سلام دوستان
چند روز پیش منزل یکی از اشنا ها رفتم یه دختر دارن خیلی باهم رفت امد نداریم البته فقط اشنای خودم هستن نه خانواده یعنی فقط من خانواده اونارو میشناسم اونها نه اصلا خانواده منو ندیدن ولی شناخت نسبی از خودم دارن
حالا اصلی ترین تردیدی که دارم از خواستگاری کردن از دخترشون سطح مالیشون از ما بالاتره دایی ها خاله هاشون همه وضع مالیشون خوبه و بالا شهر نشینن ولی نودو پنج درصد فامیلای ما وضع مالیشون متوسطه
دختر خانم 27 سالشونه لیسانس دارن من 30 سالمه ولیسانس دارم کلا دوتا خواهر بیشتر نیستن ایشون بزرگتر هستن منم فرزند اخر خانواده دوتا خواهر دوتا برادر دارم
البته میگم پولدار هستن یه توضیحی بدم ما تو مرکز استان هستیم و اونها اصلیتشون شهرستانی هستن و باغ میوه زیاد دارن و نسبتا خاکی هستن
البته من خودم خونه دارم دوتا هم دارم ماشین دارم درامدم دارم نسبت به هم دوره ای های خودم شرایطم خیلی خوبه خانواده خودم یعنی خواهر و برادرام همه گی واسه خودشون کسی هستن کلا خانواده ما تو فامیل سرامد هستن
حالا فقط نگرانی من از اینه که مثلا خونه دایی اونا بهترین مکان شهره ولی خونه دایی من یه منطقه سطح پایینه
این فقط یه نمونه بود
حالا چند روزه نمیدونم مطرح کنم یا نه
خیلیم فکرمو درگیر کرده حتی ممکنه جوابشون منفی باشه ولی ما باید اینم در نظر بگیریم شاید مثبت باشه که بیشتر احتمالش هست مثبت باشه
ممنون میشم یکم راهنمایی بفرمایید