به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 شهریور 96 [ 13:03]
    سطح
    24
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 3
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

کمک در مورد تصمیم به ادامه ی زندگی یا اقدام برای طلاق

سلام من 25 ساله هستم و همسرم 30 سال 6 سال هست که ازدواج کردیم در طول این مدت مشکلات مختلفی داشتیم اول اینکه من حس میکنم همسرم هنوز حاضر نیستن مسءولیت یه زندگی رو قبول کنن و هنوز حس میکنن مجرد هستن ایشون در طول روز فقط 3ساعتش رو تو خونه هستن که اون مدت هم صرف خوردن ناهار و چک کردن گوشی و خوابشون میشه بقیه زمانشون رو بیرون از خونه میگذرونن و من کاملا تنها هستم هر چند که الان برای من عادت شده ولی مشکلی که باعث شده بیشتر به این نکات توجه کنم خیانت های پی در پی همسرم هست تقریبا از 3 سال پیش متوجه شدم که ایشون با خانومی دوست هستن و حتی سفر هم باهاشون رفتن که بعد از مدتی من باهاشون صحبت کردم و گفتم که متوجه رابطه شون شدم و ایشون ابراز پشیمونی کردن اما رابطه شون همچنان ادامه داره میخواستم بدونم که عکس العمل من نسبت به این موضوع باید چی باشه با اینکه تقریبا روش های مختلفی رو امتحان کردم اما هر بار فقط سعی میکنن روششون رو تغییر بدن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 96 [ 08:04]
    سطح
    41
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 56
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsOverdriveTagger First Class3 months registered
    تشکرها
    141

تشکرشده 512 در 186 پست

Array
    سلام عزیزم
    خیلی کلی عرض کردین و ازتون میخوام به سؤالاتم پاسخ بدین
    ۱.منظورتون از مشکلات زیادی داشتین، دقیقا چیا هستن؟
    ۲. همسرتون شاغلن با بیکار؟ ایشون برای اداره زندگی پول رو بشما میدن یا خودشون خرید میکنن؟
    ۳. خاتواده هاتون تا چه حد از مسایل و مشکلاتتون باخبرن و واکنششون چی بوده؟
    ۴‌. از چه زمانی ایشون بشما بی توجه شدن و برای زندگیشون سُست شدن؟ یعنی در پی چه ناراحتی یا اتفاقی؟
    ۵. اون خانمی که با ایشون در رابطه هستن رو چقدر میشناسین و فکر میکنین ایشون چطور همسر شما رو جذب خودشون کردن؟
    ۶. در خانه و بیرون چطور زنی و همسری هستین؟از نظر پوشش، رسیدگی به خودتون، خانه داری، معاشرت با مردم و کلا روابط خانوادگی و دوستانه؟خصوصیات اخلاقیتونو برامون توضیح بدین
    (ممکن هست فردا پاسختون رو بدم بدلیل محدویت ارسال، بهتون سر میزنم)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط yarmehrban نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    ۲. همسرتون شاغلن با بیکار؟ ایشون برای اداره زندگی پول رو بشما میدن یا خودشون خرید میکنن؟
    ۴‌. از چه زمانی ایشون بشما بی توجه شدن و برای زندگیشون سُست شدن؟ یعنی در پی چه ناراحتی یا اتفاقی؟
    ۵. اون خانمی که با ایشون در رابطه هستن رو چقدر میشناسین و فکر میکنین ایشون چطور همسر شما رو جذب خودشون کردن؟
    ۶. در خانه و بیرون چطور زنی و همسری هستین؟از نظر پوشش، رسیدگی به خودتون، خانه داری، معاشرت با مردم و کلا روابط خانوادگی و دوستانه؟خصوصیات اخلاقیتونو برامون توضیح بدین
    2.بله همسر من شاغل هستن ایشون شرکت دارن

3.خانواده ی من اصلا در جریان مشکلاتم نیستن اما بعد از تکرار خیانت من با خانواده ی همسرم موضوع رو در میون گذاشتم اونا هم خیلی من رو دوست دارن و کلا شوکه شدن و خیلی باهاش صحبت کردن
    4.ایشون در کل زبون خوببی دارن و محبت کلامی زیاد و هدیه خریدن رو همیشه دارن و رفتارشون جوری بود که قبل از اینکه به طور اتفاقی متوجه خیانتشون بشم همیشه حس میکردم خیلی خوشبختم و این موضوع رو حتی چندین بار جلوی ایشون به زبون اوردم ولی الان حس میکنم محبتشون دروغین هست و شاید برای راضی نگه داشتن من هست،کلا از روز اول ایشون کم توی خونه ی خودمون بودن و بیشتر خونه ی مادرشون بودن من هم همراهشون میرفتم اما اگه نمیرفتم هم ایشون بیشتر تایمش رو اونجا میگذروند

5.اون خانومی که باهاشون در ارتباط هستن مطلقه هستن و یه بچه ی 11 ساله دارن با وجود اینکه بارها و بارها خانواده ی همسرم باهاش صحبت کردن ایشون به رابطه ش ادامه داده و میفرمایند اطلاع نداشتن ایشون متاهل هستن در صورتیکه از روزی که باهاشون صحبت کردن بیشتر چسبیدن و حتی نمیذارن 1روز ارتباطشون قطع بشه و ایشون اصلا آوازه ی خوبی رو هم ندارن

6.از لحاظ ظاهری به گفته ی اطرافیان خیلی خوب هستم یه مقدار در زمینه ی خانه داری صعیف بودم اما اصلاحش کردم و الان خوبم از نظر اخلاقی کلا صبور هستم و شخصیت ارومی دارم در طول این مدت به جز در مورد مسءله ی خیانت در هیچ موردی قهر نکردم و زندگی خیلی آرومی رو داشتیم ایشون انتطار دارن که آخر هفته ها همیشه با دوستانشون بگدرونن و اگر یه جایی اعتراض کنم بدون اطلاع من میرن و من رو در مقابل عمل انجام شده میذارن حتی گاهی اوقات شب رو بدون هماهنگی قبلی خونه نمیان و یکدفعه بهانه های مختلف میارن که نمیتونن امشب بیان ایشون علاقه یی ندارن که وقتی از مشکلاتی که برام بوجود اوردن صحبت میکنم گوش کنن و گاهی که ازشون میخوام پیش مشاور بریم میگن که ما هیچ مشکلی توی زندگیمون نداریم و نیاز به مشاور نیست ایشون در دوران نامزدی هم دوست دختر داشتن و وقتیکه متوجه شدم گفتن که این مسایل شیطنت های قبل ازدواج هست و امکان نداره بعد از ازدواج به این موضوع فکر کنن 1 بار نامزدی ما به هم خورد و ایشون خودکشی کردن در طول این 6 سال 3 بار ورشکست شدن و هر 3 بار چند صد میلیون بدهکار شدن اما من اجازه ندادم هیچکودوم از خانواده ها متوجه ورشکستگی ما بشن و شکر خدا با همکاری هم کل بدهی ها رو پرداخت کردیم و الان در وضعیت خوبی هستن
    ویرایش توسط ایلناز : چهارشنبه 18 اسفند 95 در ساعت 11:53

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط yarmehrban نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    2.بله همسر من شاغل هستن ایشون شرکت دارن

3.خانواده ی من اصلا در جریان مشکلاتم نیستن اما بعد از تکرار خیانت من با خانواده ی همسرم موضوع رو در میون گذاشتم اونا هم خیلی من رو دوست دارن و کلا شوکه شدن و خیلی باهاش صحبت کردن
    4.ایشون در کل زبون خوببی دارن و محبت کلامی زیاد و هدیه خریدن رو همیشه دارن و رفتارشون جوری بود که قبل از اینکه به طور اتفاقی متوجه خیانتشون بشم همیشه حس میکردم خیلی خوشبختم و این موضوع رو حتی چندین بار جلوی ایشون به زبون اوردم ولی الان حس میکنم محبتشون دروغین هست و شاید برای راضی نگه داشتن من هست،کلا از روز اول ایشون کم توی خونه ی خودمون بودن و بیشتر خونه ی مادرشون بودن من هم همراهشون میرفتم اما اگه نمیرفتم هم ایشون بیشتر تایمش رو اونجا میگذروند

5.اون خانومی که باهاشون در ارتباط هستن مطلقه هستن و یه بچه ی 11 ساله دارن با وجود اینکه بارها و بارها خانواده ی همسرم باهاش صحبت کردن ایشون به رابطه ش ادامه داده و میفرمایند اطلاع نداشتن ایشون متاهل هستن در صورتیکه از روزی که باهاشون صحبت کردن بیشتر چسبیدن و حتی نمیذارن 1روز ارتباطشون قطع بشه و ایشون اصلا آوازه ی خوبی رو هم ندارن

6.از لحاظ ظاهری به گفته ی اطرافیان خیلی خوب هستم یه مقدار در زمینه ی خانه داری صعیف بودم اما اصلاحش کردم و الان خوبم ایشون در دوران نامزدی هم دوست دختر داشتن و وقتیکه متوجه شدم گفتن که این مسایل شیطنت های قبل ازدواج هست و امکان نداره بعد از ازدواج به این موضوع فکر کنن 1 بار نامزدی ما به هم خورد و ایشون خودکشی کردن در طول این 6 سال 3 بار ورشکست شدن و هر 3 بار چند صد میلیون بدهکار شدن اما من اجازه ندادم هیچکودوم از خانواده ها متوجه ورشکستگی ما بشن و شکر خدا با همکاری هم کل بدهی ها رو پرداخت کردیم و الان در وضعیت خوبی هستن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 آبان 97 [ 18:56]
    سطح
    66
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    اینکه بخواهید ادامه زندگی بدی یا طلاق بگیرید رو کسی حق نداره به شما بگه.
    به هرحال این مشکل رو یک بار و برای همیشه با کمک خانواده تون حل کنید. به هیچوجه به قول و قصم های آقا اطمینان نکنید. کسی یک بار دنبال این این مسایل بره زشتی اون براش ریخته میشه و شیرینیش براش می مونه. تنها راه برای این افراد محکم گرفتن افسارشون است وگرنه بعد یه مدت مخفیانه روز از نو. شما اگر قصد ادامه زندگی دارید
    اولا باید با کمک خانواده و اگر نشد استفاده از ابزارهای قانونی ایشون رو متوقف کنید.
    دوما تضمین های لازم برای عدم تکرار این رفتارها و درصورت وقوع مجدد و جدایی احتمالی پیشبینی های لازم رو برای خود و فرزندان تون بکنید نظیر ضمانت های مالی (سنگین کردن مهریه در حدی که پرداختش براشون راحت نباشه، ...) ضمانت های قانونی (حق وکالت از طلاق، حضانت فرزندان، سلب اجازه پدر برای ازدواج فرزند دختر در آینده ...) و ...

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ye_Doost نمایش پست ها
    اینکه بخواهید ادامه زندگی بدی یا طلاق بگیرید رو کسی حق نداره به شما بگه.
    به هرحال این مشکل رو یک بار و برای همیشه با کمک خانواده تون حل کنید. به هیچوجه به قول و قصم های آقا اطمینان نکنید. کسی یک بار دنبال این این مسایل بره زشتی اون براش ریخته میشه و شیرینیش براش می مونه. تنها راه برای این افراد محکم گرفتن افسارشون است وگرنه بعد یه مدت مخفیانه روز از نو. شما اگر قصد ادامه زندگی دارید
    اولا باید با کمک خانواده و اگر نشد استفاده از ابزارهای قانونی ایشون رو متوقف کنید.
    دوما تضمین های لازم برای عدم تکرار این رفتارها و درصورت وقوع مجدد و جدایی احتمالی پیشبینی های لازم رو برای خود و فرزندان تون بکنید نظیر ضمانت های مالی (سنگین کردن مهریه در حدی که پرداختش براشون راحت نباشه، ...) ضمانت های قانونی (حق وکالت از طلاق، حضانت فرزندان، سلب اجازه پدر برای ازدواج فرزند دختر در آینده ...) و ...

من تقریبا سری قبل که متوجه شدم کاملا قاطعانه برخورد کردم الان 2 ماه از اون زمان میگذره و من نرم افزاری رو روی گوشی همسرم نصب کردم و متوجه شدم باز هم با اون خانوم در ارتباط هستن و با توجه به اینکه هیچوقت از من گله نکردن که از چیزی توی رفتار من ناراحت هستن من اصلا نمیدونم دلیل خیانتشون چیه و اصلا آیا میتونم جلوشون رو بگیرم یا نه.و هیچ اقدامی برای بدست اوردن اعتماد من نمیکنن حتی بعد از اون موضوع چند شب به بهانه های مختلف (با دوستاشونن،کارشون زیاده،تعمیرات شرکت....)خونه نیومدن با اینکه میدونن من کاملا اعتمادم رو از دست دادم ،من هنوز بچه ندارم و از لحاظ مالی خودم درامد و خونه و ماشین دارم و ایشون هرچی که دارن به نام خانواده شون هست حتی حساب های بانکیشون و از لحاظ قانونی نمیتونم مهریه ای به اون صورت ازشون بگیرم

- - - Updated - - -

با خانواده ی همسرم این موضوع رو در میون گذاشتم و اونا هم برخورد شدیدی باهاشون داشتن اما با این حال با وجود اون همه ابراز پشیمونی باز هم رابطه شون تموم نشد،با خانواده ی خودم هم ترجیح میدم در میون نذارم به این خاطر که بابای من توی این مسایل خیلی بیش از اندازه حساس هستن و اگر من تصمیم به جدایی نداشته باشم ذهنیتشون راجع به همسرم کاملا به هم میریزه و هرگز دیگه قبولشون نمیکنن ضمن اینکه پدر من با ازدواجم کاملا مخالف بودن

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    بعضی ها به دلیل بعضی کمبودها در خود یا شریک زندگی شون دست به این کارها می زنند. ولی بعضی ها نه به دلیل کمبودها بلکه صرفا برای خوش گذرانی، و دلیلی هم لازم نداره بجز همین که می خواهند خوش باشند.

اینکه فرد اموالش رو به نام اطرافیانش کرده باشه و نشه مهریه یا سایر حقوق قانونی رو ازش گرفت تشخیصش به عهده دادگاه است. فقط صورت قضیه که نیست. مثلا ایشون خودش کسب و کارش رو اداره می کنه؟ درامدش رو کی خرج و کنترل می کنه؟ بین ایشون و خانواده اش قراردادی است برای تقسیم کار و درآمد؟... خیلی راه ها وجود داره . این رو هم خانواده ایشون باید بدونند درصورت اثبات صوری بودن تملک اموال ایشان قضیه برای شان به راحتی تمام نمی شود. بلکه شریک جرم محسوب می شوند. شاید دانستم همین نکته باعث شود خودشان رو کنار بکشند.
    اینکه شما تاحد مستقل هستید خوبه ولی کافی نیست. تقریبیا تمام افراد ظالم نتیجه کوتان آمدن افراد مظلوم هستند. گذشت شما و افرادی نظیر شما باعث تربیت اینجور افراد میشه. و باعث تشویق شون برای صدمه زدن به زندگی دیگران. اگر بدونید گذشت شما باعث آزاد دیگران میشه و گذشت کنید شما هم مسئول خواهید بود. به هرحال این ها درصورتی است که بخواهید طلاق بگیرید که مسلما خوش آیند نیست.
    این آدم اینطور که شما میگید بعیده به این راحتی ها دست برداره. چه بسا دچار انحرافات دیگه ای هم بشه. شما اولین کارتون باید روشن کردن تکلیف تون با همسرتون و با خودتون باشه. باهاش صحبت کنید ببینید کمبودی در زندگی داره؟
    نکته: از چه زمانی ایشون همه چیزشون رو به نام خانواده شون کرده اند؟ آیا فقط از ترس شما و مهریه و ... شما بوده یا با افراد دیگری در کسب و کارشان هم مشکل دارند یا احتمال می دهند دچار مشکل شوند؟ یا از ترس اون خانم های دیگه ...؟
    یک جا گفته اید اون خانم "مطلقه" هستند و کمی بعد گفته اید "متاهل". تفاوت این دو بی اندازه زیاد است و همینطور عواقب آن. کدوم حالت صحیح است؟
    "با همکاری هم کل بدهی ها رو پرداخت کردیم"
    چطور بوده؟ شما چه نقش و سهمی در حل مشکلات مالی داشته اید؟ هنوز هم دارید؟ این موضوع ادامه داره؟ یعنی آقا الان هم به حمایت شما نیاز داره؟ احتمال داره در آینده نزدیک نیاز پیدا کنه؟ اگر بله این چه نوع کمکی است؟ مالی، روحی، فکری و یا تخصصی؟ ... دفعات قبل به چه نوعی بوده است؟
    فکر می کنید این کارها (جواب سوالات بالا) چه تاثیری بر شخصیت و روحیه آقا و در زندگی و رابطه شما داشته اند؟ باعث افزایش اعتماد به نفس ایشون شده یا برعکس رحت طلب و متکی به دیگران شده اند؟
    اگر شما در حل مشکلات مالی ایشان نقش داشته اید چطور است که اموال شان به نام خانواده شان است؟
    خانواده ایشان در تمام مسایل بالا (جواب سوالات) چه نقشی داشته و دارند؟ نظر و نگرش شون چی است؟ همینطور نظرشون نسبت به شما.
    اگر خانواده آقا بدونند آقا با به نام کردن اموالش به نام آنان
    اولا برای رفتارش زمینه سازی می کند تا عواقب مالی آن رفتارها دامن گیرش نشود،
    دوما بدون آنکه بدانند از آنها برای اهداف خود سوء استفاده می کند
    سوما اگر به هر ترتیبی ثابت شود یا دادگاه تشخیص دهد به نام بودن اموال برای فرار از دیون است، آن ها شریک جرم و مجرم شناخته خواهند شد
    چه واکنشی نشان خواهند داد؟ هم در نگاهداری اموال به نام خودشان و هم در نوع برخوردهای شان با آقا و اعمالش.
    ویرایش توسط Ye_Doost : جمعه 20 اسفند 95 در ساعت 14:41

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    از همون اول زندگیمون حسابای بانکیشون و چک هاشون به نام خانواده شون بود و حتی شرکتشون و علتش هم به گفته ی خودشون این بود که از سند پدرشون برای قرارداداشون استفاده کردن و باید چک هاشون هم به نام ایشون باشه

اون خانوم مطلقه هستن و زمانی که من متوجه شدم برای اینکه ذهن من رو تغییر بدن و بگن رابطه کاری بوده گفتن خانوم متاهل هستن

زمان ورشکستگیشون من از لحاظه روحی و مالی خیلی کمک کردم همسرم مدام در زمان ورشکستگی اعلام میکردن که تنها ناراحتیشون من هستم و فکر میکنن که نتونستن زندگی خوبی رو فراهم کنن ولی من از لحاظ روحی خیلی حمایتشون کردم و حتی خونه ی خودم رو هم برای پرداخت بدهیشون فروختم و حتی اجازه ندادم که هیچکودوم از اعضای خانواده متوجه بشن که یوقت باعث سرخوردکیشون بشه
    خانواده ی خودشون چون سند خونه شون رهن بانک بود در این زمینه حمایت نکردن و حتی به من گفتن که ما به خاطر تو سندمون رو رهن بانک گذاشتیم و ازم خواستن که خونه م رو بفروشم و بدهیای شوهرم رو بدم اما در زمینه ی خیانت کاملا حامی من بودن با پسرشون برخورد شدیدی داشتن

دفعه ی قبل من با خانواده شون صحبت کردم و گتم در صورتیکه تکراربشه من مهریه م رو اجرا میذارم پدرشون گفتن که مهریه حق زن هست و اگر پسرشون باز هم تکرار کنه من حق دارم مهریه م رو بگیرم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    646

تشکرشده 951 در 409 پست

Array
    * حالا خونه تون رو هم ندارید؟ اگر معادل آن رو بهتون نداده اند می خواهید چه کار کنید؟ اگر هم داده باشند که بهتر.
    * تکرار شد یا خیر؟ اگر خیر که چه بهتر. اگر تکرار شده و دست بردار نیست چه کار می خواهید بکنید؟ به خانواده تون مطلب رو میگید؟
    * برفرض محال بخواهید مهریه بگیرید پدر ایشون غیر از گفتن اینکه مهریه حق زن است، مثلا چه کار میکنه؟ پرداخت می کنه؟ اصولا مهریه شما چقدر است؟ اینقدر هست که آقا رو وادار کنه دست از کاراش برداره؟
    * اون خانم می دونند ایشون متاهل است؟ باهاشون صحبت کرده اید از زندگی تون بیرون بروند؟ شاید منطقی باشند و با صحبت شما یا خانواده تان کنار بکشند.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    24
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    [QUOTE=Ye_Doost;426732]* حالا خونه تون رو هم ندارید؟ اگر معادل آن رو بهتون نداده اند می خواهید چه کار کنید؟ اگر هم داده باشند که بهتر.
    * تکرار شد یا خیر؟ اگر خیر که چه بهتر. اگر تکرار شده و دست بردار نیست چه کار می خواهید بکنید؟ به خانواده تون مطلب رو میگید؟
    * برفرض محال بخواهید مهریه بگیرید پدر ایشون غیر از گفتن اینکه مهریه حق زن است، مثلا چه کار میکنه؟ پرداخت می کنه؟ اصولا مهریه شما چقدر است؟ اینقدر هست که آقا رو وادار کنه دست از کاراش برداره؟
    * اون خانم می دونند ایشون متاهل است؟ باهاشون صحبت کرده اید از زندگی تون بیرون بروند؟ شاید منطقی باشند و با صحبت شما یا خانواده تان کنار بکشند.[/QUOTE

نه ایشون هنوز خونه تهیه نکردن اما من به غیر اون خونه ی دیگه یی رو هم دارم

بله تکرار شده همین هفته ی اخیر باز هم با همون خانوم بودن اما انکار میکنن و زیر بار نمیرن وبه همین خاطر من مردد هستم که آیا اصلا دادن فرصت دوباره به ایشون کار درستی هست یا نه

مهریه منسنگینه ایشون توان پرداختش رو قطعا نداره خانواده همسرم زبونی حمایت کردن نمیدونم توی مرحله ی عمل چجوری باشن

الان 2 سال هست که درگیر رابطه شون با اون خانوم هستیم و اون خانوم حداقل 1 سال و نیم هست که من شخصا بارها باهاشون صحبت کردم و حتی خانواده ی شوهرم با این خانوم برخورد شدیدی داشتن اما این خانوم هم دست بردار نیستن طبق صدای ضبط شده ای که ازشون شنیدم حتی خانوم در پی این هستن که آخر هفته های شوهرم رو تقسیم کنن و این رو حق خودش میدونن که اگه هفته رو با من گذروندن آخر هفته رو به هر طریق با اون خانوم باشن و اینجور که من دیدم اصلا این سری وقاحتشون خیلی بیشتر هم شده قبلا هیچوقت نشده بود که شبی رو خونه نباشن ولی توی این 1 ماه گذشته بوده شبی رو که نیومدن و یا تا اخر شب نیومدن که با توجه به این صدای ضبط شده متوجه شدم اون شب ها رو با اون خانم بودن

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)