سلام دوستان ،اول ی گله کنم چند روز پیش ی تاپیک زدم ولی جوابی ندیدم ،گفتم ی تاپیک دیگه بزنم یکی دیگه از مشکلاتمو در میون بذارم ،تو تاپیک قبل هم گفتم من ۲۳ سالمه دو ساله عقد کردم لیسانس مدیریت دارم ،شوهرم ۲۶ سالشه دیپلم دارن و انباردارکارخونه هستن،سنتی ازدواج کردیم با رضایت کامل دو طرف ، شوهرم بسیار ادم خجالتی،زودجوش.بددهن و کینه ای و مغرور هستن و کل. مشکلات ما هم از همین اخلاقای منفیش نشات گرفته ،وقتی قرار عقد گذاشتیم توافق کردیم ی عقد کوچیک بگیریم ولی من هم ارایشگا رفتم هم لباس مجلسی پوشیدم اما هر چی اصرار کردم قبول نکرد بریم اتلیه گفت خجالت میکشمو این حرفا منم سعی کردم درکش کنم و کوتاه اومدم،بعد از عقد همه چی خوب بود ولی کم کم گیر دادناش شروع شد با دوستات نبایدبری بیرون برا فوق ثبت نام نکن من نمیتونم هزینشو بدم ،هیچ برنامه چتی نباید رو گوشیت باشه کلاس ورزش اصلا کلاس هنری ابدا ....این در حالتی بود که من دختر ازادی بودم و برام خیلی سخت بود ،خیلی سر همین موضوعا جنگیدم ولی در اخر خودم کم اوردم ،اینم بگم که شوهرم منو خیلی دوس داره و ی جورایی این سختگیریاشو میذاره پای دوس داشتن و نگران بودن،نمیدونم باهاش چکار کنم دو ساله عقد کردیم بسیاار بحث و دعوا کردیم طوری که حرمتا بینموم شکست تلاش میکنیم درستش کنیم اما نمیشه به خاطر بدهنی هر بار بحثی بشه باز فحش ،انقد بد شدیم که سر هر موضوعی فقط تصمیممون طلاق میشه درموندم و سرگردون نمیدونم باید چکار کنم😢😢 ،دعواهای بی نتیجه که به هیچ جا نمیرسه فقط پشیمونی از بی حرمتی ها ،البته دعواهامونم دلیل دیگه داره که اگه دیدم جوابمو دادید بهتون میگم😞😜