به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 16 اسفند 96 [ 07:41]
    سطح
    17
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 43
    Overall activity: 17.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    17

تشکرشده 44 در 21 پست

Array

Pencil من از نامزدم خیلی خجالت میکشم، همیشه نگران خرابکاریم

سلام خدمت دوستان مهربان
    من دختری هستم که در آستانه ی ازدواجم. ماه خرداد احتمالا جشن عقدم هست. الان در حد نشون هستم. مشکل من اینه ما خونواده ای هستیم که پدرم حقوق کارمندی میگیره و خونمون و خودمون معمولی هستیم، آدمای بی آزار و اصیلی هستیم. ما چون همیشه برای خرج هامون برنامه داشتیم مسافرت زیاد نرفتیم، فقط دو سه تا شهر، کافی شاپ و رستوران و .. نرفتیم و سعی کردیم خودکفا باشیم. برعکس نامزد من اهل اینه پاشه بره بهترین کافی شاپ تهران و لذت ببره، حتی اگر شده از نصف حقوقش بزنه. نامزدم شغلش آزاده اما خب بواسطه اینکه خیلی تلاش میکنه(دو شیفت کار سخت) میتونه پسنداز کنه. میگه تابحال با دوستاش دو، سه تا کشور مجردی رفتن و میخواد منو بعد عقد با خودش ببره فلان کشور. من هیچوقت از این چیزا نداشتم و ندیدم میترسم کاری کنم، حرفی بزنم چیزی بلد نباشم جلوش خجالت بکشم و یه آدم بقول اینترنتیا خز نشون بدم. چکار کنم همیشه این ناراحتی بامنه. راستش هیچوقت هواپیما سوار نشدم، مثلا چند روز پیشا گفت من عاشق فلان چیزم من یکبارم این اسمو نشنیده بودم و گفتم آره آره .. خداروشکر دیگه چیزی نگفت همش میترسیدم خراب کنم.. خیلی خجالت میکشم .از همه چیز.اما انسان خوبیه و خاکی.
    اینم بگم نسبت به دخترای زیبا و خوش اندام و خوش پوست تو اینترنت اندامم تعریف نداره و پوستم تیرست مشکل پر مویی دارم کلا خجالت میکشم.
    ویرایش توسط نیاز. م : دوشنبه 28 فروردین 96 در ساعت 19:16

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

چه کار خوبی کردین که به همدردی تشریف آوردین و از دوستان حاضر راهنمایی خواستین!

-----------------------

به نظر من شما اصلا کار خوبی نمی کنید سعی در وقف پذیری دارید و از اون بدتر نشون می دید که شما هم به مانند اون آقا هستین.

بعد از یه مدت میبینید یه آدم جدید شدین و یا اینکه از اینطور بودن آزار میبینید.

یه بار بشینید در این مورد با نامزدتون صحبت کنید و سنگ هاتون رو وا بکنید. به قول معروف مرگ یکبار شیون یکبار یا جنگ اول یه از صلح آخر است.

همسرتون حق داره خود واقعی شما بشناسه نه اینکه براش فیلم بازی کنید فلان چیز رو بر خلاف واقعیت میشناسید. اگر تو دوران نامزدی همدیگر رو نشناسید، دیگه بعدش به درد نمیخوره.

شاید همسرتون یه دختر شبیه خودش بخواد و اگر اینطور نشه، میدونید بعدا چه اتفاقی میافته؟
    هر شخصی مسول رفتار خودش هست، ولی شما سعی کنید در این مورد به خاطر هر دوتون یه صحبت مفصل با هم داشته باشید و از نقطه نظرات هم آگاه بشید. اینطوری همدیگر رو بهتر درک میکنید.

شما با نامزدتون در درون گرایی و برون گرایی اختلاف ندارید؟
    چند سالتونه؟

3. 4 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

Quality (یکشنبه 15 بهمن 96), نیاز. م (دوشنبه 28 فروردین 96), بارن (سه شنبه 29 فروردین 96), جوادیان (سه شنبه 29 فروردین 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 28 خرداد 99 [ 23:36]
    سطح
    58
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Recommendation Second ClassVeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    887

تشکرشده 279 در 146 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیاز. م نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان مهربان
    من دختری هستم که در آستانه ی ازدواجم. ماه خرداد احتمالا جشن عقدم هست. الان در حد نشون هستم. مشکل من اینه ما خونواده ای هستیم که پدرم حقوق کارمندی میگیره و خونمون و خودمون معمولی هستیم، آدمای بی آزار و اصیلی هستیم. ما چون همیشه برای خرج هامون برنامه داشتیم مسافرت زیاد نرفتیم، فقط دو سه تا شهر، کافی شاپ و رستوران و .. نرفتیم و سعی کردیم خودکفا باشیم. برعکس نامزد من اهل اینه پاشه بره بهترین کافی شاپ تهران و لذت ببره، حتی اگر شده از نصف حقوقش بزنه. نامزدم شغلش آزاده اما خب بواسطه اینکه خیلی تلاش میکنه(دو شیفت کار سخت) میتونه پسنداز کنه. میگه تابحال با دوستاش دو، سه تا کشور مجردی رفتن و میخواد منو بعد عقد با خودش ببره فلان کشور. من هیچوقت از این چیزا نداشتم و ندیدم میترسم کاری کنم، حرفی بزنم چیزی بلد نباشم جلوش خجالت بکشم و یه آدم بقول اینترنتیا خز نشون بدم. چکار کنم همیشه این ناراحتی بامنه. راستش هیچوقت هواپیما سوار نشدم، مثلا چند روز پیشا گفت من عاشق فلان چیزم من یکبارم این اسمو نشنیده بودم و گفتم آره آره .. خداروشکر دیگه چیزی نگفت همش میترسیدم خراب کنم.. خیلی خجالت میکشم .از همه چیز.اما انسان خوبیه و خاکی.
    اینم بگم نسبت به دخترای زیبا و خوش اندام و خوش پوست تو اینترنت اندامم تعریف نداره و پوستم تیرست مشکل پر مویی دارم کلا خجالت میکشم.

خانوم محترم اول از همه ازدواجتون رو تبریک میگم

دوم اینکه امیدوارم خوشبخت بشید

در مورد ترس و استرستون طبیعی هستش و میشه گفت ، همه کمو و بیش تو موضوعات مختلف این استرس و ترس هارو دارن (حالا یسری افراد کمتر یا بیشتر )، اول همه رو اعتماد به نفستون کار کنید و به خودتون افتخار کنید به اصالت و نجابت و امتیازاتون و....

اتفاقا پسر ها دوست دارن غالب و عقل کل به قول معروف باشن وواز خانومشون سر باشن و مدیرو هوشمند تر و قوی تر باشن ، این میتونه به امتیازی براتون تبدیل چه

شما هر چیزی که نمیدونید خیلی راحت ازشون بپرسید و کامل ازشون توضیح بخاین ، علاوه برا اینکه به ایشون حس لذت و قدرت میده ،این حسو میده که ایسون براتون مهمن و دوست دارید سورس و منبعتون ایشون باشه و از ایشون اطلاعات بگیرید

اگرن چیزایی ابتدایی رو هم مشکل دارین و نمیدونید ،که پرستیژتون رو زیر سئوال میبره چارش سادست ، این روزها به لطف اینترنت هرچیزی به راحتی و رایگان دست یافتنی هستش از سفرنامه دبی وترکیه گرفته تا نوع صندلی های هواپیمایی شرکت x و برخورد پرسنل و پذیرایی خدمه پرواز و....

و اطاعات تکمیلی رو باز ایشون چک کنید ، هم خودتون چیزایی جدید یاد میگیرید و هم ایشون لذت میبره و اینجا هم میرسه که شما بی تفاوت و بی استعداد نیستید و میخاین ته و توی همه چیزی رو که بخاین در بیارید

من بعنوان 1 پسر لذت میبرم خانومم تمام سئوالاشو از من بکنه و البته همونطور که گفتم خودش اهل تحقیق باشه و آمار هرچی که لازم بود در بیاره و اطلاعات تکمیلی رو از من بگیره یا در نهایت با من چک کنه

پس نگران نباشید فقط فعال تر و با اعتمادبه نفس تر قدم هاتون رو بر دارید

خوشبخت باشید

در مورد پوست و اندام هم منتظر باشید ، خانومهای هوشمند اینجا میان فن آخر رو میگن
    شب خوش
    ویرایش توسط mercedes62 : دوشنبه 28 فروردین 96 در ساعت 19:32

5. 5 کاربر از پست مفید mercedes62 تشکرکرده اند .

Quality (یکشنبه 15 بهمن 96), نیاز. م (دوشنبه 28 فروردین 96), zendegiye movafagh (یکشنبه 03 اردیبهشت 96), بارن (سه شنبه 29 فروردین 96), ستاره زیبا (سه شنبه 29 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 مهر 96 [ 08:00]
    سطح
    35
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 29.0%
    دستاوردها:
    Overdrive1000 Experience PointsTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    365

تشکرشده 236 در 117 پست

Array
    عزیزم اولا که مبارکه و ان شالله خوشبخت بشین.
    دوما
    1.اصلا به روی خودت نیار که ایشون مثلا کیفیت زندگیشون با شما فرق داره. به هیچ وجه هم راجع به این موضوع با ایشون صحبت نکن. من همیشه میگم کمتر حرف بزن، بیشتر لبخند بزن، حواستو جمع کن. قرار نیست ما راجع به همه چی اطلاعات داشته باشیم، اگه راجع به چیزی حرف میزنه شما فقط با لبخند و توجه بهش واکنش نشون بده. اتفاقا مرموز تر و جذاب تر میشی

2. اینترنت واسه چه کاری خوبه؟ واسه گرفتن حداکثر اطلاعات در کمترین زمان. ببین بیشتر راجع به چی صحبت می کنه، برو راجع به همونا اطلاعتتو ببر بالا. مگه چقدر از حرفاشو بلد نیستی! کار سختی نیس

3. به این مرحله که رسیدی باید شگفت زده ش کنی. چجوری؟ اینجوری: ببین کدوم کشورارو دوس داری، چه بناهای رو دوس داری، برو ویکیپدیا قشنگ بخونش، فوقش یکی دو پاراگرافه. بعد که مثلا ایشو نگفتن می خوام ببرمت فلان کشور، هرچی تو چنته داری همچین دلبرانه بریز بیرون. بگو مثلا منم اینجار و دوس دارم، چون این بنا رو داره یا مثلا ونیز و دوس دارم چون تو خیابوناش با قایق اینور و اونور میرن، این بنا مثلا تو رومه خیلی ازش خوشم میاد، ماه عسل بریم فرانسه چون خیلی رمانتیکه و غزیره (حواست باشه اینارم باید کم کم بروز بدی و یهویی دایرت المعارف نشی!)

4. هواپیما چی داره مگه؟ دوتا گیت و باجه س دیگه...برو نت نت نت...اعتماد به نفس داشته باش

5. کدوم دخترای تو اینترنتو میگی؟ عزیزم مدلای معروف دنیا که درسته خوشگلن ولی هم عکساشون فتوشاپ میشه، هم اینکه تغذیه، ورزش و رژیم غذایی و وسایل آرایشیو بهداشتی که استفاده می کنن همه و همه تحت نظر کارشناساس چون قرارداد می بندن و کارشون اینه. دخترای خودمون و اگه میگی تو نت هستن خب معلومه به خودشون می رسن.
    اولا تن آدمی شریف است به جان آدمیت نه همین لباس زیباس نشان آدمیت، دوما مگه ایشون خودتو پسند نکرده پس عالیه. کافیه شما هم یکم به خودت برسی. پر مویی؟! نیاز جان الان سر هر کوچه یه اپیلاسیونی هست (روم سیاه که اینو میگم)، آرایشگاه هست، مغازه هست. خرج آنچنانی هم نمی خواد مگه اینکه مثه من دیگه یه قرونم نداشته باشی. پوستت تیره س خب یکی پوستش روشنه یکی تیره. اینو که نمیتونی تغییر بدی. اتفاقا اونایی که پوستشون تیره س با نمک ترن.همه جام پره ازلوسیون بدن، انواع و اقسام کرم و وسایل آرایشی و بهداشتی، لباسای خوشگل....در ضمن میتونی به خودت از لحاظ روحی هم برسی، ورزش، استخر و....میبینی حتی ضد افتابم نزنی صورتت باز احساس فوق العاده ای داری، یعنی ناخودآگاه رو قیافه و رفتارت تاثیر میذاره

به نظرم کم نیار یه همچین آقایی رو هم از دست نده

خدایا منم این گوشه نشستم،به حق هرچی عشقه یه نگاهی هم به من بنداز حیفم به خدا

7. 5 کاربر از پست مفید غبار غم تشکرکرده اند .

mercedes62 (سه شنبه 29 فروردین 96), Quality (یکشنبه 15 بهمن 96), نیاز. م (سه شنبه 29 فروردین 96), دیار (شنبه 02 اردیبهشت 96), ستاره زیبا (سه شنبه 29 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 اردیبهشت 98 [ 01:14]
    سطح
    37
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    8

تشکرشده 111 در 59 پست

Array
    سلام عزیزم
    واقعا درکت میکنم چون خودمم تو همچین شرایطی بزرگ شدم . اما بدون لازم نیست که اینطور نشون بدی که همه چیز میدونی.منم بخاطر شرایط مالی و هم اینکه خیلی علاقه ندارم کافه و رستوران کم رفتم ولی خب با کسی هم میرم اینجور جاها اگر غذایی ندونم راحت میپرسم البته نه با خجالت با اعتماد بنفس (ببین واکنش همسرت در این موارد چطور گر پرسیدی و مثلا گفت وا نمیدونی از نت اطلاعات بگیر)
    اینو بدون که اینا نقطه ضعف نیست پس نگرانش نباش بعدم شما یدختری اصولا بلیط گرفتن و محیا کردن شرایط و.. با همسرتون و جای نگرانی انچنانی نداره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array
    خودتون را با این دخترهای اینستاگرام و ... مقایسه نکنید
    عکسی که می یاد کلی آرایش و فتوشاپ و ... هست
    اگه همسر شما هم یکی مثل اونا می خواست که کور نبوده بیاد با شما ازدواج کنه

10. 2 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

Quality (یکشنبه 15 بهمن 96), نیکیا (یکشنبه 03 اردیبهشت 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)