به انجمن خوش آمدید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By اسما@

موضوع: اختلاف سنی زیاد البته با شرایط خاص

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۱ آذر ۹۵ [ ۰۲:۴۹]
    سطح
    1
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

اختلاف سنی زیاد البته با شرایط خاص

سلام به همگی
    قبلا همیشه برای پیدا کردن جواب مشکلاتم اینجا تاپیک دوستان دیگه رو میخوندم اما اینبار موضوعی که برام پیش اومده کمی خاص هستش.
    من دختری 28 ساله هستم تحصیل کرده با اخلاق و خصوصیات متفاوت و خیلی با زندگی در ایران سازگار نبودمو نیستم خودمم شرایط مالی آنچنانی ندارم راحت جایی دیگه برم ، اما به تازگی با آقایی آشنا شدم خارج از ایران که شرایط مناسبی دارند تحصیل کرده هستن موقعیت مالی و شغلی مناسبی هم دارند. اما 41 سال سن دارن یعنی 13 سال اختلاف سنی داریم. ظاهر مناسبی دارن با توجه به سنشون البته من هم ظاهرم خیلی کمتر از سنم میخوره اطرافیانم میگن بیشتر از 22/23 نمیخوری یا گاهی کمتر. من خودم تمایلی به ازدواج با آقایون کم سن یا هم سن خودم ندارم افراد بالای 33 سال و پخته تر رو ترجیح می دم اما تا حالا به مرد 40 سال به بالا فکر نکرده بودم. و اینکه فاصله هم هست نمی دونم چطور میشه کاملا شناختشون و از خیلی چیزا مطمئن بشم و یا حتی از صداقتشون اطمینان پیدا کنم . واقعا نمی دونم چیکار کنم اگر بتونید راهنماییم کنید که این شرایط رو درست پیش ببرم ممنون میشم.
    این هم اضافه کنم صرفا به خاطر مهاجرت هیچ وقت تن به ازدواج نمیدم عشق و تداوم ازدواج برام مهمه

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه ۲۲ آذر ۹۵ [ ۰۸:۴۲]
    سطح
    25
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    78

تشکرشده 147 در 89 پست

Array
    سلام
    خوب هست که به فکر ازدواج هستین ولی اختلاف سنی مناسب بین 3 تا 6 سال هست نمیدونم شما برادر یا خواهری دارین که 13سال از شما کوچکتر باشند یا حتی فرزندان اقوام ببین با کدامشون راحتی کدامشون حرف شما را میفهمن
    مسلما با کسی راحتی که اختلاف سنی کمتری دارد
    با کسی ازدواج کن که هم طبقه هم ردیف خودت و خانوادت باشد و اهل محل یا همشهری باشد تا بتوانی بهتر هم را درک کنید و اختلاف فرهنگی و رسم رسومات نداشته باشی و شناخت کامل داشته باشی

موفق باشین
    Shadi2 likes this.

3. کاربر روبرو از پست مفید اسما@ تشکرکرده است .

Shadi2 (چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه ۱۳ آذر ۹۵ [ ۰۹:۳۸]
    سطح
    49
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 114
    Overall activity: 65.0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    305

تشکرشده 268 در 106 پست

Array
    دوست عزیز
    اختلاف سنی شما خیلی زیاد هست !!!
    و با توجه به اینکه ایشان خارج از کشور زندگی میکنه و شناخت مشکل تره، مواظب باش با این ازدواج دچار مشکل نشی و آرامشت را از دست ندی...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۲۸ بهمن ۹۵ [ ۱۹:۲۵]
    سطح
    48
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 123
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    1,593

تشکرشده 199 در 84 پست

Array
    سلام

اگه در شبکه هایی مثل تلگرام و اینستاگرام و ... آشنا شدی که اصلاً و اصلاً این راه آشنایی شما درست نیست و هر شناختی از این طریق از ایشون به دست آوردید همه رو باد هوا حساب کنید.

کجا باهاش آشنا شدی؟ این خیلی مهمه.

ازش بپرس کی قرار هست بیای ایران؟ بگو هر زمان اومدی اگه قصدت جدیه و منو می خوای بیا خواستگاری. ببین چی می گه. (البته خواهرانه بهت می گم، با این چیزاهایی که درمورد ایشون گفتی، روش حساب نکن. فقط برای گذران تایم استراحتش فعلاً باهات در ارتباطه.)

بیا عاقلانه به موضوع نگاه کنیم. اون خارج از کشور رفته و تحصیل کرده و الآنم داره اونجا زندگی می کنه، ظاهرشم که گفتی خوبه، موقعیت مالی و شغلی مناسبی هم داره .. باتوجه به چیزهایی که خودت گفتی، در کل شرایط و موقعیت خوبی داره. چرا تا الآن ازدواج نکرده؟!

به نظرت چی باعث شده که بعد از این همه سال تجرد به محض آشنایی با تو گفته که می خواد ازدواج کنه؟

مطمئنی قصدش ازدواجه اصلاً؟ یا فقط چت و این چیزای سرگرم کننده؟

در کل فضای مجازی 99 درصد بستر مناسبی برای انتخاب همسر نیست مگه اینکه اعضای اون فضای مجازی، در دنیای واقعی به راحتی بتونند همدیگه رو ملاقات کنند و علاوه بر ارتباط در فضای مجازی، در واقعیت هم با هم در ارتباط باشن و بتونند بیشتر همدیگه رو ببینند و به شناخت کاملتری برسن. که این مورد متاسفانه برای شما امکان پذیر نیست.
    ویرایش توسط بانوی آفتاب : چهارشنبه ۲۶ آبان ۹۵ در ساعت ۱۰:۵۱

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)