به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 18 فروردین 96 [ 21:29]
    سطح
    18
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 22.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

پسرا عوض شدن یا موضوع چیز دیگیه؟

سلام به دوستان همدردی .راست مستقیم بگم قبلا میگفتن پسرا دختر سسسنگین و باوقار میخوان کسی که کمتر در دسترس باشه.
    چی شده الان توی محیط کار توی محیطای پر رفت و امد و ارتباط یا هرجایی دیگه که دونفر میتونن با هم اشنا بشن دختر در دسترس تر و بی حیاتر و با سیاست بیشتر همه روابط احساسی رو میبره؟

شخصی بگم من توی محیط شلوغی که هستم پسرها میرن دنبال همچین دخترایی .تعدادشون توی بخش من زیاد هم نیست .حتی مرای متاهل هم همینطور .چه جوری همچین ادمایی با همچین شخصیت هایی راحت تر و بیشتر دل میبرند؟ پسرا بگید لطفا بین خودتون و دوستاتون. خانوما اگه شما هم اطلاعاتی دارید بگید خیلی میخوام که بدونم و بی تجربم در این زمینه. لطفا مثال های مختلف بزنید همش که یک حالت نمیشه

2. کاربر روبرو از پست مفید maryam.maryam تشکرکرده است .

Ramin231 (جمعه 18 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 03 اردیبهشت 99 [ 17:23]
    سطح
    45
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 160
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    532

تشکرشده 229 در 100 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.maryam نمایش پست ها
    سلام به دوستان همدردی .راست مستقیم بگم قبلا میگفتن پسرا دختر سسسنگین و باوقار میخوان کسی که کمتر در دسترس باشه.
    چی شده الان توی محیط کار توی محیطای پر رفت و امد و ارتباط یا هرجایی دیگه که دونفر میتونن با هم اشنا بشن دختر در دسترس تر و بی حیاتر و با سیاست بیشتر همه روابط احساسی رو میبره؟

شخصی بگم من توی محیط شلوغی که هستم پسرها میرن دنبال همچین دخترایی .تعدادشون توی بخش من زیاد هم نیست .حتی مرای متاهل هم همینطور .چه جوری همچین ادمایی با همچین شخصیت هایی راحت تر و بیشتر دل میبرند؟ پسرا بگید لطفا بین خودتون و دوستاتون. خانوما اگه شما هم اطلاعاتی دارید بگید خیلی میخوام که بدونم و بی تجربم در این زمینه. لطفا مثال های مختلف بزنید همش که یک حالت نمیشه
    سلام...
    اول این جمله که گفتید "پسرا دختر سسسنگین و باوقار میخوان کسی که کمتر در دسترس باشه" رو به این شکل اصلاح کنم:
    پسرها دختر سنگین و باوقار در عین حال کسی که دوسش داشته باشن و به دلشون نشسته باشه، میخوان... معلوم نیست دختر چطور به دل یک پسر میشینه، خودم پسرم خدمتتون عرض میکنم. اولویت با دختر سنگین و باوقار نیست. سنگین و با وقار بودن ویژگی های خوب یک دختره که باید داشته باشه. همونطور که پسرها باید داشته باشن. ولی باید دید خود پسر در چه خانواده ای بزرگ شده و اصلا دنبال چجور دختریه.
    همچنین در دسترس نبودن بیش از حد دختر هم خوب نیست.

کلا معیارها متفاوته و اینجور نیست که یک پسر بگه فلان خانم، سنگین و باوقاره.. برم خواستگاریش!
    شاید تو ازدواج های سنتی این ملاک ها از سمت مادر پسر بهش پیشنهاد میشه ولی باز هم خود پسر باید چهره، رفتار و سایر ویژگی های اون خانم رو ببینه.
    باز بستگی به معیارهایی داره که پسر در ذهنش تعیین میکنه.

=====================================
    اینکه در محیط کار به چنین مواردی برخوردین، باز نمیشه راحت قضاوت کرد.
    خب قاعدتا پسرا ویژگی هایی که خاص دخترهاست دوست دارن و به سمتشون کشش دارن. حالا بعضی دخترها راحت این ویژگی هارو در هرمحیطی بروز میدن، به تبع بعضی هم بیشتر با این دخترها رابطه برقرار میکنن اما رک بگم، پسری که از ابتدا دنبال زن زندگی باشه، با این روابط راحت برخورد نمیکنه. یا ممکنه با همین دختر ازدواج کنه اما شاید خودش هم پختگی کاملی نداشته باشه و از روی نیاز عاطفی به ویژگی های زنانه ای که دختر بروز میده، بهش علاقه مند بشه و به ازدواج برسه.
    بعضی افراد مثل دوست خود من که فرد بسیار مذهبی ای هست به دختری علاقه منده که ایشونم با وقار، مذهبی، سنگین و کااااملا خارج از دسترس هست. دوستمون هم کاملا بی سرو صدا و از طریق خانواده در حال اقدام و تحقیق هستن. پس چنین دخترهایی هم ازدواج میکنن ولی معمولا تا به سرانجام نرسه، صداشو در نمیارن.
    از اون طرف، بعضی ها خیلی سریع in rell میشن و طوری نشون میدن که خبرش تا استان های همجوار هم میره...!
    اما تجربه ای که به شخصه از این محیطها و از تجربیات دوستان بدست آوردم، چنین دخترهایی که در هر محیطی دلبری میکنن، اینطور هم که به نظر میاد با افراد در ارتباطات، عمیق نیستن.یا خیلی زرنگ هستن که 20 نفر رو در آب نمک نگه دارن یا اونقدر صادقانه دنبال احساسات هستن که کسی برای ارتباط قوی و ازدواج بهشون فکر نمیکنه. ما بین این دو هم وجود داره ولی چنین ازدواج هایی هم مشکلات خودشو داره...

4. 3 کاربر از پست مفید Ramin231 تشکرکرده اند .

maryam.maryam (جمعه 18 فروردین 96), yarmehrban (جمعه 18 فروردین 96), ستاره زیبا (شنبه 19 فروردین 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام عزیزم
    بعقیده من طبق نظر آقا رامین باید عرض کنم بله به دل نشستن واقعا مهمه. من خودم خواستگاری داشتم که هشتاد و پنج درصد طبق معیارهام بود اما هرگز به دلم ننشست و متاسفانه راهی جز حذف ایشون نداشتم.
    اما من هم کم ندیدم که دخترانی بودن که از نظر رفتاری یا گفتاری افراد موجهی نبودن, باصطلاح عامیانه سبک بودن..اما مردان مجرد و متاهل به اونها کشش بیشتری داشتن. ولی چرا؟
    چند نکته مطرح هست؛
    1. از قدیم گفتن هر چه که در جستن آنی, آنی! مرد متاهلی که بدنبال دختران و زنان دیگه نه بلحاظ شرایط کاری بلکه بخاطر هوسرانی و خوش گذرانی میره قطعا فرد سالمی از نظر شخصیتی نیست, چون تاهل تعهد میاره و افراد بعد ازدواج خط قرمزهایی دارن که به اونا پایبند میشن وگرنه زندگی ها دوام نخواهد داشت. همچنین اون پسری که دنبال چنین دختری میره برنامه ی خاصی برای زندگی نداره و صرفا این کشش برای تمایلات نفسانی خودش هست.
    2 . تجربه ثابت کرده که مردان برای شروع زندگی مشترک حساسیت بخرج میدن اما در ظاهر امر هرگز نشون نمیدن. بفرض پسری که دنبال دختران مختلف, سبک و بی حیا میره و دوستان زیادی داشته .. برای ازدواج هیچکدام از اون خانومها در لیستش قرار ندارن , یعنی از روزی که وارد روابط یا بگو بخند با این مرد میشن در بلک لیست اون آقا قرار میگیرن و فقط ابزاری جهت خوش گذرانی و تامین نیازهای جنسی ایشون هستن.
    3. این دسته از دختران علی رغم افراد زیادی که در زندگی میبینن و معاشرت های فراوان .. هرگز ستون محکمی براشون ایجاد نمیشه که بهش تکیه کنن, نمونش یک خانمی بود که ترجیح میدم اسمشون رو نیارم... ایشون از همین دسته هستن که همه ی ما میشناسیمشون اما در مصاحبش گفت؛ من شبا که خونه میرم و سرمو رو بالش میذارم حس میکنم تنها ترین فرد عالمم..
    4. گاهی این سبکی ها یا از نظر شما بی حیایی ها نتیجش یک ازدواج میشه که اتفاقا طرف فردی با شرایط خوب هست اما اگر اون مرد شخصیت سالمی داشته باشه بعد از مدتی بخاطر رفتارها , گفتارها و گذشته ی نچندان خوشایند اون خانم دچار رکود, احساس پوچی, گناه و ناراحتی از انجام اشتباه میشه, که در بدترین حالت طلاق عاطفی یا معمولی پایانش هست. اگر هم اون آقا شخصیت متزلزلی همانند اون خانم داشته باشه این ازدواج ها, اون ازدواج خوب و مثبتی نیست که در ذهن برخی از ماست صرفا یک اتفاق معمولی و تشریفاتی هست که در اون افراد خیلی بهم پایبند نیستن, از اصول خاصی تبعیت نمیکنن,اصطلاحا کاراشون به خودشون مربوطه و روابط آزادشون همانند قبل از ازدواج ادامه خواهد داشت.
    ویرایش توسط yarmehrban : جمعه 18 فروردین 96 در ساعت 20:09

6. 4 کاربر از پست مفید yarmehrban تشکرکرده اند .

maryam.maryam (جمعه 18 فروردین 96), mohamad.reza164 (جمعه 18 فروردین 96), Ramin231 (شنبه 19 فروردین 96), ستاره زیبا (شنبه 19 فروردین 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 14:02]
    سطح
    71
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 267
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    متاسفانه تاثیر رفتارهای والدینه
    از همین سن کودکی باید بعضی معیارها رو برای فرزندانمون پررنگ کنیم
    اما برعکس والدین دارن معیارهای غلط رو آموزش میدن فلانی چقددددددددددد خوشگله یا چقددددددددددپولدارن
    خوب میخوای این کودک و یا نوجوان در آینده در قبال ازدواج چه رفتاری از خودش بروز بده

8. 2 کاربر از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده اند .

Ramin231 (یکشنبه 20 فروردین 96), ستاره زیبا (دوشنبه 21 فروردین 96)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 18 آذر 02 [ 05:53]
    سطح
    49
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 102
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    9

تشکرشده 29 در 20 پست

Array
    خیلی ساده
    اینکه میگن هرچی بی محلی کنی یارو بیشتر میاد سمتت کاملا غلطه
    اون شاید واسه قدیما بود
    الان ، ما پسرا (اکثرمون ) دنبال دختری هستیم که نه خیلی در دسترس باشه نه خیلی دور از دسترس . یه دختری با روابط اجتماعی بالا ، نه یه دختر گوشه گیر و منزوی ، و نه یه دختر که از بیش از حد ارتباطشو با همه صمیمی می کنه

10. 2 کاربر از پست مفید Lman تشکرکرده اند .

آوای بهشت (سه شنبه 02 خرداد 96), ستاره زیبا (دوشنبه 21 فروردین 96)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)