به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 بهمن 95 [ 07:40]
    سطح
    4
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 28
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

Gadid پیدا کردن فرد مناسب برای ازدواج در آمریکا

سلام دوستان، من مدتی‌ که از ایران برای ادامه تحصیل به آمریکا آماده ام، در این مدت یک و نیم ساله گذشته به دنبال یافتن دختر مناسب برای ازدواج بودم ولی‌ متاسفانه دخترانی که اینجا مثل من برای ادامه تحصیل اومدن به طور متوسط از من پنج شش سال بزرگترن و اینطور که به نظر میاد شانس من برای دیدن آشنایی مستقیم با فرد مناسب برای ازدواج خیلی‌ کمه، از طرفی‌ به علت مشکلات ویزا امکان این که برای ازدواج به ایران بیام هم ندارم. حالا سوال من اینه که من برای پیدا کردن فرد مناسب چه کنم؟ چند باری هم تلاش کردم به صورت غیر مستقیم از دوستانم بپرسم که آیا کسی‌ رو میشناسن یا نه ولی‌ موفقیت آمیز نبوده، که به نظرم یک دلیل اینه که اکثرشون اعتقادی به معرفی‌ کردن ندارن یا شاید هم فردی برای معرفی‌ کردن نمیشناختن.

2. کاربر روبرو از پست مفید Dreamer تشکرکرده است .

maryamkhanom (سه شنبه 18 آبان 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آبان 95 [ 13:30]
    سطح
    1
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 24.0%
    تشکرها
    4

تشکرشده 8 در 3 پست

Array
    سلام
    به نظر من ملاک های مورد نظر و شرایط زندگی جدیدتونو باید کامل به خانواده محترمتون توضیح بدین که براتون دختر مناسب رو در ایران پیدا کنن..بعد آشنایی تلفنی و ... ایشون به امریکا بیان و اونجا ازدواج کنید..اگه واقعا کسی رو اونجا نمیتونید پیدا کنید.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    ممنون بابت جوابتون. مشکلی‌ که وجود داره اینه که فرایند اپلای یک فرایند حداقل یک سالست و متاسفانه هر احتمالی‌ وجود داره. مثلا این که نتونن پذیرش بگیرن یا پذیرش بگیرن ولی‌ نتونن ویزا بگیرند. هزینهٔ اپلی‌ هم زیاده و به نظرم اصلا این که با یکی‌ آشنا بشی‌ در حالتی که اصلا معلوم نیست امکان ازدواج وجود داره شاید درست نباشه.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 آبان 95 [ 13:30]
    سطح
    1
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 45
    Overall activity: 24.0%
    تشکرها
    4

تشکرشده 8 در 3 پست

Array
    خواهش میکنم
    اینکه یه نفر قصد ازدواج داشته باشه و به هر دلیلی نتونه ازدواج کنه شخصا برام مهمه و دوست دارم کمکش کنم. نمیدونم در چه سطح اعتقادی مذهبی هستین ولی من هر وقت شهر جدیدی ساکن میشم برای پیدا کردن دوستان خوب و همسایه های خوب و مهربون به مسجد محل میرم و بعد مدتی رفت و آمد اونی که میخوامو پیدا میکنم .حالا اونجا امریکاست شرایط متفاوت.حتما در دانشکده و دانشگاه شما دختری مسلمان ویا هر آنچه که شما میخواهید هست ..امیدوارم خیلی زود خداوند اونو به شما برسونه.یه مشاور مجرب میتونه بیشترین کمک و بهترین راه حل رو به شما ارائه بده!!

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    4
    دستاوردها:
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array
    منم همینطوری فکر می‌کنم و به نظرم خوب که به بقیه برای ازدواج کمک کرد، ولی‌ متاسفانه بعضی‌‌ها این معرفی‌ کردن‌ها رو قدیمی‌ و سنتی‌ میدونن و استقبالی نمیکنن. در مورد ملّیت هم من بیشتر دوست دارم با یک ایرانی‌ که فرهنگ نزدیکتری داریم ازدواج کنم و به نظرم ازدواج با فرد همزبان بهتره.
    برای موضوع ازدواج من یادمه در انجمن اپلی‌ ابرد که بین دنشجوهأی که میخوان برای ادامه تحصیل از ایران برن پیشنهاد اضافه کردن انجمن در رابطه با ازدواج مطرح شد ولی‌ ادمین‌های سایت مخالفت کردند. به نظر من اینجور سایت‌ها اگه در جهت ازدواج هم اقدامی میکردن خیلی‌ خوب میشد...

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اسفند 02 [ 21:46]
    سطح
    51
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 34 در 23 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer نمایش پست ها
    منم همینطوری فکر می‌کنم و به نظرم خوب که به بقیه برای ازدواج کمک کرد، ولی‌ متاسفانه بعضی‌‌ها این معرفی‌ کردن‌ها رو قدیمی‌ و سنتی‌ میدونن و استقبالی نمیکنن. در مورد ملّیت هم من بیشتر دوست دارم با یک ایرانی‌ که فرهنگ نزدیکتری داریم ازدواج کنم و به نظرم ازدواج با فرد همزبان بهتره.
    برای موضوع ازدواج من یادمه در انجمن اپلی‌ ابرد که بین دنشجوهأی که میخوان برای ادامه تحصیل از ایران برن پیشنهاد اضافه کردن انجمن در رابطه با ازدواج مطرح شد ولی‌ ادمین‌های سایت مخالفت کردند. به نظر من اینجور سایت‌ها اگه در جهت ازدواج هم اقدامی میکردن خیلی‌ خوب میشد...
    سلام دوست عزیز
    من کاملا درکتون میکنم. به نظر من از خانوادتون بخواین که دختری با معیارهاتون رو پیدا کنند. بعد از اون فرصتی رو پیدا کنین و بیاین ایران. مثلا یک ماهه و دخترهایی که معرفی میشه رو ببینین. مسلما خیلی ها رو رد میکنین و ممکنه یکی دو مورد رو بیشتر بپسنیدن. بررسی ها رو فشرده در این یک ماه انجام بدین. به هرحال اگر این بار تونسته باشین موردی رو پیدا کنین، با یک نفر بیشتر همه به توافق میرسین. یک جلسه رسمی با خانواده ،خواستگاری ایشون برین و دیگه تا جایی که ایران وقت میشه با هم برین بیرون در جهت اشنایی. وقتی رفتین امریکا از راه دور باهاش در ارتباط باشین. اگه مناسب بود سعی کنین یک فرصت نزدیک دیگه مرخصی بگیرین یا از تعطیلاتتون استفاده کنید و بیاین ایران تا دوباره ببینیدش. سعی کنین مدتی که از هم دورین ارتباطاتتون روزانه باشه. از برنامه هرروزش بدونین. از اهدافش و کاراش.سعی کنین ارتباطتتون احساسی نشه. گاهی اسکایپ بزنین و جلسات اشنایی رو ادامه بدین. در طول روز از برنامه و کاراش باخبر باشین. اگه دختر رو کسی که مورد اعتمادتون هست بشناسه و معرفی کنه خیلی خوبه چون لااقل تا حدی به صداقت و حرفاش بهتر میشه اعتماد کرد. پس از مدتی انشا... به تصمیم جدی میرسید.
    کار دیگه این هست که خودتون دختری رو امریکا پیدا کنین که گفتین نمیشه. نمیدونم چه قدر تو گروه های دوستای ایرانی شرکت کردین. البته میدونم اخلاق درصدی از دوستان مهاجرت کرده برای زندگی به سبک و سیاق فرهنگ ایران مناسب نیست و پیدا کردن فرد مناسب خیلی سخته اما خب به هرحال بعضی ها خوش شانس بودند و شده که کسی رو پیدا کنند. سعی کنین با خانواده های ایرانی نزدیک فرهنگ خودتون رفت و امد کنین تا بتونین از طریق دوستانشون وصل بشین به دختری باب میلتون.
    دوست عزیزمیدونم که این کار خیلی خیلی سخته و دوست دارم بدونی نظری که میدم بر اساس فانتزیم نیست. راه اول که گفتم رو در چندین مورد دیدم. هرچند زمان بسیار زیادی میبره. اشنایی واقعا سخت هست. امکان دلبستگی برای طرفین وجود داره درحالیکه بخشی از رابطه از راه دور بوده و یه کم همین ادمو میترسونه. ضمنا ممکنه تو این مدت طولانی اتفاقی بیفته و رابطه قطع بشه و این دلبستگی ازاردهنده باشه. اما مزیتی که داره امکان یافتن اون کیس در ایران بیشتر هست. و خانواده با توجه به اخلاق شما و ایشون ( اگر شناختی داشته باشند) یک قسمت از پوشش معیارها رو انجام میدهند.
    این رو هم بگم که اگر هم رو بپسندید با اینکه ریسک ویزا و ... هست اما به جایی میرسید که برای هم فداکاری میکنین و این ریسکو میپذیرین و اقدام میکنین. ممکنه دری هایی بکشین اما خب حاضر به این سختی ها میشین برای همدیگه.
    راه دوم مزیت بزرگی که داره این هست که شما خودت طرف رو میبینی و اشنا میشی و خیالت از بابت اشنایی فیس تو فیس راحته اما خب گفتین کیس مناسبی در دسترستون نیست.
    به جز این دو راه چیز دیگه ای به ذهنم نمیسه و فک نمیکنم باشه. فقط حواستون باشه مهمترین تصمیم زندگیتون هست و بنا به شرایططتون یک روش رو انتخاب کنین و توی کل مسیر عاقلانه رفتار کنین.
    امیدوارم موردی که میخواین رو پیدا کنین.

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 01 مرداد 96 [ 15:07]
    سطح
    41
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 159
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    414

تشکرشده 240 در 117 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون. مشکلی‌ که وجود داره اینه که فرایند اپلای یک فرایند حداقل یک سالست و متاسفانه هر احتمالی‌ وجود داره. مثلا این که نتونن پذیرش بگیرن یا پذیرش بگیرن ولی‌ نتونن ویزا بگیرند. هزینهٔ اپلی‌ هم زیاده و به نظرم اصلا این که با یکی‌ آشنا بشی‌ در حالتی که اصلا معلوم نیست امکان ازدواج وجود داره شاید درست نباشه.
    دوست عزیز لزومی نداره حتما ایشون اپلای کنن و برای تحصیلات به اونجا بیان! شما لازمه برای ایشون فقط ویزای نامزدی یا ازدواج بگیرید همین! که اون هم مستلزم اومدن شما به ایرانه!

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

با خانواده های ایرانی آشنا بشید؛ نه صرفا دانشجوهایی که به تنهایی ساکن امریکا هستن. اینطوری می تونید به واسطه اونها وارد جمع بزرگی از ایرانیها در سنین مختلف بشین.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

10. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

nima026 (سه شنبه 18 آبان 95)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)