با سلام، من حدود یکساله که عضو این سایت شدم و چون هیچکس را ندارم که باهاش راحت باشم خیلی بهم کمک کرده، ممنونم. اما الان اصلا حال روحی خوبی ندارم....
من ۸ ماهه جداشدم . تاحالا چندمورد خواستگار داشتم که چون خوصیاتشون بامن جورنبود من ردشان کردم.الان هم خواستگار دارم که تقریبا شرایطش خوبه ولی یک ماهی میشه که همسرسابقم دوباره پاشو گذاشته در زندگی من و منه احساساتی را خیلی پریشان و آشفته کرده... همش میگه من خوب نبودمو قبول دارمو خیلی ابراز علاقه میکنه و همش در صفحه مجازیش طرح های شکست عشقی میذاره...درصورتی که در زندگی اصلا رمانتیک نبود و میگفت من تاحالا عشقو تجربه نکردم! من خودم میخواستم باکسی ازدواج کنم که واقعا منو دوست داشته باشه و فکرنمیکردم شوهرسابقم اینطوری برگرده.. وضعیت مادیشم متوسطه .اما الان خواستگارهام ازنظر مادی کمی بهترهستن. مرتب بهم پیام میده نمیدونم زندگی ساده ی قبلمو تکرارکنم با شناختی که دارم ازش یا با ادم جدید و با موقعیت بهتر روبرو بشم? آشفتگی ذهنیم تا حدی رسیده که به خانواده گفتم من اصلا نمیخوام ازدواج کنم اما دلم چیز دیگه ای میگه،میترسم خواستگار خوبمو از دست بدم و همچنین میترسم که بعدا پشیمون بشم که چرا با شوهر سابقم آشتی نکردم و حسرت بخورم چون خیلی ابراز علاقه و پشیمونی میکنه...خدایا کمکم کن.... من خیلی سختی کشیدم همش در حال کلنجار رفتن باخودم هستم. دوستان شماهم مثل خواهربرادر نداشته ام کمکم کنید.