سلام دوستان.
مدت دو ساله که عروسی کردم و یه بچه چهار ماهه دارم. قبلا هم پست گذاشتم.
همسرم علاقه خاصی به پرنده ها داره والبته نگهداری کردن ازشون و البته ردو بدل و به اصطلاح خرید و فروش.
من مخالف بودم. باهاش کنار اومدم. در واقع پذیرفتم که این جزو علاقمندی هاشه و اسیبی به من نمیرسونه. اما الان افتضاح شده. شش تا پرنده داره. هر بار میگه ردشون میکنم اما... رد نمیکنه. یا رد میکنه باز دوباره میخره. از خرید وفروشش چیزی عاید زندگی نمیشه جز ضرر. که قبول نداره.
خودم ازش خواستم که این پولا رو وارد زنگیمون نکنه.واقعا موندم با این علاقش چیکار کنم. اعتدال نداره فقط و فقط افراط میکنه.
چند بار هم باهاش حرف زدم اما فایده نداشت. هر بار فقط قول داده. یه مدته کاریش نداشتم بدتر شد که بهتر نشد.
صبح 8میره سرکار شب ده میرسه خونه. وقتی میاد خسته است دوست داره کنار ما باشه. پرنده ها هم هستن. یکی دو تا هم نیستن شیش تا.
ما تهران زندگی میکنیم. همسرم دوست داره یریم پیش خانوادش کرمانشاه و اونجا زندگی کنیم. من موافقم هر کجا که بخواد. اما مشکلم شغلشه. اونجا شغل نداره. اما قبول نمیکنه و میگه یه وانت میگیرم رو وانت کا. میکنم. قصد هم داره طلاهای منو بفروشه که وانت بخره. ماهیچ پس اندازی نداریم. من بیشتر بفکر پسرمم. بفکر ایندش. اما همسرم میگه نگران نباش وانت بخرم بریم اونجا اینکارو میکنم اون کارو میکنم. حرفامو نمیپذیره.
من یه اندک درامدی از کارای تایپ دارم. دیروز تولدش بود. براش یه کت و شلوار گرفتم. اما بهم گفت میبری پسش میدی. هرچقد باهاش حرف زدم فایده نداشت. عید عروسی داداششه. همیشه تو خرید اول خریدای منو انجام میده بعد خودش. که خریدای خودشو بیشتر میپیچونه.بخاطر همین براش خریدم. اما میگه میری پسش میدی. یه شلوار واسم میگیری. و برای خودت و بچمون هم لباس میگیری. میدونم بفکر ماست. اما من با یه ذوقی براش خریدم. اما حرف حرف خودشه. دوس دارم بعد مدتها شیک بپوشه اما گیر داده باید پسش بدی...
دوستان من خیلی ساده نوشتم. اکثر حرفامو نمیپذیره و کار خودشو میکنه. نمیدونم چیکار کنم. ممنون میشم از دوستان و مدیران که راهنماییم کنید.