو که بشه باج ازش گرفت طرف نیست. میدونه کل خانواده دختر باهاش برخورد می کنند و لازم بشه پای قانون رو هم وسط می کشند.
    درنهایت اگر عملی ازش سر بزنه که ایجاد مزاحمت کنه با پلیس فتا یا ... تماس بگیرند. احتمالا در مواردی مربوط به خانم ها و کلا مواردی که حیثیتی هستند می تونند تقاضای بررسی محرمانه بکنند. الان هم که در پلیس فتا، 110 و غیره خانم های پلیس برای اینجور موارد وجود دارند.

دیگه مانند چندین سال پیش نیست که راحت بشه با آبروی مردم بازی کرد یا تقاضاهای نامشروع داشت. این کار ها رو بکنید و بروید دنبال زندگی عادی تان

موفق باشید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 مرداد 98 [ 01:03]
    سطح
    27
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    Overall activity: 48.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    سلام

اگه اون آقا آدم با شعور و نرمالی هست و خودش هم مایل به تمام شدن رابطه است
    دوستتون دوستانه باهاش صحبت کنه و بگه عکس و هر چیزی از هم داریم پاک کنیم و خداحافظ !

اگرم فکر می کنه اینطور نیست و ممکنه سواستفاده کنه، بهتر اصلا فکر اون آقا را به این سمت سوق نده.
    بدون هیچ حرفی خداحافظی کنه. بعیده ایشون بخواد استفاده ای کنه، مگر این که حس کنه دوست شما می ترسه.
    بسیار سپاس گزارم !!
    پیشنهاد من بهش این بود رابطه ش و خیلی اروم و یواش یواش قطع کنه تا پسر کینه ای نشه ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramin231 نمایش پست ها
    سلام...
    تا بحال تهدیدی از سمت اون پسر صورت گرفته؟
    در دوستی ها معمولا اطلاعات زیادی رد و بدل میشه...اون پسر اگه بخواد چنین کاری با این اطلاعات بکنه، خودش تو خطر میفته.
    اگه دوستتون زیاد روی این موضوع حساسیت نشون بده، ممکنه ازش سوءاستفاده بشه.. بهش تاکید کنید اگه پسر حرفی از این اطلاعات نمیزنه، ایشونم چیزی نگه.

در پایان..تو این سن فوران احساس وجود داره ولی خواهشا نگه دارید برای چند سال بعد
    ام !! درباره اینکه تهدید کرده یا ن اطلاعی ندارم !! میپرسم میگم :/
    ولی دوستم فوق العاده میترسه و خودس قبول داره کار اشتباهی کرده ... حساسیتش و به اقا پسر نشون نداده خدا رو شکر
    ولی من کلا نظرم اینه اخه پسر 28 ساله مگه بیکاره بخواد همچین کاری کنه ؟ :|
    دیروز اینجا بود و در کنار من قصد داشت رابطه ش و با پسره بهم بزنه اما پسربه صورت مرتب تکرار میکرد ک به دوستم علاقه دارد ! من پیشنهادم بهش این بود که یواش یواش رابطه رو قطع کنه یا خودش یه بهانه ب اقا پسر بده !
    ممنونم از راهنمایی تون

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    سلام
    در این مورد و همه موارد مشابه اولین کار اطلاع دادن به خانواده است. وقتی خانواده اطلاع داشته باشند بشترین دلایل ترساندن و باج گیری (مالی، اخلاقی ...) خودبخود منتفی میشه. یکم اخم پدر و مادر بسیار بهتر از مدت های طولانی ترس و دلهره و چه بسا سقوط است.
    دومین کار دخالت عملی پدر یا مادر دختر از همان کانالی که دختر و پسر ارتباط داشتند (تلفن، ...) و تماس با پسر و اخطار به وی است. پسره حتی اگر قصد مزاحمت های بعدی رو داشته باشه (که خیلی ها ندارند) می فهمه از حالا با یه دختر ساده و ترسو که بشه باج ازش گرفت طرف نیست. میدونه کل خانواده دختر باهاش برخورد می کنند و لازم بشه پای قانون رو هم وسط می کشند.
    درنهایت اگر عملی ازش سر بزنه که ایجاد مزاحمت کنه با پلیس فتا یا ... تماس بگیرند. احتمالا در مواردی مربوط به خانم ها و کلا مواردی که حیثیتی هستند می تونند تقاضای بررسی محرمانه بکنند. الان هم که در پلیس فتا، 110 و غیره خانم های پلیس برای اینجور موارد وجود دارند.

دیگه مانند چندین سال پیش نیست که راحت بشه با آبروی مردم بازی کرد یا تقاضاهای نامشروع داشت. این کار ها رو بکنید و بروید دنبال زندگی عادی تان

موفق باشید
    فک نمیکنم بتونه به پدر مادرش بگه ! تا جایی ک من میدونم خانواده فوق العاده متعصبی دارند حتی نمیزارن با پسر خاله هاش هم کلام شه ک این سخت گیری نتیجه عکس داد :) ( نمیدونم متوجه منظورم شدین یا خیر )
    خواهر یا برادر بزرگ تر هم نداره ینی من جای خواهرش تقریبا هستم !!

8. کاربر روبرو از پست مفید eli19 تشکرکرده است .

Ramin231 (جمعه 01 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    به بهانه درس رابطه اش رو کم کنه تا از ذهن طرف آرم آرم فراموش بشه
    این جور آدمها تو نت بیکارن هی میرن سراغ نفر بعد
    و زود قبلی رو فراموش می کنن

به جای این مسائل بچسبید به درستون ..در امتحان کنکور رشته خوب و دانشگاه خوب قبول شدن سخته

10. کاربر روبرو از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده است .

ستاره زیبا (شنبه 02 اردیبهشت 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)