به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 اردیبهشت 96 [ 21:09]
    سطح
    14
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 9 پست

Array

Icon17 شوهرم اهل فیلمه

سلام دوستان
    من ۳۰ سالمه وهمسرم ۳۲. همسرم درونگراست و بیشتر اهل کتاب ودرس وفیلم خارجی هست .
    من باهمسرم ۳ ساله زندگی میکنم .مشکل ما دوتا مسیله هست .
    ۱. ایشون اهل فیلم سوپر هست منم چند بار باهاش دیدم ولی فقط چندبار ولی امروز دیدم توی گوشیش هم از این فیلم هاست ضمن اینکه هرازگاهی فکرمیکنم خودارضایی هم داره. البته باید بگم من دوسال مشکل ترس از نزدیکی داشتم وبه همسرم اجازه دخول کامل نمیدادم ولی همجوره پایه بودم ولی الان نزدیک یکسال ونیم هست که خوب وریلکس شدم .
    چند شب پیش فهمیدم چیزی داره باموبایلش می بینه بهش گفتم از من میترسی چرا صفحه موبایلت رو بستی؟میدونه که من بدم میاد از این فیلمها من آن چندبارهم به قصد آموزش دیدم ...حالا بعدش هم آمده سراغ من .من واقعا خوشم نمیاد از این فیلم ها وبدتر ازآن اینکه بهد این فیلم ها بیاد سراغ من ....بخصوص اینکه ما میخاستیم بعد عید برای بچه دارشدن تلاش کنبم ولی من واقعا درمونده ام .
    مشکل بعدیم هم اینکه همش دنبال بهونه هست خونه فامییل های من نیا الان میگه برای عید نمیام خونه فامیلات بهونه اس اینکه عزاداره ختم داییش نرفته ولی عزاداره....زود رنجه میگه نمیتونم کارهایی که در حقم کردن رو فراموش بکنم حالا تهش میبینی یک شوخی باهاش کردن این عقده کرده؟

- - - Updated - - -

تازه خانوادم چند بار ازش معذرت خواهی کردن ولی بی فایده بوده خودش رو میگیره باهاشون باز نمیشه ۳ تا باجناق داره میگه خوشم نمیتد ازشون .با برادر هام هم دوری و دوستی داره البته پیش من میگه بی غیرت هستن که سالی یکبار یا کمتر به خواهرشون سر میزنن.
    از طرفی هم خانوادم میگن همسرت خودش روکنار میکشه و با ما باز نمیشه هیچی دیگه تنهایی باید بکشم وتحمل بکنم که این آقا راحت باشه سالی یکبار هم براش زیاده

2. کاربر روبرو از پست مفید asalak65 تشکرکرده است .

Ramin231 (یکشنبه 22 اسفند 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام عزیزم
    در خصوص مشکل اول این رو بعرض میرسونم وقتی مردی زن میگیره قسمتی از تفکرات ذهنش پی ارضای نیازهای جنسی هست مخصوصاً اگر هم بستر بشه، اما فاجعه زمانی هست که در اوج میل جنسی نمیتونه خودش رو بلحاظ جسمی و روحی ارضا کنه و بهمین علت دلزدگی و ولع و خود ارضایی سراغش میاد. این در واکنش به ترس شما از نزدیکی بوده، متأسفانه قبل از ازدواج باید مشکلتونو حل میکردین. .. وقتی که ایشون نمیتونسته کاملا راحت باشه کم کم در خفا رو به فیلم و عکس آورده که اینها اعتیاد آورن و لذت مداوم و پی در پی زن های مختلف ، اندامهای مختلف و ... رو نمیتونن از دست بدن. در پایان هم یا خود ارضایی یا فقط یک تخلیه جسمی با همسر اونم نه با ارتباط عاطفی .. .ایشون هنوزم از ارتباط ج/ن/س/ی راضی نیستن پس شما پوزیشن های مختلف رو امتحان کنین و از طرف از عطر، لباس و آرایش محرک استفاده کنین، ارتباط عاطفی و لمسی قبل از این عمل بسیار مهم هست. لطفا سعی کنین برای همسرتون بهترین باشین و وقت آزاد بهش ندین یعنی برین پیاده روی‌ خرید، مهمانی، سینما، فیلم کمدی ، خونه تکونی، مسافرت...ازش زمان استراحت سؤال کنین که بفرض عزیزم در رابطه ج/ن/س/ی/م/و/ن چه چیزی اذیتت میکنه و چی رو بیشتر دوست داری ، سلیقشو بسنج.
    در باره خانوداتون ما چند نوع شوخی داریم در یک نوعش شخصیت افراد رو تخریب میکنن یا به تمسخر میگیرن که آخرشم میگن شوخی کردیم! وقتی قرار هست کسی با دیگران یا فامیل ارتباط بگیره باید هر دو طرف احترام و ادب رو رعایت کنن. از طرفی ایشون اعتماد بنفسش کمه و حتما در جمع مورد تعریف قرار نمیگیره و احساس میکنه که باجناق هاش مثلا الان وضعیت بهتری دارن و اونو بحساب نمیارن یا در نظرشون بسیار پایینه. بهش اعتماد بنفس بدین . در جمع جلو باجناقاش ازش تعریف کنین و بالا ببرینش ، جلو بقیه بهش هدایای خوب بدین بپاس اینکه همسر خوبی هست. بعد میبینین تغییر میکنه.
    خب ایشون میگه برادرت نمیاد، واقعا همینطوره؟ سالی یکبار میان؟اگر اینطوره به همسرت حق بده وقتی عزیز نمیشمارنش و سالی یکباره اینهم ناراحت باشه. هر عملی عکس العملی داره. لطفا اگر فکر میکنین از نظر گفتار یا رفتار خودتون یا خانواده محترمتون جایی کم میگذارین یا اشتباهه حتما درستش کنین. همسرتون رو از نظر عاطفی ساپورت کنین و به سمت علایق بهتر و هنر تشویقش کنین. مسایل دینی رو در منزل تقویت کنین و اگر ماهواره دارین آف کنین. بتدریج این قضایا پایان خواهد یافت. موفق باشین

4. کاربر روبرو از پست مفید yarmehrban تشکرکرده است .

Ramin231 (یکشنبه 22 اسفند 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 اردیبهشت 96 [ 21:09]
    سطح
    14
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 11 در 9 پست

Array
    سلام ممنون از پاسخ خوبتون. ماآنموقع ها دخول نداشتیم ولی من سعی میکردم بروش های دیگه همسرمو ارضا بکنم حالا شاید آنموقع حق باهمشرم بود ولی الان نمیتونه اینکارو بکنه شایدم براش تکراری شدم . بهش میگم موهامو فر کنم میگه من دوستدارم سنگین وآرایش ملایم داشته باشی نمیدونم شایدم بخاطر اینکه قبلا هم قبل ازدواج عادت بخودارضایی داشته ....
    در مورد خانواده ام هم یک برادرم که اصلا نیومده منم بهش گفتم اصلا نریم خونه آن ولی خونه بقیه بریم ولی خیلی دقیقه میگه اینها بازدید عید سال قبل نیومدن ماهم نمیریم بازم من پذیرفتم ولی ناراحتیم از اینکه کینه تو قلبش داره ومیگه نمیبخشمشون این سخته .ولی قبول دارم که اعتماد بنفسش کمه چون توخونشون خیلی حسابش نمیکنن چون بچه آخره بدشانسی منم بچه آخرم .....ولی توصیه تون رو انجام میدم .

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 06 شهریور 00 [ 17:16]
    سطح
    64
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 237
    دستاوردها:
    VeteranTagger First Class5000 Experience Points
    تشکرها
    172

تشکرشده 281 در 129 پست

Array
    سلام
    شما گفتید همسرتون فیلم میبینند بعد میان سراغ شما و شما از این موضوع ناراحت هستید . شاید علتش این هست که بدون دیدن فیلم تحریک نمیشند. یک مدت سعی کنید شما پیش قدم بشید و قبل اینکه فرصت دیدن فیلم باشه وارد رابطه بشید و با توجه به شناختی که از همسرتون دارید قبل از اینکه احساس نیاز بکنند شما پیش قدم بشید تا نیاز و فرصت دیدن فیلم نباشه و این عادت بد فراموش بشه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 آبان 01 [ 22:46]
    سطح
    68
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 241
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    241

تشکرشده 267 در 138 پست

Array
    سلام دوست عزیز

در رابطه با رفت و آمد با خونوادتون مجبورش نکنید ایشون حق دارن که ناراحت بشن چرا خونواده شما بازدید عید نیومدن خونتون.اگه خونوادتون از این مسئله که همسرت خودشو برامون می گیره و نمیاد و نمیره گلایه کردن شما هم بگو که شما هم دیدن عید نمیاین خونه ما و این باعث میشه من زبونم کوتاه باشه جلو همسرم.درسته که عذرخواهی کردن از همستون ولی شاید دارن در عمل دوباره اشتباهات قبل رو تکرار می کنن.شما به همسرت بها بده هم در خلوت هم در جمع.هردوتون ته تغاری هستین مثله اینکه.خودتون به هم بها بدین.منتظر بها دادن دیگران نباشین.به نظر من جلو همسرتون حتی شده به دروغ بگین که مثلا فلان داداشم می گفته چقدر دلم برا (اسم همسرتون) تنگ شده.و برعکس به برادرتونم بگین انقده همسرم خیلی دوستت داره دلش تنگ شده برات.دروغه اما وقتی بین دونفر صمیمیت و صلح ایجاد می کنه مصلحتیه و جایز.

مهم تر از موضوع خونوادتونن مسئله جنسیتون هست.دیدن این فیلم ها اشتباهه و باعث میشه به مرور زمان توقع جنسیش بالاتر بره و ترکش براش مشکل میشه.اما شما جای اینکه با غرغر و ناراحتی نهیش کنی با عمل نهیش کن.انقد به خودت برس و دلبری کن براش که وقتی نمونه بره فیلم ببینه.اصلا خودت پیش قدم شو. به خودت معتادش کن. برای ظاهرت هم غیر مستقیم سلیقشو بفهم و بدون اینکه بهش بگی اون تغییرو انجام بده(البته اگه بهت میاد).سعی کن در ظاهرت براش سوپرایز داشته باشی.

امیدوارم همه خوشبخت و عاقبت به خیر شن
    ویرایش توسط *مونا* : دوشنبه 23 اسفند 95 در ساعت 10:25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)