سلام به همه ي دوستان عزيز من يه مشكل برام پيش اومده كه كمك فوري ميخوام من بايد چيكار كنم همسرم ١ميليون بايد بده به جاي بدهي داداشش كه قبلا ازش١ ميليون ميخواسته همسرمم گفته بجاش من بدهيتو ميدم اون موقع نداشته حالام بعد از كلي كه باهم حرف زده بوديم كه همسرم ديگه از كسي قرض نكنه چك نده حتي تا يه مدت قسط نديم حالا نميدونم چيكار كنم آخه زندگيمون همش پر از قسط و وام و بدهي بود الان يكم بهتر شده سبك شده اما كامل نه بهم قول داده بود مادرشم سريع بهش پول ميزه من مشكلي نداشتم اما عادت هميرم شده بود كه تا كم مياورد يا هرچي ميخواست راحت به دست ميورد و مامانش پول ميداد بهش بعد يه اخلاقيم كه مادرشون داره كه وقتي اينكارو واسمون ميكنه توقع داره همه كار براش كنيم همش مياد جلو من ميگه ٥تومن دادم پسرم خيالش راحت شده حالا نميگه مامانم فلان كارو داره انجام بدم همش ميگه انقدر پول دادم بايد بياد فلان كارو كه واسم من از همسرم خواستم ديگه قرض نگيره حتي به مادرشونم با احترام گفتم مادر جون لطفا به پسرتون راحت پول ندين بزارين سختي بكشه بزارين تجربه كنه رو پاش باايسته مادرشم گفت دلم نمياد چرا اينكارو كنم الان با اين مشگلي كه پيش اومده ميترسم بره دوباره قرض كنه نميدونم چيكار كنم از قرض گرفتن و قسط تو زندگيم بيزارم خسته شدم تازه سبك شده بود دلم نميخواد از مادرش پول بكيره زيره دينش باشيم كه به رومون بزنه حالا اينم هيچي دوست ندارم عادت كنه كه الان عادت شده شنا ميگين چيكار كنيم؟

- - - Updated - - -

داداششم گفته دستم خاليه تازه با خانومش رفته بودن مسافرت شوهرمم بهش گفته يه جوري جورش ميكنم