به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 02 اردیبهشت 96 [ 09:50]
    سطح
    1
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 48.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array

Bow نامزدم منو قشنگ نمیبینه..

سلام دختری هستم 29 ساله قد 170 لاغر اندام موهای کوتاه مصری کم پشت که سعی میکنم با ارایش مو بهتر جلون بدم پوست روشن از نظر مالی مستقل هستم خداروشکر مشکل خاصی ندارم تنها مشکلم بد دیدن چهره خودمه راستش موضوعی که چندساله فکرمو مشغول کرده و هرسال بیشتر میشه موضوع ظاهرمه من بخاطر کار تو محیط دولتی همیشه سعی میکنم تو محل کارم حجاب داشته باشم و ارایش نمیکنم و همین باعث شده توی اعتماد بنفسم مشکل ایجاد بشه راستش اصلا تیپ اداری بهم نمیاد اونجور که سرکار میرم حس خوب بهم دست نمیده حس رضایت ندارم از خودم از طرفی فقط مشکلم این نیست روزای عادی که بیرون میرم سعی میکنم برخلاف سرکارم بخودم اهمیت بدم بخودم میرسم ارایش و تیپ و مدل مو و ازین حرفا مخصوصا زمانایی که با نامزدم میریم بیرون یا منزلشون ولی فقط وقتی ارایش دارم و بخودم رسیدم انگار خوبم اونم گاهی که ارایشم قشنگ میشه یعنی خوشگلم نمیشم اما از بدون ارایشم بهتر میشم نمیدونم اینا همه یه حسه که منتقل میشه یا واقعیه چون زمانایی هم که با نامزدم بیرون میرم با نگاه تلخ بعضی ادما مواجه میشم جوری که نامزدم گاهی مواقع دوسنداره تو جمع بریم مثلا شده بارها دخترایی از جلومون رد شدن و هنوز از کنارمون رد نشدن که لفظ زشت بودن بمن بیچاره میدن یا یبار یه مادری با دخترش از کنارمون رد شدکه یهو برگشت گفت زشته خب این چه حرفیه ایا اون مادر انقدر درک نداره که با این حرفش باعث بشه روحیه دختر مردم خراب شه خیلیوقتا شده نامزدم شنیده بروم نیورده از نظر ظاهری هر دومون در یک سطح هستیم قدامونم بهم میاد فقط چرا مردم اینجورن چرا من که کاریشون ندارم چرا با نگاهشون با حرفاشون ادمو عذاب میدن چرا سعی میکنن منو از چشم بندازن راستش خیلی ناراحتم همین مسله شده برام معظل همش حس میکنم زیبا نیستم حس زشتی دارم خصوصا نامزدم اصلاازم تعریفی نمیکنه یا وقتی جایی نشستیم و دختر خوشگلی از جلو رد میشه یهو نگاش میکنه چندبارم بروش اوردم کهاز رفتارش خوشم نمیاد اما انکار میکنه چرا مردا به دخترای دیگه نگا میکنن دلیلش چیه واقعا بنظرتون بخاطر صورت منه ؟ واقعا دلیلش نفهمیدم چرا نامزدم زیاد ازم تعریف نمیکنه قبلا خیلی بهتر بود ولی الان بخدا برام ناراحت کنندس وقتی میبینم به دخترای خوشگل نگاه میکنه تو دلم میگم حتما دلش میخاست یکی شبییه همونا کنارش ببینه و نشده خیلی از خودم ناراحتم راستش وقتایی هم که باهم تنها هستیم اصلا اونجور که باید بهم توجه نمیکه منو نوازش نمیکنه مثل عاشقا نگام نمیکنه خیلی تو خودم میریزم بجایی رسیدم مخیام رابطه رو تموم کنم حس میکنم دوست داشتنی نیستم کاش منم خوشگل بودم و مورد توجه بودم احساس بدبختی دارم دوس دارم زودتر مرگم برسه حس قشنگی نمیکنم این نامزدمم با این بی توجهیاش حالم بدتر میکنه توروخدا کمکم کنید دردل کنم

2. 2 کاربر از پست مفید parnia96 تشکرکرده اند .

narges_khanom (پنجشنبه 31 فروردین 96), نازنین2010 (چهارشنبه 30 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 08 خرداد 97 [ 04:49]
    سطح
    32
    Level completed: 14%, Points required for next Level: 129
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    79

تشکرشده 133 در 75 پست

Array
    خیلی خوب درکتون میکنم البته من پسرم و ظاهر تقریبا خوبی دارم ولی پوستم خیلی زیاد سفیده و خیلی ها اینو به روم میارن منم اینو ویژگی منفی نمیبینم و هیچ وقت ناراحت نمیشدم تا اینکه یه بار دختری که دوستش داشتم بهم گفت که مرد که نباید شیربرنج باشه مرد باید پوستش سبزه و موهاش سیاه باشه که واسه من کمی قهوه ای هست راستیتش خیلی دلم شکست و میدونستم دیگه راهی نیست و دیدم کسی که نتونه با قیافم کنار بیاد هیچ وقت نمیتونه دوستم داشته باسه رابطه رو تموم کردم
    حالا شما
    چه تجربه هایی باعث اینه اینطوری فکر کنید؟!؟!قبل ازدواج هم راجب ظاهرتون این طوری فکر میکردید(نظر خودتونو میخوام بدونم نه مردم)
    در موارد دیگر و مهارت های دیگرتون هم همین طور احساس ناکافی بودن می کنید؟
    چه تجربه هایی از روابط قبلی دارید؟
    اصلا چطوری با ایشون آشنا شدید و چرا حاظر به عقد باهاشون شدید؟
    خودتون رو کامل تر معرفی کنید شاید اشکال از عزت نفس و اعتماد به نفس باشه و شایدم ایشون واقعا ظاهرتون رو نمیپسندن و رودربایستی گیر کردن و باهاتون ازدواج کردن و توهم زدن بعد ازدواج همه چی حل میشه اگه مورد دومه میدونم دلتون میشکنه و چه حسی میدا می کنید ولی ادامه دادنش واقعا بی فایده هست

4. کاربر روبرو از پست مفید mehdi.ma.mm تشکرکرده است .

narges_khanom (پنجشنبه 31 فروردین 96)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    سلام ممنون مهدی جان از جوابت
    درمورد این اقا بگم ک اصلا عقد نیستیم فقط در حد اشنایی اونم دوسال و فقط خونواده هامون تو جریانن راستش شرایط ازدواج محیا نشده چون ایشون کار و پول کافی برای شروع زندگی ندارن و من و ایشون فقط در حد نامزد که چه عرض کنم بیشتر شبیه دوتا دوستیم راستش شرایط زندگیامون فرق داره من از خانواده سطح بالاتری هستم ایشون قشر پایین البته ظاهرش بهم میایم اما از لحاظ تحصیلات و خانواده خیر ودلیل انتخابم اینبود ک دوسش داشتم اما با این رفتارا دارم سرد میشم واقعا اینو از خودش هم پرسیدم میگه دوست دارم ولی من در عمل اونچیزایی ک میخام مردم تو دوسداشتن بهم نشون بده نمیبینم مثلا خیلی دوس دارم ازم تعریف کنه یا بگه عزیزم چقد زیبایی یا حالا هرچی ولی نمیگه اوایل میگفت اما دیگه نمیگه ینی من زشتم؟؟؟
    شما که اقا هستی بمن بگو تاحالا شده با عشقت بری بیرون بعد دختری از جلکت رد شه خوشگل بهش نگاه کنی؟یا حتا برگردی ببینی ؟؟ میخام بدونم دلیلش چی میتونه باشه
    وقتیم ازش پرسیدم میگه ادمه به ادم نگا میکنه با این حرفا توجیه میکنهدخودشو
    در مورد روابط قبلیمم همه منجر به شکست شدن چون همشون یا تو گذشته کسی دوس داشتن یا عاشقم نبودم تو خیلی موارد هم مثل این اقا رفتار میکردن
    و اینکه این اقا تو رودروایسی اگه گیر کرده چرا نمیره و منو راحت نمیکنه هربار از رفتن حرف زدم پشیمونم کرده خیلی داغونم دوساله با همیم نمیدونم چکار کنم
    راستش من اعتماد بنفسم پایینه توی جمع هم بسختی حرف میزنم و حقمو پس میگیرم یکی از دلایلش بخث ظاهره که همیشه درگیرش بودم درکل جدیدا خیلی حس میکنم ادم بیخود و دوست نداشتنی هستم کاش میشد بمیرم دنیا برا خوشگلاس واقعا زیبایی خدا میده نعمته

6. کاربر روبرو از پست مفید parnia96 تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    سلام عزیزم
    خیلی خوب درکت می کنم
    چون مادرهمسرم در این مورد چندین بار منو تحقیر کرد و....(به تایپیکم سر بزن)
    اول از همه واقعا زیبایی نعمته به شرطی که با بقیه ملاکها همراه باشه
    ( به عنوان نمونه دیروز یه دختری اومد محل کارم قد بلند و چهره اش مثل کارتونهای ژاپنی اولش فک کردم عمل کرده ولی سنش کم بود معلوم بود چهره خودشه ولی خیلی خدا منو ببخشه گیج بود می گفت آخر سالن ...نگاه می کرد کدوم سالن ؟؟؟؟؟؟؟؟)

دوم بپذیر چهره شما به این صورته و باهاش کنار بیا
    سوم شاید اون ادمها خیلی جذاب بودن که این واکنش از طرف مردها طبیعیه (البته تو موارد معدود و نه همیشه)

و اینکه مردها اصولا اهل تعریف کردن از همسرانشون نیستن

بهتره به جای این فکرها در مورد رابطه ات یه کاری کنی و سمت و سویی براش در نظر بگیری.همین حس بلاتکلیفی و دردسترس بودن برای یه مرد جذابیت زنها رو از بین می بره

8. کاربر روبرو از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    1
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 4 در 3 پست

Array
    خیلی ممنون عزیرم از پاسختون
    راستش من با چهرم کنار امدم اما این بقیه هستن که منو اونجور ک خودم میخام نمیپذیرن مثلا نمونش همین ادمایی که گفتم دارم تو خیابون راه خودمو میرم یهو میبینم طرفی ک از روبرو میاد یچیری راجب چهرم یا هیکلم میگه کلا میریرم بهم بخودم میگم پس حتما اینجوریم که نامزدمم منو زشت دیده
    از طرفی هم اون خانم ها بله جذاب بودن اما خیلی بخودشون رسیده بودن درحالی که منم بخودم میرسم نمیدونم بخدا دیونه شدم خیلی دوران بدی میگذرونم چقد حس بدیه ادم براخودش زشت بنظر ییاد از همه سختر اینکه اونی ک دوسش داری محو جذابیت بقیه بشه حالا گیرم که جذاب بودن حالا نامزد من نباید بخلطر منم که شده روشو برگردونه به سمت من و چیزی نبینه ینی اینقدر سخته براشون اونم فقط زمانایی ک بامنه!!اصلا اینو درک نمیکنم

10. کاربر روبرو از پست مفید parnia96 تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

دوست عزیز اولا شما دو ساله با این اقا هستین و اونم بدونه عقد .. ( کلا اشتباهه)

یه نوع بیماری روانی هستش به اسمه خودشیفتگی که مطمئنن شنیدین.. یعنی این جور آدمها خودشونو از همه بالاتر و زیباتر میبینن و صب تا شب جلوی آینه از خودشون تعریف میکنند.. و شما الان درست برعکس این مدل ادمها هستین

احساس میکنید زیبا نیستید و برعکس زشت تر.. حرف دیگرانو برا خودتون ملاک قرار میدید و با ذره ای تشر از طرف دیگران زود ناامید میشید و زیباییتون رنگ میبازه , ولی اگه اعتماد به نفس داشته باشید با یه لبخند از کنارش رد میشید

اما در مورد همسر آیندتون اینو عرض کنم به قول خودتون قبلا ها ازتون تعریف میکرد و الان نمیکنه..دلیل اولی بلاتکلیفی شه و طولانی شدن دوستیتون و دلیله دومی انعکاسیه که شما از خودتون ساطع میکنید و انرژی منفی به ایشون پخش میکنید و با حرفاتون عمدا

خودتونو تخریب میکنید به عنوان مثال هی میگید من زشتم چرا پاسوز من شدی؟ اگه از من خوشت نمیاد برا چی نمیگی؟ چرا منو تخمل میکنی؟ چرا از من جدا نمیشی؟ و چراهای دیگه

در آخر بهتون پیشنهاد میکنم کمی به سمت خود شیفتگی متمایل بشید تا توازن برقرار بشه .. لباسهای زیبا بپوشید .. با خوشروئی با همه برخورد کنید.. فکر زشت بودن رو از ذهنتون بندازید بیرون.. منتظر این نمونید کسی به ظاهرتون نمره بده

آرایش غلیظ نکنید .. هنگام صحبت با شوهر آیندتون بجای حرفهای الکی در مورد ظاهر از ایشون بخوایید برنامه هاشو بهتون بگه و ازش بپرسید وضعیت کارشو , مقدمات عقدو .. اگه ایشون با ظاهرتون مشکل داشتن همون اول میگفتن و خودتون هم چن بار پرسیدید و

گفتن مشکلی ندارن..

12. 3 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

narges_khanom (پنجشنبه 31 فروردین 96), zendegiye movafagh (شنبه 02 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (شنبه 02 اردیبهشت 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 آبان 96 [ 23:36]
    سطح
    40
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 149
    Overall activity: 9.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    33

تشکرشده 208 در 97 پست

Array
    عزیزم مشکل شما اعتماد به نفس هست
    عول از همه خودت خودتو دوس داشته باش
    کتاب بخون خیلی کتاب هست در این رابطه
    انقدر کمک کنندس که باور نمیکنی
    وقتی مرد شرایط زندگی و خانوادگیش پایین تر باشه اصولا تعریف از خانومشم خیلی خیلی کمتر میشه تازه ایراد نگیره خودش غنیمته البته نمیگم همیشه اینطوره اما در اکثر موارد
    سعی کن خودت یه تغییری بدی تو ظاهرت
    موهاتو دیگه کوتاه نکن
    ارایشتو عوض کن شاید بد آرایش میکنی
    پوست صورتت سالم و شاداب هست؟ اگر فکر میکنی بهتر میتونه باشه یه دکتر خوب برو
    آرایشگاه رفتنو فراموش نکن
    واسه تقویت حس زنانگیت هفته‌ای یک هدیه واسه خودت بخر هرچی دوس داری اما تو همین وادی مثل گیره مو یا لاک یا زیور الات.روزشم مشخص کن
    حداقل ماهی یه بار برو آرایشگاه
    رنگ موهاتو عوض کن
    جسم تو و وجود تو لیاقت بهترین مراقبت هارو داره
    پیشنهاد میکنم یه دست لباس جدید بخرین با رنگ و مدل متفاوت
    این کارا که گفتم خیلی خیلی تاثیر گذاره
    در مورد نامزدت چیزی نمیتونم بگم خودت باید تصمیم بگیری
    اما یه تایمی در دسترسش نباش و بزار بعدش با یه عالمه تغییر ببیندت
    هر ماه یه مبلغی رو بزار واسه خرج خودت یعنی رسیدگی به خودت و حتما اون مبلغ رو خرج کن
    لبخند بزن تا میتونی لبخند بزن
    خودتو باور کن
    تو یه خانوم کارمند مستقل هستی

- - - Updated - - -

عزیزم مشکل شما اعتماد به نفس هست
    عول از همه خودت خودتو دوس داشته باش
    کتاب بخون خیلی کتاب هست در این رابطه
    انقدر کمک کنندس که باور نمیکنی
    وقتی مرد شرایط زندگی و خانوادگیش پایین تر باشه اصولا تعریف از خانومشم خیلی خیلی کمتر میشه تازه ایراد نگیره خودش غنیمته البته نمیگم همیشه اینطوره اما در اکثر موارد
    سعی کن خودت یه تغییری بدی تو ظاهرت
    موهاتو دیگه کوتاه نکن
    ارایشتو عوض کن شاید بد آرایش میکنی
    پوست صورتت سالم و شاداب هست؟ اگر فکر میکنی بهتر میتونه باشه یه دکتر خوب برو
    آرایشگاه رفتنو فراموش نکن
    واسه تقویت حس زنانگیت هفته‌ای یک هدیه واسه خودت بخر هرچی دوس داری اما تو همین وادی مثل گیره مو یا لاک یا زیور الات.روزشم مشخص کن
    حداقل ماهی یه بار برو آرایشگاه
    رنگ موهاتو عوض کن
    جسم تو و وجود تو لیاقت بهترین مراقبت هارو داره
    پیشنهاد میکنم یه دست لباس جدید بخرین با رنگ و مدل متفاوت
    این کارا که گفتم خیلی خیلی تاثیر گذاره
    در مورد نامزدت چیزی نمیتونم بگم خودت باید تصمیم بگیری
    اما یه تایمی در دسترسش نباش و بزار بعدش با یه عالمه تغییر ببیندت
    هر ماه یه مبلغی رو بزار واسه خرج خودت یعنی رسیدگی به خودت و حتما اون مبلغ رو خرج کن
    لبخند بزن تا میتونی لبخند بزن
    خودتو باور کن
    تو یه خانوم کارمند مستقل هستی

14. کاربر روبرو از پست مفید زانکو تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 تیر 96 [ 11:19]
    سطح
    28
    Level completed: 16%, Points required for next Level: 127
    دستاوردها:
    1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 39 پست

Array
    ناراحت نباش نگاه کردن مردا به زنای دیگه کاملا عادیه
    من خودم به شخصه صدبرابر از شوهرم سرترم هم از لحاظ قیافه هم اندام. طوری که همه تعجب میکنند من چطوری باهاش ازدواج کردم. ولی شوهرم نه تنها ازم تعریف نمیکنه بلکه به خانمای دیگه نگاهم مبکنه تازه ایرادم ازم میگیره . الله ااکبر از دست این مردا.

16. 2 کاربر از پست مفید 2pashimoon تشکرکرده اند .

narges_khanom (پنجشنبه 31 فروردین 96), ستاره زیبا (شنبه 02 اردیبهشت 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 فروردین 03 [ 05:33]
    سطح
    94
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 143
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class10000 Experience PointsOverdriveSocial
    تشکرها
    2,329

تشکرشده 1,634 در 590 پست

Array
    سلام پرنیای عزیز
    نامزدت حتما ظاهرت رو پسندیده و بعد انتخابت کرده. چنتا مساله در خصوص اعتماد به نفس پایین خانوم ها که گاهی به سراغشون میاد بگم:
    اول. اینکه چرا خانم ها توقع دارن کامل باشن؟ چون به خودشون سختگیرانه و کمالگرایانه نگاه میکنند. همین نگرانی ممکنه در همسر شما هم بوجود بیاد که برای شما ظاهر جذابی نداشته باشه. خودتو دست کم نگیر.
    ثانیا اگر آدم باهرکسی ازدواج کنه بازهم کسایی تو خیابون هستن که متفاوت از همسرشون باشن. هر آدمی ممکنه چهره و پوشش متفاوتی از شما داشته باشه.شما یک تنه که نمیتونی با اون همه آدم رنگ و وارنگ رقابت کنی.بهت قول میدم حتی اگر زیباییت رو هم کاملا قبول داشتی باز ممکن بود در مورد مسائل دیگه به خودت گیر میدادی.چون اینا به اعتماد به نفس مربوطه بیشتر و هیچ انسانی زیباییش کامل نیست و هرکس عیوبی داره.مهم اینه که رو عیوبت زوم نکنی.

در مورد نگاه آقایون: همه ی ما به عنوان خانم هم ممکنه به دیگران نگاه سطحی بندازیم. اصلا خوب نیست که نگاه نامزدت رو دنبال کنی و مچش رو بگیری البته اوایل رابطه این طبیعیه اما فکر کن اگر همسرت اعتماد به نفس پایینی داشت و مدام نگاه هاتو تعقیب می کرد و به خاطرش باهات برخورد بدی داشت حس نمی کردی توی قفس هستی؟ خب هرچی بیشتر به نامزدت گیر بدی اون هم بیشتر حس آزادیشو از دست میده.خیلی نگاه ها سرسری و عادی هستش و نباید سخت گرفت .چیزی که باید درموردش انتخاب کنی خود نامزدت هست.به جای مطالعه ی نگاه های نامزدت به مطالعه درون و شخصیت و طرز فکرش بپرداز.باهاش گفتگو کن.
    عزیزم خودتو دست کم نگیر به نظرم نیومد شما ظاهر بدی داشته باشی . دوباره سنجی کن و ببین آیا این مرد همسر مناسبت هست؟ فارغ از هرمساله حاشیه ای ازجمله نگاه یا حرف مردم تو انتخاب کننده ای. انتخاب کننده بودن خودش به آدم اعتماد به نفس میده. برای جدایی عجله نکن به مشاوره برو مخصوصا چون هنوز عقد نیستین مشاوره رفتن خیلی میتونه بهتون کمک کنه. در انتخلب کردن فعال باش نه منفعل. هنوز که عقد نکردین اون آقاهم مجبور به پذیرش شما نیست خودش می خواد.

امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 مرداد 96 [ 18:45]
    سطح
    16
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    Overall activity: 12.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class500 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 83 در 33 پست

Array
    عزیزم هیچی مثل اعتماد بنفس ترو زیبا نشون نمیده!!
    به حرف مردم هم توجه نکن شاید اونها از سر حسادت این حرفا رو میزنن. اصلا از کجا میدونی با تو بودن؟ شاید حرف بین خودشون هست و تو یکباره کلمه زشت رو از حرفاشون میشنوی. ولی همیشه بدون که رفتار و اعتمادبنفست باعث زیبا شدنت میشه.

19. کاربر روبرو از پست مفید coastmelody تشکرکرده است .

Eram (پنجشنبه 31 فروردین 96)

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)