به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 02 [ 23:36]
    سطح
    79
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 97
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array

بشدت بی انگیزه م برای ادامه درسام

سلام خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم چونکه سرزدن به تایپیکا منوبیشتر ناراحت میکرد
    اما بعد چندماه مجبور شدم بیام 😕
    نمیدونم چرا ادما اینجورین ارزو میکنن به یچیزی برسن ولی وقتی بهش میرسن دیگه همچی تموم میشه
    بچها یادتونه چقد دلم میخواس دکترا قبول شم؟چقد براش زحمت کشیدم تو اون شرایط روحی خیلی بدم نمیتونم فکرشم بکنم که چقد بدد بود حالو روزم
    حالا ترم دومم تموم شده دارم میرم ترم۳
    اصلا انگیزه ندارم من از بسسر کلاس نمیرم مدیر گروهم بهم زنگ میزنه فکر میکنه انصراف دادم میگه کجایی خخخخ
    یا یه زمانی دنبال کار تحقیقی بودم اما الان خود مددیرگروه چنتا کارتحقیقاتی بهم معرفی میکنه میگم وقت ندارم
    ۵شنبه وجمعه تعطیلم فقط تو تخت خوابم یا دراز کشیدم با گوشی ورمیرم
    دست یه کامپیوتر نمیتونم بزنم اصلا حوصله اسلایدو مقاله ندارم
    تو سرکارمم گیج میزنم
    نمیدونم چم شده
    راستش من فکرمیکنم همه این بی انگیزگیابخاطر مجرد بودنمه
    اون پسریم که دوس داشتم اومد سمتم و حتی خانوادها باهم اشنا شدن اما نمیتونستم قبولش کنم بدبختم میکرد بااینکه خیلی دوسش داشتم اما بسمت عقلم رفتم خیلی سخت بود
    شما میگیدچکارکنم؟

2. 2 کاربر از پست مفید zzzz تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), باغبان (جمعه 29 بهمن 95)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 02:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,765

تشکرشده 6,795 در 2,395 پست

Array

سلام خانم zzzz

بله شما و بعضی از کاربرها کم به سایت می یاین - حکایت بیشتر ماها شبیه هل دادن ماشینه !

دیدی طرف میگه : آقا اگه میشه کمک کن یه هل بدیم ماشین روشن شه ،،،خدا خیرت بده

طرف تا ماشینش روشن میشه ،،میذاره میره!

نه بوقی - ته سوتی ،،نه .......

اتفاقا چند وقت پیش خانم اعجاز عشق اومد تو سایت یه دعا کرد رفت - مثلا بعضی موقع ها می یاد یه شعر میگه میره

یا خیلی از کاربرهای دیگه ،، از جمله خودم

به قول یه بنده خدایی : بگذریم

................................

پس بالاخره تونستید به احساستون یاد بدید چطوری منطقی فکر کنه !

...................

در مورد سئوال شما :

نمیدونم چرا ادما اینجورین ارزو میکنن به یچیزی برسن ولی وقتی بهش میرسن دیگه همچی تموم میشه؟

استاد خدمت شما بگم که :

شاید ما آدم ها شادی و آرامش خودمون را وابسته به چیزی غیر از درونمان می دونیم !
    و بلد نیستیم چطوری از درون شاد باشیم .

مثلا من از درون شاد نیستم و به خودم میگم باید برم مثلا اون ماشین را بخرم تا شاد شم !

وقتی ماشین را می خرم ،،چند وقت بعد ماشین برام تکراری میشه و این حس منو وادار میکنه در جستجوی دیگری باشم !

خواسته های مادی ادامه پیدا میکنه ،،،وقتی این خواسته ها ما را ارضا نکرد ،،،دنبال قدرت می رویم ،،،و امکان داره باز قدرت هم ما را راضی نکنه و انسان تبدیل بشه به ماشین افسرده !

به نظرم اول به خودمان یه ایست بدیم و بگیم : من چی می خوام ؟

اگر مجرد باشیم و شاد نباشیم ،،،ازدواج هم کنیم باز شاد نیستیم !

از طرفی حس کمال گرایی ( کامل گرایی) هم تاثیر می ذاره بر این اندیشه

باید اصلی ترین هدف زندگیت را پیدا کنی ! ،،،اون هدف تو را آزاد میکنه !

آهنگ زندگیتان همیشه زیبا
    در پناه حضرت دوست.

ویرایش توسط باغبان : شنبه 30 بهمن 95 در ساعت 00:02

4. 2 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), من می دونم (شنبه 07 اسفند 95)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    سلام باغبان
    حق باشماست من خیلی درگیر کارام بودم سرم خیلی شلوغ بود
    من وقتی حتی سرما میخورم بازم اداره میرم چون انقد غیبت میکنم که برم دانشگاه دیگه نمیتونم خونه استراحت کنم
    نمیدونم چکار کنم
    همین الان نشستم خدا خدا میکنم استادم زنگ بزنه بگه کلاس کنسله حوصله ندارم اصلا

6. 2 کاربر از پست مفید zzzz تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), باغبان (شنبه 30 بهمن 95)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    امروز [ 02:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,765

تشکرشده 6,795 در 2,395 پست

Array

سلام مجدد

وقتی شما برای آزمون دکترا ثبت نام کردید ،،،چه هدفی داشتید ؟

دنبال این بودید که با قبول شدن در دکترا و ادامه تحصیل و پژوهش خدمتی به جامعه و دیگران انجام بدید ؟ یا نه ؟

اگه برای خودت تو درس هدف داشته باشی ، هیچ وقت بی انگیزه نمیشی!

اگه هدفی نداری ،،الان برای خودتون درست کنید ! ( درزمینه تخصص خودتون )

..............................

مورد بعدی به نظرم باید از یکنواختی تو زندگی بیرون بیایم !

چه برنامه های جانبی به جزء درس و کار در زندگیتون دارید ؟ ( در خلوت خودتون بهش فکر کنید )

فکر کنم خوشبختی را برای خودت سخت ترجمه می کنی !

از طرفی فکر می کنم از آینده تا حدودی می ترسید !

اگه خواستی با یه روانشناس بالینی مشورت کن .

موفق باشی.

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 01 اسفند 95 در ساعت 03:46

8. 3 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), من می دونم (شنبه 07 اسفند 95), zzzz (یکشنبه 01 اسفند 95)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط باغبان نمایش پست ها

سلام مجدد

وقتی شما برای آزمون دکترا ثبت نام کردید ،،،چه هدفی داشتید ؟

دنبال این بودید که با قبول شدن در دکترا و ادامه تحصیل و پژوهش خدمتی به جامعه و دیگران انجام بدید ؟ یا نه ؟

اگه برای خودت تو درس هدف داشته باشی ، هیچ وقت بی انگیزه نمیشی!

اگه هدفی نداری ،،الان برای خودتون درست کنید ! ( درزمینه تخصص خودتون )

مورد بعدی به نظرم باید از یکنواختی تو زندگی بیرون بیایم !

چه برنامه های جانبی به جزء درس و کار در زندگیتون دارید ؟ ( در خلوت خودتون بهش فکر کنید )

فکر کنم خوشبختی را برای خودت سخت ترجمه می کنی !

از طرفی فکر می کنم از آینده تا حدودی می ترسید !

اگه خواستی با یه روانشناس بالینی مشورت کن .

موفق باشی.

من هیچ هدفی نداشتم فقط میخواستم قبول شم و از بقیه هم رده هام بالاترباشم
    حس میکنم خسته شدم انقد دکتر ریخته که بمن نمیرسه به هدفام برسم

10. 2 کاربر از پست مفید zzzz تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), باغبان (یکشنبه 01 اسفند 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 اسفند 95 [ 03:59]
    سطح
    68
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 269
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First Class1 year registered10000 Experience Points
    تشکرها
    1,164

تشکرشده 917 در 282 پست

Array
    سلام ساناز جان

اميدوارم فراموش نكرده باشي كه بارها و بارها نسبت به هدف و انگيزه و حتي تفكر خاصي كه به برخي مسائل داري بين شما و دوستان همدردي صحبت شده بود.............

خيلي خوشحال شدم كه تصميم عاقلانه اي گرفتي و ان شخص را از زندگيت حذف كردي ........ هدف بسيار خوبي هم داشته و داري اما حيف كه .........

اصلا چرا سعي نمي كني به غير از تاپيك زدن و درد دل و شرح حال و روز خود به تاپيك دوستاني كه مشكل خود را مطرح مي كنند سري بزني و در حد وسع خود حتي اگر در حد يك جمله باشد كمك كني؟

براي يكبار هم كه شده هدف و انگيزه ات را تغيير بده در استفاده از همين تالار ........ بيا براي همدلي با ديگران نه صرفا همدردي گرفتن براي مشكلات خودت ...

شما دختر توانا و باهوشي هستي و نظراتي كه گاها در مورد مشكل اعضاي تالار بيان مي كردي خوب بود.

به نظرم تمرين كن و در انگيزه و طرز تفكرت تغيير ايجاد كن.

موفق باشي دختر خوب

12. 4 کاربر از پست مفید اعجاز عشق تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), من می دونم (شنبه 07 اسفند 95), zzzz (یکشنبه 01 اسفند 95), باغبان (یکشنبه 01 اسفند 95)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط اعجاز عشق نمایش پست ها
    سلام ساناز جان

اميدوارم فراموش نكرده باشي كه بارها و بارها نسبت به هدف و انگيزه و حتي تفكر خاصي كه به برخي مسائل داري بين شما و دوستان همدردي صحبت شده بود.............

خيلي خوشحال شدم كه تصميم عاقلانه اي گرفتي و ان شخص را از زندگيت حذف كردي ........ هدف بسيار خوبي هم داشته و داري اما حيف كه .........

اصلا چرا سعي نمي كني به غير از تاپيك زدن و درد دل و شرح حال و روز خود به تاپيك دوستاني كه مشكل خود را مطرح مي كنند سري بزني و در حد وسع خود حتي اگر در حد يك جمله باشد كمك كني؟

براي يكبار هم كه شده هدف و انگيزه ات را تغيير بده در استفاده از همين تالار ........ بيا براي همدلي با ديگران نه صرفا همدردي گرفتن براي مشكلات خودت ...

شما دختر توانا و باهوشي هستي و نظراتي كه گاها در مورد مشكل اعضاي تالار بيان مي كردي خوب بود.

به نظرم تمرين كن و در انگيزه و طرز تفكرت تغيير ايجاد كن.

موفق باشي دختر خوب
    سلام اعجاز عشق ممنون که اومدی دیدمت دلم تنگ شده بود
    چه روزای بدیو پشت سرگذاشتم
    اخه هرموقع میرم تایپیک دیگران بدترمیشم مشکلاتشون نسبت تو همه مسایل ادم جرعت نمیکنه نه ازدواج کنه نه کاردیگه
    بیشتر مشکل ثابت نبودن کارم منو بهم ریخته و بی انگیزه کرده این همه درس بخون یه شغل ثابت نداری
    تازه داشته باشی واس کی واس چی

14. 2 کاربر از پست مفید zzzz تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), اعجاز عشق (دوشنبه 09 اسفند 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 فروردین 03 [ 21:14]
    سطح
    67
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 177
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    384

تشکرشده 336 در 142 پست

Array
    سلام خوبی؟

بگو : خوبم :-)

ببین دوست من در پاسخ به شما، دوستان پیشنهادات خوبی ارائه دادن. من دیگه تکرار نمیکنم.

مجرد بودن دلیل بی انگیزه شدن در درس نمیشه.
    هدفت رو از درس خوندن مشخص کن.
    کمال گرایی رو هم ترک کن :-) البته قسمت منفی شو.

مهم : قبول داری بی انگیزگی فعلی ات ناشی از طرز فکر نادرست خودت و دیدگاه و جهان بینی غلط خودت هست یا نه؟ یا فکر میکنی چیزهای دیگه بی انگیزه ات میکنه ؛ مثلا تجرد و ...؟

دوتا خاطره از استاد شهید چمران یادم اومد ، دقیق بخونش. در یافتن الگوی مناسب خیلی کمک کننده هست. من مه استفاده کردم.

موفق باشی و انگیزه مند.

تقدیم به شما :

شهید چمران فقط یک عالم نبود که درپی ارضاء حس کنجکاوی خود باشد بلکه او کسی بود که در یکی از دست‌نوشته‌های خود در آمریکا به خدای خود می‌گوید:
    "ای خدا ، من باید از نظر علم از همه برتر باشم، تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعنه زنند. باید به آن سنگدلانی که علم را بهانه کرده و به دیگران فخر می‌فروشند، ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همه آن تیره دلان مغرور و متکبر را به زانو در آورم، آنگاه خود خاضع ترین و افتاده ترین مرد روی زمین باشم. ای خدای بزرگ آنها که از تو می‌خواهم ، چیزهایی است که فقط می‌خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب میدانی که استعداد آنرا داشته‌ام. از تو می‌خواهم مرا توفیق دهی که کارهایم ثمر بخش شود و در مقابل خسان سر افکنده نشوم."

دوم :

"فرض کن آمریکا هستی و در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل میکنی در دانشگاهی که رقابت بین دانشجویان به حدی است که با وجود بدون مراقب برگزار شدن امتحانات کسی جرات تقلب کردن از دست دیگری را ندارد چون فقط 7 %از دانشجویان موفق به کسب نمره a و دریافت مدرک دکتری
    در آن سال می شوند در دانشگاهی که پیروزی رقیب تو به منزله ی شکست توست.
    با خود فکر کن اگر در چنین محیطی قرار داشتی حاضر بودی به بقیه کمک کنی و اشکاالت درسیشان را حل کنی.
    شهید چمران در خاطرات دوران تحصیلش در دانشگاه کالیفرنیا می گوید رقابت آن چنان خصمانه ای بین دانشجویان وحود داشت که هیچ کس از ترس پیش افتادن دیگری جواب سوال هم کالسی اش را هم نمی داد با این حال من به همه کمک می کردم به خصوص در ریاضیات و به این موضوع در دانشگاه
    معروف بودم.
    و در همین دوران با خدای خود این گونه مناجات می کند . ای خدا من باید از نظر علم از همه برنر باشم تا مبادا که دشمنان مرا از این راه طعه بزنند باید به آن سنگدالنی که علن را بهانه کرده و به دیگران فخر می فروشند ثابت کنم که خاک پای من هم نخواهند شد. باید همی آن تیره دالن مغرور را به زانو
    در بیاورم آن گاه خود خاضع ترین و افتاده ترین فرد روی زمین باشم .ای خدای بزرگ این ها که از تو می خواهم چیزهاییست که فقط می خواهم در راه تو به کار اندازم و تو خوب می دانی که استعداد آن را داشته ام آنچه می خواهم آن چیزیست که تو ستور داده ای و می دانم که عزت و ذلت به دست
    توست و می دانم که بی تو هیچم و خالصانه از تو تقاضای کمک دارم.
    گویی عرصه جهاد برای چمران فراتر از کردستان و لبنان و ... بود و دانشگاه را هم سنگری می دانست برای دفاع از ارزش های مقدسش ....و وای بر من که خود را پیرو راه شهیدان می دا نم و ....

پرده پرده آنقدر از هم دریدم خویش را
    تا که تصویری ورای خویش دیدم خویش را

خویش خویش من هم اکنون از در صلح آمدست
    جمله گوش از غیر بستم تا شنیدم خویش را
    خویش خویش من مرا و هرچه من ها بود سوخت
    کشتم او را و زخاکش پروریدم خویش را
    معنی این خویش را از خویش خویش خود بپرس
    خویش بینی را گزیدم تا گزیدم خویش را

16. 4 کاربر از پست مفید من می دونم تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (یکشنبه 08 اسفند 95), zzzz (سه شنبه 10 اسفند 95), اعجاز عشق (دوشنبه 09 اسفند 95), باغبان (یکشنبه 08 اسفند 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

خوبيد خانم zzzz ؟

خيلي خوشحال شدم از خبر قطع تفكر به با آقاي سين معروف كه يه همدردي رو به هم ريخته بود

هنوز شطرنج هم بازي ميكنيد؟

---------

وقتي عنوان تاپيك شما رو ديدم، ياد يه بنده خدايي افتادم كه الان 3 سال هست داره براي ورود به دكتري تلاش ميكنه، كلي هم مقاله و اينا داره ولي باز قسمت نميشه از خان مصاحبه رد بشه. فكر كنم اگر بياد تاپيك شما رو ببينه حسابي از خجالت شما در بياد

------

يكي از آيات پر تكرار در قرآن بجا آوردن فريضه نماز و پرداخت زكات هست. يه بار داشتم فكر مي كردم اين زكات چيه كه اين همه تو قرآن در موردش صحبت شده!

به اين نتيجه رسيدم كه زكات فقط پرداخت مادي نيست كه ما انسان ها در موردش فكر ميكنيم.
    وقتي خدا به ما يه نعمتي مثل استعداد و توانايي فهم مطالب فيزيك رو ميده، ما بايد تلاش كنيم تا اون استعداد رو شكوفا كنيم تا يه روزي برق رو اختراع كنيم تا ديگر مردم از اون استعداد ما بهره مند شوند. درسته، الان آقاي اديسون، تسلا و غيره از همه ما مسلمونا بيشتر زكات پرداخت كردند.

حالا پرداخت اين زكات به چه درد شماي اديسون ( بخوانيد خانم ZZZZ) مي خوره؟ خدا يه احساسي در ما انسان ها گذاشته، كه حتي با حل يه مسئله كوچك رياضي، بسيار ارضا ميشيم تا حدي كه اين احساس با هيچ كادوي تولدي قابل مقايسه نيست.
    از عزل تا ابد انسان ها به چيز هايي كه خودشون ايجاد مي كنند، مثل نقاشي هاشون، مثل غذا درست كردن هاشون، مثل اختراع هاشون، مثل فرزند هاشون و .... حس خاصي داشتند. حالا اگر اين موارد مورد تحسين ديگران هم واقع بشه، يه حس ديگري از انسان هم ارضا ميشه كه انگيزه مضاعفي ميبخشه.
    همه اينها باعث ميشه كه اديسون داستان از مفيد بودن خودش لذت ببره و انگيزه بگيره و تلاش كنه براي اختراع بعديش.

پس خانم ZZZZ تلاش كن تو زندگي ات مفيد باشي، حتي اگر شده فايده زندگي ZZZZ رد كردن انسان هاي نابينا از خيابان باشه.

من كه خيلي از صحبت هاي خان " من ميدونم" لذت بردم. ياد جمله اي از يه بزرگي افتادم كه مي گفت " در زندگي ات به دنبال آن باش كه وظيفه بندگي تو چه ميشود"

18. 3 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

zzzz (سه شنبه 10 اسفند 95), اعجاز عشق (دوشنبه 09 اسفند 95), باغبان (دوشنبه 09 اسفند 95)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    79
    دستاوردها:
    تشکرها
    700

تشکرشده 557 در 227 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.reza164 نمایش پست ها
    سلام

خوبيد خانم zzzz ؟

خيلي خوشحال شدم از خبر قطع تفكر به با آقاي سين معروف كه يه همدردي رو به هم ريخته بود

هنوز شطرنج هم بازي ميكنيد؟

---------

وقتي عنوان تاپيك شما رو ديدم، ياد يه بنده خدايي افتادم كه الان 3 سال هست داره براي ورود به دكتري تلاش ميكنه، كلي هم مقاله و اينا داره ولي باز قسمت نميشه از خان مصاحبه رد بشه. فكر كنم اگر بياد تاپيك شما رو ببينه حسابي از خجالت شما در بياد

------

يكي از آيات پر تكرار در قرآن بجا آوردن فريضه نماز و پرداخت زكات هست. يه بار داشتم فكر مي كردم اين زكات چيه كه اين همه تو قرآن در موردش صحبت شده!

به اين نتيجه رسيدم كه زكات فقط پرداخت مادي نيست كه ما انسان ها در موردش فكر ميكنيم.
    وقتي خدا به ما يه نعمتي مثل استعداد و توانايي فهم مطالب فيزيك رو ميده، ما بايد تلاش كنيم تا اون استعداد رو شكوفا كنيم تا يه روزي برق رو اختراع كنيم تا ديگر مردم از اون استعداد ما بهره مند شوند. درسته، الان آقاي اديسون، تسلا و غيره از همه ما مسلمونا بيشتر زكات پرداخت كردند.

حالا پرداخت اين زكات به چه درد شماي اديسون ( بخوانيد خانم ZZZZ) مي خوره؟ خدا يه احساسي در ما انسان ها گذاشته، كه حتي با حل يه مسئله كوچك رياضي، بسيار ارضا ميشيم تا حدي كه اين احساس با هيچ كادوي تولدي قابل مقايسه نيست.
    از عزل تا ابد انسان ها به چيز هايي كه خودشون ايجاد مي كنند، مثل نقاشي هاشون، مثل غذا درست كردن هاشون، مثل اختراع هاشون، مثل فرزند هاشون و .... حس خاصي داشتند. حالا اگر اين موارد مورد تحسين ديگران هم واقع بشه، يه حس ديگري از انسان هم ارضا ميشه كه انگيزه مضاعفي ميبخشه.
    همه اينها باعث ميشه كه اديسون داستان از مفيد بودن خودش لذت ببره و انگيزه بگيره و تلاش كنه براي اختراع بعديش.

پس خانم ZZZZ تلاش كن تو زندگي ات مفيد باشي، حتي اگر شده فايده زندگي ZZZZ رد كردن انسان هاي نابينا از خيابان باشه.

من كه خيلي از صحبت هاي خان " من ميدونم" لذت بردم. ياد جمله اي از يه بزرگي افتادم كه مي گفت " در زندگي ات به دنبال آن باش كه وظيفه بندگي تو چه ميشود"
    سلام ممنون که پست گذاشتی برام
    شطرنج نه بازی نمیکنم
    راست میگی کسی منو تشویق نمیکنه که انگیزه پیدا کنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)