سلام دوستان. حالتون خوبه؟؟؟

من از طریق یکی از دوستانم با این انجمن آشنا شدم و این اولین تاپیکم هست.
یک مساله‌ای وجود دارد که چندین ماهه من رو آزار میده و از کار و درس و زندگی افتاده‌ام.
ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی و کمکم کنید.

پسری 23 ساله هستم
مدت زیادی هست به یکی از دختر‌های فامیلمون که 20 سالشه علاقمند هستم و دوستش دارم.

من دانشجوی یک رشته‌ی فنی و مهندسی در یک دانشگاه غیر انتفاعی هستم و 2ترم دیگه که درس بخونم لیسانسمو میگیرم و قصد ادامه تحصیل هم ندارم و میخوام کار کنم.
سربازی هم معاف شده ام.
خونه هم دارم.

ایشون رشته‌ی پزشکی رو انتخاب کردن و الان دانشجوی ترم 2 پزشکی در یکی از دانشگاه‌های دولتی نزدیک شهر خودمون هستن. خوابگاه گرفتن.

این دخترخانوم با خواهر من خیلی دوست و خودمونی هستن. مدتی هست که برای خواهر من خواستگارهای زیادی میاد.
چندروز پیش خواهرم داشت به مامانم میگفت فلان شخص گفته منم که میرم پزشکی میخونم اونجا برام خواستگار و شوهر دکتر پیدا میشه و این حرفا!!!

نمیدونم از این حرفش باید چه برداشتی بکنم؟ خب اینا دخترن شاید میخواستن برا همدیگه پز بدن!! نمیدونم والا!!

بنظر شما ایشون که دانشگاه غیرانتفاعی و آزاد رو قبول ندارن و چندبار هم گفتن اونجا کیلویی نمره میدن و خودشون رفتن دولتی. منممم که پزشک نمیشم. منو قبول میکنن؟؟؟

------------------------------------

مساله‌ای دیگه هم وجود داره

یکی از معیارهای من برای ازدواج اینه که همسرم احساساتی، مهربون و کمی ترسو باشه

حالا چندروز پیش خونمون بودن داشت تعریف میکرد. بصورت عملی جسدهارو باز میکنن و رگ و خون او این حرفا!!!

ترم 1 و 2 اینطوریه وای به حال آینده!!! چطوری دلشون میاد خخخ
من خودم خون میبینم حالم بد میشه

آیا این دلیل میشه دختر سنگدل و بی احساس باشه؟؟؟

حالا در کل به نظرتون من باید چه تصمیمی بگیرم؟؟؟

من از ازدواج سنتی بدم میاد. دوست دارم با کسی که چندین سال دوسش داشتم و خودم خواستم ازدواج کنم.

نمیدونم اونم منو دوست داره یا نه...قبولم میکنه یا یه...

از طرفی نگران هستم جلو نرم و براشون در دانشگاه خواستگار پیدا بشه و از دستشون بدم. آخه ازدواج دانشجویی خییییلی زیاد شده... خودم نمونه هاشو زیاد دیدم.

چون فامیل نزدیک هست نمیدونم چطوری باید مطرح کنم. میترسم بین خونواده‌هامون مشکل به وجود بیاد.
خودم دوست داررم اول با خودش در میون بذارم اگه موافق بود و نظرش مثبت بود بعد خونوادمو در جریان بذارم و بگم ایشون رو میخوام... اگه هم موافق نبود که بگم به هیچکککس نگو و تموم...
به نظرتون اینطوری درسته؟؟؟ کسی تجربه نداشته؟؟؟

ببخشید خییلی طولانی شد و سوالام زیاد شد.
سعی کردم با شکلک گذاری متن رو جذاب کنم که خسته نشید.
خواهشا راهنماییم کنید. واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم. هیچکسی هم نبوده ازش کمک بخوام.

خیلی ممنونم