با سلام و خسته نباشید خدمت عزیزای همدردی
من قبلا هم اینجا تاپیک زدم و از راهنمایی های شما دوستان استفاده کردم از تک تک شما ممنونم این مشکل جدیدم از اول ازدواجم با من هست ولی جدیدا خیلی شدید تر شده . من و همسرم با هم پانزده سال اختلاف سنی داریم و یه بچه داریم شوهرم با اینکه قبل ازدواج دید من از لحاظ حجاب یه فرد کاملا متوسط هستم ( نه زیاد محجبه و نه بی حجاب ) ولی ازم خواست که اون آرایش خیلی معمولی رو هم کنار بزارم منم با اینکه آرایش ملایم رو خیلی دوست داشتم ولی به خاطر اون کنار گذاشتم دیگه اصلا آرایش نکردم . نوبت رسید به مانتو هام که از زانوم بود گفت اینجوری جلف هست و ... گفتم مانتو هام رو خودت بخر هر چی بخری می پوشم از اون به بعد رفتیم اون انتخاب کرد ولی بعد چند هفته دوباره شروع کرد به اینکه تو اجباری قبول کردی از ته دلت از این وضعیت راضی نیستی بعد چند هفته گفت که اینا چرا توی تن تو جلف دیده میشن و دوباره بحث و دعوا و توهین که تو می خوای مثل عروستون و مادرت بپوشی و ... در حالیکه خودش برام خریده بود . خلاصه همه اینا رو رعایت کردم و با هم رفته بودیم دکتر توی اتاق انتظار نمیدونم کی به من نگاه کرده بود که آقا قاطی کرد و خونه داد و بیدد میکرد که ما باید طلاق بگیریم من یه دختر محجبه میرم می گیرم بچه رو هم میدم به تو تا توی ازدواجم مشکل ایجاد نکنه . ولی واقعا من حجابم رو رعایت می کنم . یا مثلا میریم بیرون میگه تو به یه آقا نگاه کردی در حالیکه میدونم راجع به کی داره حرف میزنه . از اخلاق های بد شوهرم اینه که فوق العاده خسیسه . و خانوادم حق ندارن بیان خونمون میگه داماد میره خونه مادر شوهر نه اونا میان و ... لطفا راهنماییم کنید در مورد این گیر دادن های الکی چیکار کنم ؟