به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

Hybrid View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 20 مرداد 02 [ 18:21]
    سطح
    47
    Level completed: 42%, Points required for next Level: 117
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    15

تشکرشده 6 در 3 پست

Array

تنها نبودن در دوران عقد و عدم ارضای میل جنسی

با سلام و خسته نباشید
    من 28 سالمه و همسرم 29 سال دارند،حدود چهار ماه هست که عقد کردم، در این مدت خانواده من اصلا طوری رفتار نکردن که من و همسرم بتونیم تنها باشیم یا بتوانیم به اتاق برویم، وقتی همسرم برای دیدن من به خانه ما میاید همیشه روی مبل داخل سالن مینشینیم، چند بار به همسرم گفتم بیا بریم داخل اتاق ، کسی به ما چیزی نمیگه، میگه من روم نمیشه! (البته اشتباه از جایی شروع شد که من بهش گفتم که خانواده ام سخت گیرن و اجازه نمیدن شب ها پیشت بمونم یا اجازه نمیدن ما با هم تنها باشیم و فکر میکنم این گفتن من تاثیر سو داشته، البته از طرفی خانواد ام هم اصلا ما را تنها نمیگذارن و من هم اذیت میشم، البته من هم تا الان هر چی اصرار کردم بریم داخل اتاق همسرم نیامدن)
    وقتی هم که به خانه همسرم میریم، ایشون با اینکه برای رفتن به اتاق راحتر هستن ولی خب امکان ارضا شدن ایشون فراهم نمیشه (حس میکنم راحت نیست و سر و صدا به بیرون میره)، چند بار هم که معاشقه داشتیم چون ارضا نشدن خیلی زیر شکمشون درد گرفته! تا اینکه درآخر همسرم گفت من با شرایط کنار میام، دیگه نمیخوام این دردهای سخت را تحمل کنم!
    و وقتی با خانواده ام رفته بودم مسافرت و بعد از چند روز به دیدن من آمد، و ما باز هم داخل سالن نشستیم، ایشون اونقدر از این موضوع ناراحت بود که تمام روز عصبانی بود!(میگفت دلم میخواست با هات تنها باشم)
    من از این جهت که هم همسرم ناراحته و هم خودم امکان داشتن رابطه در حد معقول را نداریم واقعا ناراحتم، از طرفیم همسرم میگه دیگه نمیخاد معاشقه داشته باشیم، چون نمیتونه ارضا بشه! اگر ممکنه بگین چیکار کنم هم بتونیم با هم رابطه داشته باشیم هم با خانواده ام کنار بیام؟ هم اون حرفی که زدم و بهش به صراحت گفتم خانواده ام ما را تنها نمیگذارن اثرش از بین بره؟
    خیلی بابت آثار سو این مسئله نگرانم و اینک مبادا،همسرم سرد بشه بهم
    اگر بهم کمک کنید خیلی ممنون میشم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_yekta نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من 28 سالمه و همسرم 29 سال دارند،حدود چهار ماه هست که عقد کردم، در این مدت خانواده من اصلا طوری رفتار نکردن که من و همسرم بتونیم تنها باشیم یا بتوانیم به اتاق برویم، وقتی همسرم برای دیدن من به خانه ما میاید همیشه روی مبل داخل سالن مینشینیم، چند بار به همسرم گفتم بیا بریم داخل اتاق ، کسی به ما چیزی نمیگه، میگه من روم نمیشه! (البته اشتباه از جایی شروع شد که من بهش گفتم که خانواده ام سخت گیرن و اجازه نمیدن شب ها پیشت بمونم یا اجازه نمیدن ما با هم تنها باشیم و فکر میکنم این گفتن من تاثیر سو داشته، البته از طرفی خانواد ام هم اصلا ما را تنها نمیگذارن و من هم اذیت میشم، البته من هم تا الان هر چی اصرار کردم بریم داخل اتاق همسرم نیامدن)
    وقتی هم که به خانه همسرم میریم، ایشون با اینکه برای رفتن به اتاق راحتر هستن ولی خب امکان ارضا شدن ایشون فراهم نمیشه (حس میکنم راحت نیست و سر و صدا به بیرون میره)، چند بار هم که معاشقه داشتیم چون ارضا نشدن خیلی زیر شکمشون درد گرفته! تا اینکه درآخر همسرم گفت من با شرایط کنار میام، دیگه نمیخوام این دردهای سخت را تحمل کنم!
    و وقتی با خانواده ام رفته بودم مسافرت و بعد از چند روز به دیدن من آمد، و ما باز هم داخل سالن نشستیم، ایشون اونقدر از این موضوع ناراحت بود که تمام روز عصبانی بود!(میگفت دلم میخواست با هات تنها باشم)
    من از این جهت که هم همسرم ناراحته و هم خودم امکان داشتن رابطه در حد معقول را نداریم واقعا ناراحتم، از طرفیم همسرم میگه دیگه نمیخاد معاشقه داشته باشیم، چون نمیتونه ارضا بشه! اگر ممکنه بگین چیکار کنم هم بتونیم با هم رابطه داشته باشیم هم با خانواده ام کنار بیام؟ هم اون حرفی که زدم و بهش به صراحت گفتم خانواده ام ما را تنها نمیگذارن اثرش از بین بره؟
    خیلی بابت آثار سو این مسئله نگرانم و اینک مبادا،همسرم سرد بشه بهم
    اگر بهم کمک کنید خیلی ممنون میشم
    به این موضوع زمان بدین
    4ماه زمان زیادی نیست برای سرد شدن.خیلی زوده که بعد از 4ماه بخاطر این موضوع بخواین از هم سرد شین.
    اینکه شب پیش هم بخوابید یا اتاق جدا بهتون بدن رو خودتون باید عادیش کنید و بهتره از خونه همسرتون شروع شه.
    منزل همسرتون که رفتین اتاق جدا برای استراحت شب داشته باشین یا دوشب منزل همسرتون بمونید در این صورت خانواده تون توقع ندارن تو مدت دوروز جدا از هم خوابیده باشین و توقع نداشته باشین خانواده شما مثلا مادرتون بیان بگن دخترم چرا نمیرید توی اتاق باهم تنها باشین؟
    باهم برید مسافرت چند روز و برای خانواده ها عادی میشه که شب رو پیش هم بمونید.
    من وقتیکه صیغه بودیم پدرم به هیچ عنوان اجازه نمیدادن شب رو باهم باشیم حتی جدا از هم توی یه خونه.
    ولی بعد از عقد دیگه مشکلی نداشتن.
    ماهم اون مدت 4ماه مثل خیلیای دیگه مشکلی نداشتیم با این موضوع و زمان کافی رو دادیم به این قضیه.
    اتفاق خاصی هم نمیوفته.
    اگر این موضوع اینقدر براتون مهمه یا زودتر ازدواج کنید و برید خونه خودتون یا بطور پنهانی باهم جایی برید.اما مسئولیت همه چیز پای خودتونه.خوب میدونید که دوران عقد دوره شناخته و نباید طوری رفتار کنید که همه پل های پشت سرتون رو خراب کنید.
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشین.
    تا زمانی که شناخت کافی از همسرتون بدست نیاوردید مثل زن و شوهری که زیر یه سقف هستن باهم رابطه نداشته باشین.رابطه زناشویی البته

3. 4 کاربر از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده اند .

hiva_yekta (یکشنبه 19 دی 95), nardil (شنبه 18 دی 95), بارن (شنبه 18 دی 95), خانم مهندس (سه شنبه 21 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    47
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZENDEGIBEHTAR نمایش پست ها
    به این موضوع زمان بدین
    4ماه زمان زیادی نیست برای سرد شدن.خیلی زوده که بعد از 4ماه بخاطر این موضوع بخواین از هم سرد شین.
    اینکه شب پیش هم بخوابید یا اتاق جدا بهتون بدن رو خودتون باید عادیش کنید و بهتره از خونه همسرتون شروع شه.
    منزل همسرتون که رفتین اتاق جدا برای استراحت شب داشته باشین یا دوشب منزل همسرتون بمونید در این صورت خانواده تون توقع ندارن تو مدت دوروز جدا از هم خوابیده باشین و توقع نداشته باشین خانواده شما مثلا مادرتون بیان بگن دخترم چرا نمیرید توی اتاق باهم تنها باشین؟
    باهم برید مسافرت چند روز و برای خانواده ها عادی میشه که شب رو پیش هم بمونید.
    من وقتیکه صیغه بودیم پدرم به هیچ عنوان اجازه نمیدادن شب رو باهم باشیم حتی جدا از هم توی یه خونه.
    ولی بعد از عقد دیگه مشکلی نداشتن.
    ماهم اون مدت 4ماه مثل خیلیای دیگه مشکلی نداشتیم با این موضوع و زمان کافی رو دادیم به این قضیه.
    اتفاق خاصی هم نمیوفته.
    اگر این موضوع اینقدر براتون مهمه یا زودتر ازدواج کنید و برید خونه خودتون یا بطور پنهانی باهم جایی برید.اما مسئولیت همه چیز پای خودتونه.خوب میدونید که دوران عقد دوره شناخته و نباید طوری رفتار کنید که همه پل های پشت سرتون رو خراب کنید.
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشین.
    تا زمانی که شناخت کافی از همسرتون بدست نیاوردید مثل زن و شوهری که زیر یه سقف هستن باهم رابطه نداشته باشین.رابطه زناشویی البته
    ممنون از راهنماییتاتون، ولی اصلا منظور من رابطه زناشویی کامل نیست! چون خودم هم از معایبش آگاهم
    ولی منظور من حتی بوسیدن ساده است!یا معاشقه
    من اجازه ندارم خونه همسرم بمونم، اگر بمونم فرداش خونه خودمون کلی اعصاب خوردی راه میافته (از طرف مامانم خخخخ)
    انگار راه ساده تر زود ازدواجه
    ممنون در کل

5. کاربر روبرو از پست مفید hiva_yekta تشکرکرده است .

ZENDEGIBEHTAR (دوشنبه 20 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hiva_yekta نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتاتون، ولی اصلا منظور من رابطه زناشویی کامل نیست! چون خودم هم از معایبش آگاهم
    ولی منظور من حتی بوسیدن ساده است!یا معاشقه
    من اجازه ندارم خونه همسرم بمونم، اگر بمونم فرداش خونه خودمون کلی اعصاب خوردی راه میافته (از طرف مامانم خخخخ)
    انگار راه ساده تر زود ازدواجه
    ممنون در کل
    از اونجایی معذرت میخوام عدم ا.ر.ض.ا شدن همسرتون صحبت کردین من ذهنم رفت سمت رابطه کامل چون ذهنیتم این هست که با رابطه کامل به اون مرحله میرسن و نه بوسه.
    نگران نباشین موضوع پیچیده ای نیست اینم بخشی از شیرینی های دوران نامزدی هست.
    از فرصتای کوچیک استفاده کنین یا به قول دوستمون میتونید برید هتل.و اینکه هرچی مدت زمان رابطه شما بیشتر شه حساسیت خانواده هم نسبت به شما کمتر میشه.
    در حال حاضر این موضوع برای خانواده ها هنوز کاملا جا نیوفتاده ولی کم کم همه شمارو به عنوان زن و شوهر میشناسن نه دختر من یا پسر من

7. کاربر روبرو از پست مفید ZENDEGIBEHTAR تشکرکرده است .

جوادیان (دوشنبه 20 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 20 دی 02 [ 06:41]
    سطح
    82
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 5
    دستاوردها:
    10000 Experience PointsTagger First ClassVeteran
    تشکرها
    1,911

تشکرشده 947 در 322 پست

Array
    احتمالا همسرتون مشکل پروستات یایکی دیگه ازمشکلات مردونه رو دارن.این ارضا نشدن فشار زیادی بهشون میاره واگه حتی یه بوسه ساده هم داشته باشن ممکنه تحریک بشن پس به این خاطره که از رابطه فراریه نه سخت گیری خونوادتون.بهتره ایشون به فکر درمان باشه چون این مشکلات باعث کم شدن میلشون هم میشه.
    ویرایش توسط tavalode arezoo : یکشنبه 19 دی 95 در ساعت 00:10

9. کاربر روبرو از پست مفید tavalode arezoo تشکرکرده است .

hiva_yekta (یکشنبه 19 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    47
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط margearezooha نمایش پست ها
    احتمالا همسرتون مشکل پروستات یایکی دیگه ازمشکلات مردونه رو دارن.این ارضا نشدن فشار زیادی بهشون میاره واگه حتی یه بوسه ساده هم داشته باشن ممکنه تحریک بشن پس به این خاطره که از رابطه فراریه نه سخت گیری خونوادتون.بهتره ایشون به فکر درمان باشه چون این مشکلات باعث کم شدن میلشون هم میشه.
    اگر خدایی نکرده این مشکل را داشته باشند باید چیکار کنم؟ همین جوریشم اصلا دکتر نمیره !!
    [ببخشید این سوالو میپرسم، ولی جایی برای پرسش ندارم مجبورم اینجا مطرح کنم، مگه کسانی که تحریک میشن و تخلیه صورت نگیره، درد داشتن امر غیرعادی حساب میشه؟ من قبلا سرچ کرده بودم ، نوشته بود عادی.ه! ]
    ویرایش توسط hiva_yekta : یکشنبه 19 دی 95 در ساعت 10:48

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 09 مهر 02 [ 23:10]
    سطح
    71
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 91
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    825

تشکرشده 868 در 166 پست

Array
    به نام خدا

سلام

هر چند موضوع این تاپیک مستعد عدم همخوانی با قوانین سایت همدردی هست ، اما نظرات بعضی از کاربران و القاء مطلب نادرست به صاحب تاپیک ، به نظر زمینه ساز مشکل جدیدی در بین این زوج جوان شده ، لذا لازم دانستم که توضیحی خدمت صاحب تاپیک عرض کنم.

خانم یکتا ، شدیدا تاکید میکنم که وجود مشکل یا بیماری را در همسرتان در موضوع مطروحه ، از ذهن خارج کنید که اگر در ذهنتان بماند ، سم مهلکی برای زندگی مشترکتان خواهد بود.

این اتفاق و این مشکل کاملا طبیعی هست و بسیاری از افراد که خانواده محور فکر میکنند ، تجربه این موضوع را در دوران عقد دارند. البته خود این موضوع تمرینی هست برای تقویت کنترل امیال با درک شرایط واقعی که در طول زندگی هر دو نفر باید از آن برخوردار باشند.

از جملاتی که بیان داشتید ، به نظر میاد که همسرتان فرد خویشتندار و خانواده محوریست. و به قواعد خانواده ها احترام میگذارد. که جای خوشبختی است.

البته با کمی صحبت آرام و با محبت و احترام با مادر و پدر ، میتوانید فضا را کمی لطیف تر کنید. اما هرچه شد ، خود محرکی خواهد بود برای تلاش بیشتر برای رفتن به زیر یک سقف ، که پس از آن شیرینی رفتار عاقلانه و نیز عاشقانه این ایام را هر دو خواهید چشید.

فرایند یک رابطه سالم و خوب جنسی ، مقدمات و ملزوماتی دارد. که نقص در هر یک از شرایط ، فرد را دچار عوارضی مینماید. همانطور که درستی و کاملی این فرآیند ، اثرات مثبت فراوانی دارد. ........ توجه داشته باشید که ملزومات و آثار بعدی این کار بر روی مرد و زن دارای تفاوتهایی هست....... توصیه میکنم که مطالعه علمی خود را در این زمینه بیشتر نمایید تا از این نیروی خدا دادی به نحو احسن در جهت خوشبختی و سعادت خود و همسرتان استفاده نمایید.
    .
    در پایان از دوستان تالار درخواست میکنم در بیان نظراتی که ممکن است فرد مراجع را دچار تنش و مشکل جدید نماید ، دقت بیشتری نماییم.(به خصوص برای زوجهای جوان). ...... لزومی ندارد که در همه موارد نظر بدهیم ، ... سکوت در مواردی که شناخت کامل نداریم ، تمرین خوبی نیز برای خودمان خواهد بود و قطعا بیشترین سود را برده ایم.

با آرزوی زندگی پر برکت برای صاحب تاپیک و همه دوستان تالار

.
    در پناه حق.
    گر در طلب منزل جانی ، جانی / گر در طلب لقمه نانی ، نانی
    این نکته رمز اگر بدانی ، دانی / هر چیز که در جستن آنی ، آنی
    مولانا
    ویرایش توسط Aram_577 : یکشنبه 19 دی 95 در ساعت 11:52

12. 6 کاربر از پست مفید Aram_577 تشکرکرده اند .

hiva_yekta (دوشنبه 20 دی 95), خانم مهندس (سه شنبه 21 دی 95), دیده (یکشنبه 19 دی 95), داود.ت (دوشنبه 20 دی 95), شیدا. (دوشنبه 20 دی 95), شمیم الزهرا (یکشنبه 19 دی 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    47
    دستاوردها:
    تشکرها
    15

تشکرشده 6 در 3 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aram_577 نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام

هر چند موضوع این تاپیک مستعد عدم همخوانی با قوانین سایت همدردی هست ، اما نظرات بعضی از کاربران و القاء مطلب نادرست به صاحب تاپیک ، به نظر زمینه ساز مشکل جدیدی در بین این زوج جوان شده ، لذا لازم دانستم که توضیحی خدمت صاحب تاپیک عرض کنم.

خانم یکتا ، شدیدا تاکید میکنم که وجود مشکل یا بیماری را در همسرتان در موضوع مطروحه ، از ذهن خارج کنید که اگر در ذهنتان بماند ، سم مهلکی برای زندگی مشترکتان خواهد بود.

این اتفاق و این مشکل کاملا طبیعی هست و بسیاری از افراد که خانواده محور فکر میکنند ، تجربه این موضوع را در دوران عقد دارند. البته خود این موضوع تمرینی هست برای تقویت کنترل امیال با درک شرایط واقعی که در طول زندگی هر دو نفر باید از آن برخوردار باشند.

از جملاتی که بیان داشتید ، به نظر میاد که همسرتان فرد خویشتندار و خانواده محوریست. و به قواعد خانواده ها احترام میگذارد. که جای خوشبختی است.

البته با کمی صحبت آرام و با محبت و احترام با مادر و پدر ، میتوانید فضا را کمی لطیف تر کنید. اما هرچه شد ، خود محرکی خواهد بود برای تلاش بیشتر برای رفتن به زیر یک سقف ، که پس از آن شیرینی رفتار عاقلانه و نیز عاشقانه این ایام را هر دو خواهید چشید.

فرایند یک رابطه سالم و خوب جنسی ، مقدمات و ملزوماتی دارد. که نقص در هر یک از شرایط ، فرد را دچار عوارضی مینماید. همانطور که درستی و کاملی این فرآیند ، اثرات مثبت فراوانی دارد. ........ توجه داشته باشید که ملزومات و آثار بعدی این کار بر روی مرد و زن دارای تفاوتهایی هست....... توصیه میکنم که مطالعه علمی خود را در این زمینه بیشتر نمایید تا از این نیروی خدا دادی به نحو احسن در جهت خوشبختی و سعادت خود و همسرتان استفاده نمایید.
    .
    در پایان از دوستان تالار درخواست میکنم در بیان نظراتی که ممکن است فرد مراجع را دچار تنش و مشکل جدید نماید ، دقت بیشتری نماییم.(به خصوص برای زوجهای جوان). ...... لزومی ندارد که در همه موارد نظر بدهیم ، ... سکوت در مواردی که شناخت کامل نداریم ، تمرین خوبی نیز برای خودمان خواهد بود و قطعا بیشترین سود را برده ایم.

با آرزوی زندگی پر برکت برای صاحب تاپیک و همه دوستان تالار

.
    در پناه حق.
    بابت نوشته های پرحوصلتون ممنون، ی خورده خیالم راحت شد
    و دقیقا حرفتو درسته، همسرم آدم خانواده محوری هست که بقول شما جای خوشبختی داره
    راستش در مورد اطلاعات جنسی هم تا حدد امکان از قبل ازدواج من سایت ها را میخوندم یا کتاب های روانشناسی به طوریکه الان هر چی مطلب میبینم میگم اینا را که خوندم!ولی بنظرتون باید چیکار کنم؟ یا مطالب مرتبط یا کتابی اگر دارین معرفی کنید ممنون میشم

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

احتمال این که همسرتون مشکلی داشته باشه هست
    (مطمئن نیستم. فقط چون خانم آرزو گفت و پست اولتون هم کمی عجیب بود، میگم ممکنه )

اما لطفا و اصلا به ایشون مستقیم چیزی نگید که رابطه تون را خراب می کنه.
    حتی یه سوال جزیی ناشیانه ...
    آقایون به این موضوع خیلی حساسن، حواست باشه داری چیکار می کنی.

صبر کن بقیه هم نظرشون را بگن، اگه آقایون تایید کردن که احتمالا مشکلی هست
    بعد پی گیری کن ببین باید چیکار کنی و چطور مطرح کنی.
    فعلا هیچی نگو
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

15. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

hiva_yekta (یکشنبه 19 دی 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

ساده ترین راه رفتن به هتل یا مسافرخونه اس.. شناسنامه هاتونو بردارین و هفته ای یه بار برین چن ساعت هتل و راحت باشین.. مسئله پیچیده ای نیست و درد شکم همسرتون ناشی از تخلیه نشدن ایشون به هنگام تحریک شدنه

و طبیعیه .. بعضی زن و شوهر ها به رقم با حیا بودن و خجالتی بودن نمیتونن جلوی جمع برن تو اتاق ولی در مقابل بعضی ها هم هستن که ریلکس این کارو انجام میدن و در جوابشون میگن این کارا رو همه کردن و جای هیچ شرم و حیایی نیست

راه دوم هم اینه که زمانیکه خونه هر کدومتون خلوت میشه یا از قبل میدونید فلان روز یا ساعت کسی نخواهد بود استفاده کنید..

17. 2 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

hiva_yekta (دوشنبه 20 دی 95), nardil (یکشنبه 19 دی 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)