به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 28 آبان 95 [ 21:47]
    سطح
    8
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 9
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered250 Experience Points
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 4 پست

Array

از تمام دخترا بدم میاد!

با سلام من پسری ۲۷ ساله مجردم، یک سال و نیمه تصمیم به ازدواج گرفتم ولی هنوز موفق نشدم، راستش معیارام خیلی سخت گیرانه شده علتشم انفاقات و افراد دورو ورمن خواهرم بد ذاته مامانمم همیشه تحت تاثیر اونه، عمه هام از بابام بخاطر ارث و میراث شکایت کردن، خالم یه حرف راست تو دهنش نیست، دختر خالم یه جور دیگه دختر عمم هم همینطور و .... در کل من زن و دختر خوب ندیدم نمیدونم چطوریه، دختری که ۷ سال باهاش بودم همش میگفت عاشقتم با خیانت آخرش منو ترک کرد حتی رفتم خواستگاریش جواب رد بهم داد :))) (نا گفته نمونه من قیافم خوبه خوش تیپم هستم،همه آشناها میگن خودم نمیگم)، وضعیت مالی خانوادم هم بد نیست شغلمم خوبه، بگذریم.... من یکی از مهمترین معیارام زیباییه اصلا هر چی فکر میکنم میبینم نمیتونم با دختری که قیافش به دلم نشینه دووم بیارم، شاید بخاطر اینه که دختری که قبلا دوست داشتم خیلی زیبا بود، همه اینا به کنار الان طوری شدم که اگه قیافشم خوب باشه دلم میخاد گذشتش پاک باشه و مذهبی باشه بعد اخلاقشم باهام جور باشه،....... با این وضعیت فکر نکنم بتونم کیس مورد نظرمو پیدا کنم، تو حالت عادی از همه دخترا بدم میاد مگر خلافش ثابت بشه. لطفا کمکم کنید

2. کاربر روبرو از پست مفید Memarspam تشکرکرده است .

یه دوست (سه شنبه 09 آذر 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 06 فروردین 03 [ 16:00]
    سطح
    71
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 317
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    121

تشکرشده 542 در 278 پست

Array
    خودت 7 سال با یکی بودی فرض رو بر این میزاریم فقط با هم صحبت کردین ( که محاله)
    به نظرت عدالت اینه که یه دختر پاک نصیبت بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شاید بابات ارث عمه هاتو خورده اونا باید بشینن نگاه کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. 8 کاربر از پست مفید حیاط خلوت تشکرکرده اند .

paria_22 (سه شنبه 25 آبان 95), یه دوست (سه شنبه 09 آذر 95), نیلوفر:-) (جمعه 26 آذر 95), نازنین2010 (شنبه 29 آبان 95), مارگریتا (سه شنبه 25 آبان 95), ZENDEGIBEHTAR (سه شنبه 25 آبان 95), آنیتا123 (سه شنبه 25 آبان 95), خانم مهندس (سه شنبه 25 آبان 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حیاط خلوت نمایش پست ها
    خودت 7 سال با یکی بودی فرض رو بر این میزاریم فقط با هم صحبت کردین ( که محاله)
    به نظرت عدالت اینه که یه دختر پاک نصیبت بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شاید بابات ارث عمه هاتو خورده اونا باید بشینن نگاه کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اولا که شما در جریان نیستی به بابام تهمت نزن عواقب و گناه بزرگی داره...
    ثانیا راجعبه رابطه ۷ ساله من باید بگم کلا ۴ بار با هم رابطه لمسی داشتیم اونم نه در حدی که شما فکرشو میکنی !!
    من به قصد ازدواج باهاش رابطه برقرار کردم ( که حتی این احتمالم دادم که اگه من قبل ازدواج باهاش بمیرم لطمه ای به اون وارد نشه چون فقط مرگ میتونست مانع خواسته من بشه بخاطر همین تو اون ۴ بار رابطه اون خانم موافق بود من هر کاری انجام بدم ولی من هیچ کاری نکردم!) و تا آخرش پاش وایستادم و خواستگاری هم رفتم الان به نظر شما من مقصرم که اون بهم خیانت کرده و با احساساتم بازی کرده؟ :))) من مقصرم که تا این سنم پاک موندم و خواهم موند؟ حقم دختر پاک نیست؟
    شما دخترا کلا مادرزاد مظلوم واقع شدین و تو تمام رابطه ها پسرا مقصرن از نظر شما، پسرا احساسشون مهم نیست پسرا همشون بدن شما خوبین، :)) خوش باشین..

6. کاربر روبرو از پست مفید Memarspam تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 آبان 96 [ 14:59]
    سطح
    34
    Level completed: 74%, Points required for next Level: 39
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    140

تشکرشده 180 در 79 پست

Array
    سلام دوست عزیز
    این فکرها و این نوشته ها طرز فکرت وشخصیت تو رو تحت تاثیر قرار میده...خواهشا از این فکرها که فلانی فلان کارو کرده و .....دوری کن...اگه بخوای دنبال بدی های آدمها باشی که این بعدها واست یه فاجعه میشه....برو یه روانشناس خوب که بتونی خودت رو پیدا کنی...نیازی نیست کسی رو قضاوت کنی و نیازی نیست دنبال بدی های دیگران باشی ...این خیلی بده....دنبال خوشی و خوبی باش

8. 2 کاربر از پست مفید haniye68 تشکرکرده اند .

Memarspam (سه شنبه 25 آبان 95), نازنین2010 (شنبه 29 آبان 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 تیر 97 [ 18:29]
    سطح
    26
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    31

تشکرشده 42 در 12 پست

Array
    اول بگو منظورت از دختر پاک دقیقا چیه. واسه خودت هم مشخص نیست انگار.
    دختری که اصلا با کسی نبوده؟ دختری که خیانت نکرده؟ دختری که ممکنه مثل خودت که تا این سن پاک موندی!!! فقط رابطه در حد لمسی!!! داشته؟ دختری که از نظر جسمی باکره ست، حالا هرکاری کرده باقیش با خودش؟ یا چی؟

10. کاربر روبرو از پست مفید مارگریتا تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 95 [ 11:37]
    سطح
    4
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 44
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    4

تشکرشده 8 در 5 پست

Array
    چون شما دور و بر خودت دختر خوب نديدي دليل نميشه همه ي دخترا بد باشن.لتفاقا پيدا كردن دختر خوب و با شخصيت و نجيب و خانواده دار اصلنم سخت نيست،كافيه مادرتون يا خودتون به آشناها بسپارين كه كيس مناسب بهتون معرفي كنند ،زيبايي هم كه نسبي هست و هركسي تعريفش از زيبايي متفاوته.اميدوارم خيلي زود شخصي كه به دلتون بشينه رو پيدا كنيد.

12. 3 کاربر از پست مفید بوي ياس تشکرکرده اند .

Memarspam (سه شنبه 25 آبان 95), nima026 (سه شنبه 25 آبان 95), یه دوست (سه شنبه 09 آذر 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 شهریور 00 [ 16:19]
    سطح
    65
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 400
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    431

تشکرشده 376 در 164 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Memarspam نمایش پست ها
    سلام! ظاهرا واسه شما مشخص نیست، شما سعی کن زیاد به خودت فشار نیاری!
    دختر است دیگر ..
    اصلا شاید همین رفتارهاتون باعث شده دوستتون رهاتون کنن.تا حالا به این فکر کردین؟؟؟؟که چرا یکی دیگه رو جایگزین شما کرد بعد هفت سال اونم در حالی که رفتین خواستگاریشون؟
    چون دختر است دیگر پس عقلش کار میکنه نشسته سبک و سنگین کرده و به این نتیجه رسیده که شما مناسبش نیستی ولی اون اقای جدید بوده.مشکل شما چی بوده؟اینو پیداش کنین.
    در ضمن اصراری نیست وقتی ذهنتون نسبت به خانما اینه برید ازدواج کنید و با یه خانم زندگی کنید.اصلا چرا میخواین ازدواج کنین؟؟؟
    شما اینجا با دونفر مجازی در حد دو جمله نمیتونی درست برخورد کنی و بعد هفت سال دوستی اون خانم ازتون دل کندن پس بهتره قبل ازینکه کسی رو وارد زندگیتون کنین اول خودتونو اصلاح کنین.
    مشکل اولتون غرور زیادتونه دوم خود برتر بینی سوم کنترلی روی اعصاب خودتون ندارین چهارم روابط اجتماعیتون ضعیفه...
    نکته مهم تر اینکه شما وقتی زندگی نامه تون رو در فضای مجازی به اشتراک میذارین و از دیگران راهنمایی صادقانه میخواین پس نباید از هر نوع انتقادی ناراحت شین و جبهه بگیرین و حمله کنین.
    میشه بپرسم برای چی تاپیک ایجاد کردین؟که همه بگن ناراحت نباش برادر من دختره لیاقت شمارو نداشت دخترا همشون همینن شما حیف شدی...
    اگه میخوای مشکلت حل شه که این راهش نیست اگرم اومدین برای دعوا بسیار خب به نظر منم حمله کنین
    ویرایش توسط ammin : جمعه 28 آبان 95 در ساعت 11:59

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 11 دی 95 [ 09:45]
    سطح
    47
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    59

تشکرشده 378 در 207 پست

Array
    تاپيك سركاريه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss-golegandom نمایش پست ها
    خب از طرز نگارشتون مشخص شد که شما کلا مشکل شخصیتی دارین و بهتره مشکلتونو اصولی حل کنید.
    اصلا شاید همین رفتارهاتون باعث شده دوستتون رهاتون کنن.تا حالا به این فکر کردین؟؟؟؟که چرا یکی دیگه رو جایگزین شما کرد بعد هفت سال اونم در حالی که رفتین خواستگاریشون؟
    چون دختر است دیگر پس عقلش کار میکنه نشسته سبک و سنگین کرده و به این نتیجه رسیده که شما مناسبش نیستی ولی اون اقای جدید بوده.مشکل شما چی بوده؟اینو پیداش کنین.
    در ضمن اصراری نیست وقتی ذهنتون نسبت به خانما اینه برید ازدواج کنید و با یه خانم زندگی کنید.اصلا چرا میخواین ازدواج کنین؟؟؟
    شما اینجا با دونفر مجازی در حد دو جمله نمیتونی درست برخورد کنی و بعد هفت سال دوستی اون خانم ازتون دل کندن پس بهتره قبل ازینکه کسی رو وارد زندگیتون کنین اول خودتونو اصلاح کنین.
    مشکل اولتون غرور زیادتونه دوم خود برتر بینی سوم کنترلی روی اعصاب خودتون ندارین چهارم روابط اجتماعیتون ضعیفه...
    نکته مهم تر اینکه شما وقتی زندگی نامه تون رو در فضای مجازی به اشتراک میذارین و از دیگران راهنمایی صادقانه میخواین پس نباید از هر نوع انتقادی ناراحت شین و جبهه بگیرین و حمله کنین.
    میشه بپرسم برای چی تاپیک ایجاد کردین؟که همه بگن ناراحت نباش برادر من دختره لیاقت شمارو نداشت دخترا همشون همینن شما حیف شدی...
    اگه میخوای مشکلت حل شه که این راهش نیست اگرم اومدین برای دعوا بسیار خب به نظر منم حمله کنین

- - - Updated - - -

خب از طرز نگارشتون مشخص شد که شما کلا مشکل شخصیتی دارین و بهتره مشکلتونو اصولی حل کنید.
    _ببینید خانوم محترم، من اتفاقا جنبشو داشتم که مهمترین داستان زندگیمو اینجا گذاشتم،ظاهرا بعضیا جنبه پاسخ ندارن! یه ضرب المثل هست که میگه زدی ضربتی، ضربتی نوش کن، اونی که میاد با لحن بد صحبت میکنه باید منتظر جواب هم باشه، چرا اون دو نفر که محترمانه صحبت کردن من جوابی ندادم بهشون؟ خیلی هم ازشون ممنونم بخاطر راهنماییه سازندشون،
    _چرا به این فکر کردم که چرا منو رها کرد رفت، خیلی هم فکر کردم، کاش اونی که شما میگی درست باشه و من مشکل شخصیتی داشته باشم! حداقل اینطوری دلم نمیسوزه که چرا ولم کرده، اون که دختر است دیگر! چرا سال اول شخصیتمو نشناخت ولم نکرد؟ چرا سال دوم ولم نکرد؟ چرا سال سوم ولم نکرد؟ چرا سال پنجم ولم نکرد؟ بابا بی انصاف مگه چند سال باید بگذره آخه یه نفرو بشناسی؟ چرا نمیگی شاید اون پسره پولدارتر بوده از من؟ چرا نمیگی شاید قول ماشین و طلا اونچنانی داده بهش؟ اوکی شما درست میگی اصلا... در ضمن من این تاپیکو نزدم که راجعبه اون دختر صحبت کنم، اگه دقت کنید موضوع چیز دیگه ایه.
    _هر وقت نیاز به راهنماییه شما در مورد اینکه چرا میخام ازدواج کنم داشتم حتما مزاحمتون میشم!(پیشنهاد میکنم یه مروری تو دین اسلام و اصلا اصل موجودیت انسان کنید)
    _من نمیگم کارم درسته نه خیلی هم کارم غلطه که با هر کس مثل خودش برخورد میکنم، من باید با همه با احترام کامل برخورد کنم حتی اگه اونا بی احترامی کنن(در حال اصلاح این موضوع هستم).
    _آره من غرور دارم مث همه انسانای دیگه ،وقتی من خودمو میشناسم میدونم که چی هستم شخصیت خودمو میشناسم نسبت به یه آدمی که براحتی زیر قولش میزنه و خیلی کارای دیگه میکنه نباید از نظر اخلاقی خودمو برتر بدونم؟ آره از بعد انسانیت هممون تو یه سطحیم ولی هر انسانی مقامش پیش خدا فرق داره، منم دنبال ثابت کردن خودم به هیچ احد الناسی نیستم شما هر طور دوست دارید فکر کنید.
    _همونطور که عرض کردم من تاپیکو بخاطر اون شکست عشقی ایجاد نکردم شما لطف کن یه مروری تو پست اول من کن، حضرت علی میگه قبل حرف زدن فکر کنید.
    _ من از پست هیچکس و پست شما ناراحت نشدم فقط جواب دادم همین، در قالب شوخی!از همتون هم ممنونم :)
    ویرایش توسط ammin : جمعه 28 آبان 95 در ساعت 11:51 دلیل: حاشیه وتوهین به سایر کاربرها

16. کاربر روبرو از پست مفید Memarspam تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    8
    دستاوردها:
    تشکرها
    10

تشکرشده 4 در 4 پست

Array
    با سلام و احترام
    مدیر لطفا اکانت منو ریمو کن، این تاپیکم پاک کن، از همه متشکرم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)