به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 32
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 01 آذر 95 [ 20:01]
    سطح
    5
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 35
    Overall activity: 47.0%
    دستاوردها:
    7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    20

تشکرشده 6 در 5 پست

Array

قد کوتاهی و نگرانی بابت ازدواج

سلام دوستان
    پسری 25 ساله هستم .قدم 165 تحصیلات فوق لیسانس و شاغل. چند سالی هست قد کوتاهم برام اعتماد به نفس نذاشته . هر کاری میکنم باز هم افکارم به سمت قدم میره . مسلما هیچ دختری از پسر قد کوتاه خوشش نمیاد یا حتی شاید متنفر هم باشه . الانم که اکثر دخترها کفش پاشنه بلند میپوشن و تقریبا اکثرا با پاشنه بلند یا بلندتر از میشن یا همقد من
    متاسفانه یه مورد خواستگاری غیر رسمی هم رفتم که جواب رد دادن بدون هیچ صحبت خاصی دختر هم پنج سانت کوتاه تر بود .من قدم دست خودم نبوده ولی سعی کردم حتی الامکان بقیه فاکتورها قوی کنم البته ظاهر معمولی هم دارم .ولی هیچ فاکتوری برای دخترها به اندازه قد پر رنگ نیست .
    چیکار کنم اعتماد به نفسم بالا بره انگار برای دخترها تو اولویت چندمشون هستن و کسی منو به خاطر قدم دوست نداره . اصلا من میتونم ازدواج موفقی داشته باشن متاسفانه تو این دوره زمونه پول و ظاهر برای اکثریت مهم شده

2. 2 کاربر از پست مفید majid70 تشکرکرده اند .

mohamad.reza164 (چهارشنبه 12 آبان 95), باغبان (پنجشنبه 13 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام دوست من

به همدردي خوش اومدين!

يادم دو سال پيش يه خانمي بسيار با شخصيت به من معرفي شد، كه من از خصوصياتش بدم نيومد، ولي به محض اينكه متوجه شدم قدشون 153 سانتي متر هست، عقب گرد كردم.

يادمه هيچ وقت نگفتم اون خانوم قدش كوتاه هست، گفتم اختلاف قد 32 سانتي اش با من، مناسب نيست. اگر قسمت باشه با ايشان ازدواج كنم، تناسب طبيعت رو به زدم. قطعا اون خانوم 153 سانتي جفتي داره كه قدش 165 سانت هست. اگر من با ايشان ازدواج كنم، پسر 165 سانتي با كي ازدواج كنه.

گذشت و گذشت تا تو اين همدردي يه تاپيك ديدم كه پسره از قد بسيار بلندش شاكي شده بود. ميگفتم دختر بد گير ميار براي يه پسر 2 متري. دقيقا با اختلاف چن هفته، يه پسري تاپيك زد من قدم 178 سانت هست و دوست دخترم كه مي خواهيم با هم ازدواج كنيم 195 سانتي متر.

نگاه كن ما به اين دو تا تاپيك از بيرون گود نگاه كرديم، متوجه شديم نفر دوم داره نظم طبيعت رو به هم ميزنه و نفر دوم مفعول نفر اول واقع شده .

حالا چند تا تاپيك بهت معرفي كنم كه دختر خانوم از قد بسيار كوتاهش ناراحت هست و ميگه ازدواج نميشه كرد:؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
    ----------------

پس هيچ وقت به قضيه ازدواج از موضع قد نگاه نكن. چون جفت شما وجود داره و بسته به تمايلات شماميتونه از 150 سانت باشه تا 165 سانت.

دخترا اعتماد به نفس همسرشون خيلي براشون مهمتر از قد هست.

--------------

تا حالا به اين فكر كردي چرا كفش هاي لژ دار، پاشنه بلند، مبلي و ... بين خانم ها علي الخصوص مجرد رواج داره؟

به نظرت يه دليلش اين نميتونه باشه كه با افزايش قد مصنوعي شون، جذاب تر جلوه كنند؟

پس اون خانمي كه با اكراه كفش پاشنه بلند مي پوشه، تلويحا گله از قد كوتاهش داره.

------------

اين نكته رو هم داشته باش، شما يه سري خصوصيات مثبت داري و يكسري خصوصيات اكتسابي.

سعي كن رو خصوصياتي كه مي توني بهبود ببخشي و لازمه يكي زندگي موفق هست تمركز كني تا خصوصياتي كه دست خودت نيست.

مثلا كنترل خشم، درون گرايي و غيره.

موفق باشي

- - - Updated - - -

اصلاحيه:

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.reza164 نمایش پست ها
    سلام دوست من

به همدردي خوش اومدين!

يادم دو سال پيش يه خانمي بسيار با شخصيت به من معرفي شد، كه من از خصوصياتش بدم نيومد، ولي به محض اينكه متوجه شدم قدشون 153 سانتي متر هست، عقب گرد كردم.

يادمه هيچ وقت نگفتم اون خانوم قدش كوتاه هست، گفتم اختلاف قد 32 سانتي اش با من، مناسب نيست. اگر قسمت باشه با ايشان ازدواج كنم، تناسب طبيعت رو به هم زدم. قطعا اون خانوم 153 سانتي جفتي داره كه قدش 165 سانت هست. اگر من با ايشان ازدواج كنم، پسر 165 سانتي با كي ازدواج كنه.

گذشت و گذشت تا تو اين همدردي يه تاپيك ديدم كه پسره از قد بسيار بلندش شاكي شده بود. ميگفتم دختر بد گير مياد براي يه پسر 2 متري. دقيقا با اختلاف چند هفته، يه پسري تاپيك زد من قدم 178 سانت هست و دوست دخترم كه مي خواهيم با هم ازدواج كنيم 195 سانتي متر.

نگاه كن ما به اين دو تا تاپيك از بيرون گود نگاه كرديم، متوجه شديم نفر دوم داره نظم طبيعت رو به هم ميزنه و نفر اول مفعول نفر دوم واقع شده .

حالا چند تا تاپيك بهت معرفي كنم كه دختر خانوم از قد بسيار كوتاهش ناراحت هست و ميگه ازدواج نميشه كرد:؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
    ----------------

پس هيچ وقت به قضيه ازدواج از موضع قد نگاه نكن. چون جفت شما وجود داره و بسته به تمايلات شماميتونه از 150 سانت باشه تا 165 سانت.

--------------

تا حالا به اين فكر كردي چرا كفش هاي لژ دار، پاشنه بلند، مبلي و ... بين خانم ها علي الخصوص مجرد رواج داره؟

به نظرت يه دليلش اين نميتونه باشه كه با افزايش قد مصنوعي شون، جذاب تر جلوه كنند؟

------------

سعي كن رو خصوصياتي كه مي توني بهبود ببخشي و لازمه يكي زندگي موفق هست تمركز كني تا خصوصياتي كه دست خودت نيست.

موفق باشي

4. 5 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

alireza198 (چهارشنبه 12 آبان 95), Eram (چهارشنبه 12 آبان 95), majid70 (چهارشنبه 12 آبان 95), نیلوفر:-) (جمعه 28 آبان 95), باغبان (پنجشنبه 13 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام

دوست عزیز این مسئله نگرانی نداره .. تا جائی که امکان داره بگردید و دختر خانمی با قد متناسب خودتون پیدا کنید و زود ناامید نشید.. حتما نه یکی بسیار دختر وجود داره که با شرایط شما حاضر به ازدواجه

ظاهر و تیپ خودتونم شیک و تر تمیز نگهدارین ..چون لباس و اخلاقه که ادمو زیبا نشون میده .. با چن جا رفتنو جمله نه شنیدن کلی نگری نکنید و امیدتون به خدا و تلاشتون باشه

6. 5 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

alireza198 (چهارشنبه 12 آبان 95), majid70 (چهارشنبه 12 آبان 95), mohamad.reza164 (پنجشنبه 13 آبان 95), نیلوفر:-) (جمعه 28 آبان 95), باغبان (پنجشنبه 13 آبان 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    سلام دوست من

به همدردي خوش اومدين!

يادمه هيچ وقت نگفتم اون خانوم قدش كوتاه هست، گفتم اختلاف قد 32 سانتي اش با من، مناسب نيست. اگر قسمت باشه با ايشان ازدواج كنم، تناسب طبيعت رو به زدم. قطعا اون خانوم 153 سانتي جفتي داره كه قدش 165 سانت هست. اگر من با ايشان ازدواج كنم، پسر 165 سانتي با كي ازدواج كنه.

گذشت و گذشت تا تو اين همدردي يه تاپيك ديدم كه پسره از قد بسيار بلندش شاكي شده بود. ميگفتم دختر بد گير ميار براي يه پسر 2 متري. دقيقا با اختلاف چن هفته، يه پسري تاپيك زد من قدم 178 سانت هست و دوست دخترم كه مي خواهيم با هم ازدواج كنيم 195 سانتي متر.

نگاه كن ما به اين دو تا تاپيك از بيرون گود نگاه كرديم، متوجه شديم نفر دوم داره نظم طبيعت رو به هم ميزنه و نفر دوم مفعول نفر اول واقع شده .

----------------

--------------

------------

موفق باشي

- - - Updated - - -

اصلاحيه:
    سلام
    یعنی اگر با یه دختر 160 یا حتی همقد قصد ازدواج داشته باشم نظم طبیعت بهم زدم !
    اگر از دختری که مثلا باهام اختلاف قد کم داشته باشه خوشم بیاد جرم مرتکب شدم . مگه ادم میاد لباس بخره که این نشد میریم سراغ بعدی . شاید از دختری 150 سانت خوشم بیاد شایدم از همقد . من اصلا قد طرف برام مهم نیست البته دوست ندارم بلندتر ازم باشه .ولی طرز نگاه و رفتار دخترها به پسرهای قد کوتاه تحقیر امیزه در حالی که قد دست خود ادم نیست و اصولا عاملی برای فخر فروشی نیست
    شما چون قذت بلنده کلا این قد کوتاه بودن کامل نمیتونید درک کنید ولی وقتی به خاطر قدت مجبور باشی نگاه های تحقیر امیز تحمل کنید میفهمید اینقدرها هم مسئله پیش پا افتاده ای نیست .

8. کاربر روبرو از پست مفید majid70 تشکرکرده است .

mohamad.reza164 (پنجشنبه 13 آبان 95)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 دی 96 [ 23:20]
    سطح
    19
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 8
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 21 در 12 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid70 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پسری 25 ساله هستم .قدم 165 تحصیلات فوق لیسانس و شاغل. چند سالی هست قد کوتاهم برام اعتماد به نفس نذاشته . هر کاری میکنم باز هم افکارم به سمت قدم میره . مسلما هیچ دختری از پسر قد کوتاه خوشش نمیاد یا حتی شاید متنفر هم باشه . الانم که اکثر دخترها کفش پاشنه بلند میپوشن و تقریبا اکثرا با پاشنه بلند یا بلندتر از میشن یا همقد من
    متاسفانه یه مورد خواستگاری غیر رسمی هم رفتم که جواب رد دادن بدون هیچ صحبت خاصی دختر هم پنج سانت کوتاه تر بود .من قدم دست خودم نبوده ولی سعی کردم حتی الامکان بقیه فاکتورها قوی کنم البته ظاهر معمولی هم دارم .ولی هیچ فاکتوری برای دخترها به اندازه قد پر رنگ نیست .
    چیکار کنم اعتماد به نفسم بالا بره انگار برای دخترها تو اولویت چندمشون هستن و کسی منو به خاطر قدم دوست نداره . اصلا من میتونم ازدواج موفقی داشته باشن متاسفانه تو این دوره زمونه پول و ظاهر برای اکثریت مهم شده

سلام
    جالبه! اتفاقا دخترهای کوتاه قد هم از این مساله اظهار ناراحتی می کنن که چرا تمایل به دختران قدبلند بیشتره؟
    من خودم قدم حدود 152-153 هست. رسما تو برخورد خواستگار می فهمیم مشکل شون قد آدمه. یا همون اول زنگ می زنن می پرسن دخترتون قدش چقده؟ لاغره یا ..! خواستگار داشتم طلبه بود، مادرش اومده بود خیلی رک گفت پسر من دختر قدبلند میخواد دختر شم قدش کوتاهه. آخه می دونید پسر 170 هست. (حالا بماند که 170 برای اقا پسرا قد بلند به حساب نمیاد و بماند که می خواستم به مادره بگم خانم شما که خانواده روحانی هستی چرا!!! حالا واجب بود این حرف رو بزنی؟ والله اگه می رفتی و پشت سرتم نگاه نمی کردی ما زنگ نمی زدیم بگیم ببخشید واسه چی نپسندیدید؟)
    یا مثلا به خاطر عینکی بودن دختر! با اینکه من دختری هستم که دوست و آشنا بارها شده به زیبایی من اشاره کردن ولی مورد داشتم که عینکی بودنم رو به روم آوردن یا دوستام همین طور. به خاطر عینکی بودنشون حرف شنیدن و خواستگاره رفته.
    هرچند چنین آدمای ظاهربینی همون بهتر که برن و قسمت آدم نشن.
    -----------------------
    اینا رو گفتم بدونید ظاهربینی هم بین دخترا هست و هم بین پسرا. برعکسش هم همین طور. من دوستایی دارم با شوهرشون اختلاف قد بالای 30 سانت دارن، خوش و خرم زندگی می کنن و این مسایل هم برای همسرشون مهم نیست. و همین طور ما دخترا هم هممون دنبال مرد قد بلند نیستیم.
    -----------------------
    لطفا با این افکار خودتون رو آزار ندید. از کجا معلوم جواب ردی که شنیدید به خاطر قد بوده. اگر هم بوده، به هرحال حق بدید هرکسی یه سلیقه ای داره. معنیش این نیست که ضعفی در شما وجود داره.
    شما باتوجه به سن تون، شرایط خوبی دارید. به خدا توکل کنید و صبر داشته باشید. بالاخره موردمناسب هم پیدا میشه.

10. 5 کاربر از پست مفید arghavan1366 تشکرکرده اند .

Eram (پنجشنبه 13 آبان 95), majid70 (پنجشنبه 13 آبان 95), mohamad.reza164 (پنجشنبه 13 آبان 95), نیلوفر:-) (جمعه 28 آبان 95), باغبان (پنجشنبه 13 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 24 آذر 98 [ 23:02]
    سطح
    97
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 994
    Overall activity: 57.0%
    دستاوردها:
    OverdriveRecommendation Second ClassTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,761

تشکرشده 2,595 در 691 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام
    یعنی اگر با یه دختر 160 یا حتی همقد قصد ازدواج داشته باشم نظم طبیعت بهم زدم !
    اگر از دختری که مثلا باهام اختلاف قد کم داشته باشه خوشم بیاد جرم مرتکب شدم . مگه ادم میاد لباس بخره که این نشد میریم سراغ بعدی . شاید از دختری 150 سانت خوشم بیاد شایدم از همقد . من اصلا قد طرف برام مهم نیست البته دوست ندارم بلندتر ازم باشه .ولی طرز نگاه و رفتار دخترها به پسرهای قد کوتاه تحقیر امیزه در حالی که قد دست خود ادم نیست و اصولا عاملی برای فخر فروشی نیست
    شما چون قذت بلنده کلا این قد کوتاه بودن کامل نمیتونید درک کنید ولی وقتی به خاطر قدت مجبور باشی نگاه های تحقیر امیز تحمل کنید میفهمید اینقدرها هم مسئله پیش پا افتاده ای نیست .
    سلام دوست من

فكر كنم يا من بد توضيح دادم و يا شما بد متوجه شده ايد.

كليات صحبت بنده اين بود كه همه ما انسان ها، براي خود جفتي داريم. اگر كوتاه قد خلق شده ايم، يقين بدون، دختري يا دختراني متناسب قد و ديگر خصوصيات ما نيز خلق شده.

شما ميتوني با هر دختري ازدواج كني، كسي جلوي شما رو نگرفته.

----------------------

دوست من هر شخصي يك سري مشكلاتي از نظر ظاهري داره. من هم مستثنا نيستم. ولي به خودم قبولوندم كه اين مشكل من هم نعمت خداست مثل قد بلندم كه به قول شما نكته مثبته و بابت همه اين نعمات خدا را شاكرم.

مهم اين هست كه ما مفهوم زندگي رو بدونيم. ما با هر خصوصياتي كه خلق شديم، بايد زندگي كنيم.

تا حالا كانون معلولين توانا رفتي؟

اگر يكي از اون افراد معلول رو بيرون به تنهايي ببيني، شايد پيش خودت بگي، اينا چه جوري زندگي ميكنن، بندگان خدا ازدواجشون غير ممكنه. فلان كار رو چه طوري مي خوان انجام بدند.؟؟؟؟؟؟؟؟
    ولي وقتي تو كانون ميري، ميبني كه چقدر خوش هستن و به معناي واقعي كلمه دارن زندگي ميكنن. تازه جفت خودشون رو هم دارن.

-------------

شما يه تاپيك جديد براي افزايش اعتماد به نفس و عزت نفس بزن، قطعا به نتيجه خواهي رسيد.

------------

دوست من شما تازه اول راه هستي، شخصي بوده هيچ ايرادي نداشته و درس خون و پولدار هم بوده ولي همه خواستگاري ها جواب رد ميشنيده! زياد نگران نباش، هنوز اين دختر خانوم ها رو نشناختي

12. 4 کاربر از پست مفید mohamad.reza164 تشکرکرده اند .

Eram (پنجشنبه 13 آبان 95), majid70 (پنجشنبه 13 آبان 95), نیلوفر:-) (جمعه 28 آبان 95), باغبان (پنجشنبه 13 آبان 95)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    5
    دستاوردها:
    تشکرها
    20

تشکرشده 6 در 5 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan1366 نمایش پست ها
    سلام
    جالبه! اتفاقا دخترهای کوتاه قد هم از این مساله اظهار ناراحتی می کنن که چرا تمایل به دختران قدبلند بیشتره؟
    من خودم قدم حدود 152-153 هست. رسما تو برخورد خواستگار می فهمیم مشکل شون قد آدمه. یا همون اول زنگ می زنن می پرسن دخترتون قدش چقده؟ لاغره یا ..! خواستگار داشتم طلبه بود، مادرش اومده بود خیلی رک گفت پسر من دختر قدبلند میخواد دختر شم قدش کوتاهه. آخه می دونید پسر 170 هست. (حالا بماند که 170 برای اقا پسرا قد بلند به حساب نمیاد و بماند که می خواستم به مادره بگم خانم شما که خانواده روحانی هستی چرا!!! حالا واجب بود این حرف رو بزنی؟ والله اگه می رفتی و پشت سرتم نگاه نمی کردی ما زنگ نمی زدیم بگیم ببخشید واسه چی نپسندیدید؟)
    یا مثلا به خاطر عینکی بودن دختر! با اینکه من دختری هستم که دوست و آشنا بارها شده به زیبایی من اشاره کردن ولی مورد داشتم که عینکی بودنم رو به روم آوردن یا دوستام همین طور. به خاطر عینکی بودنشون حرف شنیدن و خواستگاره رفته.
    هرچند چنین آدمای ظاهربینی همون بهتر که برن و قسمت آدم نشن.
    -----------------------
    اینا رو گفتم بدونید ظاهربینی هم بین دخترا هست و هم بین پسرا. برعکسش هم همین طور. من دوستایی دارم با شوهرشون اختلاف قد بالای 30 سانت دارن، خوش و خرم زندگی می کنن و این مسایل هم برای همسرشون مهم نیست. و همین طور ما دخترا هم هممون دنبال مرد قد بلند نیستیم.
    -----------------------
    لطفا با این افکار خودتون رو آزار ندید. از کجا معلوم جواب ردی که شنیدید به خاطر قد بوده. اگر هم بوده، به هرحال حق بدید هرکسی یه سلیقه ای داره. معنیش این نیست که ضعفی در شما وجود داره.
    شما باتوجه به سن تون، شرایط خوبی دارید. به خدا توکل کنید و صبر داشته باشید. بالاخره موردمناسب هم پیدا میشه.
    سلام
    قد کوتاه بودن دختر که مهم نیست خیلی از پسرهای حتی قدبلند قد کوتاه دوست دارن . ولی تعداد دخترهایی که تمایل داشته باشن با پسر قد کوتاه ازدواج بکنن اینقدر کمه که میشه گفت وجود نداره
    علت رد کردن قد بود متاسفانه ولی هرچی بود دیگه دیدگاه من به ازدواج منفی شده . خود شما هم که قد 170 رو کوتاه میدونید . کلا فرقی نمیکنه دخترها با پسرهای زیر 170 اصلا کنار نمیان به جز بعضی حالت های خاص

سلام دوست من

فكر كنم يا من بد توضيح دادم و يا شما بد متوجه شده ايد.

كليات صحبت بنده اين بود كه همه ما انسان ها، براي خود جفتي داريم. اگر كوتاه قد خلق شده ايم، يقين بدون، دختري يا دختراني متناسب قد و ديگر خصوصيات ما نيز خلق شده.

شما ميتوني با هر دختري ازدواج كني، كسي جلوي شما رو نگرفته.

----------------------

دوست من هر شخصي يك سري مشكلاتي از نظر ظاهري داره. من هم مستثنا نيستم. ولي به خودم قبولوندم كه اين مشكل من هم نعمت خداست مثل قد بلندم كه به قول شما نكته مثبته و بابت همه اين نعمات خدا را شاكرم.

مهم اين هست كه ما مفهوم زندگي رو بدونيم. ما با هر خصوصياتي كه خلق شديم، بايد زندگي كنيم.

تا حالا كانون معلولين توانا رفتي؟

اگر يكي از اون افراد معلول رو بيرون به تنهايي ببيني، شايد پيش خودت بگي، اينا چه جوري زندگي ميكنن، بندگان خدا ازدواجشون غير ممكنه. فلان كار رو چه طوري مي خوان انجام بدند.؟؟؟؟؟؟؟؟
    ولي وقتي تو كانون ميري، ميبني كه چقدر خوش هستن و به معناي واقعي كلمه دارن زندگي ميكنن. تازه جفت خودشون رو هم دارن.

-------------

شما يه تاپيك جديد براي افزايش اعتماد به نفس و عزت نفس بزن، قطعا به نتيجه خواهي رسيد.

------------

دوست من شما تازه اول راه هستي، شخصي بوده هيچ ايرادي نداشته و درس خون و پولدار هم بوده ولي همه خواستگاري ها جواب رد ميشنيده! زياد نگران نباش، هنوز اين دختر خانوم ها رو نشناختي
    سلام
    شما خیلی ایده ال نگاه میکنید . میدونید چه حس بدی داره وقتی متوجه میشید کسی شمارو به خاطر قدت از ته دل دوست نداره و فوقش داره با شما کنار بیاد . الان دختر هر قدی باشه به پسر زیر 170 اصلا به چشم مرد نگاه نمیکنه .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 15 اردیبهشت 98 [ 18:50]
    سطح
    79
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 446
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    700

تشکرشده 1,168 در 528 پست

Array
    سلام
    قد کوتاه بودن دختر که مهم نیست خیلی از پسرهای حتی قدبلند قد کوتاه دوست دارن . ولی تعداد دخترهایی که تمایل داشته باشن با پسر قد کوتاه ازدواج بکنن اینقدر کمه که میشه گفت وجود نداره
    علت رد کردن قد بود متاسفانه ولی هرچی بود دیگه دیدگاه من به ازدواج منفی شده . خود شما هم که قد 170 رو کوتاه میدونید . کلا فرقی نمیکنه دخترها با پسرهای زیر 170 اصلا کنار نمیان به جز بعضی حالت های خاص

سلام
    شما خیلی ایده ال نگاه میکنید . میدونید چه حس بدی داره وقتی متوجه میشید کسی شمارو به خاطر قدت از ته دل دوست نداره و فوقش داره با شما کنار بیاد . الان دختر هر قدی باشه به پسر زیر 170 اصلا به چشم مرد نگاه نمیکنه .
    سلام
    دوست عزیز بازم دارین کلی نگری میکنید شما مگه چن جا رفتین خواستگاری؟؟

به قول خودتون قد شما که دست خودتون نبوده پس بخاطرش قید همه چیزو نزنید و من دوباره میگم بگردید تا جفتتونو پیدا کنید و اعتماد به نفستونو حفظ کنید و تا دختری جواب منفی میده زود دیدگاهتونو نسبت به ازدواج خراب نکنید

هدف شما ازدواجه و این هدفو بگیرید و برید تا زمانیکه موفق بشید .. از سایتهای همسریابی معتبر هم میتونید استفاده کنید و شرایطتتونو درج کنید تا اگه دختر خانمی هم بابت مسئله قد کمبود خواستگار داره بتونه باهاتون در میون
    بذاره .. والله مشکل خاصی نیست شما انقد بزرگش کردین فقط کمی باید بیشتر بگردید .. اگر هم فعلا از گشتنو به نتیجه نرسیدن خسته شدید دست نگه دارید و به خودتون استراحت بدید و دوباره با روحیه بهتر نه این گونه خسته و ناامید
    که انتخاب غلطی بکنید

15. 2 کاربر از پست مفید جوادیان تشکرکرده اند .

majid70 (جمعه 14 آبان 95), باغبان (جمعه 14 آبان 95)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

دخترهای زیر 160 کم نیستند.
    من زن و شوهر هم قد هم زیاد دیدم.

فکر نمی کنم اونقد جای نگرانی باشه. شاید یه کم گزینه هاتون کمتر باشه اما ناچیز نیست.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

17. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

majid70 (جمعه 14 آبان 95), نیلوفر:-) (جمعه 28 آبان 95), باغبان (جمعه 14 آبان 95)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مهر 01 [ 02:09]
    سطح
    61
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 239
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    255

تشکرشده 416 در 195 پست

Array
    روی جنبه های دیگه ظاهر کار کنید. مثلا برین بدنسازی. داداش من قدش بلند نیست ولی از وقتی رفته بدنسازی، با کت و شلوار خیلی شیک می شه و در کل هیکلش ورزیده شده.

19. 3 کاربر از پست مفید بهاره جون تشکرکرده اند .

majid70 (جمعه 14 آبان 95), فدایی یار (جمعه 14 آبان 95), باغبان (جمعه 14 آبان 95)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)