سلام دوستان خوبم
خوب هستين؟
حالم خوب نيست اومدم اينجا باشما درمورد موضوعي باشما مشورتي بگيرم...واقعا موندم چيكاركنم
من چندسال مشكل قائدگي دارم...يه بار هفت ماه پريود نميشدم يه بار پنج ماه يه بار دوماه ميشم سه ماه بعدش ميشم...كلن باخوردن قرص فقط قائدگي به سراغم مي اومد درغيراينصورت قائدگيم درحد صفر بود...ديروز نزد دكتر رفتم...ومشكلم گفتم بهم گفت تخمكت نارسه...برات قرص سه دوره مينويسم تاپريود بشي...بهش گفتم يك ماه ونيم ديگه من قراره ازدواج كنم....ميخوام جلوگيري كنم...گفت خانم براچي جلوگيري كني...تومشكل قائدگي داري سنت هم 25ساله...ميدوني اگه جلوگيري كني تخمكات ازدست ميدي به احتمال 99درصد نازا ميشي...باشنيدن حرفهاي دكتر بدنم به رعشه افتاد...حالم بد شد...ازمطب كه زدم بيرون به خواهرم زنگ زدم وجريان گفتم...خواهرم گفت عيبي نداره نگران نباش...ولي راست ميگه تونبايد جلوگيري كني...بهش گفتم پس شوهرم چيكاركنم؟اون اصلا بچه نميخواد....بهم ميگه سه ياچهارسال بعدازازادواجم بايدبچه دار بشم...كارم روچيكاركنم...اصلاموندم چيكاركنم...اگه قراره بچه دار بشم پس بايد قيدكاربزنم...وازهمه مهمتر مشكلات اقتصادي ونداشتن آمادگي براي بچه دار شدن...خانوادم بهم ميگن به هيچ عنوان به شوهرت نگو...نميدونم كاردرستي ميكنم ياخير...من به فكراينم كه بعداازازدواج بهش جريان بگم
يه موضوع ديگه هم هست كه ميخوام بگم...دكتر پردم رو چك كردم بهم گفت پردت حالت ارتجاعي داره...ممكنه ياخون نياد يا اگه بياد خيلي كم بياد...براي اينكه دچارمشكل نشي برو پزشك قانوني برگه سلامت بگير...ممكنه شوهرت بهت شك كنه وپات به پزشك قانوني يا دكتر بازبشه...پس بهتره به همراه مادرت به پزشك قانوني مراجعه كني...راستش مادرم وكلن خانوادم مال اين حرفهانيستن...به نظر شما اين قضيه رو به شوهرم بگم قبل از ازدواج....اينكه من قبل ازازدواج رفتم خودم چك كردم وپردم حالت ارتجاعي داره...يا اينكه خودم تنها ميتونم نزد يه متخصص يا پزشك قانوني برم وبرگه سلامت بگيرم؟