به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 96 [ 22:17]
    سطح
    17
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 13 در 5 پست

Array

قبول خواستگاری که قراره بیاد یا رد کردنش بخاطر شرایط خانوادگی

با سلام خدمت همه دوستان عزیز همدردی...
    من ۲۲ سالمه و خواستگارم ۲۷ سالشونه،ایشون همکار سابق بنده بودن و قرار بود بیان که خانواده من گفتن در محرم خیلی درست نیست انشاالله بعد از ماه صفر،ایشون از تمام شرایط شخصی من آگاه هستن هم شرایط شخصی من هم شرایط خانوادگی من که خدمتتون میگم،من هم از شرایط تمام کمال ایشون خبر دارم،ایشون از جایی که فوق العاده وابسته به خانواده هستن رفتند و مسئله شخصی رو در میان گذاشتند با مادر و خواهرهاشون،در ابتدا مادرشون مخالفت کرد ولی بعد رضایت داد که خورد به محرم و صفر که به تعویق افتاد از طرف خانواده من
    شرایط خانوادگی من که یکسال اخیر اتفاق افتاد:ورشکستگی پدرم که مجبور به فروش خانه شدیم،و مادرم ازین رو ضربه شدیدی خوردن، و بدهی های پدرم و نسنجیده شراکت دوباره رو شروع کردنش و تماس های مشکوکش که باعث شد مادرم بگوید اگر پای زنی در میان باشد اقدام به جدایی میکند (خواستگار همه ی این ها رو میداند) از طرفی خواهرم در آستانه ی جدایی بخاطر اعتیاد و بیکاری شوهرش هست میباشد ، خواستگار گفتند اگه مادرت جدا شود و خانوادم بفهمن ممکنه مخالفت کنن و نمیدونم چیکار کنم،من هم گفتم شما حق انتخاب داری،راستی مادرم ۴۲ ساله و پدرم ۴۹ ساله است.
    و اما شرایط خواستگارم:ایشون نزدیک به ۹ سال است سرپرست خانواده میباشد چرا که پدرش فوت کرده و حدودا بعد از اخذ دیپلم به سرکار رفته
    و همه جوره در حد توان خانواده رو ساپورت کرده طوریکه کارت بانکی ایشون دست خانواده است ‌و خیلی وابسته و درگیر خانواده هستن .
    و من الان موندم چه کنم بخاطر شرایط خانوادم رد کنم یا قبول کنم ؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید ...

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 21 اسفند 02 [ 21:46]
    سطح
    51
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 34 در 23 پست

Array
    سلام خواهر عزیزم
    اولا مطمرح کردن قضیه با خانوادشون دلیل بر وابستگی ایشون نمیشه.
    دوم اینکه ای کاش همه جزئیات رو در اختیارشون نمیگذاشتید زیا دلیل هم نداره. در مورد جدایی مادرتون خب حق با خواستگارتون هست. اوضاع اشفته خانواده شما باعث دلهره اون هم میشه توصیه من اینه که : 1- مطمئن بشید که برای فرار از این شرایط اشفته ایشون رو انتخاب نمیکنین.2- شما به مشکلات مشابه خانوادتون گرفتار نمیشین ( البته تا حد معقول میشه این رو براورد کرد و بقیه چیزها در اینده مشخص میشه) و 3- اگر دو مورد اول رو با موفقیت پاس میکنین با مادرتون و پدرتون صحبت کنین تا برای شما این مسئله رو به تعویق بندازن. و از طرفی نظر نامزدتون رو در مورد جدایی اونها بعد اط ازدواجتون هم بپرسین. 4- توصیه میکنم که حتما با مشاور صحبت کنین.
    نکته دیگه اینکه بعد از ازدواجتون هم قراره ایشون خانوادشون رو ساپورت کنن؟ شما مشکلی ندارین؟
    ایا از لحاظ اخلاق، اعتقادات و درک به هم نزدیکین؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)