به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: خسته ام...

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 07 دی 95 [ 20:12]
    سطح
    2
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

6 خسته ام...

با سلام و خسته نباشید

دختری 17 ساله هستم از استان های شمال کشور و دوم دبیرستان هستم.

از پدرم متنفرم ازش بدم میاد اصلا براش مهم نیست که من تو چه شرایط بحرانی قرار دارم بخدا از دستش از چشمام به جای اشک خون میاد دیگه از دستش خسته شدم گاهی اوقات فکر میکنم برای این به این دنیا اومدم که زجر بکشم-عذاب بکشم کل بدبختیای دیگران افتاده رو دوش من... خونه ما همیشه دعواست پدرم همیشه مادرمو کتک میزنه حتی یه بار میخواست با چاقو بکشتش مامانم برای دفاع از خودش مقابلش ایستاد و در آخر چاقو خورد به پای پدرم من اون لحظه انقدر ترسیده بودم که فقط جیغ میکشیدم پا برهنه به خونه همسایه بالایی رفتم و ازش درخواست کمک کردم آبرومون جلوی عالم و آدم رفت وقتی دعوا میشه مو به تنم سیخ میشه خواهرمم میاد بغلم از همه جا منع شدیم مارو هیچ جا نمیبره فقط 5 شنبه ها اونم با خواهش و تمنا مارو میبره بیرون خونه مادربزرگمم که میریم مادربزرگم ( مادربزرگ مادریم) همش بهمون تیکه میندازه وقتی زجر کشیدن مامانمو میبینم جیگرم آتیش میگیره حتی قصد خودکشی داشتم و میخواستم از این زندگی نحسی و فلاکت بار راحت شم ولی مامانم انقدر جیغ زد و خودشو زد که پشیمونم کرد و حتی به فکر اینم که وقتی بزرگ شدم و 20 سالم شد برم یه خونه جدا بگیرم و یا انقدر درس بخونم که برم یه شهر دور مامانم میگه تو هرجا بری من باهات میام اگه تو نباشی این منو میکشه من دلم به تو و خواهرت خوشه اگه شما نباشین میمیرم خواهر کوچیکترم بخاطر کارای پدرم تشنج کرده و هنوزم که هنوزه داره قرص میخوره دختر عموم بخاطر اخلاق گندش شوهرش طلاقش داده میاد سر ما خالی میکنه و به هر بهونه ای تو خونه دعوا به پا میکنه تا زندگی به کاممون زهرشه از زمانی که دخترعموم طلاق گرفت از همه جا منع شدیم نه مهمونی میریم نه جایی دعوت میشیم با اینکه 17 سالم شده حتی یه دونه خواستگارم ندارم مامانم میگه تحمل کن وقتی خواهرت بزرگ شد ازش جدا میشیم(آخه خواهرم 7 سالشه اگه جداشیم خواهرمو ازمون میگیره و دغدغه مادرم اینه که خواهرم نیوفته دست نامادری) میگه اگه تا آخر باهاش بمونیم تو ازدواج نمیکنی حتی یه بار غیر مستقیم به مامانم تیکه انداخت همونطور که دخترعموش ازدواج نکرد نمیزارم الینا هم ازدواج کنه حتی یکی از عموهام مستقیم به مادرم گفت اون حاضره نون و پنیرو از جلو خانوادش برداره بزاره کنار ما اون زمان که مادرم خواهرمو به دنیا آورد عمم 1 ماه تمام خونه ما بود و مادرم مجبور بود کلفتیشو بکنه جلوش دولا راست بشه براش غذا درست کنه بهش رسیدگی کنه حالا دختر داییم که مامانش مرده بود (اون موقع من سوم ابتدایی بودم) اومده بود خونمون تا باهام بازی کنه و یه لقمه قورمه سبزی بخوره از گلوش در آورد به طرف مامانم حمله ور شد زنی که تازه بچشو به دنیا آورده و شکمشو بخیه زدن به طرفش حمله ور شد و موهاشو کشید و فقط میزد تو سرش دختر داییم فرار کرد منم فقط جیغ میکشیدم عمم رفت طرفش گفت ولش کن تازه بچشو به دنیا آورده ممکنه بخیه هاش پاره شه یا اون زمان که کلاس اول یا دوم بودم رفته بودیم روستامون داشتیم با دخترعموهام بازی میکردیم حواسم نبود نزدیک بود دستشو بدم لای در با صدای جیغ دخترعموم همه اومدن طرفمون بابام چنان چشم غره ای برام رفت یه کشیده زد زیر گوشم و کلی حرف بارم کرد منم با گریه پابرهنه رفتم خونه مادربزرگم رفتم بغل مامانم فقط اشک ریختم و کل قضیرو براش تعریف کردم ساری که بودیم با اینکه کارمنده و ماهی 3 الی 4 میلیون پول میگیره پولای مادرمم میگرفت (مادرم فرهنگیه) خانوادش همیشه خونمون ولو بودن جلو اونا موها مادرمو میکشید یه بار مادرم به عمم گفت برادرت خیلی اذیتم میکنه ازش متنفرم عمم برگشت گفت از خداتم باشه شوهر به این خوبی بار آخرت باشه درمورد برادر عزیزم اینطور حرف میزنی ها... الانم همون آش و همون کاسه هنوزم از همه جا منعمون کرده مامانمو کتک میزنه ماهم بخاطر خواهرم مجبوریم ساکت شیم وگرنه مادرمو طلاق میده و خواهرمو ازمون میگیره وقتی خواهرم 10 سالش شد از اینجا میریم...!!!

- - - Updated - - -

لطفا کمک و راهنماییم کنید الان بیشتر از هر لحظه به کمکتون احتیاج دارم
    ویرایش توسط yuri : پنجشنبه 11 آذر 95 در ساعت 23:44

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)