به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 20 تیر 94 [ 15:18]
    سطح
    57
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    782

تشکرشده 791 در 202 پست

Array

استعفا به بهانه بوي سيگار....

سلام به همه دوستان عزيزم و مدير همدردي عزيز...
    امروز نوبت منه كه كمك بخوام... امروز ظهر استعفا دادم موضوع خيلي ناگهاني شد و ميشه گفت هم واسه همكارام و هم واسه خودم ناباورانه اتفاق افتاد... الان نميدونم كار درستي كردم يا نه ... فقط يه يك ساعتي گريه كردم...
    ببخشيد خيلي افكارم درهم و برهمه نميتونم جمعش كنم ...
    بخاطر غرورم به عنوان يك خانوم و اينكه اونجا همشون آقا بودن و اينكه مستقل بودنمو نشون بدم اينكارو كردم...
    شخصيتم امروز زير سوال رفت... ولي كاري رو كردم كه رئيسم فكرشم نميكرد... فكر ميكرد چون به كارم احتياج دارم
    هرجوري كه صحبت كنه من سكوت ميكنم ولي من زير بار حرف زور نرفتم و بعد از يك بحث يه ربع تا نيم ساعته من وسايلمو جمع كردم و زدم بيرون...

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 91 [ 10:54]
    سطح
    82
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 244
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,060

تشکرشده 3,145 در 958 پست

Array

RE: استعفا به بهانه بوي سيگار....

شیرین عزیز، اول سعی کن آرامشت رو حفظ کنی، به احتمال زیاد دلیل بسیار محکمی برای استعفا داشتی، جایی که قراره بین کار و شخصیت یکی رو انتخاب کنیم به نظر من هم بهترین انتخاب شخصیته.
    عزیزم نگفتی این وسط بوی سیگار چه ربطی به استعفای شما داشت..

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 08 خرداد 89 [ 10:45]
    سطح
    44
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 45
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    119

تشکرشده 121 در 55 پست

Array

شيرين جون ميشه موضوع رو واضحتر بيان كني وعلت استعفا رو شرح بدي . ؟

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    57
    دستاوردها:
    تشکرها
    782

تشکرشده 791 در 202 پست

Array

شاد عزيزم و بال تكين عزيزم مرسي از همراهيتون... راستش اون روز خيلي با استرس و نگراني اين موضوع رو نوشتم واسه همين از هرجا چند تا كلمه بيشتر ننوشتم ... من دو سال و نيمه كه كارمند يك دفترخانه اسناد رسمي هستم و جايي كه كار ميكنم من تنها خانوم هستم و كارم سندنويسي با كامپيوتره ... من دلسوزانه كار ميكردم و كارم رو دوست داشتم البته جو حاكم بر اونجا مردونه بود و اوايل فكر ميكردم ميتونم اونا رو تغيير بدم اما بعدا ديدم از پسشون برنميام.. رئيس من سيگار ميكشه با اينكه قلبش ناراحته ... اون سيگارشو در آشپزخانه يا آبدارخانه ميكشه و هر 20 دقيقه تا نيم ساعت يه سيگار ميكشه معاون عزيزمون هم همينطور به تازگي يكي از كارمندان عزيزمان هم بهشون اضافه شدن و ديگه اين مياد و اون ميره نوبتي ...
    بوي سيگار و بوي بدي كه لباسهام ميگرفتن يه جور عذابم ميداد و ندادن حق و حقوقاتم و بيمه نكردن و بد صحبت كردناشونو و خواسته هاي نامعقولشون از من و غيره يه جور ديگه...
    من هميشه دختر آرومي هستم ولي ديگه هركس يه صبري داره تا اينكه اون روز تصميم گرفتم بخاطر دردهايي كه بتازگي گريبانگيرم شده با همشون صحبت كنم مثل تپش قلب و گرفتگي صدا و نفس تنگي... اما رئيس عزيزم با كمال خونسردي بهم گفت همينه كه هست و ميتوني بري يه دفتري كه بوي سيگار نده البته اينو جوري گفت كه حتي فكرشو نميكرد من قبول كنم اما من با گفتن با كمال ميل... كامپيوترو خاموش كردم و زدم بيرون...
    البته لازمه كه بگم من يه خورده بداخلاق هم هستم يعني به كسي باج نميدم ... اما چند وقت بود كه نگاهشون روي من سنگيني ميكرد نميدونم واضح بگم يا نه اما نميتونم تمام وقت احساس كنم يه نفر بهم به چشم بد نگاه كنه... بهمين دليل اسمشو گذاشتم استعفا به بهانه بوي سيگار... و شايد از ديد بقيه اخراج...!!!

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    82
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,060

تشکرشده 3,145 در 958 پست

Array

شیرین عزیز، ناراحت نباش، کار درستی کردی، باید بیشتر از هر چیزی به فکر سلامتی و امنیت خودت باشی. بهتره بعد از این بیشتر روی انتخاب محیط کارت دقت کنی، تازه اونجا بدون بیمه سابقه کار هم نداشتی، به هر حال عزیزم کار عاقلانه ای کردی، اما یه چیزی هم در نظر داشته باش، همیشه اون طوری که ما می خوایم نیست، یعنی به هر حال هر کاری مشکلات خودش رو داره اما باید بسنجی و ببینی اون مشکلات چقدر ارزش مبارزه دارن..
    امیدوارم کار مناسبی پیدا کنی عزیزم

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    57
    دستاوردها:
    تشکرها
    782

تشکرشده 791 در 202 پست

Array

شاد عزيزم ممنونم ... يك مشكل ديگه اينه كه تا حالا سه نفرو واسطه كرده كه برگردم سركارم و من جواب منفي دادم ...
    از جمله يكي ديگه از سردفترهاي اسناد رسمي و يك دفتريار اما طرز صحبتشون خيلي رئيس مابانه است و از من ميخوان كه برگردم سركارم چون اوضاع خرابه و كار پيدا نميشه ولي من گفتم خداست كه روزيه منو ميده و وسيله اش هم حتما جور ميشه... نميدونم فكر ميكنم اگه خودش زنگ بزنه بايد شرايط جديدم رو بهش بگم و برگردم يا اينكه كلا بيخيال اين كار بشم و برم دنبال يك كار ديگه ... راستي شاد عزيزم من دو تا شغل دارم عصرها نرس دندانپزشكم... رشته تحصيليم هم مديريت بازرگانيه البته كاردانيشو دارم...
    يه چيز ديگه كه جالبه اينكه همه خانوما بهم ميگن كار درستي كردم ولي همه آقايون تا حالا معتقدند كار اشتباهي كردم و خوشي زده زيردلم .... اعتقاد خودم اينه كه منم يك انسانم و بايد مثل يك انسان در محيط كار با هم رفتار كنيم جداي از جنسيت و زورگويي... من به عنوان يك زن اعتراض كردم به اهانت هاي خاموشي كه به جنس من شد....
    ضمنا شاد عزيزم بيشتر نوشته هاتو ميخونم و خوبيهاتو تحسين ميكنم ... ميتونم دوست خوبم خطابت كنم؟؟

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 27 شهریور 89 [ 17:39]
    سطح
    63
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    تشکرها
    484

تشکرشده 502 در 230 پست

Array

shirin joon شما شايسته بهترين مسير هستيد . اگر خود براي در آن راه قرار گرفتن تلاش كرده باشي. شرافت مهمترين چيزيست كه به شما و زندگي شما ارزش مي دهد. زماني كه آن را در معرض ديدگان پست مي بيني به خود بيا و براي خروج به سمت راهي شايسته خود قدم بردار. راهي كه شما براي خروج از اين فشار انتخاب كرده ايد راهي بس شرافتمندانه و قابل تحسين هست.
    من به عنوان يك مرد يك توصيه برادرانه به شما مي كنم. محيط كار زن و مرد نمي شناسد. پس قدري در آن قوي باشيد. آنجا كسي با شما عاطفي برخورد نمي كند.همان طور كه با يك مرد برخورد نمي كند. تصور مي كنم انتظرات خود را تا حدودي مبني بر اين گذاشته ايد كه زن بودن شما درك شود. اين انتظار تا حدودي غير قابل استحصال و اصولا نادرست هست. ديدگاه خود را در مورد زورگويي اندكي تغيير دهيد. ديدگاه خود را در مورد مردها نيز...

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    82
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,060

تشکرشده 3,145 در 958 پست

Array

شیرین عزیز، خوشحال میشم اگه منو به عنوان دوستت قبول داشته باشی عزیزم...

به نظر من بهتره همه چیز رو بسنجی، اگه میخوای به اون محیط برگردی بهتره تمام شرایطت رو بهشون بگی، علاوه بر برخوردشون حتما مسئله بیمه رو مطرح کن، مجبور نیستی جایی کار کنی که احساس امنیت و راحتی نداشته باشی، مخصوصا که میگی احساس می کردی نظر بدی بهت داشتن، بهتره جایی کار کنی که حتی اگه شرایط سخت و دشواری داره، بتونی به دانش و اطلاعاتت اضافه کنی و آرامش داشته باشی..
    ببین برای چی می خوای کار کنی عزیزم، اگه صرفا هدفت پول در آوردنه که فکر نمی کنم این باشه باید جایی کار کنی که مزایای بیشتری داشته باشه، اگه هدفت پر کردن وقته که هر کاری و هر جایی می تونه این نیاز رو برطرف کنه، اما اگه هدفت رشد اجتماعی و تجربه به دست آوردنه باید دقت داشته باشی و سعی کنی جایی رو انتخاب کنی که تو رو به هدفت نزدیکتر کنه، جایی که زمینه پیشرفت داشته باشی، بتونی از تجربیات چند نفر دیگه استفاده کنی، بتونی شکست بخوری و موفق بشی، بعضی از کارها حتی فرصت شکست خوردن رو به آدم نمیدن، اون جور کارها از ما یه آدم کوکی می سازن، سعی کن درگیر این جور مشاغل نشی، جایی برو که بتونی برنامه ریزی کنی، بتونی خودت رو نشون بدی، از استعدادها و توانایی هات استفاده کنی، مطمئن هستم می تونی در هر کاری بهترین باشی پس بدون نگرانی تصمیم بگیر عزیزم..

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 13 مهر 89 [ 16:10]
    سطح
    74
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 216
    دستاوردها:
    تشکرها
    954

تشکرشده 992 در 530 پست

Array

يك تجربه بهت مي گم شيرين جون
    مي توني قبولش كني

هر وقت از هر جايي استعفا دادي يا اخراج شدي و يا به هر دليلي اومدي بيرون،‌تحت هيچ شرايط به اونجا برنگرد. معلومه كه اگر برگردي شرايط نه تنها بهتر نمي شه بلكه بدتر هم خواهد شد چون آنها مي فهمند كه هر كاري بكنند تو بر مي گردي و آدمي نيستي كه بخواهي جلوشون وايستي.

از پيدا كردن كار نترس براي كسي كه كار كن باشد كار هست. هر جايي يك بديهايي دارد و يك خوبيهايي اما اگر زماني بديهاي يك كار به قدري شد كه روي اعصابت رفت و نتوانستي ديگر تحمل كني بايد آن را مانند دنداني كه درد ميك نه بكني و بندازي دور چون خيلي زود جوونيتو و اعصاب آرومتو از تو مي گيره

ما خانمها با كار كردنمون به جز اهداف مالي هدفهاي ديگري هم داريم. مانند بودن در اجتماع ،‌مانند داشتن آرامش،‌ و خيلي چيزهاي ديگر كه اگر با كار كردن در جايي اينها حاصل نشود بايد آن كار را تغيير داد.

با تجربه اي كه نسبت به دو سال و نيم پيش داري الان بهتر مي توني كار پيدا كني.

خيلي از كاري كه كردي خوشم اومد. متدسفانه خيلي از خانمها با سكوتشون و بي تعصب بودنشون اجازه مي دن كه خيلي ها خيلي كارها بكنن ولي اگر همه خانمها مثل تو از حق و حقوقشون دفاع مي كردند و مي توانستند مانع اين بشوند كه هر كسي هر غلطي نكنه الان اوضاع اين شركتهاي خصوصي و غير خصوصي اينطوري نمي شد. از هر كي سئوال مي كني يه جور داره مي ناله.
    بهترين كار رو كردي و اگر هر كسي بهت زنگ زد مثل همون روز محكم سر حرفت بايست.

موفق باشي.از حالا هم يك رزومه براي خودت تهيه كن و به شركتهاي معتبر متقاضي جذب نيرو فكس كن. تا يكماه ديگه حتما استخدام خواهي شد.مطمئن باش.

10. کاربر روبرو از پست مفید دانه تشکرکرده است .

دانه (شنبه 09 آبان 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 بهمن 89 [ 00:43]
    سطح
    36
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 150
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

من کارتو تحسین میکنم اما فکر میکنم که همیشه و همه جا نمیشه این جوری فکر کرد. بهتر بود خیلی چیز هارو به اونها می فهموندی و بعد با آرامش اونجارو ترک میکردی تا اونها فکر نکنند که از روی عصبانیت این کارو کردی و حالا شاید پشیمان باشی. در اینصورت شاید اونها هم متوجه اشتباهشون می شدند. یکی می گفت که آدمهایی دعوا می کنند که بلد نیستند مشکلشون رو با حرف زدن حل کنند. البته برای مخاطبی که حرف آدم حالیش باشه!!!
    به هر حال موفق باشی.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)