به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: ناامید

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 اسفند 95 [ 16:54]
    سطح
    2
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

6 ناامید

سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم شدیدا به راهنمایهاتون احتیاج دارم

- - - Updated - - -

خانومم مشکلات روهی روانی شدیدی داره هر کاری میکنم ÷یش مشاور یا روانپزشک نمی ره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 فروردین 03 [ 16:00]
    سطح
    71
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    خوب مشکلاتش چیه؟
    سن خودت و همسر و مختصری از خودت و همسر و مشکلت با مثال بگو تا دوستان بیان کمکت

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حیاط خلوت نمایش پست ها
    خوب مشکلاتش چیه؟
    سن خودت و همسر و مختصری از خودت و همسر و مشکلت با مثال بگو تا دوستان بیان کمکت
    من 37 سالمه خانومم 34 من فوق لیسانس خانومم لیسانس داره دو بچه 7و2 ساله داریم هر دو شاغل هستیم نه ساله ازدواج کردیم

- - - Updated - - -

از همان روز اول ازدواج مشکل داشتیم به کوچکترین موارد حساسه با کل فامیل من وفامیل خودش دعوا کرده به زور سه ماه پیش بردمش پیش روانشناس گفت پرخاشگری شدید افسردگی شدید اعتماد به نفس پایین وضعف در مهارتهای اجتماعی داره باید تحت درمان باشه تا رسیدیم خونه دوباره دعوا راه انداخت که تو منو روانی فرض کردی دارو و دکتر من تویی (منظورش اینکه با هرکی که دعواش میشه منه برم یقه اش را بگیرم از ش حمایت کنم )که اوایل زندگیم این کارو می کردم دیگه کم آوردم

- - - Updated - - -

بیچاره بچه هام هر روز از دستش کتک می خورن وقتی هم بهش اعتراض می کنم میگه تو دیسیپرین پدری نداری بچه باید از باباش بترسه

- - - Updated - - -

با همسایه و همکاراشم مدام درگیره به خاطر این موضوعات سه بار خونمو عوض کردم .هر راهیو امتحان ردم محبت کردم هر چی خواسته فراهم کردم محدودش کردم هیچ راهی جواب نمی ده کم آوردم

- - - Updated - - -

آلان هم با کل خانواده ام قطع ارتباطه هر روز هم جنگ و دعوا که من با مادر و خواهرت و...ارتباط ندارم تو چرا داری

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام.
    دلیل ناراحت شدن از خانوادتون مورد به مورد بنویسه بروید پیش روانشناس و از ایشان بخواهید در جواب این مورد ها چگونه بر خورد کنید هر چی که نا راحتش میکنه را بنویسد.هر چی که موجب پرخاشگری ایشان میشود را بنویسد انهایی که می توانید حلش کنید را حل کنید با مذاکره بهش یاد بدهید که وقتی در مذاکره عصبی بشود یه امتیاز به شما داده و ان هم روانی فرضکردن ایشان هست پس با وقار اصلا داخل یک پارک بروید و صحبت کنید
    اگر همسرتان این کار انجام داد شما یک قدم به خواستتون نزدیک شدین چون بهش یاد دادید چگونه با شما حرف بزند
    بعد از اینکه به صحبتاشون رسیدگی کردید توقعهای خودتون هم یاد داشت کنید مثلا اگر دیدید که در دعوای مادرتون و خانمتون حق بیشتر با همسرتون به ایشان بگویید باشه من کمتر میرم خانه مادرم ولی تو دیگر حق نداری دست بلند کنی روی بچه هامون اینا یه روز بزرگ میشن و ممکن دست بلند بکنند روی ما یا مارو بزارن خانه سالمندان برن پس بیا درست تربیتشون کنیم
    فقط یادمون نره که یک معلم به شاگردی که کر لال کور بود علم اموخت ادب اموخت یعنی همسرتون از این فرد کمتر
    همسر شما عادت کرده به دعوا احتمالا خانه پدر هم همینگونه بودند
    اگر می خواین موفق بشید اگر تا دیروز دو بچه را باید تربیت میکردید الان سه نفر باید تربیت وادب کنید
    به نظرم کتاب اصول فنون و مذاکره رو بخوانید یه امتیاز بگیرید یه امتیاز بدهید اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید سعی کنید نفقه همسرتون اگر اون ماه رفتار مناسبی داشت بدهید سعی کنید مهریه شون هم اگر رفتار مناسبی در هر ماه دارند کم کم بدهید هدیه ای که دوست داره براش بخرید اگر رفتارش با شما و بچه بهتر شد سعی کنید جلو بچه ها تشویقش کنید نوازشش کنید ازش در مقابل نکات مثبتش تجلیلش کنید مثلا بهش بگید چقدر مهربون امروز با مادرت صحبت کردی
    ویرایش توسط خادم رضا : دوشنبه 04 بهمن 95 در ساعت 22:00

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

ناامید

نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    سلام.
    دلیل ناراحت شدن از خانوادتون مورد به مورد بنویسه بروید پیش روانشناس و از ایشان بخواهید در جواب این مورد ها چگونه بر خورد کنید هر چی که نا راحتش میکنه را بنویسد.هر چی که موجب پرخاشگری ایشان میشود را بنویسد انهایی که می توانید حلش کنید را حل کنید با مذاکره بهش یاد بدهید که وقتی در مذاکره عصبی بشود یه امتیاز به شما داده و ان هم روانی فرضکردن ایشان هست پس با وقار اصلا داخل یک پارک بروید و صحبت کنید
    اگر همسرتان این کار انجام داد شما یک قدم به خواستتون نزدیک شدین چون بهش یاد دادید چگونه با شما حرف بزند
    بعد از اینکه به صحبتاشون رسیدگی کردید توقعهای خودتون هم یاد داشت کنید مثلا اگر دیدید که در دعوای مادرتون و خانمتون حق بیشتر با همسرتون به ایشان بگویید باشه من کمتر میرم خانه مادرم ولی تو دیگر حق نداری دست بلند کنی روی بچه هامون اینا یه روز بزرگ میشن و ممکن دست بلند بکنند روی ما یا مارو بزارن خانه سالمندان برن پس بیا درست تربیتشون کنیم
    فقط یادمون نره که یک معلم به شاگردی که کر لال کور بود علم اموخت ادب اموخت یعنی همسرتون از این فرد کمتر
    همسر شما عادت کرده به دعوا احتمالا خانه پدر هم همینگونه بودند
    اگر می خواین موفق بشید اگر تا دیروز دو بچه را باید تربیت میکردید الان سه نفر باید تربیت وادب کنید
    به نظرم کتاب اصول فنون و مذاکره رو بخوانید یه امتیاز بگیرید یه امتیاز بدهید اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید سعی کنید نفقه همسرتون اگر اون ماه رفتار مناسبی داشت بدهید سعی کنید مهریه شون هم اگر رفتار مناسبی در هر ماه دارند کم کم بدهید هدیه ای که دوست داره براش بخرید اگر رفتارش با شما و بچه بهتر شد سعی کنید جلو بچه ها تشویقش کنید نوازشش کنید ازش در مقابل نکات مثبتش تجلیلش کنید مثلا بهش بگید چقدر مهربون امروز با مادرت صحبت کردی
    ممنون از اینکه واسه مطالبم وقت گذاشتین

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آلفا 2 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه واسه مطالبم وقت گذاشتین
    ولی میدونین مشکل اصلی من اینه که هر چقدر بیشتر بهش محبت مکن مسافرت می برم کادو می خرم بیشتر پرخاشگر تر میشه فکر می کنه همه در حقش ظلم کردن الن پشتیبان پیدا کرده می تونه تلافی کنه الان 3ماهه گیر داده باید نصف خونه را به نامم کنی من هم مقاومت می کنم زندگیمون جهنمه ازبس از من و خانواده ام پیش دختر بزرگم بد و بیراه گفته دختر می گه دیگه دوست ندارم خونه مادر خواهرم هم نمیاد خیلی کلافه ام

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط آلفا 2 نمایش پست ها
    ولی میدونین مشکل اصلی من اینه که هر چقدر بیشتر بهش محبت مکن مسافرت می برم کادو می خرم بیشتر پرخاشگر تر میشه فکر می کنه همه در حقش ظلم کردن الن پشتیبان پیدا کرده می تونه تلافی کنه الان 3ماهه گیر داده باید نصف خونه را به نامم کنی من هم مقاومت می کنم زندگیمون جهنمه ازبس از من و خانواده ام پیش دختر بزرگم بد و بیراه گفته دختر می گه دیگه دوست ندارم خونه مادر خواهرم هم نمیاد خیلی کلافه ام
    من بچه بزرگ خونواده ام پدرم هم فوت کرد شهر ما 2ساعت با محل سکونت ما فاصله داره الانکه ماه یک بار تازه می خواهیم بریم شهرستان می گه فقط برو به مامانت سر بزن بیا شب و بخواب خوانه بابای من در هالی که مادم تنها تو خونشه تازه بعد یه مدت میخاد پسرشو ببینه هفته ای الان دو سه بار بیشتر غذا درست نمیکنه اکثرا از بیرون غذا می گیرم تمکین هم نمیکنه میگه تو فقط واسه مسایل جنسی میخایی دیگه هیچ علاقه ای به هم نداریم بیچاره بچه ها

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    271

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلامی دوباره. پس خوب یک راه برای نفوذ دارن و ان هم مسایل مادی هست
    حالا شما باید ازاین فرصت استفاده کنید کاشکی ایشون سر کار نمیرفت اونوقت مجبور بود برای اینکه نفقه بگیرد تمکین کند حالا هم تهدیدش کنید به کارش.می توانید به ایشان بگویید من مهریتو میدم تو هر. جا دلت می خواد برو زمین بخر
    برای اینکه در خانه هم کار کن بگویید من هر هفته اجرت المثل تو میدم به شرطی که خانه مرتب و بچه ها تر تمیز و غذا اماده باشد
    بعدشم خیلی شیک اون پولی که می خوان بهش بدید را در پاکت میگزارید و یک گلی هم براشون می خرید
    بله دوست عزیز خدا اینجوری خواسته تا زن به مرد وابستگی مالی داشته باشه تازن اطاعت بیشتری از همسرش داشته باشه
    بعدشم شما برای خودت یک براورده هزینه بکن ببین اگر این زن بخوای طلاق بدی خیلی بیشتر باید هزینه کنی به اضافه اینکه بچه هاتون بیشتر اسیب میبینن پول همین غذای بیرون روی همدیگه میزارید یه مقدار هم اضافش میکنید به ایشان میدهید عوضش چقدر بهتر هست
    فکر میکنم فروید میگفت همه مشکلات زناشویی از روابط جنسی ولی من فکر میکنم همه مشکلات زناشویی ازنظر مالی و کی و کجا خرج کردن
    ویرایش توسط خادم رضا : چهارشنبه 06 بهمن 95 در ساعت 16:56

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    2
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    سلامی دوباره. پس خوب یک راه برای نفوذ دارن و ان هم مسایل مادی هست
    حالا شما باید ازاین فرصت استفاده کنید کاشکی ایشون سر کار نمیرفت اونوقت مجبور بود برای اینکه نفقه بگیرد تمکین کند حالا هم تهدیدش کنید به کارش.می توانید به ایشان بگویید من مهریتو میدم تو هر. جا دلت می خواد برو زمین بخر
    برای اینکه در خانه هم کار کن بگویید من هر هفته اجرت المثل تو میدم به شرطی که خانه مرتب و بچه ها تر تمیز و غذا اماده باشد
    بعدشم خیلی شیک اون پولی که می خوان بهش بدید را در پاکت میگزارید و یک گلی هم براشون می خرید
    بله دوست عزیز خدا اینجوری خواسته تا زن به مرد وابستگی مالی داشته باشه تازن اطاعت بیشتری از همسرش داشته باشه
    بعدشم شما برای خودت یک براورده هزینه بکن ببین اگر این زن بخوای طلاق بدی خیلی بیشتر باید هزینه کنی به اضافه اینکه بچه هاتون بیشتر اسیب میبینن پول همین غذای بیرون روی همدیگه میزارید یه مقدار هم اضافش میکنید به ایشان میدهید عوضش چقدر بهتر هست
    فکر میکنم فروید میگفت همه مشکلات زناشویی از روابط جنسی ولی من فکر میکنم همه مشکلات زناشویی ازنظر مالی و کی و کجا خرج کردن
    خیلی ممنون ولی مشکل اینکه من حدود 4ماه پیش یه خونه خریدم حدودا450میلیون که تو این مدت خانومم حدود 30ملیون کمکم کرد ه ولی میگه باید نصفشو به نامم کنی من حتی حاضر شدم یک سوم به نامش کنم و به قول شما مشروط که مهربون شی وپیش مشاور بریم قبول نمی کنه ومیگه الا وبلا نصفش ومی خوام میگم اگه نصفشو بدم باید وکالت بدی که کل مهریمو گرفتم باز قبول نمکنه زندگیو واسم جهنم کرده

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 فروردین 03 [ 16:00]
    سطح
    71
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    من هم گاهی پرخاشگر میشم اونم به خاطر مسائل مالی
    البته شاید 4 ماهی یه بار ولی خیلی عصبانی میشم و به همسرم تندی می کنم و خانواده اش رو که میدونم مسسبب اصلی این مسئله هستند رو تحقیر می کنم و... شاید کل این وقایع نیم ساعت هم نشه ولی تاثیر بدی رو زندگیم تا چند روز داره
    به این دلیل که همسرم لجبازه و نمی خواد چیزی به نامم کن در حالی که حقوق من و همسرم برابر بوده و تمام حقوقم رو به همسرم دادم ( و وقتی بهش میگم تا بخشیدن چیزی که مال منه بحث رو تموم کن میگه همین که هست )
    به نظرت ارزش داره که به خاطر پول زندگیت دستخوشه بحث باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و اینکه شاید خانواده ات در جایی حرفی زدند که اون در لحظه حمایت تو رو ندیده و نمی تونه هضم کنه .

11. کاربر روبرو از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده است .

nardil (چهارشنبه 06 بهمن 95)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)